Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 83 z 85 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84, 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Ut 19 december 2017 - 13:34

Ahojte, spánok nebol najkvalitnejší, spal som len 7 hodín, pretože som musel vstávať o 7. hodine. Nálada je dnes pomerne smutná, miešajú sa u mňa rôzne pocity. Som na seba dosť nahnevaný, že ako fungujem dnes. Takúto krízu som už nemal dávno. Absolútne sa mi nič nechce robiť, len ležím v posteli a pozerám do stropu. Som v takom stave, že ani televízor si nedokážem pustiť. Inak dnes som bol u zubárky na preventívke po 2 rokoch a tie zuby mám úplne pokazené. Bolesť vôbec necítim, ale tie kazy tam sú, nechali sme opravu až po novom roku Dnešok aj čo sa týka aktivít bude biedny a zrejme nedám si už nič, energia je na žalostnej úrovni. Kognitívny tréning nebudem robiť. Večer, pokiaľ zavolajú kamaráti tak pôjdem zahrať aspoň futbal. Dnes je to skutočne na 4rku.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Ut 19 december 2017 - 16:38

Ahoj Sarah!
Ako čítam máš hektickejšie obdobie. Fitko je super, ale niekedy z nutnosti sa dá zaujímavo cvičiť aj doma (to píše ten pravý...). Podobe ako Ty aj ja sa teším na sviatky. V meste je už dlhšie celkom fajn vianočná atmosféra aj so stromčekom a všelijakými svetielkami na lampách a v centre.

................

Ahoj kimi!
Rozumiem Ti, že chorobnosť Ťa zmáha, naše ochorenia nie sú vôbec na zasmiatie, hoci sa často o úsmev pokúšame. Skôr výnimočne to mávam aj ja. Dosť mi pomáha nenáročná biblioterapia, teda ľahké čítanie, ktoré ma aspoň trošku vylaďuje k aktivite. Občas to je fuška zmeniť myslenie smerom od pasivity. Hanba mi je, že mi tomto pomáha aj cigareta, vďaka ktorej sa aspoň dostanem na balkón, ale to je iná kapitola.

...............

Ahoj Meretseger!
Od tých fotografov máš skutočne krásne fotky, ako som si všimol už dlhšie prelaďuješ na vyšší level v zmysle robenia costplay-u. Výhodu máš aj v tom, že si fotogenická a fotografi sa pri tebe, myslím, nemusia namáhať spraviť dobré foto...

...............

Ahojte!
Tento utorok ma celkom príjemne prekvapil. Vstávanie bolo v skoršej hodine a už od rána som bol činný. Viem, že so mnou to zasa žiadna sláva nie je, ale cítim vnútorné zadosťučinenie, že všetko potrebné, nutné aj nepovinné som porobil už ráno a v doobedí. Po poludní a obede bolo celkom OK, čo prekvapivo platí pre dnes aj na psychický zdravotný stav. Netvrdím, že všetko negatívne zmizlo ako čarovným prútikom, ale predsa len som toto zvládal lepšie ako iné dni. Deň sa však ešte neskončil... Tak dúfam.

Prajem všetkým píšucim aj čítajúcim príjemný predvianočný čas a zatiaľ. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  filipka Ut 19 december 2017 - 17:11

kimi, hlavne, že si zvládol zapnúť počítač, keď už televízor nie Very Happy
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Meretseger Ut 19 december 2017 - 17:20

Ó, Tuto, ďakujem, potešilo giving a hug
Ono po desiatich rokoch by to už nejaký vyšší level aj chcelo...

Ahojte,
dnes zatiaľ fajn, dúfam, že to tak aj vydrží. Mala by som si umyť vlasy, ale komu sa sakra chce, tak to nechávam na hraničný termín, štvrtok večer, budem vyzerať ako mátoha dovtedy, ale who cares Laughing Inak sa mi trochu zhoršili glyčky, neviem prečo, tak dopichávam pár jednotiek inzulínu vždy, len to nie zakaždým pomôže... Ale aspoň po tej psychickej stránke to zatiaľ funguje, a to je fajn. A tak.

Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  sarah222 Ut 19 december 2017 - 17:33

Ahojte ako sa máte ??? Mne dnes prišli boty som z nich nadšená...a nafarbila som si vlasy na čierno Very Happy zmena je život neviem čo sa deje ale snažím sa byť normálnou aspoň sa snažím ! Vo štvrtok mám posledné sedenie a potom hurá sviatky tak sa držte !!! Pozdravujem
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Meretseger St 20 december 2017 - 17:51

Ahojte,
zatiaľ sa celkom dá. Glykémie sa zas posunuli smerom nadol, podchvíľou hypogl., naposledy som si namerala 2,9 mmol/l (bežne má človek okolo 5), tak som nakázala mame, nech mi nakúpia nejaké sladkosti laughing O dva dni fotím, tešííím sa ako malé decko, len ešte keby za to fotografka nechcela zaplatiť, že na, darček, to by som brala Very Happy Míňajú sa mi peniaze na účte, ešte skončím v mínuse!
Po psychickej stránke teda v pohode, po somatickej je to rozkolísané, ale tiež +/- OK. A tak, majte sa, držte sa Cool
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 St 20 december 2017 - 19:07

Ahojte,
spánok bol dobrý, zaspával som unavený, aj preto sa mi spalo dobre do nejakej pol 9. Nálada môže byť nie je najhoršia, čo suvisí aj s tým, že pomaly máme tu Vianoce. Tešíte sa na Vianoce? Stromček nemáme ešte stále ani urobený, čakáme na sestru do soboty , aby sme si ho ako rodina urobili to oné. Z negatívnych príznakov pociťujem tú pasivitu vo veľkej miere. Neskutočne ma to hnevá, chcel by som žiť aktívnejšie, ale momentálne hlava nie je nastavená správnym smerom a budem musieť na tom pracovať, aby som sa zlepšil aj v tomto. Vôľové veci mám už celkom dobre podchytené (dokonca aj včera som dokázal urobiť kognitívny tréning), hoci motivácia je stále na nízkej úrovni, čo ma veľmi neteší. Pred takými 2 mesiacmi by som nepovedal nikdy, že niektoré vecí vydržím robiť pravidelne. Emócie sú na strašnej úrovni stále, skoro žiadne nie sú.

Doobedňajšie aktivity som začal posilovňou, v ktorej som si dobre zacvičil. Začína sa mi to pomerne páčiť. Nadbytočných kilogramov mám stále veľa, ale postava sa neustále zlepšuje. Som 105 kg vážiaci chlap, ale brucho ako aj zadok nemám skoro žiadne, čo mu až tak nechápem, prečo váha mi nejde dole. Toho tuku je pomenej, začínam si myslieť, že som hlavne "napitý", zišlo by sa nadbytočnú vodu dostať von z tela. Čo sa týka cvičenia tak dnešok môžem hodnotiť kladne hodinu som si dobre zacvičil. Cvičil som všetko, čo mám cvičiť, čiže spokojnosť. Kognitívny tréning zo svetových dejín som urobil na 16b zo 40. Pred chvíľkou som išiel vyniesť smetí, reku prejdem sa aj trochu 10-15 minút, ale čo sa nestalo stretol som 19ročnú kamarátku zo stacionára tak z tých pár minút sa stala takmer hodina a pol. Veľmi mi táto dlhšia prechádzka prospela a to ma lákala silno ešte k sebe do bytu Very Happy Vzhľadom k tomu, že moji rodičia nevedeli o mne nič tak som musel odmietnuť, aby nestrachovali sa o mňa.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Št 21 december 2017 - 0:54

Ahojte kamaráti. Smile

Mám sa zhruba ako-tak. Známku by som dal asi 2+. Zvýrazňovali sa mi mínusové stavy, tak som zapojil do boja kofolu bez cukru, a teda najmä jej benzoan sodný, s ktorým mám bohaté skúsenosti, že ma vie aktivizovať. Pritom ho nemusím kombinovať s kofeínom, ale dnes som ho v tej kofole teda kombinoval - predtým som sa však rád vracal aj k iným sladidlovým žbrndám nekofeínovým, ktoré boli konzervované benzoanom. Musím povedať, že mi tento dnešný krok pomáhal a zvládal som v práci činnosti a stres lepšie, než v predošlé dni. Celkovo už je aj menej tlaku zo strany úkolovania brigádničok, tak mám pocit, že napriek zahlteniu sa mi subjektívne s blížiacimi sa sviatkami akosi už lepšie dýcha - akoby som už cítil odmäk stresujúcich podnetov, alebo som si na niektoré stresory privykol, zvýšil latku únosnosti.

Ale ako to už chodí v takýchto hektických časoch, tak robia sa aj chyby, takže sa riešia aj sťažnosti, konkrétne mňa oslovili cez telefón dvaja zákazníci a začali mi vykladať sťažnosť. Prvú som silno nezvládol, strašne som sa roztriasol, zvieralo mi hrdlo, dostal som sa do strašnej úzkosti a búšilo mi srdce, lapanie po dychu. Šéfka musela dovybavovať ten telefonát. Druhú sťažnosť som už zvládol lepšie, zákazníkovi som vysvetlil vec, pričom došlo k zlyhaniu iného ľudského faktora, takže aj napriek tomu, že som mu vysvetlil veci relatívne prehľadne, aj tak mal vlastne dôvod hnevať sa a zvyšovať hlas. Psychicky som jeho sťažnosť spracoval celkom obstojne, aj keď veľmi ma to mrzí, že získal negatívnu skúsenosť s našou firmou, vždy ma to zamrzí, keď sa niekto taký nájde a nie je v mojej moci tomu zabrániť.

Okrem týchto sťažností už tradične pôsobia bežné stresory tejto sezóny, aké som už aj menoval inokedy. Niektoré veci odsýpajú plynulo, niektoré stoja už viac dní. Ale snažím sa zachovať pokoj, pomáham si kofeínom a benzoanom. Cítim akési menšie záležanie, či bude stihnutý do Vianoc všetok tovar - v tejto chvíli mám kvázi pocit, že keď mi blikne piatok večer a ja pôjdem domenko, tak si poviem: No, čo sa nestihlo, to sa nestihlo. A pôjdem si užívať sviatky. Mňa, takého šialenca workoholika, začala ovládať myšlienka, že v sobotu nepôjdem do práce - nariadené to nemám, ani by som to nemal teda platené, ale poznáte ma, že ja si poviem "situácia si to vyžaduje" a šup prídem. No a teraz si vravím nejak, že neprídem. Asi som z toho všetkého stresu a chaosu nejak naozaj mierne otupel, že už ma to menej všetko angažuje, menej všetko burcuje. Nemôžem povedať, že by som k tomu všetkému tam zaujal flegmatický postoj, to rozhodne nie, ale už nie som taký hŕŕ-rýchlo všetko a hneď spraviť, lebo inak padne svet. Wink Asi je to v istom uhle pohľadu aj dobré takto, či? Embarassed A možno nie, neviem. Každopádne cítim, že ide o obrňovanie sa voči agresivite vianočnej sezóny.

Ďakujem Vám, priatelia, za vypočutie. Veľmi si túto príležitosť vážim. community together

Prajem Vám pokojný a príjemný štvrtok, nech Vám vyjde podľa Vašich predstáv, hlavne to zdravíčko, spánok a čo najmenej mínusových príznakov. Super!

S pozdravom
Matej
Vitaj
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 83 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Št 21 december 2017 - 13:53

Ahojte ľudkovia, ako sa máte?
Náladu mám pomerne dobrú. Bol som na stacionári, boli sme tam len 5 kúskov. Na negatívne príznaky som nemal čas myslieť. Zle myšlienky nemám, už sa teším na Vianoce. Dnes som neurobil toho nejako veľa, trochu som sa porozprával s ľuďmi, potom som išiel pracovať s hlinou, z ktorej som robil také menšie kolieska, to vie má vždy upokojiť. Milujem prácu s hlinou, aj keď je to pomerne špinavá robota... Napriek tomu sa cítim už unavene.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Mischelll Št 21 december 2017 - 15:35

Ahojte Wink

tak už som sa aj ja ozvala....mám sa už tradične dobre....skor riešim take iné veci vo svojom živote.....tak aj včera ma napadlo, že prečo nemože aspon niečo v mojom živote fungovať a nekaziť sa....a to nemyslim veci.....proste na každej z oblasti/ katégorii mam už dosť velky problem......počnuc vztahmi, pokračujuc zdravím, končiac prácou....ale je pravda že oproti iným rokom tomu všetkému nepríkladam až taku vážnosť.....riadim sa heslo: bude ako bude! alebo Nejako už len bude!....a da sa povedať, že si uživam oddych a chvíle pohody....mám dovolenku už a v práci este hrba veci neporobených, ale kašlať to .....všetko sa proste stihnúť neda...aj keby som bola superžena tak to nestihnem....a čoraz viac mi je to jedno....iste nejake vyčítky mam....ale ta tak vyšlo.....proste...jo a vztahy....to je u mna rovno katastrofa...ale dajak prežijem do januara....snad sa to vylepší....a tak....no že to hovorím zrovna ja....ale ludia tešme sa vonku snezí, ide víkend, a nehovorím o blížiacich sa Vianociach......Jo a aby som nezabudla objednala som darčeky, ktore už asi nedojdu načas....tak prajem Šťastné a veselé.....a tak čo už aj po Vianociach je deň a život....no čo tak prídu po Vianociach....ale dufam, že si oddychnem poriadne....

Prajem krásny víkend....tak trochen sviatočný... rendeer santa rendeer

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Meretseger Št 21 december 2017 - 17:39

Ahojte,
mám sa fajn. Zajtra fotím, mix TR: Legend a TR: Anniversary, čo vám asi moc nepovie, ale nevadí... Skrátka outfit z TR:A a doplnky z TR:L, akože granáty či headset. Budem ovešaná ako vianočný stromček, ale v tomto období sa to hodí Very Happy Takže na to sa moc teším, asi mi to aj udržuje dobrú náladu. Glykémie sú okej, umyla som si aj konečne vlasy, je to hraničný termín. Inak z dokopy takmer 20 zásielok čakám už len dve, náhrdelník s kľúčenkou s témou Assassin's Creed, čo som síce nehrala, ale je to egyptské, no neber to Very Happy A druhé puzdrá na pištole z nemeckého Amazonu, ktoré mali dôjsť do 16.12., neviem teda, čo je s nimi. Zaplatené to je, vyšlo ma to dosť, dúfam teda, že to aj poslali.
A inak mám kompletný aj cosplay na leto v ateliéri - Wonder Woman, dnes mi došiel meč Very Happy Takže mám outfit, zbraň aj štít, priateľ sa síce vyjadril, že to celé vyzerá detsky, ale kašlať na to. Bude sranda.
A tak teda, majte sa, držte sa jumping2
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Robo Št 21 december 2017 - 21:26

Ahojte kamaráti. Prajem Vám všetkým príjemné prežitie Vianoc. Mám sa celkom dobre, lieky tie isté, krvný obraz v poriadku. Mal som v SZZP Klub Deti Mikuláša v reštaurácii PARÍŽ v Spišskej Novej Vsi. Dostali sme balíček plný sladkostí... Aj doma som mal Mikuláša, tiež som dostal sladkosti, ale aj ovocie, čo ma tiež potešilo... Vianočný stromček mám už postavený, už som na stromček dal aj salónky a kolekcie-konkrétne krémové figúrky. Zajtra ešte bambule, ozdoby a bude stromček na Vianoce hotový... Minule mamka napiekla medovníčky, včera medovník máčaný v čokoláde a obaľovaný v kokose, dnes vanilkové rožky a v sobotu ešte metrovú roládu-tzv srnčí chrbát. V mojom meste v SNV bol pekný Vianočný trh. Bol som pozrieť aj Vianočný trh v Poprade, veľa ľudí písalo na facebook, že Vianočný trh v PP je krajší, no ja a mamka máme opačný názor, lebo v PP bol takmer v každom stánku jedlo a pitie. U nás v SN na Vianočnom trhu bolo aj napr. oblečenie, CD, domáce potreby... Trochu som aj smutný, lebo na štedrý večer bude presne 5 mesiacov, čo mi zomrela babka vo veku 85 rokov. Takže už mám iba jednu babku... Otec po vyše rok a pol maródky začal opäť pracovať v Prahe. Má ľahšiu prácu a je spokojný. Zajtra v noci bude cestovať do SN, v sobotu nad ránom bude doma. Darčeky pod stromček už mám nakúpené pre svojich najbližších. Mám 3. synovcov a ich tiež každý rok obdarím darčekom a hneď mi je na duši lepšie. Na Vianočné darčeky mám taký názor, že každý rok je niečo IN, ale knihy a kozmetika sú podľa mňa také neutrálne darčeky, že potešia ako darček každý rok.. Synovci sa volajú Erik , Eduard a Slavomír. Pre Edka s Slavka mám každý rok pod stromček kúpenú nejakú knihu, čo ma poteší, lebo aj chlapci sú spokojní... Ku koncu roka pôjdem rýchlikom na západne Slovensko ku Miške, dlho sme sa nevideli, takže o to viac sa teším na stretnutie s Miškou... Dobre sa porozprávame, zájdeme na koláč, čaj, kávu a tak... O pol noci pozrieme, ako ľudia budú púšťať petardy, svetlice a tak... Na začiatku námestia v SN pri veľkej križovatke sme mali pár rokov pekný strieborný Vianočný stromček, ktorý ale tohto roku musel byť odstránený, lebo bol poruchový, tak je tam niečo nové- iné a to pekný svietiaci anjel. Ku psychologičke pôjdem v januári-porozprávame sa , poradí mi, pomôže mi a tak... Občas sa stretnem aj s kamarátom Martinom.vozičkárom, idem ho navštíviť, alebo si dáme v Tescu kávu a tak... Takže ssi tak... Som rád, milí moji kamaráti, že som Vám KONEČNE napísal, že ako sa mám... Naozaj to nebolo náročky písať až teraz, ale dneska mám takú túžbu, že už napíšem, že ako sa mám, čo sa aj stalo. Takže ešte raz: Prajem Vám šťastné, veselé a milosti plné požehnané Vianočné sviatky v kruhu svojich najbližších, lebo máme tu najkrajší sviatok v roku Vianoce, lebo sa narodíl náš pán... Celé obdobie zimy Vám prajem len šťastie, zdravie, veľa osobných a pracovných úspechov, málo smútku, málo depresie, málo zlej nálady- aj keď to občas máme s tým problém, no treba sa prekonať a žiť každý deň tak, aby sme boli spokojní a šťastní... Občas sa mi trasú ruky, občas si namýšľam, alebo niečo "prepočujem!,ale ak si urobím tzv "domácu muzikoterapiu" tak mi je oveľa na duši lepšie, až si aj zaspievam alebo zatancujem... S pozdravom Váš kamarát Robo. santa santa santa cheers cheers cheers Very Happy flower flower flower elephant elephant elephant jocolor jocolor geek geek rendeer rendeer sunny sunny sunny bom drunken drunken santa
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 83 z 85 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84, 85  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore