Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Podvedomie a jeho preprogramovanie

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Podvedomie a jeho preprogramovanie - Stránka 2 Empty Re: Podvedomie a jeho preprogramovanie

Odoslať  Hulk DF 365 2 Ut 9 apríl 2019 - 9:47

Najlepšie je tieto sugestívne cvičenia nahrať a prehrávať v audionahravkach.
Najlepším nástrojom ke tablet alebo smartfón s naztrojom handseat - sluchadlom k mobilu.

Nahrávky je dobré urobiť s pozadím hudby, ako relaxačná či meditativna hudba ako aj zvuky prirody.

Sám mám niekoľko nahrávok, a aj som ich vyskúšal, no poviem vám je to lepšie ako čítať text z papiera či hlavy.

_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 138
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Podvedomie a jeho preprogramovanie - Stránka 2 Empty Diagnostika z části tela

Odoslať  Hulk DF 365 2 Ne 19 máj 2019 - 18:38

Hovory s orgánmi a telem

1. Čo alebo kdo mi v tejto činnosti bráni


2. Co mi chceš říci ?
3. Proč je to tak, jak to právě teď je ?
4. Jak ti mohu pomoci ?
5. Co je třeba udělat ?
6. Jaká je cesta k uzdravení ?
7. Které jsou další kroky které mám udělat ?

Při bolestech si zkuste představit obdobné tlačítko pro ladění, jaké u
je dálkového televizního ovladače, a tímto tlačítkem si nastavte bolest na
„potichu".


Zdravie (liečba, poznanie,rozvoj,zdokoľovanie a vzdelanie)

Ak máme nejaký problém, zlozvyk treba si odpovedať na tíchto sedem otazok!
Napr. ak si vymenuje veškeré zdravie ako duševne zdravie... pracovné zdravie... atď..
Môže tieto hovory s orgánmi a telom pomôcť.

Momentálne sa držím v stravovacom zdraví, schudol som -7 kg, som vitálnější, silnější, spokojenější jak na dusi i v tele...

Hlavne nezabudnúť zahrnúť do odpovedí "robiť zaznamy a štatistiky, nepolaviť v nich, editovať a zálohovať ich"

https://drive.google.com/file/d/176mbEtnykH2LA5LDBbS8MZ2xONbjIlNF/view?usp=drivesdk

_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 138
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Podvedomie a jeho preprogramovanie - Stránka 2 Empty Chi duchovné cvičenie liečivej energie

Odoslať  Hulk DF 365 2 Pi 19 júl 2019 - 17:59

Malý nebeský okruh - 36x po chrbici hore a 24x od pupku smerom hore 13 energetických bodov:



Veľký nebeský okruh - 36x po chrbici hore a 24x od pupku smerom hore 27 energetických bodov:

odkaz na knihu:
https://drive.google.com/file/d/1rQUubhHDJEUAU9S9kkdOw8TUA1-Mjomb/view?usp=sharing


Naposledy upravil Spiderman dňa So 20 júl 2019 - 18:42, celkom upravené 4 krát. (Reason for editing : Definícia Chi a energetického centra)

_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 138
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Podvedomie a jeho preprogramovanie - Stránka 2 Empty Liečenie čakier

Odoslať  Hulk DF 365 2 So 20 júl 2019 - 9:38

Čistenie čakier za pomoci kruhou, kotúčov:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čistenie JET - jemného, krehkého energetického tela za pomoci Chrámu uzdravenia:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čistenie JET - jemného, krehkého energetického tela za pomoci Preletu svetelnou sieťou:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Harmonizácia čakier za pomoci Kruhov, kotúčov:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Harmonizácia čakier za pomoci Skenených gúl:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vysávanie prachu, špiny, negatívnych pocitov a emócií z čakier a JET za pomoci anjelského koša:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vystreľovanie svetelného laseru cez tretie oKo na farebnú škálu.:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čistenie čakier bielym svetlom:

odkaz na obchod:
https://www.martinus.sk/?uItem=105370

Názov techniky sedí až na to, že som po svojom sfantazíroval postup rotácií čakier a ich dýchanie.
Ale konec koncov imaginácie sú podobné.


Naposledy upravil Spiderman dňa So 20 júl 2019 - 18:25, celkom upravené 3 krát. (Reason for editing : Definícia kundalíny a čakry)

_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 138
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Podvedomie a jeho preprogramovanie - Stránka 2 Empty Re: Podvedomie a jeho preprogramovanie

Odoslať  Hulk DF 365 2 So 20 júl 2019 - 13:15

New aGe je duchovné, naáboženské hnutie ktoré vzniklo v 80. rokoch v USA, má vlastnú filozofiu a náboženstvo.
Vzniklo údajne z potreby odrážať postmodernistické sklamanie nad vedou a jej pokrokom. Je inšpirované a ovplyvňované východnými duchovnými prúdmi.

New aGe hlása spirituálnu evolúciu jednotlivca. Opiera sa o vieru v duchovnú transformáciu človeka:

zmena seba a sveta

cesta

spasenie

cieľ


Čo je cieľom duchovných cvičení?
U mňa jednoznačne na prvom mieste je sebaovládanie, ovládať veškeré emócie ako: chuť na cigaretu, chuť na jedlo, chuť na kávu, náladu na tú onú činnosť a aktivitu, chuť žiť!!!. Automatické chovanie a správanie...

1. Joga dáva zdravie: Prostredníctvom jogy možno získať alebo udržať si dobré zdravie. Nemôžeme tvrdiť, že len prostredníctvom jogy dosiahneme dobré zdravie. Jogovými cvičeniami nenahradíme operácie alebo neodstránime mechanické defekty tela, vrodené poruchy, aj keď na druhej strane sa joga v medicíne využíva (napr. v rehabilitačných postupoch). Sú však aj psychogénne ochorenia, choroby, ktoré si spôsobujeme sami negatívnym myslením, negatívnym prístupom k životu, stresovými situáciami, disharmonickými medziľudskými vzťahmi. Týmto poruchám môžeme predchádzať fyzickými aj mentálnymi cvikmi. Jogovým cvičením môžeme rozšíriť schopnosť ovládať niektoré systémy, ktoré bežne neovládame, pretože pracujú autonómne, mimo našej vôle. Rôzne polohy tela pôsobia na žľazy s vnútornou sekréciou, stimulujú tvorbu hormónov a udržujú nervovú sústavu v bdelom stave. Pránajámou (dýchacími technikami) ovplyvňujeme priaznivo celý telesný metabolizmus a krvný obeh.
2. Joga rozvíja koncentráciu.
3. Joga pomáha získať sebadôveru.
4. Joga pomáha udržiavať fyzickú a psychickú integritu.
5. Joga zosúlaďuje vnútorné a vonkajšie aktivity v dennom živote.
6. Joga dáva schopnosť prekonať zlozvyky, pripútanosti, závislosti.
Joga umožňuje sebarealizáciu.

Čo tým básnik chcel povedať?
Ide mi o to, že sa mi nahromadili poznámky a mám nutkanie, povinnosť ich s vesmírom zdieľat. Nuž kde inde by sa mi uľavilo ako tu na schizofóre. Je to ako preplnená vodná priehrada, ktorá by si rada uľavila vypusteným určitého množstva vody (informácie), kde na proti nej stojí novopostavená ľod (telo a emócie), s kapitánskym mostíkom (hlava a myseľ), s výkonným motorom (duša) a diamantom (duch a vedomie) uložený na lodi. Čakajúc na svoju prvú výpravu.

Cítim sa niekedy tak ako priehrada, nadžganý myšlienkami, informáciami, ktoré kolujú len vo mne. Mám potreby sa s nima s niekym o ne deliť ale akosy si to ani neviem predstaviť po verbálnej stránke! Koho by to zaujímalo?

_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 138
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Podvedomie a jeho preprogramovanie - Stránka 2 Empty Meditovanie - upokojovanie mysle

Odoslať  Hulk DF 365 2 Pi 26 júl 2019 - 14:12

Sustredenie a koncentrovanie sa na bod, stred, centrum, predmet, vec, bytosť

Urobte si najprv audionahrávku o tento text s pozadím meditatívnej hudby, či zvukov prírody.
Sadnite si, postavte sa, alebo lahnite si, vždy keď máte čas, nič nerobíte, alebo ste napríklad v čakárni.
Zavrite oči a pokojne dýchajte. Predstavte si bod, stred, centrum, predmet, vec alebo bytosť a sústredte sa nane!

Začnite dýchať pranu (dych) na upokojovanie mysle, pranu o čistú myseľ.
Urobte 3 sekundový nádych a 9 sekundový výdych.
Najprv sustredte určitú dobu svoj dych a najmä na brucho ako sa nádychom preplnuje a výdychom scvrkuje.
Potom nasmerujte svoju pozornosť bod, ktorí máte zvyčajne pred sebov na stene.. A koncentrujte sa naň. Znovu dýchajte 3 sekundy nádych a 9 sekúnd výdych. Pozorujte tento bod o koncentráciu a uvedomujte si jak je prázdny ako aj vaše telo. Uvedomujte si túto prázdnotu, tento éter. Je to myseľ Boha ako prázdnota, ničota, vzduch, vesmír, ticho, Bytie, hlboké čisté vedomie, neforma a neexistencia. Ako sa v ňom priam odrážate.
Dýchajte takto striedavo po dobu 7 min.

_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 138
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Podvedomie a jeho preprogramovanie - Stránka 2 Empty Mentálny tréning

Odoslať  Hulk DF 365 2 Pi 26 júl 2019 - 14:25

Mentálny tréning spočíva v duchovnom cvičení o naplnení cielou a želaní pomocov dýchania a sugescii.

Základy mentálneho treningu:

Účinok laseru v siedmich etapách:

Nadviazanie kontaktu s podvedomím:

Pýtajte sa svojho podvedomia pomocou kyvadielka:

1. FORMULÁCIA PRIANIA A CIEĽOVÁ PREDSTAVA

Vyjadrite svoje želanie jasnou formuláciou:

Tak môžete trénovať svoju schopnosť imaginácie:

2. METÓDY IMAGINÁCIE, KTORÉ SLÚŽIA SEBEPOZNANIU

Katatímne prežívanie obrazu vám poskytne cenné pohľady.:

Využite možnosti prístupu k nadvedomiu:

Cvičenie 9:

3. PRAX MENTÁLNEHO TRÉNINGU

Prehľad ôsmich krokov k úspechu:

https://drive.google.com/file/d/1jhcmWNHXX_MabmQXREvChfjjWppMyFRP/view?usp=drivesdk

_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 138
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Podvedomie a jeho preprogramovanie - Stránka 2 Empty Afirmácie

Odoslať  Hulk DF 365 2 Pi 26 júl 2019 - 14:41

Afirmácie od Louise Hay

Cvičenia:

_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 138
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Podvedomie a jeho preprogramovanie - Stránka 2 Empty Pranajáma - dýchanie prany

Odoslať  Dušan So 3 august 2019 - 9:36

A teraz všetci povinne si nainštalovať túto apku:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.abdula.pranabreath&gl=SK

Po par dnoch buedete cítiť upokojenie a ľahkosť emočného tela


Podvedomie a jeho preprogramovanie - Stránka 2 Img_2016

Podvedomie a jeho preprogramovanie - Stránka 2 Img_2015
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Podvedomie a jeho preprogramovanie - Stránka 2 Empty TaoJoga - Chladná Čchi - liečivá energia

Odoslať  Dušan Ut 20 august 2019 - 6:32

Aktualizujem opravený tréning chladne Čchi

Malý nebeský okruh:


Veľký nebeský okruh -:


Naposledy upravil Hulk DF 365 dňa St 21 august 2019 - 11:38, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : úprava v texte)
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Podvedomie a jeho preprogramovanie - Stránka 2 Empty TaoJoga - horúce Ťing-Čchi sexuálnej energie

Odoslať  Dušan Ut 20 august 2019 - 9:14

Aký je rozdiel medzi chladnou Čchi a horúcou Čchi-Ťing?

Tú prvá chladná Čchi (dych, vzduch, prana, para, kundalíny, životná sila, bioenergia, chladný energetický prúd), si ju môžme predstaviť ako priehladnú, neviditeľnú sivošedú slzu, ktorá koluje telom a centrami. Táto chladná Čchi je ovládaná našou mysľou. Slúži ako duchovné cvičenie, tréning pred pohlavným stykom. Je to chladná, studená liečivá energia.

Druhá horúca Čchi-Ťing, je v podstate to isté ako u chladnej Čchi, až na jednu vec a to, že tu sa využíva horúca, teplá sexuálna energia v podobe zadržiavania semena a jeho vytiahnutie smerom k temeni hlave. Preto sa pociťuje ako teplý, horúci prúd...Využíva sa pri sexuálnom styku a pri tréningu masturbácie, onanie.

1.1. Varlatové dýchaní:

1.2. Šourková komprese:

1.5. Uzamykanie síly semena:

3.2. Velký tah:

4.0. Výmena Jin a Jang:
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics
» Blog

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore