Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 14

Strana 50 z 83 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 66 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  vrana St 17 august 2022 - 20:14

Ahoj

Mám sa tak, ako sa mám, sú aj smutné chvíľky a i normálne. Život pokračuje ďalej. Dnes Som bol pred večerou na prechádzke, čo mi prospelo, ale po zdravotnej stránke pociťujem na hrudníku bolesť.

Navyše Som si znova odrel kožu na palci, takže pár dní nebudem opäť chodiť. Ku kardiologičke Som objednaný na feb. 2023. Či jej mám o tých bolestiach povedať neviem.

Prvý krát keď Som sa jej o tom zmienil, poslala ma do nemocnice, kde mi urobili katetritačný zákrok. Obávam sa, že ma tam pošle opäť a tentokrát to bude vyzerať na operáciu.

V mojom žití a Bytí sa nič (mimo)riadne neudialo a ani (ne)deje. Teda až na smrť mojej mamy. Sem tam smútim a trúchlim, a sem tam fungujem ďalej. Plachtím si tým istým severákom, ako doteraz.

Zamýšľam sa nad žitím a Bytím, kam by mal smerovať. Dokonca Som si stanovil poslanie a ciele, ktoré by Som chcel dosiahnuť. Keď na to pomyslím, je mi z toho všetkého zle.

Som stále len na začiatku púte a akoby Som v poslednej dobe, len prešľapoval na jednom mieste. Do mysli sa mi vrila jedna myšlienka od Kiyosaki a to, ak chceš zmeniť seba, musíš zmeniť slová, myšlienky, svoju slovnú zásobu a previesť ich do skutočnej reality. To znamená dávať si pozor aké myšlienky a slová používaš a vypúšťaš zo seba von, do okolitého sveta, prostredia!

Peniaze sú myšlienky a tie sú slová. Slová sú buď rýchle, alebo pomalé. Rychlý plán, alebo pomalý plán. Rýchle zbohatnutie, alebo pomalé zbohatnutie.

Prajem vám a želám pohodový večer.
S pozdravom: vrana.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

dzuli08, Juraj, Sweetheart, Mous and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mous Pi 19 august 2022 - 9:42

Ahojte,

Dnes som skoro vstával a išiel som k doktorke.teraz sedím na káve v nákupnom centre.kontrola prebehla dobre,som bez priznakov.káva mi chutí,i keď zabudli doniesť mlieko.som rád,že som trochu vypadol z domu.pozdravujem @dzuli08 a jej básnické črevo-tiež teraz píšem básničky,i keď v slovenskom jazyku.

Myslím si,že je medzi nami veľa talentovaných ľudí.ako napr.@Matej,ktorý navrhol túto stránku.je dobré tvoriť.obdivujem maľbu,kresbu,sochu či písanie.Julkine diela síce nerozumiem pocitovo,kedže sú v angličtine a nemám toľko trpezlivosti.

Rád by som sa naučil naspamäť niektoré úryvky z kníh.je to obohacujúce.a premýšľal som,že skočím do bojnickej čitárne.načítavajú sa tam knihy a možno by som spoznal niekoho zaujímavého.

Doktorka dnes povedala,zhodli sme sa-že práca lekára v nemocnici kvôli tlakom nie je pre mňa veľmi vhodná.ešte je tu varianta práca v kúpeľoch.aj ma to mrzí,lebo som škole venoval veľa času,aj v praxi som bol päť rokov.celkom som sa zabehol.no to moje "miesto odolnosti" je vystavené tlaku a mohol by som upadnúť časom do psychózy.takže v špitáli už robiť nebudem.a tie kúpele zvažim.

Ruže bolestné
Na ceste nikam
Tu stojím,ja apolónov sluha
Všehochuť a klam
Všade navôkol
Alebo to len Venuše
Hľadia jedným očkom.

Po navrate domov prečítam svoje minimum.v tejto knihe čo čítam teraz je spomínana stavba panamského prieplavu.Zelený pápež chce osrať indiánov a spredať ich pôdu.chce vysadiť bananovú plantáž a zarábať cash.v diele sa vyskytuje žena,ktora sa ide zosobášiť s riekou.toto magično mi je blízke.

Pes bol včera krotký-nehrízol vankúše.

S kamošom možno pôjdeme niekam do lesa,no mam aj obavu z medveďov.a kamoš so schizoafektívkou mi pripomína jedneho Verneho kaderníka Fragosa.tiež sa chcel zabiť,nakoniec však strihal na lodi ľudí a bol opäť naplnený a šťastný.sme taká nudna dvojka vorvaňov,až baby klopia zrak.hehe.no snáď niekam cez víkend pôjdeme.

Všímam si,že veľa žien v mojom veku ma už deti.a dosť z nich nema muža,sú vdovy či po rozvodoch,rozchodoch.aj to je pečať týchto neistých časov.nechcel by som dieťa,keby som naň sám.a aj život bez vlastnej rodiny môže byť plný.najsť tú pravú mi ani Ján Smrek nepomohol.tak možno raz...

Pekný deň priatelia komunitníci
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 859
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Tuto, kimi2028, Juraj and vrana like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Matej Pi 19 august 2022 - 17:56

Ahojte, priatelia. Smile

Pracovný týždeň mi dopadol približne dobre... vždy som robil hlavne doobeda a z dôvodu covidu zo svojho domáceho PC. Niekedy som mal hotovo už aj o 11tej; dnes bol však trochu zhon a končil som posledné veci až pred druhou poobede. Mal som však čas si na obed uvariť lečo, ktoré som si dal so včera varenými zemiakmi. Popritom som pral plachtu a návlečku, lebo som ich počas "vypotievania sa" prepotil.

Zdravotne sa mi zdá, že je u mňa covid na ústupe. Trochu si to aj sugestívne navrávam, ale oproti včerajšku, kedy som ešte mal 38,1 °C, dnes už o tejto poobednej hodine ukazuje 36,9 °C, čo som za posledné dni o šiestej večer určite nemával. Práve naopak, s blížiacim sa večerom to atakovalo zakaždým 38. Hrdlo už bolí oveľa menej, je to aj cítiť, že keď si doň vstreknem Stopangin, tak tam už nevypaľuje pocitovo tak intenzívne - laicky si to predstavujem tak, že už nemá moc čo na práci a že je tam už "lepšia situácia". Smile Kašlem už veľmi máličko... asi raz za hodinu-dve. Skôr je nepríjemný ten pretrvávajúci pocit plného nosu - najmä keď ležím - hoci priamo mi z neho už netečie.

Cítim sa teda vcelku dobre. Veľmi dúfam, že v nedeľu, na piaty deň izolácie, už budem fit a že budem mať negatívny test, aby som mohol ísť v pondelok už aj fyzicky do práce. Chýba mi to tam. Ale zase na druhú stranu, vnímam v súčasných dňoch aj výhody, ak som takto doma. Iba som nerád, že sa mi cena voľnej chvíle akoby znížila, takže sa nesnažím využiť každý čas na nejakú produktívnu činnosť. Mnoho aj zaháľam a vyslovene sa váľam. Možno to je ale teraz aj vhodné pre organizmus v rámci liečenia. Dosť to však bolo o tom, že sa mi kvôli boleniu hlavy a štípaniu očí nedalo moc riešiť veci. Preto som veľmi vďačný, že dnes už poobede cítim aj chuť, aj schopnosť už niečo robiť, tvoriť, riešiť. Nemyslím pracovne, ale v rámci tých svojich učení sa, kódikovaní a podobne. Teraz o tretej som začal písať blog "Moje tipy na čítanie" v duchu nedávnej výzvy od @vrana. Mám tam už zostavený zoznam 26 titulov, ktoré mi najviac pomohli - a už len mi treba ku každému napísať stručný komentár, že v čom mi titul pomohol a v čom vidím jeho potenciál pomôcť aj iným ľuďom.

Známku by som dal na dnes asi 1-.

Ďakujem za prečítanie, kamaráti. Prajem Vám veľa zdravia a pokoja v mysli. community together

S úctou
matej
Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 50 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

Juraj, vrana and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  vrana Pi 19 august 2022 - 18:03

@Matej

Už sa teším na tvoje recenzie. Rozmýšľam, že aj ja by Som mohol niečo takéto spísať, že v čom mi to pomohlo.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Matej, Tuto and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  vrana Pi 19 august 2022 - 18:06

Kde je @Patty_Pillow

Ozvy sa, ako si dopadla v nemocnici!

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Matej, Tuto, Mous, Abditus and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Sweetheart So 20 august 2022 - 17:32

Ahojte. Napisem, ze mam zase zmenene lieky. Inak sa mam asi dobre, len som nejaky neutralny pocitovo. Neviem co to ma byt, ci to z tych liekov? Neviem. Na den mam aricogan a olanzapin na noc. A je mi divne nejak. Alebo ma chyta nejaka depresia,ja uz neviem. A som vonku teraz a prechadzam sa 😀 inak,da sa nejako odlisit, ze ci take utlmenie robia lieky alebo choroba? A ja ani neviem, ci mam az taku chorobu nejaku, pridem si normalny, len som mal ezotericke zazitky. Tak neviem. Neviem, co si uz mam myslet 😀 a doktor mi chcel predpisat este aj xanax a som to odmietol 😀 ja nechcem xanax. Uz by som bol celkom jak v sne 😂 ci jak jak sa to hovori: chodit jak v snach 😀 a neviem ci by som to mal pisat zrovna na toto forum, ale ved napisem. Mne asi tie moje ezotericke a manicke zazitky chybaju. Inak potom zreferujem aricogan, taka tema tu ani neni. A na noc mam zalastu, lebo doktor mi nechcel celkom vysadit olanzapin, zevraj by som zas nespaval 😂 len ja som tvrdohlavy a chcem si vsetko riadit sam, tak asi vsetko vysadim 😀 uvidim este
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 553
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Saladin So 20 august 2022 - 19:59

Dnes som bol v lekárni vyzdvihnúť recept (aby mi neprepadol) len tak bez peňaženky ako po iné roky - vôôôôbec sa mi nechcelo ísť.. Vždy sa zo slušnosti opýtam, či je to bez doplatku a mladý chalanisko, že áno Shocked Shocked Shocked. Zostal som zaskočený, lebo som si myslel, že lieky budú drahšie až od októbra (teda aspoň to som sa dozvedel z novín). Chjo.. I disagree Jednalo sa iba o desať centov, lenže vôbec sa mi nechcelo ísť domov a znova do lekárne.. Našťastie mi povedal, nech to nechám tak, čo ma samozrejme potešilo. it is perfect
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 523
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Tuto, Juraj, Sweetheart, Mous and Abditus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Katuska So 20 august 2022 - 21:12

Ahojte. Ja sa mam relativne dobre celkom v pohode obdobie mam. V praci som si urobila poriadky s doternymi kolegynami co je pre mna uspech a teraz tam mam klud venujem sa zakaznikom a ked mam cas tak si posedim popremyslam a tak. Povedala som kolegyniam nech zamnou nechodia ze si to nezelam. Sice som to musela zopakovat viackrat ale uz sa to ustalilo a zobrali to na vedomie. Viem ze si o mne myslia svoje ze som taka hentaka namyslena a neviem co ale ja som urobila vec ktora je dobra pre mna... nepotrebujem kazdu chvilu komunikovat o blbostiach chcem mat svoj klud a komunikovat budem ked ja chcem a s kym ja chcem ale ony to vobec nerespektovali takze som musela urobit takyto razny krok. Kiez by ich bolo viacej lebo z kazdej strany citim ze mi ludia prekracuju hranice. proste si to nezelam vyzadujem slusne spravanie a uctu normalnu. Mala som to tak aj pred psyhcozou ale potom ako som mala psychozu tak som ledva vladala zit a nevladala som branit svoje hranice tak si ich ludia poposuvali ako im pasuje. Ale nevadi uz to davam zase do poriadku Smile dobre bude Smile a este co si vsimama na sebe ze sa uplne vyhybam negativnym ludom nejak ma uz nebavia vobec. nerozculuju ma ani nemam chut sa s nimi hadat len proste od nich bocim. chcem zit slobodne ... majte sa pekne
Katuska
Katuska
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 141
Reputácia Reputácia : 131
Dátum registrácie : 28.09.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Juraj and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Tuto Ne 21 august 2022 - 2:36

Ahoj Katuska! Vidíš, ja ani prácu v zmysle poslania nemám. Deň mám síce vyplnený, Avšak odmena je vo farme príjemného pocitu, že aspoň čosi zvládam. Mylím, že si to s kolegami vyriešila dobre, prevdepodobne to pomôže Tvojej ceste životom ako skúsenosť.

...

Ahojte!
Momentálne som najmä doma "Akp" sa stáva mojou súčasťou. Napriek tomu veľmi zanedbávam telesnú námahu, činky by bolo dobré trochu prejsť prachovkou a prechádzka by mala byť dennou súčasťou. Mám doporúčané od MUDr. asi hodinu chôdze a to sa udialo už dávno..Inak lieky beriam ako mám, na injekcie-depot chodiavam presne. V rámci pschohygieny je to so mnou pomerne OK. Žitie s rodičmi je fajn, som rád, že niekoho mám blízko seba.

Prajem výbornú nedeľu! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Matej, kimi2028, Katuska, Juraj and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Ne 21 august 2022 - 11:25

Ahojte kamaráti, mám sa celkom dobre. Na východnom Slovensku panuje horúce počasie, čo má za následok, že tých aktivít je podstatne menej, keďže človeku sa nechce veľmi. Fungujú mi akurát ranné prechádzky tak 45 minút denne, a to je všetko. Včera bol som prvýkrát na futbale na krytej tribúne v najvyššej súťaži a bol to zážitok. Bohužiaľ futbal slabší, ale od slovenského futbalu sa čakať veľa nedá. Obľúbený klub vyhral 3:1. To sa mi páčilo najviac. Inak občas trávim dní aj nad šachmi, ale to len tak máličko, aby sa nepovedalo. Už sa teším na zajtra, kedy by som si mal zahrať futbal konečne tak som zvedavý, či sa podarí.

Rozmýšľal som aj o práci dobrovoľníka niekde. Uvažoval som o skautingu, ale neviem, či nie som na to pristarý. Musím to zvážiť. Tiež som uvažoval o spoločnosť niekomu v klasickej nemocnici, ale neviem, či dá sa to robiť a ako funguje. Tiež či by ma vôbec v dnešných časoch chceli. Mňa, čo sa pohybuje v dvoch až troch skupinách ľudí plus športové podujatia v meste a či ma zmysel tráviť pre mňa čas s ľuďmi. Či nemám tých ľudí, ako sa hovorí dosť…
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2183
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Juraj, vrana, Mous and Abditus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mous Po 22 august 2022 - 11:20

Ahojte,

Mám sa dnes celkom obstojne.akurát som sa zobudil pred pol hodinou.toto daždivé počasie má čosi do seba.dnes by som mal ísť plávať,no veľmi sa mi nechce.pôjdem až nabudúce asi.snáď to nevadí.pokračujem čítaní.včera večer som našiel na sieti staré fotky,ktoré tam vytasil kamarát.premýšľal som,že som bol aj pred chorobou paranoidný-nerobili mi dobre kolektívy a nepredvídateľné situácie.no vtedy to ešte neprechádzalo do psychózy.asi pred dvoma dňami som na wécku počul-ako pretekala voda,spomienkové hlasy-našťastie len krátku chvíľu.tak som rozmýšľal,či to nesúvisí s mojim pobytom v inkubátore po narodení.sú to inak hrozné veci.som vďačný za lieky-pekne vidieť,že psychózu majú pod kontrolou.

Píšem si s jednou stvorou,ktorá tiež trpí jednou chorobou.vysvitlo,že schizofréniu chápe ako potencionálnu vraždu.to ma trápi,lebo keď takto ľudia chápu náš stav,nie je šanca normálneho uplatnenia v spoločnosti.údajne to má z krimi filmov-hlasy nabádajú,aby zabíjal.tak som jej vysvetlil,že s liekmi to také vôbec nie je a celkovo sa to nestáva.myslím si,že hlasy sú hlavne sebadeštruktívne a nadávajúce.snažím sa robiť trochu osvetu medzi ľuďmi,aj keď niekedy mi to príde ako boj s veternými mlynmi.
Po prečítaní knihy by som sem vždy chcel pridať medzi prózu krátky výňatok a dojem-tak mi držte palce.

Pekný zbytok dňa
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 859
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Tuto, kimi2028, Juraj, vrana and Abditus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Juraj Ut 23 august 2022 - 14:29

Dnes som mal termín u novej psychiatričky. Dopadlo to zle. Odmietla ma zobrať, lebo som so sebou nemal kompletnú dokumentáciu.

Bolo to tak že keď som si tam pred mesiacom dohadoval termín, tak mi sestrička povedala že potrebujem mať so sebou kartu. Ja som jej povedal že kartu nemám, lebo keď som odchádzal z mesta kde som dovtedy žil, tak obvodná mi ju odmietla dať. Spýtal som sa či budú stačiť aj tie papiere ktoré mi pri každej návšteve vypisuje psychiatrička. Sestrička povedala že áno, budú stačiť. Tak som tam dnes prišiel s niekoľkými papiermi od psychiatričky, ale sestrička mi povedala že musím mať so sebou komplet kartu a že doktorka ma neprijme lebo ju nemám so sebou. Ja keď som jej povedal že pred mesiacom mi povedala že kartu nemusím mať, tak mi tvrdila že ona nič také nepovedala a že si pamätá čo povedala. Ja som jej asi desať krát povedal že si pamätám čo povedala a ona na to desať krát, že nie, že ona si pamätá čo povedala. Úplne mi to zhnusila, tam už nepôjdem ani keď budem mať kartu. V podstate neviem ku komu pôjdem, lebo v meste pri ktorom bývam už nemám ku komu ísť. Všetci psychiatri ma odmietli. Asi budem chodiť k starej psychiatričke, ktorá je výborná, len za ňou budem musieť cestovať.

Po návrate z mesta som išiel do lesa pozrieť na hríby. Cestou do doliny som pri šlapaní na bicykli dostal kŕče do obidvoch lýtok. Hríby v lese nerástli žiadne, našiel som iba jedného červivého suchohríba.

Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 550
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Tuto, rasto and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 50 z 83 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 66 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore