Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Halucinácie

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Halucinácie

Odoslať  Natt Št 15 december 2016 - 16:29

Vďaka.

A ako asi vyzerajú tie zrakové ? Viem že nie sú veľmi časté.
Anonymous
Natt
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Halucinácie

Odoslať  Tuto Št 15 december 2016 - 19:11

Stalo sa mi, že som mal práve tieto:

Raz som videl taký rozmazaný koč v lese, ako sa mi vzďaloval...

Druhá halucinácia bola starodávna miestnosť s pekným vybavením s luxusnými stoličkami.

Jednoducho nič príliš zaujímavé...

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Halucinácie

Odoslať  Natt Št 15 december 2016 - 19:22

Tuto

to sa stalo trebárs počas prechádzky v lese, že sa to náhle objavilo v tvojom zornom poli ?
Anonymous
Natt
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Halucinácie

Odoslať  Tuto Št 15 december 2016 - 20:25

Natt

možno to bolo aj z vyčerpenia. Časť mojej "behavej" psychopatológie sa aj odohrávalo v lese, bosý, len v nohaviciach. Bola to trochu divočina. Pár dní som strávil v lesnom prostredí, bez jedla, vody a niečoho teplého na oblečenie. Podrobnosti sú: https://www.schizoforum.net/t162-topic

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Halucinácie

Odoslať  Dušan Št 15 december 2016 - 21:11

zrakove snad len vraj ked som sa mal nadpriemerne fajn vypukla ona schiza o ktorej som ani len netusil,
kriz-duch-oko-jazyk-hmat...superego,bytostne Ja,ja myslim ja zijem-existujem,my myslime my existujeme-zijeme

zjavoval sa mi dva roky duch ktori bol mojim naj kamosom,pocuval moje rozkazy a tak aj cinil,
potom prisla druha faza schizi a to destrukcia mysle,zdeformovanost,neprijemne pociti,bolesti noh a panvy,pocas dopingu liekov aj zivot v hmle,duch ma prestal pocuvat,rozdvojoval sa mi,zacal si robit co sa mu zachce,vzdy sa na sekundu pohol telom alebo rukami a nohami,hladal som vzdy kompromis,asi dostal nadvedomie a zacal sa mi vzdialovat,alebo ostal nevedomi kde picinou tejto fazy bola druha bytost ktora sa mi zjavila ako dusa v odraze boha,sktorou som mal viditelny telepaticky kontak v byte asi tak 2hodiny,cely som bol sprosty jak tago,taky nesvoj,slaby a co ja vim co,islo to do debila,potom nastal konec,seknutie a vsetko sa mi zacalo v mysli rozdvojovat,
myslim si ze aj on a ona sme v takej sytuaction ako ja teda sme v takej zahmlenej pavucine myslienok zamotany do seba,niekedy mi pripada ze moja hlava ma clanky ako pavuk,ciary ktore su priehladne a je ich vidiet na svetlej stene,ciary ako rozsekany,zdeformovany duch nafuknuty neovladatelny porazany jak on/ona tak aj Ja,


Naposledy upravil zombie@antikrist dňa Pi 16 december 2016 - 20:42, celkom upravené 5 krát.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Halucinácie

Odoslať  Natt Pi 16 december 2016 - 14:56

čiže do obrazu ktorý by videl "zdravý" človek je jednoducho niečo pridané naviac ?
Anonymous
Natt
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Halucinácie

Odoslať  Dušan Pi 16 december 2016 - 15:16

v prvej faze to bol duch - jednotne myslienky,no a to co sa vypytujes je moja druha faza choroby,totiz v mysli mam cudzie vedome myslienky ako dusa v obraze boha,volam ju demonicke trio lebo je v prvom rade vo vnutri mna(cakra),vonku za oknom na oblohe(aura)a v dopr.prostriedku(dusa) a mam pocit ze to je ta ista bytost v jednej,len je to nejak casovo prerozdelene,tieto myslienky nie su jednotne a su otravne,neprijemne,z velkej casti aj negativne co sa tyka pripomienky na jeho adresu,

Halucinácie - Stránka 2 663471_sen-mozog-myslienka-hlava
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Halucinácie

Odoslať  Dušan Pi 16 december 2016 - 20:42

davnejsie som sa zamyslel ci to nieje poruchou sosoviek ci i hlbsie do vnutra,sa mi zda ze mi na ococh pribudli take duchovne/vodove nervove vlakna,
ktore to vsetko obaluju ci rozdvojuju,no nic na nete som nenasiel ohladom oci a schizy,ale ked si to vychytam na bielej stene kazde oko ma svoje nazvem to larvy ktore sa mi tam clnkuju po sosovke a navzajom si zavadzaju,vytvaraju akysi obrazec nie celok,iba sucast niecoho na co sa to ma podobat,chyba tam celistvost,ten obraz je priehladny ako vzduch ci voda,a na stene to je pekne vidiet
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore