Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

vase zaluby

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

vase zaluby - Stránka 4 Empty Re: vase zaluby

Odoslať  Matej Ut 22 september 2009 - 22:10

Veru, tomas, to ako si sa dostal k svojím papierom? Ja by som tiež chcel vedieť, čo mi to tam zakaždým doktor písal a doktorka súčasná píše. Hmmm. scratch

A defekt osobnosti? To znamená, že si niečo ako extraordinary a bizarre? Lebo z Tvojho písomného prejavu, z Tvojich záujmov a podobne mi vyplýva, že si veľmi inteligentný mladý človek. Shocked
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

vase zaluby - Stránka 4 Empty Re: vase zaluby

Odoslať  slnecnica Ut 22 september 2009 - 22:20

ale inteligentny a bizarny sa nevylucuju Wink a uz vobec nie inteligentny a extraordinary Smile (ak je to v pozitivnom zmysle slova samozrejme)
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

vase zaluby - Stránka 4 Empty Re: vase zaluby

Odoslať  Anonymný St 23 september 2009 - 9:30

ha, ako ste ma hned rano potesili...mam tri prepustacie spravy doma z nemocnic, plus nejake to psychologicke vysetrenie, a dve psychiatricke...k uplne prvej prepustacej sprave som sa dostal tak, ze mi ju na moje prekvapenie poslali - nielen obvodnej, a psychiatricke, ale aj mne. Druhu som vytiahol z karty este predtym, ako ju videla doktorka, okopiroval, neskor vlozil spät. K tretej som sa dostal tak, ze mi sama psychiatricka ponukla, ci si ju nechcem prefotit Very Happy ...a k psychol a psychiat vysetreniam som sa dostal vtedy, ked som si vybavoval invalidny dochodok...dostal by som sa k tomuto vsetkeho aj hromadne vtedy, ked som mal doma kartu...ale to som to uz davno mal ;p
a ci som extraordinary a bizarre, to by museli posudit asi ini, aj ked si neskromne namyslam, ze oboje som, parkrat mi to bolo aj povedane, raz mi kamka povedala: si svojsky blazon...sofistikovany... Smile
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

vase zaluby - Stránka 4 Empty Re: vase zaluby

Odoslať  Laura St 23 september 2009 - 18:23

Tomas,fakt podľa prečítanej literatúry a príspevkov si veľmi vzdelaný,inteligentný a sofistikovaný a ťažko uverím tomu,že máš defekt osobnosti. Smile Ja mám podĺa mňa typickú F25 a mám skor prežívanie podobné Matejovi.Občas na mňa dolahne melanchólia,no potom ju vystrieda radosť zo života,ktorá však s pribúdajúcim časom trvá kratšie, než tá melanchólia.Ja síce zníženie intelektu cítim,no viem,že nemožem mať takú ostrú myseľ , keď mám vyše 4O,ako v dvadsiatke.A po tom množstve liekov a šokov,čo som prežila,tak niet divu.Mám pre vás však aj dobrú správu,že schizofrenická časť choroby sa mi vekom výrazne upravila.Ja som zďaleka nie tak sčítaná,ako Tomas,či Filipka,no ja už s najlepšími nesúperím,ani nemám potrebu vynikať inteligenciou,ale skor túžbu byť ako tak zdravá.Na gympli som tiež písala básne,no odkedy mi dali šoky a lieky tak som nebola schopná vypotiť ani jednu báseň.Popri dochodku si občas privyrobím a to mi už stačí.Skor ma štve,že hlavne kvoli chorobe, nemám deti a vzhľadom na vek už ani nechcem.Ináč ešte to skákanie z témy na tému,možno ste si všimli ,je typické aj u mňa. Very Happy
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

vase zaluby - Stránka 4 Empty Re: vase zaluby

Odoslať  Anonymný St 23 september 2009 - 21:34

dnes som smutny...pred chvilou mi kamoska na fejsbuku pisala, ze som kludne mohol byt aj doktorandom na svojom starom odbore...slovensky jazyk a literatura - anglicky jazyk a literatura...a vraj by som taky titul spravil este aj "s prstom v riti"...nevie o mne, ze...a ja tu medzitym psychotim a na navrat do skoly to ani zdaleka nevyzera...nespravil by som uz ani strednu, nieto vysoku...fnuk...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

vase zaluby - Stránka 4 Empty Re: vase zaluby

Odoslať  slnecnica Št 24 september 2009 - 7:56

jeej ty si studoval anglictinu? to aj ja Smile pekne...
pozri je to blbe co sa spoluziakov tyka, ja sa v skole zatial drzim ale neviem ci toto nebude moj posledny rok. ja som uz mala mat za sebou statnice ale nesla som na ne... a tiez mi teraz uz byvale spoluziacky vravia ze som to mohla spravit, ze som strasne mudra co ma dost irituje pretoze aj keby som bola mudra tak to nemaju odkial vediet pretoze na hodinach to tak nevyzera ani zdaleka...jedna je na mna dokonca ''nahnevana'' ze som to nechala, povedala mi nieco v tom zmysle ze ak by som nebola leniva mohla som to spravit lavou zadnou... no tak tu mas. a ona dokonca vie ze som chora. a som aj leniva, ale psychologicka mi na to povedala ze to nie je lenivost ale depresia. fakt, tu skolu si mozes dorobit aj neskor ak sa budes na to citit, mozes si nechat pouznavat predmety a ides dalej... a ak nie, no tak co.. ja viem ze to mozno znie cudne ale v zivote su dolezitejsie veci ako skola, aj ked pre mna osobne dlho bola skola na prvom mieste, teraz je to moje zdravie. ked clovek ochorie (hlavne psychicky), musi prehodnotit cele svoje doterajsie bytie.... ber to tak,ze zdravym sa tazko urcite veci vysvetluju. oni su proste ''normalni'' a bez urcitej skusenosti do nasho sveta vidiet nemozu... podaktori.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

vase zaluby - Stránka 4 Empty Re: vase zaluby

Odoslať  Anonymný Pi 25 september 2009 - 11:11

ja hodnotim, slnecnica (inak, dobry nick, zboznujem luskanie slnecnice), ze uz VS nepotrebujem, nedokazem sa ucit, ale bol by som rad, keby som si nasiel zamestnanie hodne aspon stredoskolaka...skola nie je to najdolezitejsie v zivote, clovek pre stastie nepotrebuje mat titul...drzim ti palceky, aby sa ti v studiu darilo...ja som studium skor predstieral, vzdy v noci pred skuskou som nieco si precital a skusku urobil ;p
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

vase zaluby - Stránka 4 Empty Re: vase zaluby

Odoslať  slnecnica Pi 25 september 2009 - 11:37

Smile ja konam podobne, co sa skusok tyka Smile skola ma aspon aku-taku socializacnu funkciu u mna, aspon trocha som medzi ludmi, inak by som len sedela doma a to je sice fajn, ale zo zdravotneho hladiska to nie je dobre pre mna. na druhej strane skola = neustaly stres... takze je to take, no...
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

vase zaluby - Stránka 4 Empty Re: vase zaluby

Odoslať  Anonymný Pi 25 september 2009 - 16:32

ja by som tiez rad bol niekedy viac medzi ludmi, niekedy naopak...posledne som bol obkluceny ludmi v praci, ale z nej ma po 2 tyzdnoch vyhodili, nestihal som, bola to len linkova praca, a tempo bolo popravde sialene...snad od buduceho tyzdna zase budem...take ze busenie srdca nemam, aj ked, casto sa mi stane, ze sa bojim, ze ma niekto neznamy oslovi, ale niekedy sa osmelim...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

vase zaluby - Stránka 4 Empty Re: vase zaluby

Odoslať  Anonymný Ne 27 september 2009 - 11:45

trosku to tu ozivim v tejto teme, nevedel som, kam to pichnut, tak snad sem...
sledujte tento link: http://muza.websity.sk/index.php?pid=3&sid=2&idsutaze=315&old=0
ja tam idem posielat veci svoje...musim ale este vybrat z mnozstva basni len 5...tazko sa mi vybera...pisalo viac z vas, ze tvori, alebo v minulosti tvorilo, tak skuste nieco poslat, ak si najdete cas ;p
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

vase zaluby - Stránka 4 Empty Re: vase zaluby

Odoslať  wojaczek St 12 január 2011 - 21:14

chcel by som si od teba niečo prečítať Wink
Anonymous
wojaczek
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

vase zaluby - Stránka 4 Empty Re: vase zaluby

Odoslať  Tuto So 5 marec 2011 - 1:30

Ja osobne som sa zaľúbil do čítania všetkého, čo ma môže obohatiť, ale už teraz vidím, že môj život je prikrátky na preštudovanie len všetkého zaujímavého.

Mojou ďalšou záľubou je štúdiu jazyka anglického. Vyskúšal som množstvo metód a stále som tam, kde som bol pred mnohými rokmi. Jednoducho som v tom tupý, ale snažím sa.


Naposledy upravil Tuto dňa Ne 1 november 2015 - 0:53, celkom upravené 1 krát.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore