Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

o zyprexe, acylpyrine a inom

Goto down

  • Zaslať odpoveď

o zyprexe, acylpyrine a inom Empty o zyprexe, acylpyrine a inom

Odoslať  tomas Po 20 december 2010 - 13:27

tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

o zyprexe, acylpyrine a inom Empty Re: o zyprexe, acylpyrine a inom

Odoslať  Matej Po 20 december 2010 - 18:08

No, prečítal som si celé to interview a len potvrdil to, čo som si už dlho o veci myslel. Poznám konkrétne troch ľudí, ktorí dostali cukrovku po očkovaní a musia si od detstva pichať injekcie inzulínu. Totálne rozhádzanie metabolizmu a ďalekosiahle nabúranie poriadku toho, ako organizmus narába s energiou, to som o Zyprexe vedel a som o tom dokonca výslovne presvedčený, odkedy sa to stalo aj mne. Nikdy som nebol tlstý, nikdy som nepriberal, mohol som jesť čokoľvek a kedykoľvek a bol som chudý. Moji známi, či už majú 24 rokov ako ja, alebo 26, 30, 28, 22, jedia kopec jedla aj večer, hocikedy sa mi s tým chvália, tak ako som sa ja chválil, ako som na gymnáziu jedol každý deň hranolky a bagety a nikdy som nepribral ani gram, tak ani oni nepriberajú. Je teda hlúposť, že 24-ročný organizmus už nie je po stránke metabolizmu taký vitálny a už sa spomaľuje. Neverím tomu, mám pred očami dôkazy. Bral som rôzne antipsychotiká, na mojej stránke schizoafektivna-porucha.webnode.sk pod hlavičkou "Môj príbeh" si môžete čítať všetky ich názvy, nie je ich vôbec za 5 rokov liečby málo a pri žiadnom som nemal nabúraný metabolizmus, iba pri Zyprexe, pri ktorej som bol schopný pribrať za 3 dni 5 kilogramov - a to vôbec nepreháňam, naozaj to tak bolo, mohol by som odprisahať.

Možno mal Ivan v niektorých veciach pravdu, že tamtí biznismeni nechcú liečiť choroby, ale len potláčať symptómy, aby mali miliardové zisky. Presne ako ten v tom interview hovorí. Nežeriem mu každé slovo, ale verím mu v mnohom. Dokonca aj niektorí štátnici, ktorí vedia o tej obrovskej korupcii v spomínanom priemysle, popierali také veci ako fenomén prasacej chrípky a vtáčej chrípky. Medzi inými aj vtedajší slovenský premiér Fico a český prezident Klaus. A čítal som už viaceré svedectvá o tom, ako ľudia po detskom očkovaní mali symptómy spomalenia vývoja, autizmu, dostali detskú mozgovú obrnu, alebo rôzne poruchy reči, nehovoriac o cukrovke.

Vďaka, tomas, za tento Tvoj príspevok, oslovil ma. Nie je to prvý raz, čo sa stretávam s takýmito zákulisnými informáciami, ktoré sám často zažívam pri užívaní svojich liekov, obzvlášť tej prekliatej Zyprexy, ktorá je doslova prekliatím pre môj život a organizmus.

Tak jest.

Evil or Very Mad

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

o zyprexe, acylpyrine a inom Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

o zyprexe, acylpyrine a inom Empty Re: o zyprexe, acylpyrine a inom

Odoslať  tomas Ut 21 december 2010 - 10:44

Matej, Zyprexu som uzival ako uplne prvu z AP. tiez som pri nej pribral, kym predtym som sa mohol akokolvek napchavat, stale som pri vyske 191cm mal 70kg. Zyprexu som bral v obdobi februar 2007 - marec 2008...sam som si ju sice na obdobie vysadil, ale stale som ju bral takych 8 mesiacov dokopy asi. Vaha mi stupla na 80kg. Nedavno som cital zaujimavu diskusiu o zyprexe na jednom literarnom serveri, odporucam precitat si:

http://pismak.cz/index.php?data=read&id=371566&cr=all

u mna vsak este horsie obdobie predstavoval Serdolect, kedy mi vaha z 80kg stupla na 105 pocas 9 mesiacov uzivania...hrozne very sad2
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

o zyprexe, acylpyrine a inom Empty Re: o zyprexe, acylpyrine a inom

Odoslať  Tuto Ut 21 december 2010 - 21:30

Zyprexu som chvíľu bral v nemocnici. Vzhľadom na veľmi silné vedľajšie účinky mi ju nielen vysadili, ale mám aj v papieroch, že ju nemôžem užívať. Prakticky jej efekt bol na mňa taký, že som sa v silných kŕčoch pomaly plazil a liezol na lôžko po chodbe psychiatrie. Nezabrali ani dva Akinetony a injekcia proti týmto prejavom. Dva dni som to vyležiaval a pil som veľa vody. Ohľadom zmeny hmotnosti neviem - nestihol som zistiť.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

o zyprexe, acylpyrine a inom Empty Re: o zyprexe, acylpyrine a inom

Odoslať  hviezdička St 22 december 2010 - 13:08

Čaute, tak ja som príklad jak vyšitý, na Zyprexe som bola 5 a pol roka, pribrala som 35 kg a myslela som, že ju budem jesť do smrti. Dokonca aj keď mi pani doktorka zmenila liek na Ketilept, nedvôverovala som jej a jedla poctivo ešte Zyprexu, čo som mala navyše. Čudujete sa mi? Aj ja sa čudujem, ale veru ani ma nenapadlo pýtať si iné lieky, neriešila som to, myslela som si že Zyprexa mi pomáha!!! Pritom som bola z nej spomalená, oťapená, cítila som sa stále napuchnutá, musela som cez deň spávať, bola som tučná, tučná, tučná, čo ma veľmi trápilo, ale nevidela som iné východisko. Nezaujímalo ma nič, ani že existujú aj iné lieky, proste som jedla, čo mi dali, napospas osudu, však čo už zmôžem, či?
hviezdička
hviezdička
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 39
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 06.12.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

o zyprexe, acylpyrine a inom Empty Re: o zyprexe, acylpyrine a inom

Odoslať  tomas St 22 december 2010 - 18:03

Kamarati, dnes som si knihu pana Virapena kupil. Vola sa Neziaduci ucinok: Smrt. Z velkej casti sa venuje prave psychofarmakam, spomina sa hlavne Prozac (fluoxetin) a ciastocne aj Zyprexa. Nejake tie kapitoly su venovane depresii a jej liecbe, jedna kapitola je o cukrovke. Knizka vyzera rozhodne zaujimavo, ked ju preluskam, napisem viac.
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

o zyprexe, acylpyrine a inom Empty Zyprexa=nárast hmotnosti

Odoslať  Ivanko Po 9 január 2012 - 23:59

Vzhľadom nato koľko ľudí má starosti s týmto liekom nazývaným Zyprexa si myslím, že by sa s tým malo niečo robiť.
Samozrejme bol som hospitalizovaný takže viem, že vždy pred nástupom resp prevozom do nemocnice každý dostáva
Zyprexu na upokojenie, no budiš, ale užívať ju dlhodobo znamená spoznať jej nežiadúce účinky, medzi ktoré patrí aj
narušenie metabolizmu čo môže viesť často od normálnej hmotnosti k obezite za niekoľko mesiacov.
Myslím si, že každý komu aspoň trochu na sebe záleží, skoncuje zo zyprexou alebo ju po informáciách ktoré dostal ani
nezačne užívať.Ja si myslím, že najväčšou chybou bolo to, že ju vôbec vyrobili.Tak zatiaľ sme všetci proti a ja silno
pochybujem, že sa v tejto diskusii ešte niekedy nájde niekto, kto po skúsenosti s ňou o nej napíše niečo pozitívneho.
Ivanko
Ivanko
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 64
Reputácia Reputácia : 7
Dátum registrácie : 17.12.2010
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore