Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blog

Strana 15 z 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Blog - Stránka 15 Empty Na zamyslenie - Čarovná formulka proti čítaniu myšlienok

Odoslať  Dušan St 7 apríl 2021 - 13:49

Na zamyslenie - Čarovná formulka proti čítaniu myšlienok

Ahoj
Určite ste si všimli, že niekedy ste (ne)spokojný, frustrovaný z toho, že ste poniekade otvorený tomuto psychickému svetu. Je to skreslený, iluzórny, (ne)reálný a (ne)skutočný psychický svet (ne)totožný z vašou skutočnou realitou.

Ich cieľom je sa tak napojiť, (nad)viazať kontakt na vaše eGo, myseľ, vedomie, či emočné telo bolesti. Chcú vám čítať myšlienky, ba čo viac, chcú prežívať vaše emočné telo bolesti. Chcú neustále komentovať vaše činy a skutky. Cítia sa pri tom božsky a majú z toho radosť, že majú o čom rozprávať.

Chcú vás (ne)ustále (po)sudzovať a (od)sudzovať. To sú hlasy a slová, ktoré sa chú napojiť, (nad)viazať kontakt s vašim eGom, myslou, vedomím a emočným telom bolesti. Chcú ho čítať a prežívať. Robí im to dobre, cítia sa pri tom výnimočne, božsky, dôležito. Majú z toho radosť byť vypočutým!

Sú to hlasy a slová typu: nálepkovanie a škatuľkovanie, súdenie a obviňovanie, klamanie a ohováranie, preklínanie a zaklínanie, rozkazovanie a prikazovanie, zošmiešňovanie a strápňovanie, dyklovanie a pendlovanie, ovládanie a riadenie, vedenie a manažovanie, mentorovanie a trénovanie...

Hlasy a slová sa tak javia posadnutými, sfanatizujúcimi subjektmi voči objektu, voči introvertovi. Čo znamená objekt s ovplyvňujúcimi subjektami.

Hlasy a slová pochádzajúce z TV a rádia, v domácnosti, či vonku na ulici a nebi, alebo v dopravných prostriedkoch, či zoohalucinácie ako aj zvuky a pazvuky vydávajúce sa z kinetickej pohybovej sily, ako hovoriaci a mysliaci psy, vrabce, či hovoriacia a mysliacia motorová píla, tečúci vodopád, či kúpeľná sprcha...

Ale nie je to len náhoda, že vaša hlava, myseľ, eGo, vedomie a emočné telo bolesti sa rýmuje s týmto psychickým svetom? Verte, že je to náhoda. Nie ste sám, kto má takéto starosti "problémy, utrpenia, trápenia a bolesti". Je to len čistý blud "hlboké mylné presvedčenie" a halucinácia "klam vnemu". V skutočnosti to nieje namerané na vašu osobnosť, ale na ich ... "vymyslenú, skreslenú, (ne)pravú, falošnú... osobnosť"

Čarovnou formulkou, ktorá ihneď zaberá je tu uvedomenie. A to pod prvou formulkou"márny pokus, (nad)viazať, spojiť sa s mojim eGom...", druhá formulka je tu "život je hra, dobrý tréning na (ne)lipnutie". (Ne)lipnutím sa tu myslí (neza)reagovanie sa, či (ne)prejavovanie sa k týmto hlasom a slovám.

Ako náhle na ne zareagujete, či sa prejavíte, ste v tom momente považovaný za blázna "t.j. ten, ktorého ovládajú a riadia jeho vlastné a cudzie myšlienky.". Pri (naj)horšom vás pošlú do Pezinka.

Hneď ako si vybavíte tieto formulky, budete psychickému svetu otvorený čoraz pomenej, až sa vám bude zdať, že tento skreslený, iluzórný, (ne)reálný a (ne)skutočný svet, (ne)totožný s vašou skutočnou realitou, že zanikol, sa zatvoril. (Ne)tvrdím, že zanikne úplne, ale bude ho počuť čoraz po menej a vy už (ne)budete jeho súčasťou.

Želám a prajem veľa trpezlivosti a pochopenia v živote. S pozdravom :

Dušan.

https://dusanfajnor.blogspot.com/2021/04/carovna-formulka-proti-citaniu-myslienok.html
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1505
Reputácia Reputácia : 298
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Blog - Stránka 15 Empty Na zamyslenie - Som žitý, žijem!

Odoslať  Dušan St 7 apríl 2021 - 21:44

Na zamyslenie - Som žitý, žijem!

Descartes - cogito, ergo sum - myslím, teda Som!

(Ne)známy autor - Som žitý, žijem!

Ktorému pojmu dávate prednosť?

Dosť sa o Descartesovmu cogito, ergo sum navyprávalo. Východ ho opravil na (ne)myslím, teda Som! Alebo (ne)myslím, teda nie Som!

Ale páči sa mi aj tento pojem "Som žitý, žijem! Čo to znamená? No veď, že žije to vo vás, preto žijete! A čo vo vás žije? (Ne)chám to na vašu predstavivosť!

https://dusanfajnor.blogspot.com/2021/04/na-zamyslenie-som-zity-zijem.html
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1505
Reputácia Reputácia : 298
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Strana 15 z 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.