Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 12

Strana 43 z 86 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 64 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Meretseger Št 9 január 2020 - 20:26

Ahoj!

Dnešok bol super. Po cca troch mesiacoch som sa stretla so suppa kamoškou, ochutnala som makronky (chutilo to ako sladký polystyrén laughing ) a dokúpila som pár vecí na zajtrajší cosplay. Poprosím fotografku, že keďže to bude fotenie na moje narodeniny, či mi nedá 100% zľavu, ale jaksi to vidím bledě Very Happy Doteraz som vyrábala batoh. Kedysi som si kúpila divný z AliExpressu, no ten sa kamsi podel, moje veľdielo dúfam aspoň tento photoshoot vydrží. Našťastie je to TR6 a nie 8 (Underworld), kde je Lara ovešaná somarinami ako vianočný stromček. Keď mi zvýšila už len jedna profesionálka - a s bratom už oozaj nechcem, som náročná -, tak sa snažím zlepšovať, pričom som si po každom fotení vravela: A už s tým seknem! Lenže ono sa nedá Very Happy Teraz bola prestávka pol roka, to je dosť. Keby som celý polrok makala na tomto cosplayi, mohlo to byť epické veľdielo, ale nie, ja sa do toho pustím večer predtým, to sa mi tak podobá Very Happy

Založila som opätovne blog na hroznom blog.cz (hanba mi), ešte aj pôvodná adresa mi ostala, niekam hádam hodím link. Pridávam sa k blogerom na fóre, lebo uznávam, že mi to chýbalo. Dosť. A platiť si zas doménu a nejaký plán na Wordpresse, eeee, nie. A nie. Okrem toho som obnovila DeviantArt profil, návrat vo veľkom štýle! laughing

Cítim sa fajn. Neviem, ako s tým zdravím, ale mám nejaké tie plány do budúcnosti, uvidíme, ako bude. Hádam lepšie a v pohode Smile
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  relouth So 11 január 2020 - 16:20

Bonsoir Elliot...
relouth
relouth
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 195
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  dzuli08 Ne 12 január 2020 - 16:41

Ahojte spolubojovnici,
Tak aj ja sa hlasim ze zijem v prvom rade.... No ako sa mam... Tak moje tradicne ujde to ci da sa, sa da znova aplikovať. Akurát dnes som sa tak zamyslela že to strasne letí ten čas, akoby to bolo včera keď začal nový sk. rok a teraz za chvíľu som uz takmer v polke... Trocha ma trápi, ze niekedy by som mohla cas využiť aj efektívnejšie... Keby sa mi tak chcelo chodiť aspon cvičiť... No ale skusim aspon chodit plávať, to mi robi dobre a je to aj sport, i ked pre mna skor relax. Co by som tak este napisala... Vianoce boli fajn, viac menej papucova kultura, ani ziadna hyriva oslava noveho roka, skor som to bojkotovala v podobe postelneho rezimu. Tak tot asi všetko... Drzte sa, pozdravujem všetkých 😊

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Meretseger Po 13 január 2020 - 13:55

Ahoj,

mám sa fantasticky! V inej téme môžete vidieť, že prečo asi Smile Dlho mi to zrejme nevydrží, chjo, ale snaha bude. Ako málo stačí k detskej radosti, iba pár suppa cosplay fotiek Very Happy Inak nič nové a zaujímavé, idem zas o dům dál...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  relouth Po 13 január 2020 - 23:30

Dnes som si nasiel v notese toto
Čo ak si pamätáme pocity z polospánku? Čo ak nas to mení?
Netusim, ako sa to tam dostalo.
Netusim, co to znamena..
relouth
relouth
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 195
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  EnaXnaY St 15 január 2020 - 17:48

Mám sa neskutočne dobre Wink

Ticho v mysli a taký ten pocit, že je mi fajn Wink

Len tak SOM Wink

Ďakujem BOHU za to Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 43 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1072
Reputácia Reputácia : 164
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 46
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Iacobus St 15 január 2020 - 18:36

Dobrý deň,

dlhšie som nič nenapísal, mal som povinnosti, ktoré mi to neumožňovali a zároveň som mal celé dni vyplnené touto monotónnou činnosťou - učením. Preto som nemal veľmi o čom písať.

"Najlepšie rozhodnutie, aké som spravil." Túto vetu som napísal Tomovi. Potom som sa pokúsil o samovraždu. Pred zopár dňami mi túto vetu povedala stará matka. Samozrejme, s ironickým podtónom. Možno som tú vetu napísal v liste, ktorý som písal v ten večer. Ale nie som si vôbec istý, či som to tam bolo, list mi zobrali. Nemôžem to vylúčiť. Na každopádne by to bola lepšia alternatíva. V opačnom prípade by to znamenalo, že je v kontakte s Tomom a také čosi nie je prijateľné.

Okrem toho, čo práve riešim, sa mám v celku dobre. Dnes som si našiel výsledok zo skúšky z analýzy, o ktorej som predpokladal, že som ju nenapísal. Výsledok ma potešil a prekvapil. Z chémie to je tiež k mojej spokojnosti. Ostávajú dve skúšky - farmakológia a klinická farmakológia.

Majte sa dobre a prajem čo najviac dobrých dní.


_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 43 z 86 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 64 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore