Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Prišli..

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Prišli.. Empty Prišli..

Odoslať  taila Ut 12 február 2019 - 21:30

Ahojte, dnes som trosku tvorila, co si myslite o tejto fotografii? ako na Vas posobi? Zial neda sa mi pripojit fotka, poradi mi niekto?
Anonymous
taila
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Prišli.. Empty Re: Prišli..

Odoslať  Matej St 13 február 2019 - 22:14

taila napísal:Ahojte, dnes som trosku tvorila, co si myslite o tejto fotografii? ako na Vas posobi? Zial neda sa mi pripojit fotka, poradi mi niekto?

Ahoj Taila.

Vzhľadom na to, že ideš prispieť ako neregistrovaný hosť, tak máš len jednu možnosť, ako vložiť obrázok. Nad oknom textu príspevku stlačíš to okienko s pluskom, ako vidíš na mojom priloženom obrázku (Insert Image):

Prišli.. Screen10

Keď na to klikneš, vysunie sa Ti tabuľka, na ktorú poukazujem červenou šípkou na nasledujúcom obrázku:

Prišli.. Screen11

Width a Height zadávať nemusíš, ale do políčka URL musíš zadať webovú adresu svojho obrázka. Čiže buď ho máš niekde na webe už zavesený, alebo si ho musíš niekde na nejaké externé úložisko nahrať. Miestne úložisko tohto fóra je prístupné len pre zaregistrovaných členov. Ty to môžeš obísť hentakým spôsobom, že to zavesíš niekde inde a tu do poľa "URL" skopíruješ už len danú adresu. Smile

PS: Alebo mi ho pošli mailom na "matej.skalik at gmail.com" a ja ho tu zverejním pod Tvojim patronátom. winking Alebo sa zaregistruj. Yes

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Prišli.. Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore