Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Proč nepíšu do schizofóra

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Proč nepíšu do schizofóra Empty Proč nepíšu do schizofóra

Odoslať  ejirek So 12 marec 2016 - 15:30

Ahoj všichni,

využívám hypomanické chvilky k vložení příspěvku pro všechny, kdo sem přispívají a čtou. Zkusil jsem se několikrát ke schizofóru přidat, ale:

už tak trávím u PC až moc času

prostředí (i když se Jozef snažil mi vyhovět, pokud jde o masku a její LOOK) je pro mne (jsem už starší generace - ročník 1960) dostatečně náročné na orientaci a užívání, aby mne to víc odrazovalo než lákalo

z podle mne dost dobrých důvodů nechci, aby další lidé trávili čas u PC tím, že budou číst moje příspěvky

jakžtakž jsem se zabydlel ve skupině na FB, kterou využívám aktivně, kdykoli to na mne přijde a tak to asi už zůstane

Čili se tímto všem aktivním uživatelům fóra omlouvám za svoji tunajší pasivitu resp. neúčast a loučím se emotikonem/emotikonou affraid Ne proto, že bych se zrovna teď tolik bál, ale protože je ze všech, co se mi právě nabídly, nejproměnlivější. jumping2 Tu bych dal na 2. pokus. Váš jocolor (šašo) Jiri B.
ejirek
ejirek
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 24
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 09.10.2014
Bydlisko Bydlisko : Choceň

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 200 (paranoidní schizofrenie)
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: bez předepsané psychiatrické medikace

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Proč nepíšu do schizofóra Empty tak alespoň

Odoslať  ejirek So 12 marec 2016 - 19:23

jako malou ukázku odkaz na jeden můj blog:

http://bryan.blog.respekt.cz/predcasne-odchody-a-mytus-dusevni-nemoci-aneb-kde-se-skryvaji-besi/

ze kterého si snad čtenář může udělat dostačující představu o tom, kdo jsem a jak uvažuji. welcome or bye elephant
ejirek
ejirek
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 24
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 09.10.2014
Bydlisko Bydlisko : Choceň

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 200 (paranoidní schizofrenie)
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: bez předepsané psychiatrické medikace

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore