Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Nadmerný spánok z liekov

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Nadmerný spánok z liekov Empty Nadmerný spánok z liekov

Odoslať  Mery Ne 24 apríl 2016 - 20:45

Dobry den. Prosim mate tiez taky problem? Ako ho riesite? Berem Olpinat. Vecer dam tabletku a zobudim sa druhy den- vecer. A tak dokola. Po znizeni liekov na polovicu, vstanem z postele, ale spim s otvorenymi ocami. Prisla som o pracu, lebo som spala na zachode. Nemam partnera, lebo nikdo sa na mns divat nechce, ako spim. Riesenie su homeopaticke lieky... Aj kamaratka mala tento problem, prespala strednu skolu na lavici. V zahranici liecia aj homeopatickymi liekmi. U nas Boiron je dobry a lacny, na nervozitu a stres. Vdaka nim som zvladla bakalarske skusky. Inzinierske skusky som bola zaspata a nedochadzalo mi co sa ma pytaju, to som brala uz tieto silne lieky...kavu a energydrinky uz nemozem, prehnala som to s nimi...brala som pirabene, 10 kusov a vela kavy cez den, ale uz som mala z toho zdravotne problemy...ak mate podobne problemy, prosim napiste mi...dakujem


Naposledy upravil Matej dňa Ne 24 apríl 2016 - 21:00, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : Príspevok som oddelil od nerelevantnej témy a založil som ním tému novú, relevantnú. ;-))
Mery
Mery
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 5
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 24.04.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Nadmerný spánok z liekov Empty Re: Nadmerný spánok z liekov

Odoslať  Matej Ne 24 apríl 2016 - 21:24

Mery napísal:Prepačte, že ešte otravujem...mam hraničnu poruchu osobnosti, to znamena že vela rozpravam a otravujem...a ešte sa mi ocitla v papieroch schizofrenia, lebo som v tažkej práci odpadla a predtym sa mi všetko vlnilo pred očami...a ocitla som sa na psychiatrii potom...prosim, ak aj vy ste utlmeni a ospali, či spiaci stále z liekov, prosim poradte mi, čo robite...som zvedava...káva energydrinky a pirabene 10 kusov sa neda stale, lebo zhoršuju pečenove testy...dakujem Vam...pekny večer prajem

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Nadmerný spánok z liekov Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Nadmerný spánok z liekov Empty Re: Nadmerný spánok z liekov

Odoslať  Matej Ne 24 apríl 2016 - 21:27

Ahoj Mery. Vitaj na fóre. Mám takú prosbu, že teda reku nie je dobré písať v jednej téme na tému úplne odlišnú. Preto som Ti vydelil Tvoje príspevky sem do tejto novej témy, ktorá sa bude zaoberať nadmerným spaním. Smile Oki? Smile Lebo v téme "Zrovna nespíte, napíšte" sa tematizuje skôr nespanie a problémy s nespavosťou. A to je celkom iná téma. Smile

Držím Ti palce a verím, že tu čoskoro nájdeš odpovede, ktoré Ťa posunú a pomôžu. Smile

Matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Nadmerný spánok z liekov Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Nadmerný spánok z liekov Empty Re: Nadmerný spánok z liekov

Odoslať  Tuto Ne 22 január 2017 - 14:48

Osobne sa dúfam len pre dnešok ozývam do tejto témy. Reálne môže napísať, že už druhý deň spím nadmerne, až je to neprirodzené. Nie je to však osviežujúci spánok, ale akýsi ubíjajúci. Napriek kvantite počas noci aj dňa si nepripadám extra svieži, alebo oddýchnutý. Tak to ma dnes trápi...

Sleep

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Nadmerný spánok z liekov Empty Re: Nadmerný spánok z liekov

Odoslať  Dušan Ne 22 január 2017 - 16:23

ahoj @Tuto

su styry druhy ludi so spankovim rezimom,
4hod/den-ti co pracuju hlava nehlava
6hod/den-bezny ludia
8hod/den-bezny ludia,sem patrim ja
10hod/den-sem som patril ked som bol zombie

dakde je to aj uvedene v percentoch populacie ludstva
tipujem ze tvoj pripad je asi 4hod/den

Nadmerný spánok z liekov Images?q=tbn:ANd9GcQ8asTOai4UUqoIBafKx1_G-9Rldzo5STSQv1yaf3D5rEAg7B1S
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore