Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 4

Strana 2 z 84 Previous  1, 2, 3 ... 43 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Tuto Po 1 október 2012 - 22:13

Zdravím,
tak nám pondelkovo nepribudol ani riadok... tak aspoň ja dám pár svojich.

V doobedí som bol úplne mimo, mal som ísť na vakcínu proti chrípke a objednať sa zubárovi. Jednoducho bez šance. Niečo pred jednou som začal byť funkčný. Bolo mi zaťažko, ale išiel som na bus smerom k hubačke. Motal som sa niečo do dvoch hodín a myslím, že to čo som našiel nebol nejaký nález roka, ale zas čosi bolo. V lesoch mi ustúpila úzkosť, čo teraz občas mávam. ... A tak som sa nejako dostal až teraz ku kompu. Samozrejme som aspoň sčasti pozrel TVnoviny a aj Farmu. Nejaké to čítanie je pre mňa klasika a čaká ma aj v noci v rámci X pokusov o spánok. ... dúfam, že zajtra už doobedný plán z dneška dobehnem.

Nech sa darí... Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  xkrchnav Ut 2 október 2012 - 18:31

Zdravíčko,
vensua - pripájam sa k Tutovim povzbudivým slovám. Nie je to žiadna hamba. Možno ešte zistíš, že by ti vyhovoval nejaký diaľkový kurz, kde sa viac menej všetko dá študovať online, verím, že aj na Slovensku sú školy, čo to umožňujú. Každopádne držím palce nech sa to čo najskôr ukľudní a uvidíš čo ďalej.

Tuto - vakcína proti chrípke? Tomu azda veríš? Podľa mňa je to jeden z najväčších podvrhov farmac. spoločností. Pekná ryža a chudák človek...
http://diva.aktuality.sk/clanok/28785/ockovanie-je-obrovsky-podvod-a-na-hiv-existuje-liek-tvrdi-popredny-ex-farmaceut/
nie že by som mu žral všetko (ten článok tu už tuším bol v inej téme) ale s tým očkovaním určite. Mám známych čo sa dali očkovať a aj tak ochoreli. Prípadne ochoreli hneď po očkovaní...

Ja celkom hliviem čo sa týka športu. Odkedy som písal som sa do práce vozil buď autom alebo vlakom. Proste pohodlnosť ma premohla. Snáď zajtra vyrazím a spravím niečo aj pre zdravie a kondičku. Dnes poobede v práci som mal nejak prázdno - nemyslelo mi to. Nevedel som čo chcem programovať. Potom sa to jak tak dalo dokopy, no ešteže som končil celkom skoro. Zajtra to snáď už bude v pohode. Spánok som mal tiež taký prerušovaný, furt sa mi snívalo, že sa mi to vrátilo a mal som megalo úvahy a podobne. Fuj to sú sny až som sa z toho budil. Ináč začali vysielať novú sériu Mentalistu, tak snáď si zhliadneme dnes večer prvú časť série.

Pekný večer a nech s darí it is perfect
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Tuto Ut 2 október 2012 - 22:32

Ahoj x,
no neviem, to "hnutie anti-očkovanie proti čomukoľvek" je tu už pár rokov. Klasikou je takéto mamičkovské hnutie, ktoré odmieta akúkoľvek vakcináciu, neznepokojuje ich ani možnosť vlny choroby, ktorá by im garantovala, že mamičkami už nebudú. Podobné módne nálady je možné zaznamenať aj vo vakcinácii chrípky. Je faktom, že očkovanie neobsahuje všetky kmene chrípky, teda rozhodne nie je "kompletka". Keď mám však písať o sebe, tak pokiaľ som očkovaný nebol, mal som istotu ochorenia na chrípku 1X/rok a keď sa zadarilo, tak 2X. Ak mám v delte vpich po vakcíne, rok od očkovania chrípku jednoducho nedostanem a následné dva roky, keď už akože chrípku "dostanem", tak je forma ochorenia maximálne na úrovni akéhosi nachladnutia a teplotou 37 na dva dni. Toto mám čiste z vlastnej skúsenosti. Keď si to prepočítam na financie, tak očkovanie bolo 7e, ale rátajme 1Xrok chrípka: Paralen, vitC, multiv., nosový sprej a ak sa poznám tak kadečo iné... a nakoniec najlepšie - určitá možnosť zhoršenia psy. stavu... samozrejme treba rátať, že tí čo sú najbližšie na istotu budú v tom tiež... takže to dám na 20-30?e.

S tým športom, to ber tak, že hoci mesiac dva, neznamená zásadnú zmenu výkonu, a pomerne rýchlo sa dá všetko dobehnúť.

.............................................................

U mňa tak akosi... Vyspať som sa vyspal, aj keď nie v štandardnom čase... Poobede som sa stretol so známym, celkom do pohody. Navečer TVsprávy, Farma. Depresívna fáza je dnes relatívne OK, aj keď...

Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  xkrchnav St 3 október 2012 - 20:31

Tak dneska zasa hniloba, budíček v 5:30 mi neprospieva. A so športom mám práve pocit, že sa to všetko dlho dobieha. Napr. jeden stratený týždeň naberám späť mesiac. A zo začiatku to ide úplne najhoršie. Zatiaľ mám odhodlanie na zajtrajšie ráno, tréner sa mi dokonca ozval, tak aj to ma trošku nabudilo, tak uvidíme. Pekný večer všetkým Smile.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Tuto St 3 október 2012 - 20:55

Ahojte,
tak dnes som tu jediný pisálek. Tak dúfam, že sa máte všetci dobre a dni trávite príjemne.

Dnešok bol, prekvapivo, v pohode. Zo začiatku som síce mierne depkoval, ale akosi sa to prevrátilo k akémusi radostnému optimizmu, takže mi bolo fajn. Predpokladám, že táto nálada už zajtra asi nebude. Inak som bol u obvodného, ale vakcíny budú až za týždeň, zubár ma potrápi už zajtra. Inak som dnes dosť čítal, či vlastne si opakoval vývojovú psychológiu. Rozmýšľam, že zajtra si to asi nasmerujem do miestnej knižnice. Teraz by som to videl na naháňanie pdf-jek po Nete do čítačky. Väčšinu času som strávil v byte, až na okružnú "jazdu" po meste zakončenou v potravinách a MUDr. som vlastne nikde nebol. V TV je dnes Modré z neba a to sa poväčšine len roztrpčím, že v SR je toľko chudákov čo pomoc potrebujú a navyše to jedného z tej stotisícky dovlečú k moru, dlhodobo to je aj tak na... a ostatná stotisícka môže akurát smokliť pri TV a dúfať, že aj oni budú to milipromile čo aj čosi do toho svojho života na hovno dostanú (sorry za ten sekret, ale práve tak to cítim).

Tak sa majte a Matej, veď daj riadok... Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Tuto St 3 október 2012 - 20:57

Čau x,
sme sa prekryli v príspevkoch.

Ale veď v športe asi nepredpokladáš, že pôjdeš na majstrovstvá európy... Do pohody.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  xkrchnav Št 4 október 2012 - 9:20

Majstrovstvá isto nie, ale dal som si taký tajný cieľ vyhrať aspoň jedny amatérske preteky Smile. Či sa mi to podarí za 10 rokov alebo až na dôchodku vo veteránskej kategórii je jedno, ale snáď sa pošťastí Smile. Dnes som si cestu celkom užil ale mrzol mi chrbát. Musím vymyslieť nejaké noviny alebo inú izoláciu na chrbát. Času je strašne málo. Ráno žena do práce 5:30 vstáva, potom ja s dcérou do škôlky. Potom prídem neskôr do práce a tak tu musím trčať do večera, žena ju vyzdvihne z práce... no nekonečný kolobeh. Snáď aspoň cez víkend sa nám podarí trošku na záhrade popracovať a pozrieť Mentalistu - keď som to spomínal, tak to samozrejme nevyšlo, šli sme spať. Ináč je zvláštne, fórum sleduje pravidelne 4-5 anonymov, mimo google bot a podobne, ale vyjadruje sa len pomálu... Tak nech sa vám darí.

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Matej Št 4 október 2012 - 9:25

venusa napísal:… s velkou hanbou vam oznamujem, ze som po par dnoch zo skoly odisla.

Venusa, vôbec nebuď nešťastná alebo zahanbená, že sa to nepodarilo. V ďalších mesiacoch a rokoch svojho života budeš mať ešte viacero možností, ako sa vzdelávať. Môžeš navštevovať menšie kurzy, kde bude menej ľudí, trebárs malá skupinka. Investuj do tohoto, všeličo už v tých akadémiách vzdelávania a v podobných kurzoch poskytujú. Veľkou nádejou do už nie tak vzdialenej budúcnosti sú tie kurzy, ba celé študijné programy, ktoré sa dajú študovať online. V Česku to už naozaj v niektorých školách funguje, na Slovensku sa to ešte len zobúdza, ale myslím, že to nebude už tak dlho trvať, pár rokov nanajvýš, kým začnú skutočné študijné odbory aj online garantovať a akreditovať aj u nás. Školy z toho majú dobré príjmy, tak už len preto to má svoju budúcnosť. Nebuď teda smutná - hľadaj ďalej a samozrejme dobre sa zdravotne stabilizuj. To je prvoradé. Potom následne druhoradé bude podkladať si dôkazy svojej nádeji, že niečo pre Teba ďalšieho sa naskytne. Ja napríklad študujem odbor, kde sme v malých triedach maximálne po 10 ľudí. To sa dá. A takých odborov, obzvlášť teda humanitných, je viacero. Aj týmto smerom sa môžu uberať Tvoje snahy o zvládanie sociálnej úzkosti. Byť v aule s 250 ľuďmi, to je fakt stres, hoci mne osobne robí väčší stres menší počet ľudí zameraný na mňa, než húfa cudzích ľudí, ktorým som v podstate úplne ukradnutý. Ale je to individuálne, preto Ťa chápem a držím Ti naďalej spolu s ostatnými forumákmi prsty. Hlavne si po stabilizácii svojho stavu odpusť, nevyčítaj si nič, aj to málo malo svoj zmysel, žila si tou nádejou pár mesiacov a to je veľmi dobre. Aj keď to nevyšlo, určite si nájdeš s trochou snahy novú nádej, o ktorú oprieš svoje dni a svoje putovanie. Pamätaj na slová Winstona Churchilla: "Úspech je kráčanie od jedného neúspechu k druhému bez straty nadšenia." Drž sa. it is perfect Smile

xkrchnav napísal:Zaujímalo by ma - ako si prišiel na plošinu? Prečo práve to? Dosť neobvyklé mi to príde Smile

Ále, x, raz v roku 2010 som skúšal wellnesácke maniére a tam to mali. Vtedy som na tom cvičil 10 minút a cítil som skutočnú záťaž na svoje svaly, aj som sa spotil. Tak som si uvedomil, že to odvádza zrejme skutočnú prácu na svaloch a naozaj tie svaly precvičuje. Ešte som mal aj svalovicu z toho. A teraz prednedávnom som na tom zbadal veľa dobrých referencií, kde dámy hovorili, ako im to spevnilo telo a mnohé aj schudli. Tak že reku to vyskúšam aj ja. Avšak, ako píšem v téme o chudnutí, prestal som chodiť na to jednak preto, lebo sa to dá využívať len počas wellness, takže by som tam cvičil v prostredí naháčov, ktorí sa idú saunovať, jednak preto, že mi začala už škola a nemám na to moc času, a jednak preto, lebo som upadol do depresie a nemám na to sily ani chuť sa tam fyzicky trepať. Takže toľko môj vlastne krátky príbeh s vibračnou plošinou. Smile

jocolor

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Matej Št 4 október 2012 - 9:52

Tuto napísal:… a Matej, veď daj riadok...

Ahoj.
No prispel som dnes do témy o chudnutí, o depresii, aj sem reakciu na x a na venusu, a teraz napíšem aj sem, reku ako sa mám. drunken
V pondelok mi začala škola. Cestovanie zatiaľ zvládam. Momentálne Vám píšem zo školy - máme akurát voľnú hodinu. Vstávam o 4:35, o piatej už definitívne vychádzam z postele, aby som stihol o 5:24 autobus na stanicu, odkiaľ ma medzimestský autobus odvezie do Bratislavy. Školu začíname o 7:45. V týchto dňoch školy som však upadol do namáhavej depresie. Nie je to taká depresia, ktorú by ste Vy ostatní nepoznali, alebo nebodaj nezvládli, vôbec nie. Skôr si myslím, že ju do značnej miery vyvolávam a potvrdzujem ja sám, pretože sa cítim bezmocný v určitých bytostných otázkach, ktoré ma trápia, a reagujem na to vedomky-nevedomky depresívne. Od pondelka stále iba spím a vyplakávam sa v posteli. Včera som už dokázal trochu lepšie fungovať, čítal som si na nete možné riešenia mojich trápení a trochu ma to povzbudzovalo na duchu. Zlatý internet, čo by som bez neho robil! Sociálne kontakty žiadne, knihy je pre mňa čítať namáhavé, tak zlatý internet, že mi poskytuje denne toľko odpovedí! Takže keď sa to tak vezme, tak moja depresia je čisto reaktívna, exogénna. Dúfam, že ju nejak prekonám, ale neviem, ako zatiaľ. Alternatíva, ktorú by som videl ako riešenie, mi pripadá ako nerealizovateľná v podmienkach mojej mysle a srdca (v tom semitskom zmysle slova). Tak uvidím ešte, ale vzhľadom na včerajšok, kedy sa mi pomerne darilo (až na to prežieranie), v tom vidím zlepšujúcu sa tendenciu.

Cvičiť necvičím, tlstnúť tlstnem. Inak celkovo sa mi v škole vlastne darí, nie je to až tak zlé, zatiaľ to dosť dobre psychicky nesiem. Dnes mám dlhý deň, som v škole až do štvrtej, takže prídem domov asi až o šiestej. Ale zajtra nevstávam, piatky mám totiž voľné, takže super.

Preto som nepísal dlho, lebo som mal ťažké časy a vtedy sa skôr uzatváram do seba, lebo inak som navonok dosť podráždený a nenávidím sa. Teraz je to s postojom voči sebe o čosi lepšie, a to aj vďaka tomu "hľadaniu pravdy" na internete včera, a aj vďaka Tutovým slovám v téme o depresii.

Ďakujem za vypočutie. Želám všetkým čitateľom i prispievateľom veľa pohody, zdravia a lásky. Ahoj.
Matej
heart

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  xkrchnav Št 4 október 2012 - 10:30

Len krátko... 4:35 affraid affraid affraid a to každý deň? Čo ja si sťažujem s mojou prácou od 5:30 a o 18 už som skoro doma... Teda obdivujem!
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Matej Št 4 október 2012 - 13:41

xkrchnav napísal:Len krátko... 4:35 affraid affraid affraid a to každý deň? Čo ja si sťažujem s mojou prácou od 5:30 a o 18 už som skoro doma... Teda obdivujem!

Kdeže, to ja obdivujem Teba. Very Happy Veď ja mám blokovky, kedy som od rána do večera v škole len v novembri. Takže teraz v októbri a potom v decembri to mám tak, že síce 4 dni po sebe vstávam o 4:35, avšak v autobuse cestou do BA ešte ďalej drichmem, a to je aj polhodina spánku dodatočne, plus treba spomenúť, že mám rozvh nastavený veľmi priaznivo. Mimo tých blokoviek som v pondelok okolo jednej na obed už doma v Trnave, v utorok som doma už o jedenástej doobeda v Trnave, v stredu prichádzam domov už okolo druhej poobede, iba tie štvrtky sú dlhé, že prídem domov až o šiestej. Domov - teda myslím k nám do bytu. Preto Ty, ktorý vstávaš síce o trošička neskôr, ale ešte Ťa čaká šprint na bicykli, takže nemôžeš spánok počas cestovania dobiehať, plus prichádzaš až 5krát v týždni domov až o šiestej, to je fakt fuška, máš to proste o dosť ťažšie. Preto obdiv prichádza najmä z mojej strany. Yes Applause

Ale dohodnime sa, že je to individuálne a niekoho položí vstávanie o siedmej, iného nepoloží ani keď vstane o štvrtej. Zatiaľ sa mi teda vstávať darí.

Len škoda tie moje sociálne interakcie a úzkosti. Keď mám so spolužiakmi o niečom debatiť, tak sa mi veľmi trasú ruky, chveje sa mi hlas a som celý nesvoj, nervózny, tlče mi srdce, mám trému a zvýšene sa pozorujem a takisto červenám. Ale zas treba si uvedomiť, že som 4 mesiace bol doma (od skončenia výučbového obdobia v minulý školský rok). Takže som si zrejme odvykol interagovať. Preto dúfam, že postupne, ako pôjdu týždne v škole, si na komunikáciu zvyknem. Mám aj niekoľko nových spolužiakov, tak sa ich trochu bojím, aj preto mám tieto problémy. Zostávam dúfať. A možno vyskúšam aj nejaké dychové cvičenia, napr. hypoventiláciu, o ktorej som čítal v jednej zaujímavej praktickej príručke, zaoberajúcej sa riešením príznakov stresu.

Ahoj. Smile
Matej
flower

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 4 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 4

Odoslať  Tuto Št 4 október 2012 - 19:31

Ahojte,
wow, dnes sa nám to tu príspevkovo rozrástlo. X- to je celkom pekný zámer, vyzerá to, že šport je pre Teba také pekné hobby. Matej - tak nech to do tých začiatkov funguje ako treba, s týmmi spolužiakmi sa trebárs pozoznamuj, potom už pre Teba nebudú cudzí.

U mňa lemravý deň. Bol som u toho zubára, ktorý mi okrem zubárskeho výkonu prevetral obsah peňaženky, ale dúfam, že na rok mám pokoj. Vlastne som komplet deň preflákol s čítaním a to poväčšine nie s tým hodnotným. A tak nejako nastal večer. Sa mi zdá, že má byť aj tá Farma. No dúfam, že zajtra to bude lepšie...

Zatiaľ... Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 84 Previous  1, 2, 3 ... 43 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore