Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Dokažeš mať rad? Čokolvek? Citiš niečo?

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dokažeš mať rad? Čokolvek? Citiš niečo? - Stránka 3 Empty Re: Dokažeš mať rad? Čokolvek? Citiš niečo?

Odoslať  4713N Pi 11 február 2011 - 14:31

Ked to, ze mimochodom aj ja som sa vo vela veciach z tvojich a prispevkov ostatnych nasiel, je pekne, ale aj cudne, ze tolki ludia zazivaju takmer uplne rovnake. A tak je to aj smutne.
V skutocnosti nic nehovorim, len ked som s mne blizkymi ludmi, ktorych poznam dlhsie ako rodina a pod. Spoluziaci nie, aj ked ich poznam uz 4 roky. A aj to sa len nutim hovorit, aby som bol aspon trochu ako oni. A ked zacnem hovorit, vzdy mi niekto da najavo, ze by som mal byt radsej ticho. Alebo ze to co hovorim nema ani taku cenu, aby ma niekto vypocul. Ja viem ze je dost mozne, ze ty si to tak nemyslel, ale mal som ten pocit. A potom sa citim zle a uz radsej nic nepoviem. Preto prepac ze som taky.
4713N
4713N
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 31
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 14.01.2011
Vek : 32
Bydlisko Bydlisko : V strede Slovenska

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dokažeš mať rad? Čokolvek? Citiš niečo? - Stránka 3 Empty Re: Dokažeš mať rad? Čokolvek? Citiš niečo?

Odoslať  frances farmer Pi 11 február 2011 - 15:45

A ked zacnem hovorit, vzdy mi niekto da najavo, ze by som mal byt radsej ticho. Alebo ze to co hovorim nema ani taku cenu, aby ma niekto vypocul.

ja si ťa rád vypočujem, pretože to pre mňa cenu má Smile

Preto prepac ze som taky.

prosím viac sa neospravedlňuj za to kto si a podobne. si taký aký si a tu ťa za to nikto nebude odsudzovať, si človek, ktorý má svoju hodnotu a ja osobne ťa beriem ako rovnocenného.
frances farmer
frances farmer
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 260
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 12.01.2011
Vek : 31

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dokažeš mať rad? Čokolvek? Citiš niečo? - Stránka 3 Empty Re: Dokažeš mať rad? Čokolvek? Citiš niečo?

Odoslať  Tuto Pi 11 február 2011 - 20:15

Ahoj 4713N,
čiastočným zmyslom tohoto fóra je aj "vyžalovanie sa". Si tu sám za seba a Tvoje napísané myšlienky si pár ľudí vždy prečíta. Neboj sa a napíš svoje strasti, starosti... Možno aj niekto zareaguje hodnotnou radou a aj samotné zverenie sa Ťa odbremení a budeš mať vo veciach jasnejšie.

Vždy záleží na Tebe. Toto fórum dáva ja možnosť pomôcť si. Využi to a píš.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore