Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Spánok - spíte dobre?

Strana 8 z 25 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 8 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  Tuto St 30 marec 2011 - 5:19

Ahojte všetci,
dnes som spal len 3 hodiny, a som s tým absolútne spokojný. Cítim sa príjemne odpočinutý a pripravený na nový, prichádzajúci deň. Práveže včera som to so spaním prepískol a namiesto toho aby bol spánok pre mňa len nástrojom odpočinku, stal sa prejavom márnotratnosti, ktorá sa obrátila voči mne. Vzhľadom na tento extrémny deň začínam zvoľna chápať, prečo som mal v minulosti problémy v práci v podobe úzkosti, bolenia hlavy, nevoľnosti a celkovej únavy. Mám dojem, že to bolo tým, že som veľa spal. Vlastne som sa po šichte dokotúľal domov, najedol a šup do postele spať. Aj som si tým kazil život a naivne som sa domnieval, že tieto zlé pocity sú spôsobené prácou. Pravda bola asi inde, bolo to kôli nadmernému spaniu a pasivite. Vlastne som nemal iný život, ako je práca a spanie. Až včera mi to docvaklo, lebo som mal také isté príznaky a v práci som nebol. Je to pre mňa veľké zamyslenie, čo sa včera odohralo. Mal by som sa poučiť a hlavne zmeniť svoje správanie v oblasti spánku. Byť umiernený a uvedomelý vo veciach nočného odpočinku.

Všetkým želám dobré ráno a samozrejme aj k tomu zodpovedajúci príjemný jarný deň. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 8 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  venusa Št 31 marec 2011 - 11:08

Ahoj Tuto,
na tom co hovoris je riadny kus pravdy. Ani mne neprospieva dlhsi spanok, citim sa po nom cely den unavena. Je lepsi kratsi spanok ale podniekou pre mna je aby bol kvalitny, cize ziadne budenie a zle sny. Mne ale na rozdiel od teba 3 hodinky nestacia. Stacili by ale nie kazdu noc, pretoze ked mam viacero noci za sebou tak kratky spanok, nakoniec ma to premoze a potom spim polovicu dna a ten kolobeh zacne odznova. Taky optimalny cas spania su pre mna 4 hodiny, maximalne 5, potom sa citim odpocinuta a je mi fajn. Netrapi ma unava, bolesti hlavy a nechut do jedla. Takze dokazem normalne fungovat, ak sa samozrejme moje fungovanie da nazvat normalnym.

Posledne tyzdne sombrala na spanie Stilnox ale kedze mi nezaberal, prestala som ho brat a radsej si spravim na vecer mlieko s medom, coma navodido takej prijemnej nalady a spi sa mi lepsie.

Dnes som spala 4 hodiny a je mi fajn, citim, ze zvladnem spravit zakladne veci a nebudem padat od unavy ale vydrzim az do vecera.

Dufam, ze vydrzite aj vy a ze sa v noci skvele vyspite...
avatar
venusa
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 165
Reputácia Reputácia : 36
Dátum registrácie : 20.03.2011
Vek : 34

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 8 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  Tuto St 13 apríl 2011 - 23:26

Ahojte,
ako som písal do "Ako sa máš", dnes som spánkovú disciplínu neudržal. Znamená to, že som väčšinu dňa pospával a driemal. Bol som sakra unavený, ani sa inak nedalo. Navečer som však ožil následkom aj kofeínových a taurínových nápojov a teraz v začínajúcich nočných hodinách som čerstvý a svieži ako rybička. Cez deň ma až bolela hlava, čo som bol ako handra. Pravdepodobným výsledkom môjho nechceného počínania je po čase zasa noc, ktorá sa bude prejavovať tichým trávením času. Keby sme tu mali aspoň nejaký non-stop obchod, alebo čosi. Bary a krčmy navečer a v noci sú irelevantné (bezpredmetné), lebo nemajú dobrú povesť a piť tam kávu medzi partami ochlastov mi pripadá riskantné. Stačí mi vidieť, keď sa o druhej v noci valia domov. A tak musím čučať doma a využiť tieto podmienky sám pre seba.

Viki, ahoj,
mne na spánok dobre zaberá Gerodorm. Pokiaľ dodržím spánkový režim, tak mi stačí jedna tabletka a po hodine ležania už pospávam a hodnotne. Vyskúšal som už skutočne kadečo. Trošku mi zaberá aj Hypnogen, ale v porovnaní s Gerodorm-om, je slabší. Snažil som sa nájsť aj niečo od neho pre mňa lepšie, ale po vyskúšaní, úplne bez záberu.

Samozrejme, ak cez deň pospávam, alebo spím dlho doobeda, prášky mi nezaberú a ja si "užívam" noc. Pravidlá na dobrý spánok sú u mňa čiastočne funkčné. Znamená to, ráno vstať (ak o 8:00, tak odhad na zaspanie je 24:00), že po tretej bez "povzbudzovákov" (káva, energonápoj, zelený-čierny čaj), neležať (alebo len bez driemania), trošku fyzickej aktivity cez deň, vyvetraná miestnosť na spanie. U mňa je špecifické, že nezaspím hladný a spím dlhodobo v jednej polohe (dole bruchom, otočený naľavo), v teplejších dňoch mám pustený vetrák. Ak nie je pod 2-5 stupňov, mám otvorené okno.

......

Je ráno, a môžem skonštatovať, že som sa paradoxne asi hodinu predriemal. Som tak spokojný, že aspoň na chvíľku som si odpočinul. Príliš som toho v noci neurobil, len som si chvíľu čítal, dosť som len tak preležal, z čoho vyplýva aj driemanie.

Dnes ma čaká vcelku pekné doobedie v podobe stacionáru, len nemám rád to cestovanie a cestovné. Dúfam, že dnes už zaspím v celkovo vhodnom čase a budem oddýchnutejší.
Želám Vám všetkým pekný deň a jeho príjemné prežitie. jumping
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 8 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  Tuto Št 21 apríl 2011 - 3:08

Ahoj všetci,
tak ja som hore a pomaly si robkám svoju robotu. Už mám aj nadpracované a len dúfam, že to bude aj primerane dobré. Dnes som si nedal ani prášky na spanie, tak šanca zaspať je niekde blízko nuly. Neteší ma to, lebo poobede budem ako taká mrcina unavený. Predpokladám, že vypijem mnoho kávy a možno aj nejaký energo drink spláchnem do žalúdka. Uvidím čo budem porábať zvyšok noci. Snáď sa dostanem aj ku knihe, pracovať už stačí. Rozmýšľam, že by som začal písať nejakú knihu, alebo podobne. Málokedy sa mi podarí zaspať do jednej. Od desiatej je tak kľud a mohol by som čosi ťukať. Keby sa mi podarilo urobiť len dve strany, za rok to je jednoznačne viac ako tristo. Myšlienka to nie je zlá, ale...

.....
Spánok - spíte dobre? - Stránka 8 80410141

A tu vám predstavujem moju mačičku, ktorá mala tento rok už dve malé, neposedné mačiatka. Je to zver dobrý a prítulný. Obľubuje najmä krvavú ladvinku za ktorú je ochotná spraviť čokoľvek. Dohovie čo mladé budú špekulovať keď trošku podrastú. Obvykle najprv všetko dôkladne preskúmajú a následne sa schovávajú po všetkých kútoch. Mám rád mačky pokiaľ sú aspoň trochu prítulné a na druhej strane vychované. Neznášam ak takýto tvor pozerá každému do úst a čaká keď odrobinka odpadne. Sú na druhej strane aj také, ktoré sú splašené a nemožno sa ich dotknúť. Moja mačka je stred. Užíva si pohladenie a nie je dotieravá. Teší ma moja šedá potvora.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 8 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  Tuto Št 28 apríl 2011 - 5:18

Ahoj všetci,
dnes som spal aj napriek len menšej dávke medikamentov na spanie a dlhšiemu spaniu doobeda. Som úplne spokojný, aj napriek tomu, že som spal len tri hodiny.
dancing
Dnes idem na stacionár. Takže mi zostáva len chytiť autobus a neprespať krajské mesto. Snáď sa mi to zadarí. Na stacionár sa vcelku teším, že sa trošku rozptýlim a moje problémy budú o čosi menšie. Priznám sa, že keď tam vidím niektoré prípady, tak mi odľahne, že som na tom ešte tak dobre. Niekedy cítim, že tam nepatrím, ale som rád, že je možnosť sa takto porelaxovať. Jedine cesta tam a naspäť sa mi nepáči. Hrkotať sa dohromady dve hodiny v autobuse nie je skutočne nič moc. Chodia so mnou v buse aj taký študenti a tí to majú ako dennú povinnosť. No, ja by som nebol spokojný.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 8 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  frances farmer Št 28 apríl 2011 - 15:25

včera aj dnes som prespal skoro celú noc aj celý deň. a nechce sa mi do ničoho, ani len spraviť nejakú maličkosť.
frances farmer
frances farmer
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 260
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 12.01.2011
Vek : 31

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 8 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  Tuto So 30 apríl 2011 - 0:41

Zdravím,
minulá noc a dnešné doobedie bolo charakteristické hlbokým a tvrdým spánkom. Vzhľadom na to, že som si nenatočil budík, som spal a spal. Dohromady takmer presne 14 hodín. Výsledok na seba nedal dlho čakať. Táto noc je odhadom zabitá, takže si ju prebdiem. Zajtra ma čaká deň výletov, takže musím byť fit a odpočinutý. Dúfam, že aj keď nebudem spať, oddýchnem si.

................................

Je niečo po tretej hodine. Doteraz som polihoval a snažil sa zdriemnuť. Márna snaha. Pripadám si celkovo odpočinutý a pripravený na nasledujúci deň. Som zvedavý ako ho zvládne a či nebudem príliš unavený. Skúsenosť mám však opačnú. Obvykle som po takejto noci dobre naladený a optimistický. Akoby trošku hypomanický, ale nie príliš alebo dokonca patologicky. Viem, že techniku spánkového deficitu s úspechom používajú na depresívnych pacientov. Jednoducho im jednu noc nedovolia zaspať a musia si sediac čítať, prechádzať sa, kresliť, pozerať TV... Na druhý deň sa ich stav o čosi vždy dočasne zlepší. Zrazu sa cítia rozobratejší, paradoxne čerstvejší, dokonca javia známky optimizmu. Zaručene deň po spánkovej deprivácii patrí pre nich medzi tie svetlejšie. Samozrejme po ňom sa už musia vyspať. Keď som bol kedysi v nemocnici, tak mi chvíľu dovolili s nimi pobudnúť a ráno a neskôr bola viditeľná zmena nálady. Bipolárnym sa to však nedovoľovalo, lebo sa mohlo veľmi ľahko stať, že po takejto kúre prešmyknú do mánie alebo hypománie. Tak spánkovú depriváciu mali vyhradenú len čistý depresívny pacienti.

Na zvyšok noci, v mojom prípade do 5:00 budem sa asi len povaľovať a tak odpočívať. Okolo 4:00 sa však už rozoberiem, spravím si kávu, trošku sa najem a asi budem niečo v tichosti konať. Ako som spomínal idem na výlet, takže pred 5:30 už vyrážam z domu. Myslím, že už aj tak toho veľa nenaspím, takže si len zvoľna oddýchnem a porelaxujem si. Určite si dám ešte aj autogénny tréning, ktorý má na mňa efekt oddychu a regenerácie tela aj psychiky. Práve u tohoto tréningu je spomínané, že sa pri a po ňom dobre zaspáva. Bohužiaľ práve takto na mňa nepôsobí. Cvičím ho vyše roka a ani raz som nezadriemal. Možno je to aj tým, že spím v špecifickej polohe, ktorá nie je zhodná s polohou, v ktorej sa robí táto relaxácia. Zato niektorí na stacionári ho ani nemôžu robiť, lebo už v prvej minúte jeho vykonávania jednoducho zaspia. Sťažujú sa na to a ja im pri tom závidím. Pár je aj takých, čo pri ňom zaspia dokonca aj v sede. Práve jeden, čo poznám sa prebral až keď padal zo stoličky. Odvtedy ho odmieta cvičiť. Na stacionári ho vykonávame na matracoch a je to celkom úsmevné, keď počuť aj vŕzganie v bruchu o tri miesta vzdialeného suseda. Je vtedy ticho ako v hrobe. Je to však príjemné. Sú však aj taký, ktorí ho neradi robia a pôsobí na nich vyslovene zle. Mne sa raz stalo, že som nespal v noci a bol som akýsi úzkostný. Tréning vo mne nepríjemné pocity ešte prehĺbil. Skoro pol hodinu po relaxácii som sa necítil celkom dobre. To bol však ojedinelý prípad. Zvyšné razy som sa cítil aspoň o kúsok lepšia a minimálne uvoľnenejšie. Autogénny tréning doporúčam. Dá sa aj technicky upravovať podľa vlastných potrieb a predstáv. Prípadne sa dá spojiť aj s autosugesciou.

Tak zatiaľ a dobré ráno všetkým.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 8 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  anonym Ne 1 máj 2011 - 13:41

vdaka leponexu spim ako miminko. nebyt neho, trpel by som nespavostou. tou som napokon trpel vzdy. takze na jednej strane su tlmive ucinky naskodu, na druhej strane su vitane. opat sa stretavame s tym, ze vsetko zle je na nieco dobre.
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 8 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  Tuto Po 2 máj 2011 - 3:40

Ahoj všetci,
dnes sa sapcí režim vymkol kontrole. Spal som do poludnia a to 14! hodín. Predtým som bol na výlete od skorého rána a tak som si síce oddych aj zaslúžil, ale prepískol som to. Ráno ma aj z toho bolela hlava v čelovej oblasti.

Sú 3:40 a ja som doteraz ani nezadriemal. Ráno mám ísť na krv kôli Li a tak ranné dospávanie asi nebude možné. Keď dopíšem tento príspevok idem si znova ľahnúť a pokúsiť sa zaspať. Neteší ma takýto stav veci, ale čo už. Ak nezaspím za hodinu, navarím si kávu a budem už hore, zbehnem pre rohlíky a pomazánku.

Bol som na spomínanom výlete a bolo veľmi dobre. Všeličo som videl a poznal. Sprievodkyňa bola dobrá, myslím že všetci mali dôvod byť spokojní. Boli síce dve krátke búrky, ale počasie bolo v zásade veľmi pekné a dalo sa obdivovať. Podarilo sa mi sadnúť aj na dobrú kávu s cigaretou, tak som bol úplne potešený.

Ahojte. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 8 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  Tuto Št 5 máj 2011 - 1:16

Zdravím,
je síce niečo po jednej, ale ja by som už naozaj mal spať. Vstávam o šiestej a okrem stacionára ma čaká náročná brigáda na niekoľko hodín fyzickej práce. Mal by som byť odpočinutý a svieži. Teraz som si nie istý ako prebehne noc. Uvidím. Treba sa mi vyspať.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 8 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  Tuto St 11 máj 2011 - 1:27

Ahojte,
cez deň som si nechtiac pospal. Po 4 hodinách spánku v poobedí mi bolo jasné, že v noci to bude veselé. Momentálne sa mi to aj potvrdzuje. Šanca na spánok je minimálna.

Je príjemná noc. Mám otvorené okno a všade je ticho. Občas však okolo prejde nejaké to auto, tak je v zásade kľud. Dnes aj tí krčmoví sú akýsi tichí. Pravdepodobne svoje finančné rezervy minuli počas účinkovania slovenských hokejistov na majstrovstvách a teraz majú hlbšie do vrecka.

Inak ani nemám čo až tak písať. Mám sa vcelku dobre, v zásade mi nič nechýba. Viac je to však mojím životným postojom ako realitou. Myslím, že by sa toho dalo menovať dosť, čo je v mojom živote v neporiadku. Čo už. Už som o tom na fóre niečo popísal. V zásade som však rád, že toho nie je viac.

Zatiaľ. Tuto

............................................................................
4:45 ráno

Je krásne ráno. Okolo paneláka sú povysádzané stromy a snáď na každom teraz niečo šteboce. Je to vcelku príjemné, keď sa tu v meste ozýva takto príroda. Autá ešte nechodia, ani nie je žiaden ruch. Spravil som si autogénny tréning a ani som si nemusel zvlášť namáhať predstavivosť, že som v peknom prostredí. Vtáčiky ho vcelku dobre vytvorili.

Dnes ma čaká pomerne oddychový a kľudný deň. Dnes nie pracovne, ale bude ma inokedy čakať asi doháňanie toho, čo som mal robiť, ale zabudli mi poslať na prácu. Tak si užijem deň aj trochu v prírode, s mačiatkami, ktoré už povyrástli, aj s mojou obľúbenou činnosťou - čítaním. Vcelku sa teším na dnešok, ale tuším, že v poobedných hodinách už budem z noci hotový a únava bude citeľná. Trochu (poriadne) ma štve to zaspávanie. Budem unavený, ale zaspať nie a nie.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Spánok - spíte dobre? - Stránka 8 Empty Re: Spánok - spíte dobre?

Odoslať  Tuto Po 6 jún 2011 - 2:45

Zdravím všetkých,
túto noc je to u mňa priam beznádejné zaspať. Pominulé noci som spal až podozrivo dobre (asi 5 dozadu). Na druhej strne som celkovo driemal až príliš. Dnes to bol však až prehnaný výkon odomňa. Doobedie bolo v tomto smere úplne zabité a aj popoludní som si pospal. Bol som v akejsi letargii, alebo podobne. Neskôr ma zo spania až hlava bolela, tak som si musel dať Ibalgin.

Večer som to už úplne kašlal. Rozhodol som sa nedať si prášky na spanie (Gerodorm). Logicky mi z toho vyplýva noc bez zažmúrených očí. Teraz je 2:30 a ja som úplne bdelý, ani sa mi príliš nechce ležať v posteli. Najradšej by som vybehol kdesi von a len tak sa po noci poprechádzal. Je veľmi príjemne. Nie je extrémne teplo a mierne pofukuje. Aj by prechádzka bodla. Nie je to však vhodné. Mal by som počkať do rána, kým otvoria aspoň potraviny. Teraz som odsúdený byť v izbe a produkovať len relatívne ticho. Už sa mi ani nechce čítať a podobných činností mám už dosť.

Chcel by som začať viac športovať, ale s takýmto režimom je to úplne na nič. Na jednej strane ste neustále prespatý a teda aj pasívny. Keď je to už znesiteľné, nespíte noc a to je tiež na... Stále neviem nájsť zlatý stred. Občas ma s toho spania zas pochytí úzko, keď mám skoro vstávať. To často nepomôže ani energetický nápoj, čierny čaj a káva dohromady. Najradšej by som do toho...

very unhappy
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 8 z 25 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore