Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 37 z 83 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 60 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 37 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 26 január 2016 - 3:22

Nie je dobré! Tretia hodina a čosi nie je vhodná na nič iné okrem spania. Nespím... keby aspoň dve-tri hodinky...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 37 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Mischelll Ut 26 január 2016 - 8:18

Ahojte Wink

hej Tuto s tým spánkom máš pravdu...nevadilo by to....ved aj tak spím dlho....teda keď vstanem o 5 tak vtedy tak akurát ....ibaže dnes sa mám pod psa....teda nálada moja je nanič...stres, obavy...a všetko...ach jo....tak len toľko som chcela...

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 37 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 26 január 2016 - 20:15

Ahoj Mischelll,
myslel som dnes na Teba, jednoducho mi na fórum akosi viac "padali" myšlienky. Verím, že zajtra sa Ti už polepší a budeš teda v pohode, čo aj prajem.

.....................................

Dnes som pomerne závažne porušil spánkovú hygienu, lebo som spal po obede dohromady 4 hodiny, takže bude asi čulejšia noc. Akosi som to potreboval. Pravdepodobne do tejto témy budem ešte vypisovať...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 37 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 26 január 2016 - 23:41

Áno, písal som, že asi budem vypisovať, tak to realizujem. Príliš veľa sa toho nestalo, dal som si pred chvíľou dal cigaretu a umyl zuby. V izbe mám vyvetrané, som uvoľnený, ale žiaľ čerstvý. Keby sa mi aspoň zívlo, tak to balím a idem spať. Dnes som akosi viac myslel na toto fórum, či skôr povedné na ľudí, čo sem píšu. Tak dúfam, že sa máte dobre a dobrú noc. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 37 Cat-computer.gif
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 37 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 27 január 2016 - 2:10

Ani som s nenazdal a už sú dve hodiny. Aj som sa pokúšal zaspať ale akosi to nevychádza. Ešte šťastie, že mám taký voľnejší deň. Inak aktuálne sledujem na NB JoJ Plus, teda ten seriál Profesionáli. Neviem, ale je to len také márnenie času.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 37 58282_a162c3
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 37 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Mischelll St 27 január 2016 - 7:54

Ahojte Wink

tak hlásim sa zase ....teraz s dobrou správou vyspinkala som, išla som spať už o 8:00 a vstala sice o piatej ale este si konečne zdriemla...tak som do sýta vyspinkaná....a aj antidepresíva zaberajú proste konečne sa mam lepšie.....Tuto ďakujem ze si na mna myslel....aj ja budem vecer myslieť na to aby si sa uz poriadne vyspal...

Ďakujem za prečítanie...

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 37 Empty RE: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  regina St 27 január 2016 - 21:49

Mischelll,

dobrá správa. Potešilo ma, že sa to lepší Smile
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 653
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 37 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 27 január 2016 - 21:59

Ahoj Mischelll,
som rád Tvojim pozitívnym správam, len tak ďalej. Ráno získavaš navyše čas, ktorý môžeš využiť tak, ako sa Ti len páči, prípadne nejako účelne.

................

V podstate som tento deň dosť dobre dodržiaval spánkovú hygienu, teda hlavne to, že som cez deň nespal ani nedriemal. V rámci dňa som bol primerane funkčný v zmysle fyzickom aj psychickom. Čas zaspania odhadujem na niečo v okolí jednej, na čo zameriam aj užitie Gerodormu. Maximálnu dávku mám predpísanú na dve tablety, takže prípadne mám rezervu k tej mojej jednej tablete. 

Zvyšný čas by som rád strávil čítaním a možno prehodením pár viet s našimi. Nechcem sa do ničoho zapozerať, stačí, že tu mám rozpozeraný seriál "ZOO", ale asi by som radšej asi pozeral "Akty X". Keď si to tak zoberiem, tak oboje je len tak blbovina. "ZOO" som si rozpozeral od prvej časti, je to taký "príjemný Večerníček". Na druhej strane mi TV pripadá ako fajn zabiják času. Správy si ešte pozriem, ale aj tie by bolo možné nahradiť tými Internetovými. Opačne, asi by mi chýbalo to posedenie pri správach s našimi, je to fajn...

Na záver môjho rozpísania (možno to tu ešte niekto číta) ďakujem za prečítanie a prajem rýchle zaspávanie, osviežujúci spánok a ľahké vstávanie. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 37 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 28 január 2016 - 0:34

V túto nočnú hodinu si len prajem, aby tie dve užité tabletky zabrali rýchlo a s plnou silou. Ráno idem do práce, tak verím, že budem aspoň ako tak vyspaný a čerstvý. Včera som sa vyspal do vôle. Trochu sa aj teším na tie moje štyri hodiny, na šéfa, na činnosti... Teraz sa už budem sústreďovať na zaspanie. Dobrú noc. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 37 GuteNacht
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 37 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Št 28 január 2016 - 2:20

Tuto napísal:
...
Na záver môjho rozpísania (možno to tu ešte niekto číta) ďakujem za prečítanie ...

Ahoj Tuto. Buď si istý, že Tvoje riadky tuná čítame. Teda ja určite, mám v tom už vybudovanú záľubu. Smile V tejto téme si vytvoril už akúsi pravidelnú tradíciu, na ktorú som si zvykol a čítavam Tvoje tunajšie príspevky najmä ráno pred ôsmou, keď sedím pri káve pri počítači a pred odchodom do práce ešte relaxujem. Proste prečítať si, ako sa mal náš Tuto v noci, to už akosi patrí k tomu môjmu ránu. Smile A keď náhodou nespím, tak je to také spolupatričné, že viem, že niekto zavíta na fórum aj o jednej a prečíta si, čo náhodou napíšem. A kto to je? No Tuto.  Very Happy

Takže som veľmi rád, že keď už nespíš, že sem pravidelne máš vôľu napísať. Ďakujem Ti za to. Smile

Želám peknú noc a veľa šťastia v práci.  it is perfect  cyclops

Matej
Sleep

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 37 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 37 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Mischelll Št 28 január 2016 - 7:56

Ahojte Wink

Regina - fakt vďaka....nesmierne ma tvoj zaujem potešil...ako ja som uz par noci male takych tazkych a potom prisla ulava...ale tak som rada ze som to vyriesila len zvysenim liekov...ale ozaj som rada ze si napisala.... it is perfect ...taka podpora poteší a utvrdí ze nie som v tom sama....ze na mne zalezi....proste DAKUJEM Smile

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 37 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 28 január 2016 - 22:38

Ahoj Matej,
potešil ma Tvoj príspevok a som rád Tvojmu raňajšej záľube. Som rád, že v tom nie som sám. Vlastne len čakám kedy zaspím a občas sa nájde medzera, kedy sa dá niečo menšie napísať. Do takej dvanástej až jednej mávam NB na spánkovom režime, potom vypínam. Niekedy zasa okolo tej tretej zas zapínam...

.............

Ahoj Mischelll,
som rád, že sa Ti spánok dáva dohromady. Dobre sa vyspať býva často základom pre celý deň. Prajem, aby si si dobre v noci odpočinula aj pre dnes.

.............

Pre dnešok idealisticky predpokladám zaspanie pred polnocou. Realisticky však dávam okolie jednej až pol druhej. Aby som dal prvému predpokladu aspoň malú šancu, užijem tabletku na spanie 23:15. Koniec koncov bude však piatok, ľudia sú na seba v prácach akýsi milší a viac sa aj toleruje oproti iným dňom...

Teraz ordinujem NB "spánkový režim" a plánujem čítanie. Vzhľadom, že som bol v knižnici, tak je toho habadej. Potom si možno niečo mini vložím do žalúdka a budem počúvať nahrávky, čo mám v mobile. Spánkovú hygienu som relatívne znesiteľne dodržiaval, ale myslím, že nejaké zrýchlené zaspávanie mi to nevynesie.

Na záver snáď len ľahké zaspávanie, hodnotné spanie a sviežosť ráno praje Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 37 5364baf61c954d1341a3902f28b5b175
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 37 z 83 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 60 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore