Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Európska legislatíva obmedzila sťahovanie cudzích zdieľaných súborov

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Európska legislatíva obmedzila sťahovanie cudzích zdieľaných súborov  Empty Európska legislatíva obmedzila sťahovanie cudzích zdieľaných súborov

Odoslať  Dušan Fajnor St 13 december 2023 - 22:18

Európska legislatíva obmedzila sťahovanie cudzích zdieľaných súborov.

Od decembra 2023 európska legislatíva obmedzila sťahovanie cudzích zdieľaných súborov na ulozto.sk. Sťahovať tak môžte len vlastné nahraté súbory. Ešte musím pozrieť ostatné úložiska odkiaľ som sťahoval filmy (formáty - avi., mp4, mkv.), hudbu (mp3.), hry a eKnihy (pdf.), či hovorené slovo (mp3.).

Z pred dvoch rokov mám vytvorený zoznam filmov (podľa obľúbeného herca), ktorý som posťahoval z 1/4. Dlho som ho odkladal a nakoniec sa mi to vypomstilo. Hudbu mám celú posťahovanú, hry taktiež z 1/4, eKnihy sa mi podarilo posťahovať enormné množstvo, dá sa povedať, že mám z nich všetko. Z hovoreného slova na túto dobu dosť.

Nuž, kto chce mať, bude si musieť kúpiť. Ďalší dôvod, prečo nekupovať externé úložiska. Mám dve, kde jeden je plný a druhý z 1/4. Bola to krásna doba, ale aj tak za rýchlosť a množstvo súborov na stiahnutie som si platil.

_________________
Od leta 2018 sa
finančne vzdelávam,
vediem osobný rast a sebarozvoj
a študujem IT - programovanie
Dušan Fajnor
Dušan Fajnor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 159
Reputácia Reputácia : 16
Dátum registrácie : 21.05.2023
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná schizofrénia; F51.8 - Insomnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Saladin likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore