Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

zemetrasenie v Japonsku - moze za to USA?!

Goto down

  • Zaslať odpoveď

zemetrasenie v Japonsku - moze za to USA?! Empty zemetrasenie v Japonsku - moze za to USA?!

Odoslať  tomas Po 14 marec 2011 - 18:55

podobnym konspiracnym teoriam prilis neverim, ale video tu je rezhodne zaujimave:

http://www.topky.sk/cl/11/1244911/VIDEO-Sokujuca-teoria-Za-apokalypsou-je-americka-tajna-zbran-

ak by to nejakou sialenou zhodou okolnosti bola pravda, tak by si zasluzili par atomiek, prve trebars na New York a Washington...

ale ako som uz napisal, takychto teorii bude pribudat podobne ako hub po dazdi...

_________________
Desím sa každého jedného kroku
na ktorý sa chystám.
Desím sa, že ma privedú
niekam, kam som chcela dôjsť.
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

zemetrasenie v Japonsku - moze za to USA?! Empty Re: zemetrasenie v Japonsku - moze za to USA?!

Odoslať  Matej Ne 4 november 2012 - 18:35

O geofyzikálnej zbrani HARP nepočujem prvýkrát. Poznám túto teóriu, vlastne som dlhodobo naklonený skúmaniu rozmanitých konšpiračných teórii. Začalo sa to absurdnou teóriou spojenou s mojimi bludmi, keď som si myslel, že ľudia s veľkými ušnými lalokmi vládnu svetu a že tí majú najväčšiu vnútornú hodnotu. Dnes sa dá na tom smiať, ale ja také laloky nemám, a veru koľko som sa nanamáhal prostriedkov, aby som si ich takými predĺženými a veľkými urobil! Napríklad štipcami na prádlo - raz som jeden štipec zabudol na uchu a išiel som do kostola. Až vonku na ulici som zistil po čudných pohľadoch ľudí, že mám takúto zaujímavú "náušnicu" na sebe.

Takéto moje chorobné tendencie ma priviedli aj k bežných, viacej normálnejším konšpiráciam, ktoré sú rozoberané aj na internete. A tak som sa dozvedel aj o geofyzikálnej zbrani HARP. Dnes tieto konšpirácie vnímam čoraz viac duchovne a nábožensky, no na druhej strane nevenujem sa im. Registrujem ich ako niečo alternatívne, čo akože môžem vysvetliť určitými učeniami svojej kresťanskej viery, a ďalej to nechávam plynúť.

Či už to Američania spravili, alebo nie, bežní ľudia v New Yorku a Washingtone to o svojej vláde nevedia. Preto ich nepovažujem za hodných potrestania atómovými bombami. Keď už vystreliť atómku, tak skôr na tú obrovskú základňu na Aliaške, odkiaľ údajne projekt HARP operuje. pale

Celkovo konšpirácie hrajú v živote mojej duševnej poruchy pomerne dôležité miesto. A to najmä preto, že tendenciu k ich skúmaniu mi započala nepochybne moja bežná paranoja v čase prvotného rozvíjania sa psychózy v rokoch 2003-2005.

Takže tak. What a Face

PS: Môj tatino patrí k tým, ktorí jasne a zreteľne prehlasujú, že 11. september 2001 bol "inside job" americkej vlády. Takže asi to máme tak trochu v rodine. Very Happy

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

zemetrasenie v Japonsku - moze za to USA?! Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore