Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 12

Strana 34 z 86 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 60 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Meretseger Ut 3 december 2019 - 15:35

Ahoj Smile

Zdravim vas, zase raz, z Pezinka. V piatok tu budem len mesiac, no do sviatkov ma hadam primar pusti. Dnes ergoterapia, ako ju len priserne nenavidim Very Happy Etc., etc. Aspon je na otvorenom odd. free wi-fi Very Happy
Toz zatial sa majte a drzte sa!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Dušan Ut 3 december 2019 - 15:41

Ahoj @Meretseger

Som rád, že si medzi nami "živá". Už som si o teba robil starosti. Nevieš si predstaviť ako si ma potešila tvojou správou.

Želám a prajem skoré uzdravenie.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Iacobus Ut 3 december 2019 - 20:33

Zdravím,

Deň bol dobrý, bol som len na jednej prednáške zo štyroch. Bola to farmakológia - terapia diabetes mellitus. Ostatné prednášky boli pre mňa nezaujímavé, tak som na ne nešiel. Bol som aj v knižnici vypožičať si nejaké knihy. Pani, ktorá ma vybavovala, mi zaželala veľa úspechov. Nikdy predtým to však nepovedala. Tak som dostal vzťahovačné myšlienky v štýle, čo tým chce povedať. Vie o mojej chorobe? Vie, že sa mi prestalo v škole dariť? Alebo nebodaj vie o niečom, čo sa proti mne na fakulte robí? Snažil som sa tie myšlienky zahnať. Snáď len chcela byť milá. A do toho ešte ten istý človek, ktorého stretávam takmer denne. Už ma to začína znepokojovať. Prečo stále chodí tam, kam aj ja? Neviem, asi sa tých pocitov nikdy nezbavím. Pripadá mi to, akoby tie myšlienky boli mojou neoddeliteľnou súčasťou. Kedysi som si myslel, že mojou súčasťou sú aj suicidálne myšlienky. Tie však prešli do úzadia. Na smrť stále myslím. Aké by bolo pekné zomrieť. Lenže nazdávam sa, že v tomto súčasnom stave sa o nič nepokúsim.

Znova to na mňa ide. Znova mám silnú túžbu skontrolovať Toma a Siegfried. Chcem mať istotu, že proti mne nepracujú. Ale odkedy som kamarátku obvinil zo spolupráce na zrade, tak mi už nechce prezrádzať o nich nič. Možno je to tak lepšie. Vždy, keď som sa nimi začal zaoberať, nedopadlo to dobre. A upadal som do väčších paranoidný stavov.

Pekný večer!

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Mischelll Ut 3 december 2019 - 21:35

Ahojte Wink

hmm mam sa dobre skoro až skvele...vídite a to robí jeden večer v opjení aripripazolu a wisky+čerešne+hrušky a dajaky šampus...ooo samozrejme všetko v tekutom stave....ani sa zo mnou parket ani postel nekrutili....proste parada...jo od vtedy ma problemi s vysadzanim dajakého frontinu netrápia.... Cool bounce ...všetko tak strasne rýchlo plynie...ja neviem ale pred včerom ešte ani snech nebol...a už zrazu vidim vonku sneh....a čo zrazu ale šak Vianoce idu...tak rýchlo to všetko beží.....ako važne to tak vyzera že další prispevok odo mna bude asi v marci....v mojom ponímani o par dní....ale bavím sa neskutočne....zase som vo fáze spokojnosti s otazníkom.....ako nutiť sa premyšľať by bol luxux...a ten si dopriat nemozme....tak len som Vás všetkých chcela pozdraviť....a povedať, že som tu stále...a mám Vás všetkých rada... community together

a kto to dočítal až sem...tak prajem dobru noc...a nech Vás nebudia telefonáty z Gruzínska ako mna.....vydrbanci nejaky.....

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 630
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Meretseger St 4 december 2019 - 12:34

Ciao!

O tyzden domov, awwwww! Teda ak si to este nepo**riem, ze Very Happy Ale hadam nie. Dr. mi dnes povedala, ze sa samozrejme v diabete vyznam, usmev okolo celej hlavy ma drzi doteraz! Hrozne ma to potesilo, po 7 rokoch mi tu aj lekar uznal, ze o DM daco haaadam viem. Zadostucinenie Twisted Evil
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Tuto St 4 december 2019 - 16:26

Ahojte všetci, špeciálne píšuci!
Rád čítam vaše príspevky a cením si v nich najmä, aj trošku, optimizmu. Viem, že viacerí to máme také rôzne, ale bojujeme. V poslednej dobe mám dojem, že čas "letí" akosi rýchlejšie, oproti tomu, ako by som si želal.

Momentálne si stále "užívam" zmiernene chrípku a aj nachladenie. Je to dosť moja vlastná chyba, že sa mi tieto príznaky vrátili, lebo som bol na záhrade v chabom oblečení. Čo sa týka "našej veci" som celkom OK. Doteraz, pre dnešok, som mal len raz "hlasy" a to je asi všetko. Obvykle je otáznejší večer, ale snáď môžem dúfať...

Želám vám do pohody ďalšie dni a aj dnešok.
S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4780
Reputácia Reputácia : 771
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  dzuli08 St 4 december 2019 - 18:13

Ahojte ludkovia, tak sa hlasim aj ja, zijem v ramci moznosti, da sa to nejak zvladat hoci ma stvu hlavne poniektorí študenti... Teraz som ale aj nahnevana kvoli notebooku, neviem co je taky spomaleny hrozne, mozno bude treba investovat zas do noveho... Sice tento ma mozno nejake 4-5 rokov, ale strasne ma to obmedzuje pri praci ked aj pisem na nom tak je to cele spomalene a to ani nehovorim o otvarani suborov a nacitavani stranok. Doma mam este moj prvy notas, ten je tiez spomaleny trocha ale na to aky je stary, ide celkom slusne.... Ale pri tomto uz fakt stracam nervy niekedy a aj mu nadavam 😁trocha divne, ale co uz. Inak dnes som mala uz tri kavy, lebo druhu som pila pred obedom tak ked som dosla z prace, uz som nemala energiu volako. Zajtra idem k dedovi psychosovi, chcela som prestúpiť k inej doktorke,no bolo mi povedane ze neprebera pacientov uz. Tak uvidím co bude, sestricka mi tam naznacila ze tento ma vraj koncit, tak este pockam co bude... Ked nahodou sa nic nezmeni, pojdem za zmenou sama. Fu no co by som tak este napisala.. Citam vas teraz tak pomenej ale ako tak sledujem osudy vsetkych pisucich a dufam ze aj nepisuci sa maju v ramci moznosti dobre. Tak sa všetci drzte, vela pohodovych a nechripkovych dni prajem... Nech vás všetka pliaga obchádza 😉pekny večer este prajem pa

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 34 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Iacobus St 4 december 2019 - 18:31

Zdravím vás,
dnes som nemal školu. Bol som málo aktívny, skoro nič som neurobil. Takmer žiadne štúdium. Iba jednu kapitolu z technológie liekov som prečítal. Akosi cítim, že môj výkon klesá. Nechce sa mi učiť. Dokonca som prestal pomýšľať na predtermín. Lebo, ak by som chcel naň ísť, musel by som sa už teraz učiť. A to mi nejde. Radšej odpočívam. S čím mám trochu osobný problém, lebo nerád som neaktívny. Čo už.

Dnes sa na obede stala jedna veľmi vtipná situácia. Vcelku ma tá udalosť pobavila. Nebudem o nej však hovoriť, je to osobné.

Momentálne uvažujem, či pôjdem tento víkend domov. Celkom by sa mi to hodilo. Ale možno aj nie. Zvážim to ešte.

Majte sa dobre!

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Strana 34 z 86 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 60 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore