Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

sukromne spravy

Goto down

  • Zaslať odpoveď

sukromne spravy Empty sukromne spravy

Odoslať  anonym Ne 20 september 2009 - 19:16

Ahoj, Matej. Ako sa, prosim ta, posielaju sukromne spravy?
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

sukromne spravy Empty Re: sukromne spravy

Odoslať  Matej Ne 20 september 2009 - 23:17

Lapaj napísal:Ahoj, Matej. Ako sa, prosim ta, posielaju sukromne spravy?

No, postup vieš, že teda treba ísť hore a pod tou modrou "korunou" nájdeš vedľa "Nastavenia" aj "Súkromné správy". Tam klikneš a klikneš následne na "Nová téma". Zadáš nick, komu to chceš poslať a potom samotný príspevok.

Ale problém, na ktorý zrejme narážaš, je iný. Embarassed A síce, že keď pošleš správu, uloží sa medzi "Nedoručené". affraid Poslal som Ti dve správy súkromné, napíš mi prosím či si ich dostal. Ak nie, tak sú fakt nedoručené. Musím to potom nejako riešiť s hostingovou službou, lebo v nastaveniach fóra je všetko v poriadku. Súkromné správy sú aktivované. Pre istotu si mrkni, či máš v profile tiež aktivované súkromné správy. Ale čo som nahliadol "adminsky" do Tvojho profilu, tak to aktivované máš. Hm... Musím popremýšľať, kde je chyba. afro
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

sukromne spravy Empty Re: sukromne spravy

Odoslať  Matej Ut 22 september 2009 - 15:34

Takže, s Lapajom sme zistili, že súkromné správy fungujú bez problémov. Len nech Vás nezmätie, že zaslaná správa sa najprv uloží do "Nedoručené", pokiaľ je dotyčný adresát neprihlásený. Len čo sa registrovaný adresát prihlási, súkromnú správu dostane a Vám sa to ukáže tak, že Vaša správa sa bude zrazu nachádzať v kolónke "Odoslané". flower

Takže super. Súkromné správy sú síce Vaša vec, ja ich môžem cenzurovať len pomocou "cenzurovaných zakázaných slov", ale inak žiaľ nevidím do nich, priznám sa rovno. Takže tam môžete ohovárať fórum, aj mňa, hehe, a ja to nezistím. pale

Chcem preto upozorniť aspoň, že za súkromné správy nezískavate body ani reputáciu. Takže horsa písať primárne verejne. lol!
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore