Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Sebaposkodzovanie

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Sebaposkodzovanie - Stránka 2 Empty Re: Sebaposkodzovanie

Odoslať  Sisa Ne 3 apríl 2022 - 14:19

Ja to nerobím nožom,iba rukami,prípadne ihlou a vyberám "to čo tam nepatrí"...väčšinou keď zažijem nejaký stres a podobne,mala som zle detstvo a následne aj dospelosť,kôli tomu...ja nemôžem sa vyzliecť nikde,k lekárovi nemozem,sú väčšinou arogantný a je to veľmi nepríjemný pocit,keď lekár ,ktorý má pomôcť,ešte viac ublíži..nemôžem chodiť na kupko,nemôžem si dať krátky rukáv,ani nohavice krátke,nemôžem mať plnohodnotný vzťah,nemám kôli tomu kamarátov,mám problémy v zamestnaniach...priala by som si aby som tak nevyzerala,ale už som psychicky tak unavená,že aj mala nepríjemnosť spustí stres a kým sa zahoja staršie rany tak už vznikajú nové..snažím sa to zastaviť keď sa to deje,ale nejde mi to..rozmýšľam o situácii ,ktorá to spustila a znova ju prežívam a keď konečne môžem skončiť,tak uz mám nové ..takto tomam od detstva,ani nepoznám iný život..a nehovoriac o tom ako to potom bolí....
Sisa
Sisa
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 2
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 03.04.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Sebaposkodzovanie - Stránka 2 Empty Re: Sebaposkodzovanie

Odoslať  Juraj Ne 3 apríl 2022 - 14:38

To s tými lekármi máš pravdu, mnohí sú naozaj nepríjemní. Ja som mal šťastie, že keď ma moja obvodná vyšetrovala fonendoskopom, tak mi iba povedala aby som si vyhrnul tričko a strčila mi nástroj podeň, takže jazvy nevidela. Teraz sa ale budem sťahovať, takže budem mať nového obvodného aj psychiatra. Otec mi hovoril že obvodná u nás na dedine (kam sa sťahujem) je hrozná. Psychiatrov v meste pri ktorom budem žiť nepoznám. Ani moja psychiatrička, ku ktorej som chodil tam nikoho nepozná. Inak ona bola veľmi dobrá, nikdy mi neublížila. Bude mi chýbať.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 575
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore