Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 15

Strana 22 z 84 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 53 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Catherin4 Št 8 december 2022 - 15:14

Jaro presne toto iste som aj ja mala, zabudlivost, strata koncentracie. Aj to vyhybanie sa ludom. To zas bude dobre, prejde to.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Catherin4 Št 8 december 2022 - 15:17

Dzuli uz ti je lepsie? Toto som mala aj ja, vecer som plakala ale rano bolo zas dobre
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Jaro123444 Št 8 december 2022 - 15:24

Hádam ano Kate Sad ja cítim stále taký vnútorny stres obrovský a nepokoj aj ked nemám z čoho
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 415
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  dzuli08 Št 8 december 2022 - 17:36

Ahojte a ďakujem za podporu, už je lepšie Smile hádam to zvládnem do dovolenky ....

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Tuto, Saladin and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Saladin Pi 9 december 2022 - 12:37

Zdravím.

Nejaký čas som nepísal, inu, fyzicky sa necítim dobre. (nesťažujem sa, len konštatujem). Telo a duša idú ruka v ruke samozrejme a závisia jedno od druhého.. ale kvôli zjednodušeniu ich oddelím: psychicky sa cítim super ako mladík, lenže fyzicky pocitovo som na tom ako 90 ročný deduško - ak nič neurobím, tak zomriem v 50+ ako môj bio-otec.. Lenže čo urobiť??

V pondelok som si dal u kamarátky keksíky (chjo) a v utokok som mal celý deň bolehlav ako po Silvestrovkej párty. Zaspal som iba s Triticcom a v bezvedomí som bol až 11-12 hodín (too many hrs, i think..). Každý deň si hovorím, že by som mal cviciť, ale nemám energiu na to. Je to začarovaný kruh - aby mi bolo lepšie a necítil som sa toľko unavený, musím začať cvičiť, lenže keďže sa cítim unavený, nemám silu cvičiť..

Anyway.. Tento týždeň som predal ďalší notebook bez monitora (rozbil náš pes, ale je funkčný) za pár ojro - aspoň mám nejaké "vreckové".. Keď sa dá, pozerám mini-seriály - napr. aj teraz mi jeden beží "na pozadí", zatiaľ čo ja píšem tento príspevok. Mám na toto-liste ešte 3, o výsledku budem informovať.

Držte sa..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 580
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Tuto, kimi2028, Juraj, Mous and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Catherin4 Pi 9 december 2022 - 15:11

Ahojte moji mili, prave sa chystam do sauny. V poslednych dnoch som taka nemozna, nikam nechodim. Ani do obchodu sa mi nechce, idem, az ked uz fakt nic nemam. Necitim sa uz tak dobre ako predtym, ale ani vyslovene zle. Najhorsia je ta lenivost, nejak nemam energiu na nic. Zajtra sa ale stretnem so spolupacientami zo psychiatrie, pride ich asi 5 ak to niekto nezrusi. Na to sa tesim.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Tuto and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  kimi2028 Pi 9 december 2022 - 19:09

Ahojte kamaráti, dnes je to celkom dobre. Zažil som príjemný dôchodcovský deň v prostredí domova, keďže celý deň prší. Inak čo som robil ťažko povedať. Povedal by som, že nič zmysluplné ale to vždy takto. Hral som 4 partie na internete v šachu. Potom som išiel už pozerať futbalové MS, kde Chorváti vyškolili "kanárikov". Veľmi som im to prial.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Tuto, Mous, Saladin and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Tuto So 10 december 2022 - 2:02

Ahojte!
Ako tak pozerám na môj život od napísania minulého príspevku, tak nič moc. Zdravotne som znesiteľne, ale aj to špecifické. Lieky beriem a na injekcie tiež chodím. Mierne mám depku, a maličkú soc. fob. Dá sa s tým .Dlhodobo ma trápi fyzická nečinnosť, nemám zabehnutú nejakú fyzickú aktivitu. Cigarety sa ma stále držia. Keby ich chceli dať lacnejšie. Hlavne sa teraz morím s "akp". Mám tam nateraz aj Ústavu SR, či Príručku prvej pomoci... pohybové aktivity často dostanú X, čo ma trápi, ale asi len málo, keďže sa do toho nedávam s nadšením.
To je asi všetko. Držte sa kamaráti-ky. Dobrú noc.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Mous and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Catherin4 So 10 december 2022 - 11:59

Ahojte moji mili. V poslednej dobe vela spim, tak 10 az 12 hodin. Neviem, ci to z tych liekov. Dnes som spala do stvrt na dvanast. No uvidim ako mi bude, ked zacnem robit, uz od januara. Dnes sa stretavam s psychiatrickymi pacientami a ideme hrat hru, neviem jak sa to vola, najskor sa hodi jedna gula a potom sa kazdy snazi hodit gulu co najblizsie k tej prvej. Tento moj napadnik sa tam chysta tiez hoci som ho nepozvala, len som mu o tom referovala co mam v plane robit. A este oznamil, ze chce zobrat svojich kamaratov, co mi pride uplne nevhodne. My sme tam vsetci zo psychiatrie, budeme sa trebars rozpravat o nasom psychickom stave a aby tam bola nejaka dalsia banda sa mi vobec nepaci. A tiez nechcem, aby vsetci jeho kamarati vedeli, ze som mesuge. Snad sa mozem s mojimi kamosmi stretnut aj sama.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Catherin4 So 10 december 2022 - 13:08

Tak dojde len on, ale aj tak je drzy ze som ho ani nepozvala a sa tam nasackoval. My sa ani nikdy nestretavame sami, vzdy len s jeho kamosmi alebo teraz s mojimi. Jak sa mame blizsie spoznat. Raz sme sa stretli sami ale to mi potom povedal ze tiez na to stretko volal kamosov, to som ani nevedela. Len bud nemohli alebo odmietli. Sa mi toto moc nepaci. Sa ma boji ci co. Alebo su pre neho kamosi najdolezitejsi na svete. Ja za chvilu idem na Slovensko a min. mesiac sa neuvidime. A to sme sa stretli len raz sami, aj preto, ze jeho kamosi nemohli. Dost divne, toto som este nezazila. Na nasom prvom stretku medzi kamosmi ma ignoroval a bavil sa len s kamosmi. Povedala som si ok, mozno je len hanblivy, uvidime co bude dalej. A vidim. On si uz aj naplanoval v buducom roku mnozstvo turistickych viacdnovych vyletov s kamosmi, cez jednu organizaciu co to organizuje. Na vacsine uz ani nie su volne miesta. Proste vidim, ze so mnou nepocita. Teraz sa sice pozname malo, ale za pol roka sa uz budeme viac poznat a ziaden vylet so mnou neplanuje. Nevidim to nadejne ak to takto pojde dalej.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  Catherin4 So 10 december 2022 - 13:12

Vcera som bola v saune a nemci si tam urobili zabavu. Pustili hudbu pri aufgusse a jeden nahaty pupkaty ujko s nafukovacou gitarou tam tancoval. Tak sme mali aj zabavu. Sa mi to pacilo.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Tuto, Juraj and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 15 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 15

Odoslať  kimi2028 So 10 december 2022 - 13:56

Ahojte, mám sa opäť celkom dobre. Zajtra mám futsal, na ktorý sa teším. Dnes som sa rozhodol, že skúsim šachy naštudovať trochu. Chcel by som skúsiť sa naučiť hrať otvorenia po 1. d4, čo je pre mňa úplná novinka. Neviem síce, že aké systémy ma čakajú, ale chcel by som si to naštudovať a potom vyskúšať na internete... Teším sa na to a je to moja výzva...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Tuto, Mous and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 22 z 84 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 53 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore