Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Hry, srdcovky

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Hry, srdcovky Empty Hry, srdcovky

Odoslať  vrana Št 27 január 2022 - 16:00

Ako sa mám a čo ma teší 51

Ahoj

Nedávno Som odohral jednu moju srdcovku, offline hru a to final fantasy VII. Túto hru Som hral po prvý krát za školských čias, ale vtedy Som ju (ne)odohral tak ako mal.

Od nového roka Som ju tak naštartoval a pozrel kopec návodov a videí. Hra bola bohatá na bonusy, vedľajšie hry, tipy a triky...

Niektoré štatistiky, ako napríklad doba hrania, sa mi zastavili na 99 hodinách a 59 minútach. Ale hra bežala ďalej.

Odohral Som takmer všetko až na tri vedľajšie úlohy, ktoré by vyžadovali aj štvrť roka. Hra bola fantastická a pobavila. Duša moja, teda myseľ moja, tak (ne)ustále plánovala, riešila, či kontemplovala...

Bolo to príjemné presmerovanie mysle na túto oblasť. A tak v hľadáčiku mám ďalšie offline hry:

Final fantasy
Metal gear solid
Rezident evil
Medievil
Tomb Rider
Crash Bandicoot
Silent Hill
Legacy of Kain
Medal of honor
Call of duty
Pan prstenov
Sonic
Far Cry
BattleField
Crysis
Prince of Persia
Assassin's Gread
Mass Effect
City Life super de luxe
Devil my cry
God of war
Wolfenstein
Tom Clancy's
Mafia
Naruto
Overlord

(Ne)viem ako vy, ale mne v poslednej dobe tie online hry dajako nechutia, sú to nekonečné hry bohaté na virtuálnu menu, za ktorú si môžeš dokúpiť vylepšenia v hre. V niektorých Som aj cez 60 level, a stále štatistiky, rebríček úspechov sa delí na ďalšie, a je mi to proti chuti.

Skúšal Som hrať onlinovky aj na desktope, či androide, ale není to oNo. Takto Som rozohral ale zo 50 online hier, a ak nemáš zbytočné peniažky, napr. na virtuálnu menu, tak si ani neprdneš.

Spomínam, že Som v jednej onlinenovke minul 400€/za pár hodín.

Ďalšia (ne)výhoda onlinenoviek je údržba, alebo udržiavanie účtu. Ak (ne)prídeš do hry včas, napr. na druhý deň, môžeš dôjsť o to, čo si vybudoval... , druhý hráč, alebo bot, ti môže zničiť všetko a takto by si pokračoval odznovu.

Skúšal Som manažérske, simultovane, strategické, budovateľské, vojnové, bojové, ekonomické... hry, ale nieje to oNo. Po čase to omrzí. Tak teraz pokúšam offlinenovky. Uvidím čo to dá.

Želám a prajem veľa voľných a zábavných herných chvíľ. S pozdravom :
vrana
štvrtok 27. 01. 2022 14:34
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Matej, Juraj and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Hry, srdcovky Empty Re: Hry, srdcovky

Odoslať  Juraj Št 27 január 2022 - 18:16

Ja som kedysi hrával jednu online hru, ktorá sa volala Let škrečkov.

Inak hrávam offline hry, rôzne stariny ktoré sú abadonware a tak je možné si ich zadarmo stiahnuť z netu. Nové hry nehrávam, lebo na to nemám počítač.

Najlepšia hra ktorú som hrával bol Lock On, ale odkedy som si dal nainštalovať Windows 10, tak sa nedá spustiť.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 562
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Matej, vrana and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Hry, srdcovky Empty Re: Hry, srdcovky

Odoslať  kimi2028 So 29 január 2022 - 12:41

Neviem no. Mňa bavil niekedy Travian online hra vo svojich začiatkoch, keď ju hralo 50000 hráčov na jednom serveri. Strašný žrút času bol to. Dnes je tá hra už len o zlatých. Za 200-300 zlatých si môžeš aktivovať uhyb vlastnej armády a prakticky nechytíš ju už nikdy. Jednoducho všetko, preto aby zlatkár sa nestal farmou a vyvojári mali peniaze. O iných špecialitách je škoda rečí. Aj keď zrovna pár mesiacov som si zahral dnes. Nedal som do nej ani jednu zlatku tak výsledok nebol najhorší. Bránil som sa statočne a svet som dohral... Mal som okolo 70 000 defenzívnych vojakov... Tiež ma prestávalo to baviť. Nikto neutočil na mňa, lebo toto by nikto neprerazil. Mal som len špehnutia. Div sme nepostavili ako prvý na 100. Ukradli nám stavebný plán na 96 Dive a bolo všetko v háji... Možno zahrajem si ju ešte a budem útočníkom...

Tiež momentálne hrám jednu offline hru. Využil som ponuku získať Civilizáciu 6 zadarmo a tiež hrám zadarmo aj jedného Soccer Manager 2022... Baví ma to viac ako online hry.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej and vrana like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Hry, srdcovky Empty Re: Hry, srdcovky

Odoslať  vrana So 29 január 2022 - 13:49

Tak na NB, či PC Som hral tiež Travian, Rail Nation, Ikariam, Ogame, Khan Wars, GoodGame ganster, Tanoth, BiteFight,

z manazžerov powerplay manager - futbal, hokej, hadzana, basket, army duel, tenis duel, racing duel, boxing duel, ski jumping mania
goal united, taonga

farmerama, elevenar, rising cities

grepolis, nemexia,

všetko tieto hry sú náročné na čas, sú nekonečné alebo na herné kolá. Radšej mám offlinenovky s návodom.
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Hry, srdcovky Empty Re: Hry, srdcovky

Odoslať  vrana Po 23 máj 2022 - 20:26

Ahoj

Tak dnes Som si kupil v službe Steam 16 hier + 2 pre synovca a zaplatil Som tak cca. 30€. Boli v zľave. Keď si na Steam dáte hry sledovať a dať do zoznamu prianí, bude vám Steam posielať mail na zľavy. Tento týždeň sú zlavy do 30. mája, tak Som to využil.

Kupil Som všetkých Tom Raider a Lara Croft z tých nových. TR 1-9 boli vo zľave 0.90€ za kus. Ináč stály viac ako 6€. Tie štyri novšie Lara Croft od 2€ po 5€, ináč stály aj cez 20€. Dobrá kúpa. Okrem toho Som kupil za 0.9€ aj tri hry od Leagacy of Kain.

Final Fantasy VII (najlepšiu hru všetkých čias a sérii FF) Som odohral so všetkými bonusmi, trofejami, vedľajšími ulohami, teda všetky acheviementy. Tento rok Som ju hral tri krát a je to srdcovka. Mám rozohratú FF VIII, ktorú hrám taktiež po tretí krát, akurát mi chýbajú dva acheviementy a jeden tajný.

Teraz Som rozbehol TR1 a dobre sa mi pri tom spomína. Všetky hry hrám podľa viedo/navodov.

Terappia hrami a čítaním (ukotvenie sa v prítomnom oKamihu)

Keď hrám, tak hrám, viem, že hrám
Keď čítam, tak čítam, viem, že čítam
Keď ma to baví, tak ma to baví, viem, že ma to baví
Keď ma to napĺňa, tak ma to napĺňa, viem, že ma to napĺňa
Keď ma to dopĺňa, tak ma to dopĺňa, viem, že ma to dopĺňa
Keď ma to obohacuje, tak ma to obohacuje, viem, že ma to obohacuje
Keď si robím poznámky, tak si robím poznámky, viem, že si robím poznámky
Keď robím štatistiky v hre na max, tak robím štatistiky v hre na max, viem, že robím štatistiky v hre na max
Keď zbieram trofeje v hre, tak zbieram trofeje v hre, viem, že zbieram trofeje v hre
Keď zbieram bonusy v hre, tak zbieram bonusy v hre, viem, že zbieram bonusy v hre
Keď zbieram odznaky v hre, tak zbieram odznaky v hre, viem, že zbieram odznaky v hre
Keď robím vedľajšie úlohy v hre, tak robím vedľajšie úlohy v hre, viem, že robím vedľajšie úlohy v hre
Keď Som vytrvalý v hre tak Som vytrvalý v hre, viem, že Som vytrvalý v hre
Keď Som trpezlivý v hre tak Som trpezlivý v hre, viem, že Som trpezlivý v hre
Keď zbieram skúsenosti a zážitky, tak zbieram skúsenosti a zážitky, viem, že zbieram skúsenosti a zážitky
Keď (pre)žívam, (pre)ciťujem hru, tak (pre)žívam, (pre)ciťujem hru, viem, že (pre)žívam, (pre)ciťujem hru
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Matej and Patty_Pillow like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Hry, srdcovky Empty Re: Hry, srdcovky

Odoslať  Patty_Pillow So 28 máj 2022 - 16:46

Ahoj @vrana ja som kedysi hrávala bioshock infinity a je to parádna hororová strielačka určite zaujímavé sú aj ostatné diely bioshock, tento druhý diel sa mi páčil, že sa dej odohráva v 20tých rokoch minulého storočia, hrá tam swingová hudba a je to všetko tak ladené, alebo dark souls I až III sú fajn... Ja zvažujem o kúpe konzoly a tak si hrať v pohodlí, len to ešte uvidím
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 362
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

vrana and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Hry, srdcovky Empty Re: Hry, srdcovky

Odoslať  relouth So 28 máj 2022 - 23:09

cela remastrovana bioshock kolekcia je teraz na epicu zadarmo
relouth
relouth
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 196
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

vrana likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Hry, srdcovky Empty Re: Hry, srdcovky

Odoslať  vrana St 13 júl 2022 - 11:11

avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Hry, srdcovky Empty Re: Hry, srdcovky

Odoslať  Juraj Pi 15 júl 2022 - 15:55

Teraz hrám Quake na hard difficulty. V prvej epizóde sa mi podarilo dostať do posledného levelu, ale nepodarilo sa mi premôcť bossa. Vždy ma sundá prv než sa mi ho podarí zabiť. V druhej epizóde sa mi tiež podarilo dostať až do finálneho levelu. Práve ho mám rozohraný.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 562
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

vrana and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Hry, srdcovky Empty Re: Hry, srdcovky

Odoslať  Mous St 12 október 2022 - 13:38

Ja tiež uprednostním offline pred online. Tie mi vôbec nerežú. Teraz už nehrávam vôbec,no možno sa k tomu ešte raz vrátim. Rád som nostalgicky spomínal pri starinách. Najradšej som mal tieto hry: Monkey island 2, Z, Commandos, Duke Nukem 3D, Medal of Honor, hrával som však toho veľa. Super bol Transport tycoon deluxe, tiež Tomb Raider 1. Age of Mythology. Settlers of Catan. Need for speed 1 a nfs underground,Stunts, Prince of persia 1 a 2, Titus the fox, husté bolo prejsť prvý commandos. To som sa namakal. A paradička bola spomínané Z.kto ma rád strategie,odporucam. Celkom sa mi pacila hra Neverhood spracovanim.
To boli casy,ked sme kupovali casopisy Score a Level aj s chalanmi a mali demo verzie. Napada mi este Ignition. To bol mazec:)
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 870
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

vrana likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore