Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Smrť - ako ju vnímate?

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Smrť - ako ju vnímate? - Stránka 9 Empty Re: Smrť - ako ju vnímate?

Odoslať  Dušan Št 30 júl 2020 - 18:08

Keď príde tvoj den "D" telesná schánka tela umiera a ty ako Bytie opúštaš svoje telo a vstupuješ na nebo vstanie. Berieš si so sebov skúsenosti a zážitky.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Smrť - ako ju vnímate? - Stránka 9 Empty Re: Smrť - ako ju vnímate?

Odoslať  Dušan Št 30 júl 2020 - 20:54

Vzkriesenie:
Vstanie z mŕtvych
Na nebo vstanie

Prebudenie:
Zo sna prvej pozornosti (posolstvo otroctva, obeťe v pekle a podsvetí)
Zosna druhej pozornosti (posolstvo duchovného boja v očistci)
Zo sna tretej pozornosti (posolstvo anjela a posla, majster, nebo a raj na zemi)

Moja filozofia a asi takáto:
Po večierke si ideš ľahnúť spať a ráno sa prebúdzaš. Vstaneš z mŕtvych. Včerajšie pozbierané eGo bolo spánkom popravené a usmrtené. Ráno sa prebúdzaš tam, kde si sa uložil spať. Odkryje sa tvoje čisté číre Bytie, ktoré máš naprogramované tak, ako sa oň staráš.

Po celý deň máš také Bytie aký je tvoj program, ale je tu eGo, ktoré naberá na vedomí. eGo tak svojim sebavedomím špiní tvoje Bytie a snaží sa ho preváľcovať. Po večierke pred spaním je eGo tak intezívne a kapacitné, že si želá svojim sebavedomím, žiť i počas spánkového zdravia, režimu.

Keď podlahneš eGu nezaspíš a eGo tak ráno je ešte silnejšie a silnejšie potiaľ, pokiaľ ho tvoje Bytie nezdolá, nezastaví. Teda svojím sebauvedomením Bytie popraví a usmrtí eGo. Vypne ho. A ty nanovo vstaneš po spánku z mŕtych.

Ego (prejavené) je semienkom sveta. Toto malé semienko obsahuje celý svet. Poviete si - Já som - a celý svet sa okamžite začne prejavovat.

Ak toto semienko zaseješ do ornej pôdy, humusu (hlava, myseľ), semienko odumiera a vyrastie z neho nová osobnosť, nová dualita, nové eGo. Nový spôsob myslenia, nový zákon príťažlivosti.

Bytie (neprejavené) je semienokm večnosti. Toto malé semienko obsahuje informáciu večného Bytia. Poviete si Ja nie som, a celý vesmír sa okamžite prestane prejavovať.

Ak toto semienko zaseješ do ornej pôdy, humusu (telo), semienko odumiera a vyrastie z neho večný strom, kvet, večná indiviualita, večné bytie.

Problém s nespavosťou, problém s eGom, sa ňou označuje Insomnia - nespavosť (F58.+)
Tá ma tri kategórie:
Prechodná insomnia - trvá do týždňa.
Akútná unsomnia - trvá do mesiaca.
Chronická insomnia - trvá od mesiaca až do úplného vyčerpania.

https://dusanfajnor.blogspot.com/2020/07/vzkriesenie-prebudenie.html

Ďalej je tu na nebo vstanie:
Keď príde tvoj den "D" telesná schánka tela umiera a ty ako Bytie opúštaš svoje telo a vstupuješ na nebo vstanie. Berieš si so sebov skúsenosti a zážitky...
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore