Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Partnerské-ľúbostné vzťahy

Strana 9 z 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 9 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  regina Ut 9 máj 2017 - 22:00

Mischelll - gratulujem a tesim sa s tebou. Zamilovanosť je spojena s krásnymi pocitmi, tak ich užívaj naplno.

Čo sa mňa týka, tak 28 rokov som vydatá a napriek mojej chorobe a šiestim hospitalizáciám, máme s manželom pekný vzťah. Obom nám na sebe navzájom stále záleží a máme sa radi. Zvlášť si cením, že manželovi na mne stále záleží, napriek všetkým tým vedľajším účinkom liekov a zmenám, ktoré nám choroba do vzťahu priniesla.
Pokojne by sa na mňa mohol manžel vykašľať, deti máme už veľké, finančne to ťahá hlavne on, ja som len na ID, no nie raz mi povedal, že chce so mnou zostarnúť. Stál pri mne po každej mojej hospitalizácii. V čase depresií ma chápal, no i povzbudzoval. Neviem síce ako sa zariadime na jeseň, ked syn odchádza na VŠ. V súcasnosti manžel robi na týzdnovky, co potom nebude možne, pretože vzhladom na moje stavy, nemozem byt doma 5 dni osamotená a tak sa sama starat o dom a záhradu. Hladá si zamestnanie u nás doma, ale aj vzhladom na jeho vek, nie je to jednoduché. Životopisy zasiela, no zatial len raz ho pozvali na pohovor. Prežili sme už všeličo a verim, že zvladneme aj nové obdobie, čo nás čaká a nejako sa to nakoniec vyrieši.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 646
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Couz likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 9 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  Mischelll Št 27 júl 2017 - 21:12

Regina - dakujem....si zlatá...:-)

Po pravde pišem tu lebo ono to nie je všetko take ružové vo vztahu....ani celkovo v práci....ani v zivote...u mna.....tak ale trápi ma hlavne vztah....no ta tak....vidim aj cítim, že ochladol vzťah aspon z mojej strany.....tym, že sa to nerieší a tak....no pre vysvetlenie priatel ma klamal a klame....priamo do oci...mi nehovorí pravdu....respektíve zatlka...zahovára....proste a ja som uplne nahodov ked som bola u nich zistila....ako to je v skutočnosti....a v dost zasadnej veci pre mna....a on to vie...mi klame.....a este mi aj povedal ze mi napísal list...ja ze naco?....sak nech mi to povie...a on nechcel....ze to potom si prečítam....a teraz uz viem....ze zrejme to je to priznanie....tak som z toho celého znechutená......smutná, naštvana...a tak dalej..... very unhappy joooj dokelu....prečo???....no ta tak.....

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 9 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  Mischelll So 29 júl 2017 - 7:52

Ahojte

pišem zase....tak no stále to nevyzera dobre...teda všetko ide dolu vodou...počnuc vztahom.....konciac pracou.....ooo a aby som nezabudla medzi tým su peniaze...tiez na figu........všetko proste sa kazí....ako no ale ked sa na to pozriem reálne tak uz hodnu chvílu sa všetko kazí...takze ani by ma to nemalo tak brat.....teda no to ostatné ani ma neberie....ale vztah ma dosť mrzi....totiz asi sa chcem rozísť....a pre mna je to ťazsie.....ako hoci co iné....lebo ja hovorim co si myslim....a to pri rozchode nie je moc dobre.....proste....ja neviem...jedine prečo sa s ním nechcem rozísť je pre samotny rozchod.....co je ozaj uz zle...aj dnes som nahodne zistila ze sice podnikal....ano to mi povedal....ale ma velke dlzoby....ako fakt....ja viem nie je to rozhodujuce....ale to ze mi to nepovedal len ze podnikal....a to si mam ja domysliet ze ma dlzoby???......joooj ale som bola naivna.....hlupa....atd.....a stale sa mi nepriznal k tomu co mi klame....a viem ze klame....videla som cierne na bielom....pravdu.....takze tak.....fakt nikomu neprajem taketo problémy....

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 9 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  Matej So 29 júl 2017 - 13:53

Ahoj Mischelll. Som osobne vo vzťahoch neskúsený, nemal som žiaden, preto Ti vskutku neviem poradiť. Ale chcel by som Ťa aspoň povzbudiť, že reku mám Ťa v myšlienkach a že Ti prajem úprimne, aby si našla všetku silu na krok, ktorý sa Ti vidí potrebný, ak je potrebný, a aby sa všetko buď po tom kroku alebo bez tohto kroku časom obrátilo na dobré, minimálne v tom zmysle, že ďalší vývoj bude z dlhodobého hľadiska v Tvoj prospech. Drž sa, máš to neľahké, ale verím v Teba, vieš si veci zariadiť. Všetko dobré! Super! Posielam objatie. giving a hug winking Smile

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 9 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 9 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  Mischelll Ne 20 august 2017 - 10:45

Ahojte Wink

zase raz ma chytá depka....ale ze fakt myslim, depka zo vztahu.....totiž ja vzdy ked som s priatelom aj mu poviem, že sa mi to napaci co robi.....nech prestane.....a on robi to dalej.....a stale....a proste ja neviem co mam nervy  zrušiť....ja to potom analyzujem o den dva neskor....ako teraz....a zase som nasrata na neho....a mam z celého vztahu blby pocit....proste ze ma byt koniec.....ale ked mu to poviem....tak on ze nie....on sa zmeni....a presvedci ma o tom ze on je iny on si len srandu robi....alebo tak sa vyhovorí....a mimochodom ani neobjasnil to co mi klamal.......proste ja viem je to na totalny rozchod....no ked s tym zacnem....tak on zmeni temu....alebo niečo iné....proste sa s ním neviem rozísť...ale nie preto ze ho lubim....alebo co.....ale preto ze sa to neda!!!!........a som nasrata.....asi tak....inak poviem aj taku pikošku že mi vlastne zakazal chodiť tu na forum.....lebo asi je velmi ziarlivy...a ziarli aj na Vas.....proste som mu v dobrej voli povedala ze chodim aj tu na forum lebo sa pytal kde na ake stranky chodím.....a potom sa vyjadril ze nemam tu chodit.....ani pisat....asi tak.....ja viem musim s toho vztahu nejako von.....ale neviem ako, proste neviem....

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 9 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  Felix2000 St 20 september 2017 - 10:03

No ja taky problem nemam Very Happy
Ja nemam priatelku ani nic, no woman no cry ale chcem nejaky
Felix2000
Felix2000
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 49
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 20.09.2017
Bydlisko Bydlisko : Kosice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F22, F22.5 , socialna agarofobia, bipolarna porucha, schizofrenia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kvetiapin, Triticoo, Haloperidol ( podla potreby), neurol, Zyprexa, Risperdal

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 9 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  Mischelll Ut 26 september 2017 - 19:54

Buď rád, nemáš problémy....šťastný to človek Very Happy lol jumping

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 9 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  Mischelll So 30 december 2017 - 20:09

Ahojte Wink

Tak zase raz prispejem k tejto téme....a verte toto ani v telenovele nevymyslia....tak davam námet Wink totiž kde začať tak s priatelom som sa práve rozišla....po dlhom mesačnom rozchádzani....uz by to aj budhu naštvalo (totiž uz to fest naštvalo aj mna, že to tak nechape/ nechce pochopiť) ano blby datum...aj všetko....celé je to komplikované....a pre mna duplom kedze moje kongitivne schopnosti...vdaka tejto chorobe ....su dosť na zlej urovni....proste sa neviem rýchlo tak ako treba vyjadrovať....a doležitá je ta rýchlosť...moj byvaly priatel je predajca...tak ma veeelmi dobre vyjadrovacie schopnosti a hlavne rýchle reakcie...a vymyšla si...a klame atd....a na to aby som sa s nim rozišla som to čo som mimo neho zistila držať v sebe až do teraz....fajn rozišla som sa...a mám radosť....hej mam .....a bodka....a čudujte sa...toto nebol dobry vzťah....to nebol v ničom dobrý vzťah...proste ja neviem ak sa jedna osoba vo vzťahu necíti už dobre....tak to nie je dobre....a čo na tom že je to po 9 mesiacoch.....proste som stale naštvaná, boli ma hlava....a byvali priatel chce si to vysvetliť v januari ked sa stretneme.....ja sa uz moc stretnuť nechcem....nakolko neviem dosť rýchlo reagovat....od neho je to neferove....nakolko som mu to aj sama povedala ze proste s rozprávanim mam problem....a on mi este vzdy skáče do reči...čo ma po pol dni už aj dosť štve.....a tak no....boli ma hlava...ale je to konečne von....ano uz druhy krat pišem...som necitliva...a zla...ale som ...ze som taky to čas sa rozisla...ale je mi už fakt všetko fuk....hmm nema niekto nejake rady pre mna?....viem nie je to hlavná tema...a ani moc zaujimava asi ....ale proste trasie sa mi zaludok...a neviem ako sa pripravit...na januar ked sa budeme rozpravat....proste nejaka rada?...hocijaka?

Vaša kamoška Mischelll it is perfect

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 9 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  Tuto Ne 31 december 2017 - 0:27

Akožerada pre Mischelll:
zmena partnera, teda niekto nový a lepší
giving a hug

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 9 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  kimi2028 Ne 31 december 2017 - 10:29

Jj vymeniť za niekoho, kto ťa bude aj počúvať. Laughing Nielen vždy si mlieť svoje...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 9 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  Matej Ne 31 december 2017 - 11:32

Mischelll, dobre si urobila a stoj si za svojím rozhodnutím aj naďalej. Zaslúžiš si lepšieho. Zbytočne to s ním ťahať ďalšie mesiace, len Ťa to oberá o životný čas, ktorý môžeš investovať do perspektívnejšej lásky. Takže hlavu hore, určite sa utvrď vo svojom rozhodnutí a ver si. Si statočná, že si tak učinila, a máš v tom moju a vidím, že aj ostatných podporu. Smile

Drž sa! Super! Super! Super!

giving a hug
jumping

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 9 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Partnerské-ľúbostné vzťahy - Stránka 9 Empty Re: Partnerské-ľúbostné vzťahy

Odoslať  le pluie Ne 31 december 2017 - 12:26

Je dobré, že si to ukončila, keď si nebola šťastná. Treba to ale ujasniť aj druhej strane, aby to neostalo neukončené. Aj keď len písomne alebo ako ti to vyhovuje. Sama som mala skúsenosť, keď sa so mnou bývalý iba tak prestal baviť a teda ukončil to a ja som ostala plná otázok a dlho som to mala v sebe neukončené...Bolo to nefér, že si to proste so mnou nevyjasnil.
le pluie
le pluie
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 104
Reputácia Reputácia : 37
Dátum registrácie : 15.09.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: prvotná F. 23.0, aktuálna F. 32.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Olanzapin 5 mg, Alventa, melatonín, Euthyrox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 9 z 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore