Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Nočné sny

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Nočné sny Empty Nočné sny

Odoslať  vrana Št 12 január 2023 - 3:02

Dobreeeeeé raaaánko

Dnes sa mi snívalo o pápežovi Františkovi. Stretol Som sa s ním a ponúkol Som mu svoje služby s tým, že u neho ich naplno rozviniem.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

rasto and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Nočné sny Empty Re: Nočné sny

Odoslať  Betarka Ne 25 jún 2023 - 14:14

Ja mam posledne dva dni odkedy mi zmenili lieky zive sny..cely den sa mi premietaju v hlavicke. Trpim insomniou uz desat rokov uz si nepametam kedy som spala sest hodin vkuse,je to vycerpavajuce ked chodim do prace

_________________
Zi a nechaj zit
Betarka
Betarka
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 10
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 24.06.2023
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

janka,janka likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Nočné sny Empty Re: Nočné sny

Odoslať  Dušan Fajnor Po 26 jún 2023 - 0:49

Ahoj @Betarka

Na úvod ťa tu vítam, ako novú forúmačku. Ja som sa tak v nemocniciach po vypuknutí psychóz ocital zo desať krát, každý rok na jar. Čiže od diagnózy april 2004 po rok 2013. bojoval som tak deň, noc o svoj myšlienkový názorový systém. V roku 2013 som už nepotreboval hospitalizácie, nakoľko som sa vedel psychózam nejako im ubrániť, neviem ako, ale držal som sa. Potom v lete 2018 som sa doktorky len tak zničeho opýtal, aké mám všetky diagnózy. Nuž na počudovanie mi povedala túto konkrétnu: INSOMNIA - nespavosť. A tak som sa zamyslel. Porozmyšlal som a usúdil som, že tým spúštačom psychóz a návšetvami v nemocniciach bol nezdravý spánok.

A tak som si dačo na webe naštudoval o INSOMNIA. A v lete 2018 nastal prevrat. Psychózy ustúpili asi tak na 1% zo 100%. Onou tou myšlienkou bolo, že som si všimol, ako sa tak každý deň snažím po večierke zaspať, že sa vo mne, v mojom tele prehadzuje z jednej strany na druhú duch. Tento duch, alebo táto psychická činnosť ma doslovne ovládala a riadila, to znamenalo, že som sa aj aj teda telo a hlava prehadzovali na posteli zo strany na druhu ako duch pýskal.

A tak ma napadla myšlienka spojená duch a kríž. A tak som v duchu všade po dome na každú stenu vyvesil kríž, či krucifix. A ver, či never, pomohlo to. INSOMNIA sa stala minulosťou, chodím pravidlene spať, lieky na spanie neberiem dlhé roky, ráno sa pravidelne zobúdzam, až na defekt ospalosti. Totiž trvá mi celé doobedie, kým sa rozoberiem. Som tak celý ospalý, unavený a ťahá ma to do postele.

Od leta 2018 počalo moje samoštúdium, vedenie osobného rastu a sebarozvoja, finančne sa vzdelávam, študujem programovanie. K zdravému spánku mi najmä dopomohli knižky o sebarozvoji, ako motivačné, duchovné, psychologické a pod...

Dnes tohoto ducha nazývam ťažko poškodenou rozdvojenou chorou-nezdravou-nečistou-čiernou dušou. Schizofrénia je o rozpadu mysle, o ropadu predstáv, o poruche reči... Vytvoril som si v sebe tak dvoch komentátorov, tak ako ich nazýva Don Miquel Ruiz ml. a to jeden spojenec a druhý parazit. Obidvaja sú však prostredníkmi, spoločníkmi, sluhmi a sprievodcami životom človeka.

Parazit u mňa predstavuje kata, kazateľa, veľkého sudcu, trýzniteľa, jed, otrava, výrus, rakovina, ktorý človeka len neustále súdi, odsudzuje, kritizuje, ohovára a pod,

Spojenec je niečo ako spriaznená duša, doslovne ten prostredník..., ktorí sa k tebe tiež prihovára, ale v pozitívnom smere. Avšak obidvaja majú tendenciu ovládať a riadiť človeka, čo môže byť na škodu.

Komentátori - parazit a spojenc sa prihovárajú jazykom mysle, najčastejšie vnútorným hlasom a slovom, parazit - čiernym slovom, čo znamená zneužívanie slova vo svoj prospech, zneužívanie slova v prospech druhých, aby im uškodili.

A tak ako tu píšem a sa vyjadrujem, alebo aby som mohol v bežnom živote sa vyjadrovať, používam svoje alterEgo (duša, myseľ, jazyk,,,). alterEgo je transformované superEgo, eGo a ID. Ináč keď nevediem komuniké, alterEgo sa prepne na absolútne Bytie, čo znamená na Nikto a Nič, na tichého, prítomného, vedomého, nezaujatého... svedka pozorovateľa. Absolútné Bytie u mňa predstavuje jemnohmotné krehké energetické neTelo, splynutie všetkých jemnohmotných krehkých energetický tiel v jedno neTelo. Absolútne Bytie je číre vedomie, kreatívny duch, prázdnota a ničota, bezohraničení priestor a mnoho ďalších vecí.

Totiž dotkol sa ma fakt, že som tých celých 16 rokov bojovania len prehnil doslovne v posteli a nič zmysluplné pre seba neurobil. Ale čo sa dá robiť. minulosť už nezmeníš. Preto tvrdím čo bolo, bolo, už nebude!!!.

A tak ti prajem, aby si vo svojom živote a cestou za zdravím a vyliečením, našla tú správnu nevyšlapanú cestičku.

_________________
Od leta 2018 sa
finančne vzdelávam,
vediem osobný rast a sebarozvoj
a študujem IT - programovanie
Dušan Fajnor
Dušan Fajnor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 159
Reputácia Reputácia : 16
Dátum registrácie : 21.05.2023
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná schizofrénia; F51.8 - Insomnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore