Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Moje halucinácie

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moje halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Moje halucinácie

Odoslať  Sweetheart St 10 august 2022 - 22:22

To je ine. To by museli byt mrtve vtaky. Lebo oni su mrtvi.
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 554
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moje halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Moje halucinácie

Odoslať  vrana St 10 august 2022 - 22:34

Mám skúsenosti s:
TV haluzami - nadávanie, súdenie a obviňovanie, zosmiešňovanie, nálepkovanie a škatuľkovanie, komentovanie...
Radio haluzami - čítanie myšlienok a ich komentovanie
Strojo haluzami - dopravné prostriedky a ostatné stroje, čítanie myšlienok a ich komentovanie, hovoriaca a mysliaca bytosť
Mozgo haluzami - čítanie myšlienok a ich komentovanie, hovoriaca a mysliaca bytosť
Meteo haluzami - burka, blesky, vietor..., čítanie myšlienok a ich komentovanie, hovoriaca a mysliaca bytosť
Zvuko haluze - ruch, šum, hluk prírodnej a betónovej džungle - čítanie myšlienok a ich komentovanie
Z.O.M.B.I.E. haluze - lahnutá oživlá mŕtvola s ovládačom od telky v ruke, hovoriaca a mysliaca bytosť

Krátku dobu vládlo aj bosoráctvo, sugescia druhých, nálepkujúc ma za Big Boss!

Dosť dlhú dobu existoval aj satanizmus a všetko okolo toho, nakoniec z toho zišiel ateistický satanizmus, uctievanie seba samého, ako najvyššieho Boha.


Naposledy upravil vrana dňa Št 11 august 2022 - 14:50, celkom upravené 7 krát. (Reason for editing : Z.O.M.B.I.E. Big Boss)

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Juraj likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moje halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Moje halucinácie

Odoslať  vrana St 10 august 2022 - 22:37

Sweetheart napísal:To je ine. To by museli byt mrtve vtaky. Lebo oni su mrtvi.

Tomuto Som dal nálepku hlasy a slová z duchovného posmrtného života pred/medzi/po životoch.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moje halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Moje halucinácie

Odoslať  Sweetheart So 20 august 2022 - 17:58

No mne sa stal zazitok, ze to bolo ako cestovanie v case. A som v soku, lebo som si na to spomenul vcera a som si vyhladaval o tom. Scenky mi chodili v hlave, ale nie cez oci, ze by som ich videl. Ale v hlave, ale take zive. A jedna z nich bola, ze zeny v starodavnom obleceni sa prechadzali po promenade zo starych driev, take drevene molo. A boli tam len zeny a bolo sychrave pocasie. A potom mi upriamilo pozornost na dve zeny, jedna bola v hnedom obleceni v korzete a dlhej sukni s dazdnikom. A druha mala nejake tmavozelene saty. Spolu sa rozpravali. Ale pointa tohto je to, ze som vcera vyhladaval modu z tych cias a ony boli z Viktorianskej ery, ku koncu - rok 1890 az do zaciatku 20teho storocia (1900). A som bol v soku vcera. Ze to uplne sedelo na neskoru Viktoriansku eru alebo zaciatok 20teho storocia. Tak by ma zaujimalo, ci mate niekto take realne zazitky. Lebo mne sa zobrazili aj ine obrazy vtedy, to bolo jak cestovanie v case.
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 554
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Juraj likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moje halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Moje halucinácie

Odoslať  Sweetheart So 20 august 2022 - 18:14

Opravujem sa, zaciatok 20 teho storocia zacal oficialne 1.1.1901.
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 554
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moje halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Moje halucinácie

Odoslať  Sweetheart So 20 august 2022 - 18:35

Nechcel som to cele pisat, ale napisem to. No a co, ved to je pravda. Cely den ma hadzalo do nalad, tak som vedel, ze domov nemozem ist taky nepricetny, to som si uvedomoval. Tak som isiel kamaratovi, tam som sa vyzliekal, smial sa,plakal, vrieskal, chodil, nalady level 1000. A potom ma hodilo do toho cestovania v cae. Prve bolo Whitney Houston koncert, vcera som si vyhladaval, co spievala a bolo to Im every woman. Druhe bol biely pes, ako sa nahana na zelenej zarastenej luke. To som vyhladal, bol labrador, tretie bola viktorianska era, co som uz pisal. A stvrte boli vianocne trhy vo Viedni, som videl, ako si ludia kupuju lokse s kacacou pecienkou. Toto pisem uprimne, ako sa mi obrazy, cestovanie v case zobrazovali. A vyzeralo to skutocne. Bol som tam, nie fyzicky, ale ako duch, ale priamo som ich videl, ako keby som tam fyzicky, az sa vam to da pochopit. A ked som to vyhladaval na nete, tie konkretne veci z tych scenok, bolo to zo skutocnych veci. Nevidel som dristy. Nechapem, ako to mohlo tak pasovat. Neboli to dristy odveci, co by nezapadalo do seba. Ale dost realne vsetko, aj historicky to sedi
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 554
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Juraj likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moje halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Moje halucinácie

Odoslať  vrana So 20 august 2022 - 18:47

@Sweetheart

Tú astrálnu ríšu, čo opisuheš mi pripomína zážitok jedného budhistu, ktorý si miešal špeciálne bylinky (drogy) a za ich pomoci cestoval v čase a priestore. V astrálnu sa stretával s ľuďmi a komunikoval s nimi, no čo viac sa od nich aj oni od neho učili.

Táto komunikácia má aj špeciálny názov, niečo ako astrálne meditovanie. Pozri knižku Zenový Kompas, tam by ten príbeh mal byť.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Katuska and Juraj like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moje halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Moje halucinácie

Odoslať  Sweetheart So 20 august 2022 - 18:58

Dobre, pozrem. Dakujem. Ale ja som si nedaval nic. Vobec. Ja nefetujem nic 😀 nikdy si nic nedavam. Ale precitam to, diky. 🙂
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 554
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Matej and vrana like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moje halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Moje halucinácie

Odoslať  Mous Ne 21 august 2022 - 13:57

Neviem.ono je to zvlastne-lebo:ked som prezival psychozu,mal som bludne presvedcenia,ze veci ktore zazivam,su pravda.aj mi potom napadlo,ci to neboli nejake minule alebo paralelne zivoty.cosi ako ze som sa napojil na vyssi princip,o ktorom ludia bezne nevedia,sice sa o nom obcas aj pise.tak som zhrnul,ze sa mi po navsteve Nepálu otvorilo tretie oko.mal som rôzne vidiny,velmi živé,aj pekné,no aj nepríjemné.chcel som tým len povedať,že s odstupom času to hodnotím,že oná otázka "čo keď"je racionálne nezmysel.nerád by som opäť blúdil.
Pekný deň
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 869
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Katuska and Juraj like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moje halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Moje halucinácie

Odoslať  Katuska Ne 21 august 2022 - 18:35

Čo sa týka mňa ja neverím tym bludom.ze za psychózy môže málo dopaminu v mozgu. To sú pre mňa bludy ... Ja som počas terapie otvorila nejakú zlu dimenziu a potom ma tie postavy strašili a robili mi zle . Ja som mala práveže šťastné obdobie bez stresu takže žiaden stres u mňa spúšťač psychózy nebol. Cez terapiu sme spracovali veľa problémov čo sme vyriešili ale bohužiaľ otvorili sme aj tuto ríšu a skoro ma to zabilo takže ja verím že to čo som prežívala neboli bludy . To je len môj skromný názor . Majte sa
Katuska
Katuska
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 141
Reputácia Reputácia : 131
Dátum registrácie : 28.09.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Juraj and vrana like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moje halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Moje halucinácie

Odoslať  kimi2028 Ne 21 august 2022 - 19:11

Tak ja verím tej teórii s dopamínom a lekárom. Keby nebola to pravda, tak by tie naše lieky nikomu nezaberali, lebo práve oni regulujú ten dopamín. Ako náhle hladina sa ustáli správnym smerom tak hlasy a bludy zmiznú. Spúšťačov ochorenia môže byť niekoľko. Niekedy môže byť to aj veľmi šťastná udalosť. Napr. na stacionári som spoznal ženu, čo sa pomiatla na vlastnej svadbe... To ma celkom prekvapilo. Reálne ako náš mozog funguje resp. nefunguje nevie nikto...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Juraj, vrana and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moje halucinácie - Stránka 2 Empty Re: Moje halucinácie

Odoslať  Juraj Ne 21 august 2022 - 19:31

Verím tomu že nejaká súvislosť medzi dopamínom a psychózou bude. Akurát si myslím že je to komplikovanejšie. Napríklad sú ľudia ktorí užívajú maximálne dávky liekov blokujúcich dopamín a aj tak majú hrozné halucinácie.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 561
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore