Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 13

Strana 18 z 85 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 51 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  anjelik St 29 júl 2020 - 21:46

Ahojte!
Ahoj Hvezdicka! Myslím, si, že je úplne super, že si sa nám ozvala s dlhším príspevkom o sebe. Celé to bolo zlaté, nemyslím si, že by ťa bárskto chcel kritizovať, skôr naopak. Ak môžem niečo odporučiť, ohľadom kamoša mysli len a jedine len na teh okamih, keď ste spolu. Neplánuj nič dopredu, pretože sa u nás zvyčajne predstavy o vzdialenejšej budúcnosti s niekým premenia na scenár pádu 2 veží s hasičmi a krikom naokolo laughing
Uži si momenty s ním. Neplánuj, a kým sa nazdáš,bude všetko super : )

Tak ahojte ešte raz. Chcela by som reagovať na príspevky predo mnou, ale žiaľ som si ich len rýchlo ani nie všetky prešla, pretože sa posledné dni absolútne neviem zastaviť od práce. Snažím sa zariadiť aspoň nejako aj ten nasledujúci týždeň pre našich, keďže od pondelka už tu byť nechcem, mám začínať v tej novej. Veľký šéf to prirodzene nepodpísal, ale už ma to nezaujíma. Prebijem sa cez cirkusy k môjmu novému životu.
Mno. Vzťahy... U rezerva rodinky som teraz minimálne, nestíham tam cestovať včas po práci. S kamošmi si volám, píšem - po reklamáciách : ) Posledný čas sme sa cez písanie zblížili s jedným ,kamarátom, známim,, ...neviemčo je zatiaľ : ) Bolo viacero dní, kedy sme si cez písanie nonstop tak vtipkovali, že som sa ešte asi toľko v živote nenasmiala. Aj sme sa stretli. Niekedy ho nahnevám. Ani nie vždy nechcene : )
Posledný týždeň je nejako celý o kamarátstvach u mňa. Hlavne o nadviazaní na tie dávnejšie. Snažím sa... : )
Jaj. O 2 týždne odchádzam do zahraničia robiť. Nie som z toho bohvieako nadšená, ale bola to potreba. Ako sa poznám budem plakať každý večer, noc, a trápiť sa, ale skúsim...
Tak ma už nič nenapadá : ) Prajem krásny večer a majte sa veľmi krásne : )
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

Matej, Tuto, Dušan, Iacobus and Neti like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Tuto Št 30 júl 2020 - 0:27

Ahojte súputníci!
Je fajn, keď si čítam vaše príspevky. U mňa bez zásadných zmien. Bol som na záhrade hlavne na relaxáciu. Venujem sa aj "akp." a potešilo ma aj Zello, na ktoré vás srdečne pozývam. Teším sa na zajtra, ako aj na každý deň. Prajem vám množstvo príjemných zážitkov. S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Hvezdicka Št 30 júl 2020 - 11:15

Krásný den všem flower Anjelik máš uplnou pravdu Very Happy Akorát mě trápí, že když jsme spolu, tak to vlastně přestává být hezký. Ne, že by mi s ním nebylo dobře, ale ty okolní podněty vyvolají uzkost a další pocity a tradá už to tak hezký není. A je to vlastně horší a horší. Asi nebudeme chodit do společnosti:D Musím to nějak vymyslet...V noci jsem měla noční muru, mívám je často, ale z týhle se nějak nešlo probudit a když už jsem byla konečně vzhůru, tak to stejně přetrvávalo ještě asi hodinu. Měla jsem pocit, že se někdo objeví ve dveřích a bude mě chtít zabít. No...vlastně někdo konkrétní. Z rodiny. Ten dotyčnej by mi nikdy neublížil, ani slovně. Je to nejbližší člověk. Mívám podobný sny už hodně let, možná ještě když jsem byla malá. Ze se ve snu změní v někoho jinýho, zlýho. Asi mi nikdy ani v tom snu neublížil, ale prostě už dopředu vím(přivolám si to vlastně sama), že se z něj stane někdo jinej. Třeba jen mluvením, nebo mám pocit, že má jiný oči. Zly...Napadá vás proč? Jediný, co mě kdy napadlo, že jsem v dětství prožívala samej opak? Hodně lásky, možná jsem byla až rozmazlovaná. Bojím se dopředu, že to něco skončí? Že mi někdo ublíží...Nebo je to prostě jen blbej sen. Jediný, na co jsem narazila je lucidní snění. Ale to s tím vlastně vůbec nesouvisí. Ale je fajn, když si dokážu sny ovládat. Většinu snů. A to mi jde:)…No zítra si musím zavolat na neurologii a objednat se, hrůza pro mě. Někam si volat a obzvlášt doktorum. Mám z nich uplný psycho. Už to odkládám přes půl roku, teď se aspoň muzu vymluvit na koronavirus, ale stejně. Nejhorší je, když mi to napoprvý nezvednou. A to oni na tý neurologii moc často nezvedají. Snad budu mít štěstí...No koukám, že jsem se zas rozepsala. Ale mám z toho radost. Že už mi to jde:)
Hvezdicka
Hvezdicka
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 14
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 01.10.2018
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  tyx81 Št 30 júl 2020 - 13:23

Ahoj všetci. Dnes pohoda. Hviezdička úplne ťa chápem mám podobný prob. Keď vonku je jak byť v mínovom poli.Mne pomohli ad aby som mal nadhľad nad sebou samým,ale aj keď teraz je ad min. Problém sú reakcie tela.-triaska, potenie atd. Musíme bojovať bohužiaľ proti sebe, a tým aj za seba.
tyx81
tyx81
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 277
Reputácia Reputácia : 30
Dátum registrácie : 30.01.2019
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: falošný schizofrenik,z presvedčenia- asi fakt chory
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol , Fevarin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Iacobus Št 30 júl 2020 - 14:52

Dobrý deň.

V práci to bolo dnes dobre. Teda také priemerné. Nič výrazne sa nestalo. Zajtra sa chystám zavolat doktorovi. Chcem mu povedať o ataku, ktorý som tu spominal. Nejako začínam cítiť, ze stresu z roboty je na mňa priveľa. Ostáva odrobit štyri mesiace. Dlhá doba. Nikdy som nemal rád nemocnice. Ale teraz začínam uvažovať, ze sa dám hospitalizovať. Porozprávam sa o tom s doktorom. Viete, je paradoxné, ze je ako invalid, nemam od praxe žiadnu úľavu. Musím ju absolvovať.

Pozdravuje Jakub.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  EnaXnaY Št 30 júl 2020 - 15:36

Neti napísal:V podstate som sa znova ocitol na bode 0

Myslím, že táto hra, ktorú hráme sa volá from zero to hero Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 18 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1065
Reputácia Reputácia : 163
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 46
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Neti likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 Št 30 júl 2020 - 17:09

Ahojte, tak dnešok nedopadol síce tak ako som to chcel. Mal som ísť na stacionár, ale z aktivít bola už len záhrada. Tam zo zdravotných dôvodov som ísť nemohol, tak som utiekol a ešte pred začiatkom vrátil domov. Dobre je to, že aj doma som sa dobre zabavil. Po obede som išiel do posilovne.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

tyx81 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 18 z 85 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 51 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore