Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Moja haluz s muchami a ine veci, prosim o nazor a navod na riesenie

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moja haluz s muchami a ine veci, prosim o nazor a navod na riesenie Empty Moja haluz s muchami a ine veci, prosim o nazor a navod na riesenie

Odoslať  janka,janka Ut 2 máj 2023 - 12:31

Ahojte, napiste mi nazor, ze co to znamena, ked zijem v tom, ze ked pride mucha..najcastejsie masiarka, ze prisiel nejaky zly duch, duchovia, mam to asi desat rokov, lebo sa mi aj stalo, ze zavreta izba a zrazu prisla mucha, cierna velka. druhe, ze mam pocit ..neviem ci odvtedy odkedy mi niekto hovoril, ze nas sleduju a budu sledovat, tak v tom zijem, ze som sledovana, a ked sedi niekde hmyz tiez si myslim, ze ma sleduje, ze je elektronicky, iba vyzera ako hmyz.  dost ma ta obtazuje. A snazim sa nejako nevenovat tomu pozornost, ale vsak muchy vzdy pridu Laughing scared2 scared2 Netyka sa to len much, pocit ze som sledovana je vsade ..s autami, vtakmi na oblohe. Tiez je neprijemne, ze neviem kto sme tu vsetci, mam dojem, ze internet neni bezpecne miesto..


Naposledy upravil janka,janka dňa St 3 máj 2023 - 17:35, celkom upravené 2 krát.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moja haluz s muchami a ine veci, prosim o nazor a navod na riesenie Empty Re: Moja haluz s muchami a ine veci, prosim o nazor a navod na riesenie

Odoslať  vrana Ut 2 máj 2023 - 16:15

S tým sledovaním to vyriešiš tak, že zmeníš mienku o sebe. Čo, alebo kto si ty myslíš že si? Za koho sa pokladáš? Sledovači sú tu od toho, aby niekoho sledovali, toho za čo sa ty sama pokladáš. Ak zmeníš mienku o sebe, sledovači odídu.

ZOO halucinácie sú fajn, len treba sa naučiť komunikovať s nimi jazykom srdca.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moja haluz s muchami a ine veci, prosim o nazor a navod na riesenie Empty Re: Moja haluz s muchami a ine veci, prosim o nazor a navod na riesenie

Odoslať  janka,janka Ut 2 máj 2023 - 21:08

vrana napísal:S tým sledovaním to vyriešiš tak, že zmeníš mienku o sebe. Čo, alebo kto si ty myslíš že si? Za koho sa pokladáš? Sledovači sú tu od toho, aby niekoho sledovali, toho za čo sa ty sama pokladáš. Ak zmeníš mienku o sebe, sledovači odídu.

ZOO halucinácie sú fajn, len treba sa naučiť komunikovať s nimi jazykom srdca.

Kazdeho z nas sleduju. staci si precitat podmienky pouzivania fb. tak si myslim, ze sledovaci sleduju len tak, ze ich poslal nejaky uchyl. a o tom ze som zasmradena zlymi duchmi, tak to je zas ine, lebo muchy su jedno..to je zly duch, diabol, jeho stado, ale elektronicke sledovače co si vzdy myslim aj pri vtakoch, hmyze..nie kazdom, je druha predstava a minule bola nejaka háved za parapetou, proste vadi mi ze sa na mna pozerala. a ja som kukala na ten hmyz ze ..si elektronicky lietajuci čip, alebo nie?
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore