Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

kadial fuka ten spravny vietor

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 2 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  filipka So 10 október 2009 - 18:06

Ja som si zvykla byt bez partnera a neviem, ci by som si na nejakeho vobec zvykla. Doktorka ma od toho skor odhovara, vraj je to velka psychicka zataz. A okrem ineho-co sexualna stranka? Ja som po liekoch maximalne pokojna v tomto ohlade a neviem si predstavit pravidelnost v tomto aspekte zivota. No
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 2 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  filipka So 10 október 2009 - 18:15

Okrem toho nedokazala by som byt s niekym, kto pije, len preto, aby som nebola sama. Vzdy som vyznavala zasadu, ze chlap musi stat za stratu mojej slobody. Tym sa vobec nechcem dotknut Laury, ktora urcite vie, preco je so svojim partnerom a co jej ten vztah dava.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 2 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  slnecnica So 10 október 2009 - 18:36

ja si tiez myslim ze vztah je velka psychicka zataz, no pre koho ako, ale pre mna ano. potrebujem niekoho s kym sa mozem obcas porozpravat, s kym si budem po intelektualnej stranke rozumiet, no co sa tyka sexu- presne tak ako filipka pise, som v tomto smere maximalne pokojna, neviem ci to je z liekov, ale nechyba mi to. okrem toho- neviem zit vo vztahu, s ludmi si velmi nerozumiem, zatial odo mna kazdy partner usiel.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 2 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  Anonymný So 10 október 2009 - 19:20

Ahoj Laura, je mi velmi luto, ze sa ti takto zkazil vztah..ak ta uraza a je k tebe drzi to nie je dobre..mozno to napravi cas..no neviem, ak sa to nezmeni ci je dobre ostavat v takom vztahu..my chory potrebujeme hlavne klud a ziadne stresy.. viem, ze samota je velmi zla..sama som presla takym vztahom..nakoniec po 8 rokoch sme sa rozisli, zacal ma bit..a to bol vrchol..takze je to tak lepsie..od tej doby nikoho nemam a kedze som mala zdravotne problemy, tak mi to ani na um neprislo niekoho si najst.. takze drzim ti palce, aby to dobre dopadlo..

Inak este zaverom..pit na lieky to nie je najlepsi napad..

a k tomu vylevu..to nebol pesimisticky vylev..myslim, ten predtym..po zdravotnej stranke mi je dobre..
a to prajem vsetkym.. Smile
neviem, ci sme my chory odkazany na to zit sami..ale pravdou je, ze maloktory zdravy clovek to dokaze akceptovat..
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 2 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  Laura So 10 október 2009 - 20:08

Ďakujem Vám babenky za rýchle reakcie.Teraz mi volal opitý moj súčasný, z telefónu mojho bývalého,lebo pijú spolu v krčme.Ešteže som v pohode u rodičov,kde si nikto nedovolí prísť za mnou.Ináč, čo sa týka toho sexu,mne už tiež moc nechýba.S partnerom máme sex málokedy i keď minulosť bola iná.To že vám Filipka a Slnčnica nechýba,je myslím si že hlavne liekmi, no a potom každý sme iný.Lenže vzťah nie je len o sexe.Keď som bola mladá,tak som si to myslela.Roky som brala len Biston,lebo si asi mysleli,že mám len bipolárku a ten ma v tom smere niako netlmil.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 2 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  slnecnica So 10 október 2009 - 20:17

ja beriem abilify a antidepresiva, wellbutrin, ten nema take vedlajsie ucinky (nemal by mat) a abilify dokonca v jednom pripade sposobilo ze pacient zacal sexualne obtazovat sestricku v nemocnici Very Happy no tak ja nikoho neobtazujem Smile ale ani nevyhladavam prilezitosti na pohlavny styk. viem ze vztah nie je len o sexe, ale problem je ten ze ja sice hladam intelektualne porozumenie, co je fajn- ale pripadny partner by urcite chcel aj naplnenie erotickej stranky vztahu a to neviem ci by som zvladla, mozno hej, mozno len preto som taka lebo nemam ziaden objekt tuzby momentalne.
a co sa tyka toho, ze zdravi chcu zdraveho partnera, ani jeden z mojich partnerov (zas tak vela ich nebolo, aby ste si nemysleli Smile ) nebol zdravy a napriek tomu odo mna usli, to asi musim byt velmi neznesitelna, hm... No
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 2 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  Laura Ne 11 október 2009 - 4:27

Neboj sa Slnečnica,odo mňa tiež v mladom veku všetci ušli.Časom oni nemajú taký výber a ak by si samozrejme chcela Ty,myslím,že stretneš aj takého ktorý neujde. I love you
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 2 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  slnecnica Ne 11 október 2009 - 8:18

dakujem Laura za povzbudenie Smile
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 2 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  Laura Ne 11 október 2009 - 9:08

Ešte som chcela dodať,že vzťah je naozaj hektická záležitosť,ktorá je vyčerpávajúca na nervy,hlavne,keď ide o vzťah s tiež problémovou osobou.No na druhej strane mňa samota strašne nútila k pasivite v domácich prácach,v starostlivosti o zovňajšok.Taktiež som mala spády prviesť si domov nevhodnú spoločnosť,čo ma trebars okradla,nemyslím za účelom sexu,len preto, aby som nebola sama.Dokiaľ človek býva u rodičov,tak samotu moc nepociťuje.Ja som bola u našich s poldruharočnou prestávkou do mojich 40 rokov a išlo to čím ďalej k horšiemu.Myslím,že to nebola len moja vina.Otec tiež popíjal a keď prišiel z krčmy,tak do mňa vyrýval.Zaujímavé,že som si našla aj partnera takého.No moj otec musím mu uznať, nedávno prestal fajčiť a s tým aj veľmi obmedzil alkohol.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 2 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  Anonymný Ne 11 október 2009 - 10:20

slnecnica chcela som ti povedat, ze to ze od teba vsetci utiekli nemusi byt tvojou vinou..sama si povedala, ze neboli zdravy tvoji partnery..skor si myslim, ze neboli pre teba pravy!!
ak stretnes praveho, ten s tebou vydrzi do smrti !! neboj..a ja verim, ze ho stretnes.. Smile


no a k tym vztahom, Laura mas pravdu samota je velmi zla, clovek uz zo zufalstva urobi vsetko..
ja som tiez zila sama isty cas, a mala som same depky a co je este horsie, dala som sa na travu, takze som len hulia a hulia..to som este bola zdrava..nakoniec som sa tak prehulila, ze som z toho ochorela... mozem si za to sama..ale myslim si, ze na vine bolo aj to, ze som bola sama..keby vedla mna niekto bol, kto by mi to vycital, urcite by som nehulila, ked aj ano, iste nie v takom mnozstve.
Clovek sa zo samoty potom da do kopy s prvym clovekom, ktory mu pride do cesty, aj ked mu nie je velmi po voli..
Ja teraz zijem s mamou a bratom a neviem sice co bude dalej, ale viem, ze radsej budem sama, ak s niekym kto mi nevyhovuje, netolerovala by som pitie, pretoze to neznasam, ani drze chovanie.
Ale kazdy ma svoju cestu a vie co je pre neho dobre..tak vela stastia !!
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 2 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  slnecnica Ne 11 október 2009 - 11:13

ja ked som sama, tiez nic nerobim. mohla by som aj zhnit pokojne Very Happy vlastne je to takto pohodlnejsie, mozem si robit co chcem a nikto ma nekontroluje, zila som chvilu sama a bolo mi dobre, na druhej strane velmi som sa izolovala co mi sice vyhovovalo ale z hladiska liecby to bolo kontraproduktivne. teraz zijem s rodicmi a ked sa mam pustit do nejakych domacich prac, ide ma porazit. no ale co narobim, je to nutne...

na vztahu mi lezie na nervy to, ze sa musim stale niekomu prisposobovat, nejde o to ze by som nevedela robit kompromisy, ale skor o to ze ked chcem byt sama tak ten druhy to nemusi pochopit resp pochopi to tak ze sa chcem rozist... musim byt stale upravena... a to sa mi nechce, nehovorim ze sa neumyvam alebo co, to zas nie Very Happy ale nechce sa mi ''pekne'' sa obliekat a davat si make-up a tak.
no ale zas, samota vie pekne liezt na nervy ked clovek potrebuje spolocnost, poznam take pripady zo svojho okolia. ja som asi prilis schizoidna na to aby som zila s niekym v mojej blizkosti. je to asi sebecke...
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

kadial fuka ten spravny vietor - Stránka 2 Empty Re: kadial fuka ten spravny vietor

Odoslať  Laura Ne 11 október 2009 - 12:32

Martinka,ja som zase sama pila viac než s partnerom,čo pije,lebo na ňom mi je proti srsti,ako už ráno dopíja víno,čo si nechal z večera.To mne nikdy nechutilo piť ráno na lačno.To je už priveľa.No on sa zase aj dobre naje,je vysoký, robustný,takže nemyslím si,že je tak prepitý,že by sa s tým nič nedalo robiť.Dnes mi volal,že s tým niečo urobí,tak snáď ešte vydržím počkať.Slnečnica, byť sám,nie je sebecké,ani schizoidné,proste niekomu to lepšie vyhovuje,ako sa prisposobovať nevhodnému partnerovi,alebo nemá šťastie nájsť si vhodného partnera.Ja som bola v minulosti tiež dlho sama.Prajem Vám Martinka,Slnečnica a aj Filipka,aby ste boli aj v budúcnosti za každého svojho rozhodnutia spokojné. Samozrejme aj Vy chlapci.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore