Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Externá podpora

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Externá podpora Empty Externá podpora

Odoslať  Tuto Št 10 marec 2011 - 21:49

Ahoj Matej,

nerozmýšľal sa spojiť s nejakou nadáciou na podporu duševne chorých? Možno by sa dalo poriešiť aj čosi. Mám na mysli dotáciu, projekt, psychológ na fóre...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Externá podpora Empty Re: Externá podpora

Odoslať  Matej So 12 marec 2011 - 10:57

Tuto napísal:Ahoj Matej,

nerozmýšľal sa spojiť s nejakou nadáciou na podporu duševne chorých? Možno by sa dalo poriešiť aj čosi. Mám na mysli dotáciu, projekt, psychológ na fóre...

Nuž, aby takéto niečo bolo možné, bolo by vhodné a vlastne nevyhnutné, aby som presunul fórum na svoju vlastnú html/css stránku, kde by som exportoval phpbb2 fórum. Učím sa postupne pracovať s html a CSS jazykom, rozvíjam vo voľnom čase nejaké tie stránky, kde sa môžem do detailu vyžívať v mravenčej práci písania webstránky. Takže si myslím, že cez také letné prázdniny by som to dokázal a fakt založil samostatný web s fórom.

Toto fórum je totižto iba polotovar, ktorý som si síce do detailu upravil, ale zdrojový kód sa ťažko upravuje. Sú tam určité pevné obmedzenia od základného hostingu, ktorý nám sem napr. vsugerúva tie reklamné bannery, čo tu vidíme po headerom a nad pätičkou. Tie ja ovplyvniť neviem, resp. nemôžem. Voľakedy si mi spomínal, že by som mohol mať z fóra aj malý finančný prospech, avšak to by som musel veruže sem dať reklamy ja sám na základe dohody alebo zmluvy. To je možné, len ak vyexportujem fórum na vlastnej doméne. A to aj túžim urobiť.

Problém je však jeden, a je veľmi závažný. Týka sa všetkých nás. Hostingový web zakazuje alebo neumožňuje presunúť obsah fóra (teda obsah príspevkov a tém) na nové fórum. Takže ak by som založil svoje fórum, ktoré by už nebolo polotovarom, ale sám by som bol jeho webmasterom, tak by sme museli začať takpovediac od začiatku. Všetkým by sa vynuloval počet príspevkov, aj reputácia a toto fórum by bolo síce zavreté, ale mohlo by sa aspoň čítať. To je síce fajn správa, že by sa dalo aspoň čítať, ale ten nový začiatok by bolel. Myslím, že keby som tu usporiadal anketu, kto je za nový začiatok tak, aby bolo na slovenskej mojej vlastnej doméne a reklamy by boli pod kontrolou a mohli by tam byť aj doplňujúce informácie a podobne, tak by mnohí nesúhlasili a vskutku by chceli radšej pokračovať v tomto zahraničnom polotovare.

Ak by sme sa predsa len presunuli na vlastnú doménu (toto fórum - opakujem - by bolo zamknuté, avšak plne čitateľné aj do budúcna) ... tak až vtedy by sme sa mohli uchádzať o dotáciu alebo spoluprácu s nejakou nadáciou.

Takéto sú teda moje pohľady, informácie a priania.

Bieda, však? affraid

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Externá podpora Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Externá podpora Empty Re: Externá podpora

Odoslať  Tuto So 12 marec 2011 - 21:36

Ahoj Matej,
možno by to išlo aj formami založenia občianskeho združenia a následne žiadať o pomoc tých, ktorý by sa na tom mohli podielať. Zatiaľ je to len stránka s forom, ale budúcnosť je otvorená.

Začať úplne od piky je trochu problém. Hlavne v tom, že na tejto stránke je už veľký obsahový rozsah a dosť sa tu časovo investovalo. Možné to však je, najmä ak by bola dobrá a neobmedzená možnosť návštevy tohoto tu všetkého. Ja to však vidím realisticky.

Dalo by sa uvažovať v spolupráci s "Liga za duševné zdravie" o vydaní materiálov, ktoré by obsahovali dajme tomu to naj s fóra. Problém vidím v anonymite "Mateja", keď by si niektoré veci musel riešiť, alebo s Tvojím osobným súhlasom niekto iný. V rámci vydania by bolo zatajenie uchované, ale v rámci komunikácie a zodpovednosti nie.

V Trenčíne pôsobí združenie "Ars vivendi" a "Vydavateľstvo F". Aj s týmito by sa dalo spojiť. Myslím, že máme čo ponúknuť...

Matej, stále rozmýšľam nad Tvojou ponukou, čo si mi nedávno dal ohľadom moderátorstva... zdá sa, že hlavný dôvod neprijatia, nie je až taký významný aby som to odmietol. Čas mať budem. Práca sa rysuje tak na 4 hodiny. Môžem sa Ti v tejto veci ozvať? MP?

Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Externá podpora Empty Re: Externá podpora

Odoslať  Matej Ne 13 marec 2011 - 13:14

Tuto napísal:Matej, stále rozmýšľam nad Tvojou ponukou, čo si mi nedávno dal ohľadom moderátorstva... zdá sa, že hlavný dôvod neprijatia, nie je až taký významný aby som to odmietol. Čas mať budem. Práca sa rysuje tak na 4 hodiny. Môžem sa Ti v tejto veci ozvať? MP?

Jasné. it is perfect jumping2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Externá podpora Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Externá podpora Empty Re: Externá podpora

Odoslať  Tuto Ne 13 marec 2011 - 22:16

Matej, MP odomňa máš v schránke.
Externá podpora Mail-box
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Externá podpora Empty Re: Externá podpora

Odoslať  Matej Pi 17 november 2017 - 11:35

Ahoj. Mrzí ma, že by si chcel odísť. Zrušenie profilu samotným užívateľom je momentálne znemožnené, avšak na vyžiadanie je zrealizovateľné adminom, teda mnou. V tomto okamihu by som, ak by si trval na zrušení profilu (resp. účtu), potreboval vedieť, či chceš odstrániť aj všetky príspevky, ktoré si napísal, alebo stačí len ich anonymizácia. Čiže sú dva postupy:

1.) zrušenie účtu/profilu bez vymazania príspevkov (Tvoje príspevky tu zostanú, ale budú sa ukazovať, že ich odoslal neprihlásený hosť s menom "anonym".)

2.) zrušenie účtu/profilu s vymazaním aj Tvojich príspevkov (príspevky budú odstránené, akoby nikdy neboli odoslané).

Daj vedieť, o ktorý postup máš záujem. Prajem Ti zatiaľ všetko dobré a verím, že zostaneš na fórum chodiť aspoň ako neprihlásený čitateľ. Držím palce. giving a hug

Matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Externá podpora Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Externá podpora Empty Re: Externá podpora

Odoslať  Matej Pi 17 november 2017 - 13:17

Hotovo. sad and unhappy

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Externá podpora Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore