Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Nastavenie na lieky

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Nastavenie na lieky - Stránka 3 Empty Re: Nastavenie na lieky

Odoslať  Iacobus So 16 október 2021 - 9:22

Verím, že si to cítil, ale nie je to skutočnosť.

Bolo by ísť za psychiatrom a povedať mu, aby ti dal potentnejsie antipsychotikum.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Nastavenie na lieky - Stránka 3 Empty Re: Nastavenie na lieky

Odoslať  Sweetheart So 16 október 2021 - 9:28

To co bolo toto. Mne uz je normalne teraz. Sorryyy,ze sem vypisujem 😀 jaka sila. Ale zazitok nenormalny. Viem jak sa citi ryba 😂😂😂 hinten mi neodpisuje, dufam ze nezavola policajtov na mna 😂 ale toto bolo skutocne, ved som videl aj velke steblo travy a mravcie nozicky jak ihlicky tenke 😀 a pes pri mne spokojne spinka, dozvie ci vie, ze som sa mu napojil na hlavu pred chvilou 😀
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 555
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Nastavenie na lieky - Stránka 3 Empty Re: Nastavenie na lieky

Odoslať  Sweetheart So 16 október 2021 - 9:41

No idem o 12 na kupalisko. Sak mi je normalne teraz. Papame so psom chleba 😂 ale ta ryba 😂 na kupalisku si na rybu spomeniem 😂 slizke nemotorne telicko 😂 ale to nemohlo byt len v hlave, aj more ako som pocul a citil. Ja som astralne cestoval. Tu slanu studenu vodicku ako naraza na kamen. A ako slopu na obrubniku a hovoria po anglicky 😀 a pes furt pyta papat, sak mi vsetko zje 😀 co mi ostane len korka z chleba? 😂
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 555
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Nastavenie na lieky - Stránka 3 Empty Re: Nastavenie na lieky

Odoslať  Sweetheart So 16 október 2021 - 19:00

Som bol na tom kupalisku a cestou mi ostalo tak zle, u kamarata v aute, zase ma traslo a trpli mi ruky, ale mi bol kupit sendvic v kauflande a som ho pockal v aute, lebo ma vypinalo, sak mi maval rukou pred ocami, to som si vsimol Very Happy Ale na kupalisko ma dotahol, sa mu asi nechcelo ist domov, tak by ma tam aj na voziku asi dotiahol laughing A este aj nechapem, ze mne sa vsetko deje chvilu, hodinu, dve, nalady, paranoje, vsetko, ved to druhi mavaju stale, tie bludy, ze cele dni, ja si to zase dokazem do hodiny, dvoch vacsinou uvedomit, ze to ma nechcel nikto otravit a len mi hrabe Very Happy Sice nalady mavam par hodin, aj viac asi, ako kedy. Skakanie z jedneho do druheho a naspat do normalu, sak to co uz je. A tiapridal mi asi moc na to nezabera teda Very Happy aj ked ma to tlmi a je mi lepsie,jak bez neho. Ale rano to bola sila, toto som este nezazil teda, mne sa to asi stupnuje vsetko pomaly. Ale uz mi nic neni teraz, trochu som roztraseny, ale inak nic, mam aj jaku precistenu hlavu. Ze sa mi dobre rozmysla teraz Very Happy Ja ako uz neviem co mam robit, co zase mam ist pytat druhe lieky, sak som tam bol tento tyzden, dobre na mna nahuci a budem mat laughing A uz nebudem vypisovat stale Very Happy
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 555
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Iacobus likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Nastavenie na lieky - Stránka 3 Empty Re: Nastavenie na lieky

Odoslať  Sweetheart St 20 október 2021 - 17:52

Treti den mam rispen + tiapridal a spitomin 😀 a je mi lepsie nejak 😀 bol som zas u psychiatra a zas si neodpustil poznamku, ze som si nieco narusil v hlave z fetu 😀 a nechcel mi verit, ze si nic nedavam. Ale ja si fakt uz dlho nic nedavam. Ved ma moze na testy poslat kedy chce, mne je jedno, budem negativny na vsetko. Ale aspon mi predpisal ten rispen. Mi povedal,ze ak mi toto nezabere, ma posle na psychiatriu, tak hadam zabere uz 😀 a mam tam prist s pribuznym nabuduce, dufam ze nechcu na mna urobit nejaku habaduru, ze ma nasilu posle na psychiatriu, aby sa tam spolu na mna dohodli
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 555
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Iacobus likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore