Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 13

Strana 42 z 85 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 63 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Tuto Ut 6 október 2020 - 20:35

Ahojte! Za seba toľko, že zo všeobecného pohľadu to bol pekný deň, teda počasie, malé práce na záhrade, prechádzka a plnenie akp. Úprimne by som to dnes (s užšieho hľadiska) nazval ako pocit ostražitosti, hoci extra dôvody celkovo neboli. Bol som rád zberu úrody, tento rok stromy zarodili. Cítim, sa dá sa napísať, dobre a teším sa aj nasledujúcim dňom. Príjemné nasledujúce dni vám praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Matej, dzuli08, Dušan and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  dzuli08 Ut 6 október 2020 - 20:54

Ahoj Ally aj ja odpoviem na tvoju otázku....no u mňa je to také by som povedala nie konkrétne, resp. nejednotné. Z každého ročného obdobia mám aj dobré aj horšie pocity. Čo sa týka vizuálnej stránky tak asi vedie jeseň, milujem tie farby. Čo sa týka teplôt, tiež nemám rada extrémy, čiže ani veľké mínusy ani zas keď je strašne horúco. Leto mám rada hlavne kvôli možnosti oddychu alebo vypnutia od práce, ale aj zimu, sneh je fajn, je to také čarovné, keď to padá z oblohy. Horšie je,že tiež mám problém keď už býva skoro tma tak ma to skôr ukladá, než nabudí. Ja mám našťastie dlhšiu dobu dobrý spánok, väčšinou spím ako drevo.... ale tiež som schopná spať aj tých 10 hod.

Ešte raz Ahoj všetci,
mám sa relatívne alebo v celku dobre. Je to také by som napísala vyvážené, že aj keď mám ťažší deň v práci resp. ma niečo rozhodí, sklame, viem to rozchodiť celkom schopne. Uvidíme dokedy to budem takto zvládať, zatiaľ sa to darí. Ale všetko je asi hlavne o komunikácii a vzťahoch, ktoré sú niekedy komplikované. No neviem ani kedy budem mať termín u Mudr. nejakého, už som spomínala niekde že ten môj dedo šiel na dôchodok, tak neviem kto teraz prevezme pacientov. Lieky papam poctivo, a zatial nemam nejakú potrebu riešiť niečo aj ambulantne. Ale zas mohla by som na sebe pracovať. Neviem či aj obnovím znova sedenia u psychologičky, lebo sa mi to nedá skoro nijak napasovať popri práci. Väčšinou končievam až kolo pol tretej a som tam od rána.
Prajem príjemný večer. Ja už len sprcha a posteľ. Smile Majte sa.

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Tuto and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Matej Ut 6 október 2020 - 20:58

@Ally, podobne ako @Dušan mám aj ja rád vlastne všetky ročné obdobia. Môžem povedať, že žiadne by som nechcel celý rok - naopak, vyhovuje mi skutočnosť, že sa to strieda. Zhruba tri mesiace určitého obdobia mi stačia a ak sa náhodou niektoré obdobie naťahuje na úkor iného obdobia svojím typom počasia, tak mi to už vtedy nevyhovuje. V kútiku duše si však zrovna v tento rok priznávam, že vcelku začínam mať špeciálne rád leto. Je to u mňa nový jav, nebývalo to tak u mňa dosiaľ. No v súčasnosti, hoci akceptujem jeseň a blížiacu sa zimu, tak trošička kdesi vnútri sa teším, keď zas potom príde leto. Smile

---

Ahojte, priatelia. Vitaj

Dni mi ubiehajú rýchlym tempom. Uf Mám sa z určitého hľadiska dobre, hoci pravidelne na mňa lezú myšlienky akýchsi pochybností, kedy sa cítim ustato a deprimovane. Pochybnosti sa týkajú môjho životného štýlu a jeho natrieskaného harmonogramu, ktorý sa navyše za posledný zhruba mesiac ešte viac zrýchlil a napratal. Na všetko v ňom mám vyčlenené určité "minútky", pomodorá. Tak ako teraz mám vyhradený konkrétny čas na príspevok. Keď ma schytia deprimujúce pochybnosti, tak cítim niečo ako nechuť, nechcenie sa do všetkých tých svojich vytýčených aktivít. Neprekvapuje ma, že ak začnem o tom dumať, tak v mysli nájdem kopec argumentov, že sa naháňam za vetrom. Naopak, v čase dobrej nálady, keď sa mi zrovna "chce", tak zreteľne vnímam zmysel toho všetkého a v istom smere ma to napĺňa a realizuje. Čoraz častejšie sa nútim tým prípadným negatívnym myšlienkam jednoducho neveriť, nechať ich prehrmieť a nedumať nad nimi v čase, keď mi nie je práve dobre. Ako hovorí Carlson, môj obľúbený americký autor (psychoterapeut) - v zlej nálade je takmer nemožné nevnímať veci pesimisticky. Mojou úlohou je týmto myšlienkam neveriť a nevšímať si ich. V hlave sa vnútornou rečou prihováram sám k sebe a povzbudzujem sa k tomu, aby "som nemyslel", nerozmýšľal. Negatívna hlava ihneď protestuje, že "utekám pred pravdou", pred prázdnotou a podobne. Avšak už na ploche dlhšieho obdobia mám overené, že nie negatívna, vážna nálada a jej negatívny pohľad je ten akože reálny, realistický. Nie. Idea Vcelku si už dosť dobre priznávam a čoraz viac verím, že práve vtedy, keď sa mám dobre a svieti v mojej duši slniečko, tak myšlienky v takomto stave sú u mňa oveľa vernejšie realite. A hovoria pravdivejšie ony o tom, čo naozaj chcem a aké túžim mať hodnoty. A ak ony ponúkajú svoje argumenty na podporu zmysluplnosti tých snáh, tak im už viacej chcem veriť, než by som mal vkladať dôveru do argumentov negatívnej mysle, ktoré to všetko spochybňujú. Tejto pasci som až príliš často dlhodobo podliehal a už, myslím, stačilo. To the wall

Vo výsledku sa teda nejak snažím pretĺkať a niesť na chrbte to, čo som si naňho naložil. Vcelku sa to dá žiť, no obavy mi robia čoraz zmáhajúce sa tie spomínané negatívne myšlienky v podobe pochybností a ustatosti. Niekedy sú totiž dosť silné... nahlodávajú všetko v mojej mozgovni ako také parazitické myši. Very Happy Snáď mi časom nepodlomia kolená. Ale to si budem na vine asi len ja sám... veď ide o myšlienky... moje myšlienky a ja som ich premýšľač, nemám sa tak na koho vyhovoriť. Bezradný Zároveň je to povzbudenie, lebo to mám teda v moci ja sám, no na druhej strane cítim neistotu, lebo pokiaľ ide o moju myseľ a moju schopnosť čeliť vlastným myšlienkam, hm, nemôžem sa pochváliť extra dôverou v samého seba. Nedal by som za seba ani deravý groš, že tej negativite zase svojho času neuverím. Shocked Budem sa však snažiť naďalej. Nedávno som čítal pekný citát v tejto súvislosti:
"Nevadí mi, že to je ťažké. Nepotrebujem, aby to nebolo ťažké - stačí mi vedieť, že to je možné." Dojatie

Známku by som dal teraz asi 1-.
Ďakujem za vypočutie, kamaráti. Ďakujem

Prajem Vám všetkým všetko dobré, príjemné prežitie stredy a hojne pokoja vo Vašich mysliach. Super!
Držme sa! community together

S úprimným pozdravom
matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 42 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

Tuto, dzuli08, Dušan and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Iacobus Ut 6 október 2020 - 22:43

Zdravím.

Dni plynú veľmi rýchlo. Pracujem, potom sa učím. Navyše prišla matka, s ktorou sa často rozpravam, to mi bere vela z vyhradeneho času na učenie.

Cez víkend som bol s bratom. Učil som ho, teda skúšal som, ako dobre sa učivo naučil. Učí sa dobre, len starosti mi robí jedna vec. Otvoril som zošit z OBN, kde si mali schematicky znazornit svoje vlastnosti. On si tam napísal všetko zlé. Hlúpy, nevesely, nekamaratsky, nezodpovedný a podobne. Musím sa o tom porozprávať s matkou. Myslím si, ze nie je dobre, ak má takýto sebaobraz.

Teraz trochu o mne. Mám sa dobre, som az podozrivo v dobrej nálade. Často sa smejem alebo len tak usmievam. Avšak začínam cítiť vyčerpanosť z lekárne, z ľudí. Strácam motiváciu chodiť tam a riešiť problémy ľudí. To nie je pre mňa. Našťastie uz to nepotrvá dlho.

Pozdravuje Jakub.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

Matej and Tuto like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 St 7 október 2020 - 9:48

Ahojte kamaráti, mám sa veľmi dobre, ale ide na mňa panika. Very Happy V sobotu by som sa mal stretnúť s jedným dievčaťom, ktoré malo o mňa dávnejšie záujem. Problém bol však vek, keď som jej povedal, že koľko mám rokov tak sa stiahla, ale nečudujem sa jej 8-9 rokov rozdiel bolo dosť. Chcelo by sa so mnou veľmi stretnúť po 3 rokoch. Priznám sa, že tak trochu ľutujem, že dokážem sa nahovoriť v slabej chvíli na kadečo. Som ako prvoaprílové počasie. Včera sa mi to pri nej pozdávalo, ale dnes by som sa vykašlal už radšej na to. Nemá nejaký veľký zmysel sa s ňou stretávať a dávam malé šance tomu, že sa stretneme. Uvidím v sobotu, že ako sa mi bude chcieť a či ju vôbec rodičia pustia von. Držia ju pomerne nakrátko a ja nechápem, že prečo sa správajú ku nej tak ako správajú. Aj to ma odpudzuje. 23 ročná žena a má doma dokonalú basu a na tom sa nič nezmenilo. Nemohol by som žiť tak ako ona. Nečudo, že má tiež psychické problémy...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Dušan and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Iacobus St 7 október 2020 - 18:51

Zdravím všetkých pisucich aj citajucich. Rád čítam vaše príbehy.

Ja už nevladzem. Som vyčerpaný. Dnes som vydal cez sto receptovych liekov, koľko volnopredajnych neviem. Čo viac napísať? Nič mi nenapada. Nemám sa zle, ale naozaj nevladzem. Mesiac v robote mi stačí. Potom je toho na mňa privela. Vidím tu jedno riešenie. Pomohla by chrípka. Len zopár dní by som ostal doma, aby som zregeneroval.

Želám vam, aby ste sa mali čo najlepšie.


_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  xkrchnav Pi 9 október 2020 - 12:47

Ahojte,
tak po sto rokoch napíšem aj niečo do tejto témy. Momentálne som na PN, taká domáca hospitalizácia. Denne komunikujem s psychiatričkou, ladíme hladinky, tak verím, že to bude dobré. Azda na túto tému tiež natočíme videjko Smile. Všetkých vás pozdravujem aj starých známych aj nové tváre či nicky.

Jožin

_________________
Pridajte sa na Zello dialógy, aplikácia pre počitač aj mobil na http://zello.com/
Moje návody na použitie http://krizovatkaduse.osvobodse.cz/zello-dialogy
Stredy a soboty 20:00

Video projekt S duševní ne-Mocí v partnerství môžete sledovať na:
YouTube
Facebook
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Iacobus Pi 9 október 2020 - 15:28

Dobrý deň,

už sa učím na štátnice. Začínam pre mna zaujimavymi temami. Je to CNS. Zimne štátnice pozoztavaju z troch predmetov. Sú to tazke predmety na memorovanie a v tom si ja velmi neverim. Mam radsej riesenie problemov logicky. Tak to som siel na nespravnu skolu.

Tesim sa, že je piatok. Rovnako som rád, ze som teraz stabilný a citim sa dobre. Ale potrebujem oddych, lebo som vyčerpaný. Som teraz s bratom pri otcovi. Mal by som sa mu venovať, možno ho motivovať k uceniu, ale potrebujem sa ucit, tak nebudem dlho vypisovat a idem na to.

S pozdravom, Jakub

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

Matej, Tuto, xkrchnav and kimi2028 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Dušan So 10 október 2020 - 0:31

Ahoj
Píšem, bo sa mi nechce spať. Mojim myšlienkam nieje koniec. Nechce sa im drychmat. Stilnox si brať nebudem, nakoľko ho už neberem pár mesiacov. Rozhodol Som sa, že budem hore a túto noc strávim čítanim knižky.

Zajtra idem ráno na šachový zápas. Začala sa nová sezóna. Priestory máme nové, nakoľko tie staré sme museli opustiť. Teraz budeme hrávať v CVČ v jame 3. Ak má niekto záujem, hrávame 3., 4., a 5. ligu tam. Buď v sobotu piata liga, alebo v nedeľu štvrtá a tretia. Treba dojsť aj s rúškom.

Ako Som na tom šachovo? Od ukončenia ligovej sezóny v apríli, Som šachy prakticky nevidel. Tak by Som mal ostať na takom výkone akom Som doteraz. Turnajové letné sezóny vynehávam, nakoľko to stojí majland.

Topočany pýtajú cca. 250€ a Tatry cca. 450€ na komplet turnaj so všetkým. Urobil Som si kávu a idem na to.

Dík za prečítanie a peajem a želám Vám veľa spánkového zdravia a režimu.

https://dusanfajnor.blogspot.com/2020/10/ako-sa-dnes-mam-13.html
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Tuto, kimi2028 and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Mischelll So 10 október 2020 - 7:58

Ahojte Wink

Zdravím všetkých pišucich predomnou, ale uplne všetko som prečítať nestihla...no občas si prečítam vaše prispevky a mam chut napisat -reagovat....len uz nestihnem to dat ako sa hovori "na papier"...teda napisat ...
Mám sa dobre až velmi dobre....nakolko v praci sa čuduju, že sa mam vždy dobre....ale čo im poviem pravdu....ze sa mi nechce chodit do prace občas...ako ked uz som tam hodinu a vypijem si kavu...tak beham ako fredka...ale rano je to pomale....dnes je sobota a som v meste nakolko tu mam povinnosti ale nie pracovne...:-) ....aj preto mam čas napisať doma by nebolo kedy....vždy je tam kopa roboty ci uz zbierat oriešky alebo orechy....vlastne to, že som dnes ostala tu je pre mna vynikajúce....ešte musim spomenut ze kazdy okolo mna ma teraz problem zo zubami....len ja konecne nie....tak sa vytesujem....a som rada...ze aspon raz ja mam pokoj....počas týždna som nakupila par kahancov na hroby...tak mozno este dnes ich aj odnesiem domov...aj ked som tohto vikendu domov nemala ist...ale mam tu vela letných veci čo treba odniest....ani sa mi do vaku nezmestia....no dačo vymyslim.....priatel nadalej nepocuva....a to som mu dala podmienku, že ma rok a ak s nas vzstah nepohne, tak končim s nim....a hladam si iného...a to uz ani nemam paniku ze zase hladat nikoho....tak ale on vzdy nemam čas....vidime sa menej ako raz tyzdenne....proste o nicom...ta tak....

Prajem pekny zvyšok víkendu.... community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

Matej, Tuto, xkrchnav, Dušan, kimi2028 and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 So 10 október 2020 - 8:37

Ahoj @Iacobus je super, že môžeš študovať a sa ti celkom darí. Musíš si viac veriť, si šikovný tak to dáš nejako určite. Považuj to za dar.

Ahoj @Dušan, držím ti palce v lige, aby si zdolal každého súpera. Potom daj vedieť, že ako si dopadol. S tými turnajmi tak skús niečo v okolí bydliska napr. BA, TT a tak…

Ahoj @Mischelll, som rád, že sa máš veľmi dobre. S našou diagnózou je to totiž dar. Teším sa s tebou.

Ahojte všetci, mám sa veľmi dobre. Včera som bol na preventívnej prehliadke u všeobecného lekára. Nič zaujímavé, ale žeriem asi veľa mäsa. Mám veľa kreatínu. Čakal ma ešte odber krvi na detailnejšie pečeňové testy, hoci pred týždňom mi nič nevyšlo. Nakoniec ma neminulo ani očkovanie na tetanus. Na šťastie nemám to vôbec podráždené, čiže je to OK. Dnes nebudem robiť asi nič špeciálne. Pozriem šachové video, možno pôjdem na to dohodnuté stretnutie. Som zvedavý, či tu kočku pustia vonku. Ja viem som veľmi zvedavý, čo je zle, ale pomôžem si?
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Dušan and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Iacobus So 10 október 2020 - 9:58

Ahoj @kimi2028,

Ďakujem, v škole to zatiaľ ide. Aj keď pod vplyvom psychotického ochorenia sa môj výkon zhoršil. Svedčí o tom aj psychologické vyšetrenie, ktoré som nedávno absolvoval. Veľmi ma to mrzí, lebo inteligencia bola jediná vec v živote, na ktorú som mohol byť hrdí. A teraz je aj to preč. No nechcem sa ľutovať, čaká ma tvrdá práca, tak idem do učenia.

A držím prsty, aby sa ti stretnutie vydarilo. Snáď bude všetko OKA, aj keď si spomínal nejaké obavy. Potom napíš, ako to dopadlo.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

Dušan and kimi2028 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 42 z 85 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 63 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore