Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Kauza Lapaj 2

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kauza Lapaj 2 Empty Kauza Lapaj 2

Odoslať  anonym Pi 16 september 2011 - 9:12

ahojte, priatelia

prosim, pohodlne sa usadte, rozpoviem Vam rozpravocku
dufam, ze sa Vam sedi pohodlne, bude to trvat nejaky cas, hoci to pisem v skratke, lebo je to vpodstate o nicom pribeh, ziadne zuzo


1.

pociatok mojej choroby datujem do obdobia priblizne 13-teho roku zivota. vtedy sa zacali objavovat urcite "zvlastnosti" v mojom prezivani, ktore nechcem blizsie priblizit:D

ako dieta som bol hyperaktivny, sikovny, vesely, mily chalan, ale zavse huncut...boli so mnou aj problemy
mal som vela kamaratov, hravali a vymyslali sme rozne hry, bud bol stale niekto u mna, alebo ja u niekoho, sociabilita maximalneho stupna

v obdobi 13-rokov som sa zacal utahovat, zacal som viac citat, viac premyslat a menej zit

vystupnovalo sa to v 15-tich rokoch, kedy nastupila subdepresia (ktora uz neodisla), vztahovacnost, ktora sa zacal casom stupnovat a socialna uzkost, ale aj uzkostlivost celkovo. uz v tychto rokoch som zvykol chodievat sam na dlhe prechadzky po okoli, co bolo dost zvlastne, ked sa tak pozeram na svojich vtedajsich rovesnikov, ktory zvykli chodit von s partiou a tak...

pokracovanie nabuduce... Shocked

v obdobi
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore