Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 3 z 86 Previous  1, 2, 3, 4 ... 44 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  filipka St 2 december 2015 - 16:03

lol! lol! lol! lol! lol!
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 3 Empty tych smajlikov si nechaj!!!

Odoslať  Doktor St 2 december 2015 - 16:08

Mozem Ti pomoct,ale posla tvojich predoslich vyjadreni na mna posobis dost doktorsky,ked ides pisat ake druhy liekov kto potrebuje ,nemas doktorat z lesa nahodou?
Anonymous
Doktor
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  ester St 2 december 2015 - 16:12

lol! lol! lol!
Myslím, že aj storočie si si pomýlil...
Inak, tiež by som na terapiu ku tebe nešla... ale na pobavenie dnes, keď mám teda fantastickú náladu, boli tieto príspevky, pán doktor, dobré lol! lol! lol!
Milujem tieto smailíku a mám rada všetkých priateľov na tomto fóre a tie smailými posielam im...
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 St 2 december 2015 - 16:17

Doktor, uz ťa nechceme trápiť...je 21.storočie a my sme si ho určite nepomýlili.Pri mojej poslednej hospitalizácii tam ležal človek, ktory si takisto hovoril doktor, doslova sa obávam že ide o teba,ale ak aj nie, tak zacni veci vnimat pozitivnejsie a smajlíky k nálade len prospejú dancing Všetko dobré..inak chystám sa zmeniť si lekárku, tak mi pre istotu napíš, kde máš ambulanciu,(ak máš), aby som vedela dopredu vyhnuť sa jej.Pekný, veselý zvyšok dna Smile
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 3 Empty smajlikov si nechaj !!!

Odoslať  Doktor St 2 december 2015 - 16:22

Pusti si radsej nejaku komediu!!!A bav sa,ja som rad ze som Ta pobavil takze ked chces davat rozumy a diagnozy,sprav si doktorat a ked to nezabere ,mozes prist do mojej poradne.
Anonymous
Doktor
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 St 2 december 2015 - 16:27

Bože, stal sa záázrak, už som vyliečená cheers a stačilo na to len pozvanie do tvojej poradne Smile inak s tou komediou skvely tip, už týžden sa chystám pustit si nieco take.Ja síce doktorát nemám ,,len,,titul dis.art(diplomovany umelec),co mi takisto staci na to,aby som mala vlastný rozum:) Prajem ti vela úspechov v praci a veľa trpezlivosti pre pacientov...
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  filipka St 2 december 2015 - 16:39

Ja doktorát mám, ale tento pánko doktor má problém i so základmi pravopisu, tak by ma zaujímalo, z akého odboru ten titul má on laughing laughing laughing laughing laughing
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  filipka St 2 december 2015 - 16:41

Poznám jedného pacienta, ktorého oslovujú "doktor" v krčme, pretože nosí okuliare, nebudeš to ty?
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  filipka St 2 december 2015 - 16:52

Prajem ti prekvitanie tvojej poradne, ale myslím, že tu si žiadnu ovečku nenájdeš. Wink
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 St 2 december 2015 - 16:54

Krajšie by som to ani ja nesformulovala,maj sa pekne pan doktor welcome or bye
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto St 2 december 2015 - 16:56

Ahojte,
zdravím vás všetkých. Tak organizačne: Nemám toho "doktora" povymazávať?

Mám sa pomerne dobre, v práci sme mali akýsi frmol. Udalosti tam sa skomplikovali neohlásenou odstávkou vody a okolo sa všetko to točilo... Zdravotne pomerne dobre, vlastne tak, ako dlhodobo píšem, vynechajúc tie tri čiernejšie dni. V poobedí som dobre zaspal, takže som aj na štvrtok tak trochu nadspal. Pirule rovnako, bez zmeny t.j. podľa doporučenia MUDr.

Inak nemám v zásade žiadne novinky. "Akožepovinnosti" sú už hotové, rozmýšľam, či neísť do supermarketu pozrieť čo majú v zľave, alebo podobne. Reálne asi budem vegetiť doma. 

Zatiaľ vám želám pekný večer a zajtra na Zelle hodíme reč...

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger St 2 december 2015 - 18:34

ester napísal:Meret ja by som ti hneď hodila mojich 35 kg nadváhy To the wall  keby sa dalo... Takto ti len prajem, nech sa ti podarí nejaké to kilečko pribrať... a to ti ako vôbec nikdy nechutí nič jesť? Ani nič na chuť ti nepríde?
Ahoj ester, dakujem, keby sa to dalo tak nejak napoly podelit, hm... Totiz, mat + 35 kg by pri mojej vyske 158 cm znamenalo, ze by som mala... 80 kg, a to by som bola asi hodne gulata Shocked Ach, kde len je ta zlata stredna cesta? Btw, porovnavacie foto mozete najst na mojom blogu... Odkaz vo vieme akej teme. 57 kg vs. 44 kg je kapku rozdiel affraid A chut? Mno, chutia mi sladkosti, DIA samozrejme, ale to je tak vsetko. Napr. prilohy - zemiaky, etc. - nezjem ani za svet, asi by som z toho hodila tycku.

Ahoj Tuto,
mne doktor vylepsil naladu, i reakcie bab nanho, takze ako myslis, ale pre spestrenie moze ostat Laughing Inac som rada, ze sa mas lepsie, drzim palce!

Ahojte,
dnes mi je od rana zle, fyzicky i psychicky. Zobudil ma dazd, co mi k nalade nepridalo. Hrozne som unavena, od obeda doteraz som spala. Dopoludnia som skocila k vseobecnemu, ktory mi vypisal pre psychiatricku vymenny listok v zneni: "Prosim o odborne konzil. psych. vysetrenie, ubytok hmotnosti 8 kg, zvaz. anorexiu, bulimiu." Zacina to byt blbe. Akurat s bulimiou som ho zahnala, ze to isto nemam. Ale ked sa tak sledujem, ze ako by som chcela pribrat vs. co pre to (ne)robim, tak PPP tam urcite je. pale
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 86 Previous  1, 2, 3, 4 ... 44 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore