Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Oynamy o nových príspevkoch na fóre

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Oynamy o nových príspevkoch na fóre Empty Oynamy o nových príspevkoch na fóre

Odoslať  Tuto So 25 september 2010 - 19:17

Ahoj Matej,
nedalo by sa posielanie vzniku nových príspevkov zosúladiť do jedného emailu a dosť?

Oznamujúce maily o prispetí na tému kde som dal príspevok mi zahlcujú schránku. Stačil by jeden - oznamujúci. Ostatné sú už zbytočné a nežiaduce. Dalo by sa to nejako vyriešiť?
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Oynamy o nových príspevkoch na fóre Empty Re: Oynamy o nových príspevkoch na fóre

Odoslať  Matej So 25 september 2010 - 20:20

Tuto napísal:Ahoj Matej,
nedalo by sa posielanie vzniku nových príspevkov zosúladiť do jedného emailu a dosť?

Oznamujúce maily o prispetí na tému kde som dal príspevok mi zahlcujú schránku. Stačil by jeden - oznamujúci. Ostatné sú už zbytočné a nežiaduce. Dalo by sa to nejako vyriešiť?

Odporúčam tým, ktorí nechcú dostávať notifikačné e-maily, aby si ich vypli hore v Nastaveniach, potom kliknite na Možnosti a v tých možnostiach v kolónke Notify me by email if someone reports a post zadať Nie. A potom kliknúť dole na Odoslať.

farao

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Oynamy o nových príspevkoch na fóre Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Oynamy o nových príspevkoch na fóre Empty Re: Oynamy o nových príspevkoch na fóre

Odoslať  kwecko Št 9 január 2014 - 19:56

Dotaz Smile

Nedalo by sa zmeniť link "today active topics" na viac dní? že by sa nezobrazili nové správy len z jedného dňa, ale z viacerých. Tak 3 - 4. Niekedy si prečítam, čo je nové ale k prispieť k téme sa mi podarí až o pár dní neskôr... Ťažšie sa mi to hľadá Sad Či existuje na to nejaká tlačica, ku ktorej som sa ešte nedopracovala?  albino 


Ďakujeeem Smile

_________________
Svet je taký, za aký ho považujeme.

kwecko
avatar
kwecko
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 201
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 05.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore