Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Sexuálná Terapia

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Sexuálná Terapia Empty Sexuálná Terapia

Odoslať  Dušan Fajnor So 17 február 2024 - 6:00

Ako si nevybiť baterky a byť neKonečne výkonný počas sexu!?

Keď prichádza erekcia - životná sila-esencia-elixír-tekutina v podobe sexuálnej energie, treba ju:

Osamote:

1. Zadržať na 7-15 sekúnd
2. Nechať ju počas 15s kolovať-kultivovať telom smerom od:
a) malou nebeskou mikrokozmickou bránou, čo znamená sexuálnými reflexnými bodmi: tri body od pohlavných orgánou smerom ku kostrči, na chrbát, ku krčnej kosti, k temene hlavy, k patru-spojený jazyk s patrom, aby energia neunikala, dole k hrudnej kosti cez brucho opať k pohlavným reflexným bodom.
b) veľkou nebeskou mikrokozmickou bránou, čo znamená reflexné body smerom od pohlavných orgánou v osmičke zakoleniu k šlapám nohy ku kolenu a späť k pohlavným orgánom a smerom opäť nahor po chrbtici.

Vo dvojici:

To isté až na to, že sexuálná energia v osmičke prechádza aj cez partnera. Celé toto robiť nenásilne, nechať tomu voľnobeh bez použitia mysle!

Snažiť sa nevypustiť sexuálnu energiu (Čchi) a nechať ju kolovať buď svojím telom, ak sme sami, alebo aj nechať ju kolovať a cez partnera. Vypustenie elixíru... má za následky, totálne vyčerpanie tejto sexuálnej energie v podobe jej plytvania energiou, únavy, nePríjemných myšlienok a spytovania si svedomia a pod...

Dobrým tréningom je sexuálny strečing, masturbácia, či onania.

Tantrický sex spočíva v dýchaní oboch tiel s pozorovaním tohto dychu a kolobehu malou, či veľkou nebeskou mikrokozmickou bránou. Šikmookí a ja doporučujeme najprv začať láskať-dráždiť reflexné body partnera a až potom osem krát zasunúť... na krátko a pomaly a na deviaty krát zasunúť hlboko, vytiahnuť a spojiť s klitorisom. Celé toto opakovať až kým sa nedostaví erekcia. Krátko pred ňou ju je treba zadržať. Toto tkvz. kultivovanie sexuálnej energie, je úplne to isté ako pri jej vypustení, až na rozdiel toho, že výron vybíja baterky. So zadržanou energiou si môžme vychutnávať tento nektár priam do neKonečna.

Od leta 2018 mi táto technika sexuálnej energie úplne zmenila štýl sexu. Ja som od vtedy pri sexuálnom strečingu výkonejší a nevyčerpateľnejší. Do vtedy to bola požiarna ochrana. Žial bohu nemám zato takúto skúsenosť s opačným pohlavím nakoľko som už po 40-ke a neviem, či sa toho dožijem.

Myseľ je tak transformovaná a odAutomatizovaná od automatického chovania, správania, či reagovania na cudziu a svoju myeľ. neTelo je tak zbavené od emočného tela bolesti a pocitovo je príjemné silové, priam magické.

Zdroj:

Mantak Chia:

Rozvíjení mužské/ženské sexuální energie
Alchymie sexuální energie
Tao a léčivá energie
Sexuálni reflexologie
Multiorgazmický muž
Tajné učení tao te ting
...

Sexuálná Terapia Kultiv10

Sexuálná Terapia Mikrok10

Sexuálná Terapia Nektar10

Sexuálná Terapia Spojen10

Sexuálná Terapia Spojen11

Sexuálná Terapia Vymena10

_________________
Byť pravou prirodzenosťou, večne všade prítomným "ja", vedomím v čistom stave pred stotožnením sa s formou.
Byť uvedomelím, priestorom v ktorom existujú myšlienky, keď si ten priestor uvedomí sám seba.

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1, Hulk DF 365 2, fajny, antifajny, Dušan, vrana, rebelVrana, SergantDF365

Do/súčasný profil:
https://docs.google.com/document/d/1LSxGj2rPNKIS4-ubSPKUmQn-5NmINwdGXqpMj6gxOFk/edit?usp=sharing

Certifikáty:
https://docs.google.com/document/d/1qAwQTl-z8nRQuz1qOVbELUxXfeqKPRGQgtAkOKKXY9E/edit?usp=sharing
Dušan Fajnor
Dušan Fajnor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 157
Reputácia Reputácia : 16
Dátum registrácie : 21.05.2023
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná schizofrénia; F51.8 - Insomnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore