Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Záujmy - hobby

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Záujmy - hobby - Stránka 4 Empty Re: Záujmy - hobby

Odoslať  Dušan Pi 18 november 2016 - 14:39

tento tyzden PHTR 100%

studijny tyzden
treningy,
liga
film

Záujmy - hobby - Stránka 4 1-buyadomain.ie
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Záujmy - hobby - Stránka 4 Empty Re: Záujmy - hobby

Odoslať  Dušan Št 24 november 2016 - 19:10

tento tyzden

vikendove p hry
jazykovy tyzden,neskorej prepnuty na studijny,musim sa nan psychicky pripravit nakolko prva faza jazykov ja ta najtazsia a ajzyky povazujem v citani za najtazie,
treningy
citanie
domace prace ako riad a upratovanie,pomaha to aj na psychiku,ked si pomyslim co mam za sebou aku robotu,robi to potom dobre a neni som z predstavou ze za den som neurobil nic,nemam rad ked hlava a telo je v necinosti,dost som sa odnaucil a vyvarujem sa toho robit so seba na tomto svete cloveka stereotypa v priemernej populacie sveta a to lehnenim pri televizii a prepinania programov´´zombie-lahnuta ozivla mrtvola v posteli s ovladacom v ruke´´takto som premarnil cca 10 rokov,ale tomu uz je konec,teraz tu vecsinou vysedavam za nb a knihami,este ze mam ako tak aj nejake tie zaluby a hoby,uvital by som aj spolocnost ludi okolo seba tam vonku ako castejsie stretko s kamaradma na pive ci s priatelkou,alebo nejake akcie s prostredia hudby,filmu,technologii...

Záujmy - hobby - Stránka 4 Muzejski-vlak-jesenice-bled-bohinj-kanal-nova-gorica-bled-60478_clientHome
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Záujmy - hobby - Stránka 4 Empty Re: Záujmy - hobby

Odoslať  Tuto Št 24 november 2016 - 20:10

Ahoj fajny!
Myslím si, že si to pekne napísal. Priznám sa, že posledné dva dni sú u mňa skôr to polihovanie, síce zrovna nie pri TV. Pôvodne som si včera hovoril, že je to OK, jeden deň si to odpustiť môžem, ale aha ho, po lenivej strede prišiel štvrtok a rovnako. Príliš sa však "vykrúcať" nemôžem, lebo stále mám dosť vôle "pohnúť zadkom" a ísť trebárs na tú polhodinovú prechádzku po meste alebo obchod. Znamená to však, že som si nie príliš istý, či to je skutočne chorobou, alebo zmes choroby a pohodlnosti, alebo pohodlnosť sama. Vyplakávať tu však nechcem, len by som bol občas aj rád, keby som mal spomínané záležitosti lepšie "prekuknuté", a následne fungoval v rámci skutočných možností a zároveň ich aj posúval smerom k lepšiemu.

Pekný piatok praje Tuto

Záujmy - hobby - Stránka 4 Smiley_dilemma

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Záujmy - hobby - Stránka 4 Empty Re: Záujmy - hobby

Odoslať  Dušan Št 8 december 2016 - 22:04

ahoj @Tuto,

kazdy sa uci a poucuje na svojich chybach ci nedostatkoch,verim ze si si nasiel svoje naj vo svojom zivote ako travit cele dni v nechcem to povedat nazvem to doliecovani sa,

ahoj vsichni

tento tyzden som postrehol nejake uspechy pri treningu tak dufam ze to nebude len chvilkova anomalia ale aj posun vpred,
asi tolko

Záujmy - hobby - Stránka 4 216684_c14e58
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Záujmy - hobby - Stránka 4 Empty Re: Záujmy - hobby

Odoslať  Tuto Pi 9 december 2016 - 1:56

Aby som bol čo najvernejší:
Fakt nestíham..., ale snažím sa o čo najlepšiu organizáciu. Na druhej strane viem, že sa jedná o dobrovoľné záležitosti a môžem nimi hocikedy "tresnúť" a vlastne sa nič nestane.

Chcem Ti fajný napísať, že či to je tým satanizmom, alebo čím. Spolu s Tvojími príspevkami prichádza na fórum akási negativita... možno by to chcelo sa zamyslieť...T

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Záujmy - hobby - Stránka 4 Empty Re: Záujmy - hobby

Odoslať  kimi2028 So 22 jún 2019 - 19:44

Tak moje hobby: kolektívne športy, cyklistika, fitness centrum, prechádzky, plávanie, šach, komédie
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Záujmy - hobby - Stránka 4 Empty Re: Záujmy - hobby

Odoslať  kimi2028 Ne 25 september 2022 - 12:06

Ahojte, moje hobby sa zmenili síce, keďže korona kríza mení dosť trávenie voľného času. Kedysi som chodieval hrávať šachové turnaje po okolí, ale v okolí sa nerobil turnaj pomaly 3 roky, čo je škoda. Dal som sa aspoň na internetový šach, kde sa snažím hrať, čo najlepšie, ale chýba čaro figúriek. Nevadí je to super. Len tak sadnúť si, odohrať 1-2 partie denne. Ku každej partii nájsť vhodnú variantu, ktorá by mohla spresniť hru.

Druhá vec je navštevovanie športových podujatí. Tento týždeň som si splnil jeden veľký sen, keď ma zlomil kamarát na svoj prvý extraligový zápas v hokeji, ktorý som si pozrel a neskutočne som sa bavil. Mňa bavia skoro všetky kolektívne športy, čo máme v našom meste. Aj keď ide to pomerne do peňazí, ale nevadí.

Rozhodol som sa aj pre tretie hobby, ktoré by malo byť štúdium všeobecného prehľadu. Je to síce náročné, ale chcel by som každý deň napísať si 20-30 otázok a vypracovať si ich. Neviem, že ako si budem ich robiť. Či sa mi bude chcieť to vôbec robiť, ale snáď sa prinútim do toho už nejako...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Juraj, vrana and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore