Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 12

Strana 18 z 86 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 52 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Matej So 14 september 2019 - 9:35

Ahojte, kamaráti.

Ahoj, Dzuli. Smile Veru, poznám to, aj ja najčastejšie na otázku "ako sa máš" odpovedám zoči-voči "dá sa". Akoby som nemal odvahu jasne povedať, že "dobre". Nepríde mi to totiž ako ozajstná pravda, ale zas termínom "dá sa" akoby som druhú stranu trošku niekedy zaskočil, že nevie teda, či dobre alebo zle. Inak, si super šikovníčka, že už makáš na triednickej pozícii, je to veľká vec. Veľmi Ti v tejto veci držím palce a pridávam sa k Netimu, čo sa týka priania ohľadom tých žiakov. Smile Určite primerane odpočívaj, vypínaj myseľ, prípadne cvič kardio proti stresu, tiež maj v hľadáčiku prílišné nenapínanie vlastnej motivácie, aby sa Ti chuť a energia na žiakov rozložila na celé obdobie školského roka. Narážam na to, aby nebola chuť a motivácia zo začiatku príliš veľká, a potom sa akoby zakrátko vyčerpala. Lepšie si tú energiu rozložiť, k čomu môže pomôcť to blahodárne odpočívanie a azda aj kardio cvičenie, aspoň tak som kdesik čítal vo veci ľudí pracujúcich s psychickým vypätím. Smile Držím Ti veľmi palce teda ešte raz, všetko dobré, Džulinka. giving a hug

Ahoj, Le pluie. Ďakujem Ti za povzbudenie. giving a hug Ide o aplikovanú informatiku. typing O týždeň je slávnostné otvorenie akademického roka a poslednú sobotu v septembri mám už vyučovanie. scared Prajem Ti všetko dobré! it is perfect

Ahoj Neti. Pretty good Želám Ti skoré uzdravenie z tých bacilov. Teším sa, že sa cítiš lepšie v tejto fáze roka, jeseni. Užívaj si to do sýtosti, prajem Ti mnoho duševnej stability. A tiež potvrdzujem, že som si naozaj všimol, že zvládaš prípadné útoky na svoju osobu s veľkou rozvahou, si super. giving a hug

Ahoj Hulk. Ako idú mesiace, prekvapuješ ma veľmi príjemne stále viac a viac. Normálne na sebe pracuješ a makáš každým dňom... a nezastavuješ sa. Veľmi vítam tie prechádzky a zdolanie aj prvotnej prekážky ohľadom tých vložiek. Čítať si motivačnú literatúru vo veci dosahovania cieľov je paráda - potvrdzujem, že aj mne to v mnohom silno pomáha. Nehovorím, že každú radu kníh dokážem aplikovať úspešne na seba a vo svojich návykoch, ale som asi na tom zhruba ako Ty, že ten plán a úspešnosť je na úrovni tých 75%. Toto číslo, ktoré si spomenul, stačí, si myslím. Najmä, ak zohľadníme, že nie sme roboty a že na nás vplýva množstvo externých faktorov (počasie, kvalita spánku, tlak vzduchu, mesačné fázy, vnútorné cykly tela, strava a trávenie, druhí ľudia a ich konanie, a tak ďalej...). Určite Ti prajem strašne, aby Ťa do tamtej firmy zobrali, bola by to bombastická správa. cheers Drž sa, Hulk! giving a hug

matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 18 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Matej So 14 september 2019 - 10:06

Ahojte znovu. winking

Čo sa týka mňa, mám sa približne dobre. Včera bolo v práci už zhoršene, celkovo k štvrtku a piatku sa mi začalo v mysli pohoršovať, prichádzali mračná negatívnych myšlienok, hoci som sa im snažil brániť a nerozvíjať ich. V piatok poobede som mal vyslovene "nešťastnú" náladu, prežíval som skepsu, pesimizmus a cítil som sa vyčerpano a že moje snahy akoby nestoja za to. To striedanie dobrých a zlých nálad mi prišlo zaťažujúce, príliš som sa nad tým zamýšľal. Prvá polka týždňa bola teda relatívne dobrá s dobrými náladami, no a ku koncu sa začalo zmrákať. Aj som po práci včera si dal šlofíka na 2-3 hodinky a až na noc niekedy okolo 22:30 som mal trochu "chuť do života". Porobil som si financie v exceli, kalórie a trochu aktualizoval veci v telefóne. Na cvičenie som nemal teda energiu a ani na študijnú seansu. Akurát som si zo záujmovej literatúry trošku stihol čítať polhodinu Schopenhauera. Síce som tam čítal akurát také akési pesimistické state, kupodivu mi to práveže pomáhalo, nedeprimovalo ma to. Smile

Teď víkend. Dopil som kávičku a periem prvú várku. O chvíľu pôjdem desiatovať. Zírám Uvidím ešte, ako to budem mať s dnešnou študijnou seansou, že či z nej niečo bude. Bola by to značne premárnená šanca, ak taký voľný deň, akým je pre mňa sobota, nezasvätím aspoň sčasti tejto veci. Asi to inak ako námahou nepôjde. Nemôžem čakať, že sa mi bude zázračne strašne chcieť a že budem horieť nedočkavosťou, kedy sa budem učiť. Skrátka je to namáhavé, je to mimo zóny komfortu, musím sa s tým zmieriť. sad and unhappy V knižke "Stručný manuál úspešného leňocha" okrem iného radí autor aj také tie 10-15-minútovky pracovania na svojom cieli. Teda nie že idem teraz si sadnúť s angličtinou na hodinu a bojovať so svojím nechcením sa. Ale že si dám rýchlych 10 minút na zopár vecí v učive, a to zatiaľ bude stačiť. Prípadne ak mám dosť času, ako v sobotu mávam, tak si môžem ešte takúto desaťminútovku spraviť aj poobede alebo večer. Voľakedy som tak riešil rotoped, že som si dal 10 minút ráno a 10 minút na obed a potom ešte večer. Síce na priame spaľovanie tukov to nebolo príliš efektívne, no v celkovej bilancii dňa, keď som si to zapísal ako 30 minút do Tabuliek, tak mi to prispelo k dennému deficitu energie veľmi pekne a nezanedbateľne. Yes A vyriešilo to fakt, že by som kontinuálnych 30 minút v jednom raze nedal. Pretty good Podobne aj v tom štúdiu to môže tak fungovať, hádam. Dojatie

Známka dnes 1-.

Ďakujem za vypočutie. Želám Vám všetko dobré, kamaráti, peknú sobotu. community together

matej
alien

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 18 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Matej Ne 15 september 2019 - 8:57

Ahoj Neti.

Veru, aj ja mám skúsenosť, že ak si zabudnem dať náhodou lieky, tak zhruba jeden deň, najviac dva, sa cítim čulejšie, vitálnejšie a mám aj lepšiu náladu. Ale mám už vyskúšané, že potom vzápätí o 2 dni, ak náhodou pokračujem v neužívaní, tak sa začínajú vracať symptómy poruchy, prípadne prichádza syndróm z vysadenia. No ale ten jeden bezprostredný deň zhruba je väčšinou ako prvotná reakcia na vysadenie/zabudnutie skôr čulejší, vitálnejší. Priznal som si časom však, že je to iba klam, lebo ako pôjdu ďalšie dni, tak sa nielenže vráti únava, ale sa začnú prudko zhoršovať príznaky.

Čo sa týka tej prázdnoty, biologicky orientovaná psychiatria potvrdzuje, že niektoré antipsychotiká blokujú dopamín nielen v tých dráhach a receptoroch, kde je to vzhľadom na plusové príznaky žiaduce, ale, žiaľ, nevyhnú sa blokovaniu aj tých receptorov, kde ten dopamín skôr nesie úlohu príjemnosti a motivácie. Napríklad u mňa tabletkový risperidón síce výborne rozbil všetky plusové symptómy (teda u mňa bludy), ale spolu s tým "úspešne" vyblokoval aj pocit pohody, "hovenia si" a motivácie. Cítil som často teda mínusové stavy, a to dosť vážne, vrátane Tebou spomínanej prázdnoty. Súčasný paliperidón, hoci je iba molekulárne obmenou risperidónu, mi to nespôsobuje tak okato. Takže veru, čo sa týka rozhovoru s tým Aspergerom a jeho pestrou paletou liekov, viem si naozaj predstaviť, že niektoré mali vskutku dosť nevýhod. very sad4

Mrzí ma, že prežívaš toľkú psychickú bolesť a prázdnotu. A štve ma, že Ti neviem nejako dobre poradiť, pretože sa mi vidí, že je to dosť biologicky podmienené v rámci ochorenia a nie je to vec duševne ovládaného prístupu. Kiežby nejaké iné antipsychotikum, ktoré blokuje dopamín len tam, kde treba, a nie aj tam, kde to nie je vhodné... Vnímam, že sa Ti to strieda a mávaš aj celkom dobré fázy, strašne Ti teda v tejto veci prajem, aby Ti nová fáza dobrého stavu čo najskôr zavítala do duše a rozjasnila myseľ. Držím Ti moc palce, Neti, posielam objatie. giving a hug

matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 18 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Matej Ne 15 september 2019 - 9:25

Ahojte, priatelia.

Dnes sa mám trošku horšie. Trochu som sklamaný zo seba, lebo som sa včera od tretej hodiny poobede do 23:20 hral na počítači. Iste, pomohlo mi to odreagovať sa a zabaviť sa, vypnúť. Ale nebola tým pádom ani seansa a z cvičenia bol iba strečing a naťahovačky. Ak by som sa chcel na to podívať objektívom pozitívneho myslenia, tak by som sa pochválil aspoň za to, že som odcvičil tých zopár cvikov a že som dodržal limit kalorickej energie. Rozumiem však, že je to dosť málo na taký krásne voľný deň. Aha, a zabudol som, opral som tri várky, čo už ale asi aj u mňa k sobote patrí. Very Happy Trošku som si občasne aj čítal knižky a mal som, tuším, aj dvakrát šlofíka. Poobede som mal tlak 96/60, tak som sa naštval a začal som sa ládovať kofeínom vo viere, že asi môžem brať ten kofeín ako reálny liek na svoj nízky tlak, únavu a prípadne mínusové stavy. Po troch-štyroch tabletkách v rozostupoch som už nameral nejakých 106/65 a veru, aj som sa cítil mohúcnejšie. Aj ma dokonca tá hra na PC bavila... myslím si, že práve vďaka tomu kofeínu. Moje lieky, najmä paliperidón, má v letáku nežiaduci účinok hypotenziu, takže sa domnievam, že kým budem brať tieto lieky, tak sa darmo budem snažiť "žiť naprírodno" bez stimulačného prostriedku... skrátka ten kofeín je pre mňa kompenzáciou za isté nežiaduce účinky hlavných liekov, podobne ako niektorí pacienti berú Akineton na vykompenzovanie extrapyramídových nežiaducich účinkov svojho antipsychotika. Yes

Jedine, čoho sa bojím, vo veci kofeínu, že som čítal, že stimuluje vylučovanie stresových hormónov, a to pre telo z dlhodobého hľadiska nemusí byť zdravé - cíti sa fyziologicky totiž furt v strese. A toto jediné ma desí, že čo to urobí s mojím zdravím v horizonte viacerých rokov až desaťročí. very sad4

Dnes plánujem relaxovať opäť, snáď už aj trošku aktívnejšie. Treba postrhať prádlo, pozametať, utrieť prach, pôjdem k rodičom na návštevu, asi skysnem aj pri nejakých knižkách... čo sa týka seansy, radšej budem už ticho, lebo... no proste kým nebudem môcť povedať, že som sa tomu naozaj povenoval, tak dovtedy nech to radšej ani nespomínam, lebo rečí plno, skutek utek. Very Happy

Prajem Vám, priatelia, príjemnú nedeľu, hojne stability a, pokiaľ možno, hojne dobrej nálady. community together

S úctou
matej
Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 18 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Dušan Ne 15 september 2019 - 19:49

Ahoj,

Už ako viete, než som začal čítať knižky ubehol tak aj nejaký čas a v sekcii zaujalo ma v literature som mal v každom príspevku slovné spojenie "budem citovať autora, len podotknem, že niektoré veci sú mnou prebádané a niektoré nové"

Chcem len dodať, že medzi mojich prvých autorov patril Eckhart Tolle a jeho duchovné učenie.

Pred chvíľou som došiel z prechádzky a mysľou mi preletela myšlienka o Nirváne.
Najmä jeden z jej cieľou, ktorí nám hovorí do duše. "Nirvána znamená nie Ja, neexistencia bytosti, neexistencia ducha, neexistencia Boha..."

Čo tým chcem povedať, nech vypínam myseľ jak vypínam, furt to neni ono. Postava....v mojich súčasných šatoch je všade. Porozhadzovaná ako šachové kamene. Neustále si musím hovoriť, to nie som Ja!!! Keď Ja, tak nie Ja, ale okolitý vesmir, svet, ľudia, priatelia, partneri, kolegovia, partnerka a rodina.

Ako sa mám?
Klasický denný vzorec.
Dnes prebehlo, alebo včera, v malometrážnych budovách rozlosovanie hračou do líg.
Ako náhradník hrám tretiu ligu z 13. pozície a ako v základe štvrtá liga na dvojke šachovnice.

Těším sa konečne na soboty a nedele a cestovanie po západnom slovensku.
Tak isto, som rozbehol štvrtkové prechádzky do klubu.

Denný režim, program mám nabitý, chcel by som doňho zanitovat aj treningy.
Uvidím ako mi vesmír poslúži.

Dik za prečítanie a prajem vám pohotový zvyšok dňa
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Meretseger Po 16 september 2019 - 19:41

Ahoj!

Vďaka mockrát za povzbudivé slová k môjmu poslednému príspevku (especially Neti, neviem prečo, ale fakt ma potešilo, že ma máš vo foe liste Very Happy ). Momentálne sa mám celkom fajn. Still alive, čo ma striedavo ako-tak teší a striedavo štve - v druhom prípade googlim už aj najabsurdnejšie spôsoby samovraždy a v duchu som si rozvrhla list na rozlúčku. Drží sa to ale len v teoretickej rovine, aspoň nateraz a na to som si už navykla, necítiť nejakú (asi) prirodzenú radosť zo života.
Aspoň som akosi zredukovala pocity osamelosti z večerov, pomáhajú občasné stretká s kamoškou, naposledy v piatok, plus predstavy, že by som zas dobrovoľne šla do vzťahu... a to skrátka e-e. Hádam mi konečne docvakáva, že niet za čím banovať a pomaly hrdo na socsieťach uvádzané "happily forever alone" vnímam pozitívne. Hurray!

V rámci toho, že robiť to, čo ma baví a teší, iba raz, je sakra nedostatočné a čítať tú istú knihu 500x je suppa (obdobne je to s hrami a filmami), som sa pustila zas do sledovania Wayward Pines, hrania TR3 a akoby mi tam stále netrčala Hra o tróny, zhliadla som druhýkrát aj Pána prsteňov. Vlastne som mierne okresala čas na sociálnych sieťach a venujem ho skôr hrám, filmom a dokonca čítaniu, že wow Shocked Tento vývoj ma teší, fakt že jo.
Keby som sa ešte aj pustila do zamýšľaných aktivít typu behanie alebo poctivé staranie sa o glyčky, bolo by to lepšie, ale človek asi nemôže chcieť všetko naraz. Poprosila som známu, čo tancovala v skupine, aby mi zistila, ako je to tam s náborom nových členov, ale zrejme na to zabudla. Vrátiť sa k disco by bolo po nejakých 15 rokoch suppa, minimálne by to zrejme bol jeden z mála pohybov, čo by ma aj bavil. Čo mi pripomína, že sme pred pár dňami boli s príbuzenstvom (a vraj už schudnutým Jonym!) na turistike, awww. Na záver za odmenu hamburger a párok v rožku (aj som zabudla, aké je fastfoodové jedlo dobré, chjo) a to bola vskutku najlepšia časť toho celého... žrádlo. Jop. Asi som hladná. Ale keďže roky žijem na raňajky i večeru z jogurtov a niečo normálne sa koná len na obed, tak je vlastne čokoľvek iné než tie prekliate jogurty super. Väčšinu času mám v chladničke len tie a potom sa divím, že mi padajú vlasy, krvácajú ďasná alebo som permanentne unavená. Nuž, čo už.

scared2
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  dzuli08 Ut 17 september 2019 - 18:28

Ahojte ľudkovia,
v prvom rade vďaka za podporu. Ono je to tak s tými študentami, že pri mojej tzv.mäkkej povahe, je to ťažké niekedy docieliť aby mi neprerástli cez hlavu. Naozaj správanie niektorých je ......ehm že človek sa chytá za hlavu, myslí svoje a nechápe. No ale čo už. Ale snáď to nejak ustojím, pri dobrej konštelácii hviezd. No a ako sa mám ?no v celku dobre, aby som zas nepoužila to isté, čo minule.
Matej inak ono je to pravda, že tou odpoveďou "dá sa" alebo "ujde to" sa nedá nič pokaziť.....je to také v podstate neutálne, že tam nie je ani nejaká prílišná eufória alebo naopak nič vyjadrujúce že je to na shit.... teda aj u mňa je to teraz tak nejak vyvážene Smile Inak minulý týždeň, mi fakt ubehol veeeeeľmi rýchlo .... a víkend ani nevravím.... boli sme pozrieť babku mala narodeniny tak trocha ju potešiť ( má už úctyhodných 91).
Tak nejdem sa nejak moc rozkecávať, chcela som vás len tak pozdraviť a čítam vás, ako sa mi dá Smile
Držím všetkým palce silno !

P. S. Meret som rada, že už lepšie Smile a super nápad s tým tancovaním, ja by som tiež šla do takého...treba mi rozhýbať šunky Very Happy
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Matej Ut 17 september 2019 - 18:47

Ahojte, kamošky a kamoši. Pretty good

Rád Vás naďalej čítam a strašne Vám držím palce. Vždy, keď spomeniete, že sa akurát cítite trošku lepšie, tak to povzbudí obratom aj mňa. jumping Meret želám v tejto súvislosti jedným dychom príjemné chvíle pri znovoobjavovaní svojich koníčkov, Hulkovi mnoho úspechov v šachových zápasoch, Netimu dobre zaberajúcu kávičku, aby mal veľa energie, ale aj celkovo aby sa aj bez nej cítil mohúcne a pri sile. A Džulinke želám dobrú konšteláciu hviezd, aby ustála svoju zodpovednú a spoločensky dôležitú i hodnotnú prácu (veď ktorý učiteľ dá do života dnešnej mládeži viac, než ten, čo im prispeje k ovládaniu angličtiny? naozaj máloktorý, ak nejaký...). Smile

Mám Vás rád a pozdravujem všetkých, aj všetkých tých forumákov, čo som menovite nespomenul. Držme sa! community together

matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 18 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 18 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Matej Ut 17 september 2019 - 18:59

Ahojte znovu. Embarassed

Prvé dva dni týždňa mi uplynuli znesiteľne, hoci zažíval som aj pocity prázdnoty a lemravosti. Cítil som najmä včera v práci určitú nechuť k povinnostiam, až som sa okato venoval záhaľke. Dnes som to čiastočne dobehol v takej podobe, že som odpracoval celú osmičku... resp. počas celej doby som na niečom robil (v pondelok som totiž aj 2 hodiny z pracovnej doby nerobil v podstate nič). Shocked Večery mávam skôr lepšie, cítim sa vtedy náladovo relatívne dobre. Trošku starosť mi robí ale únava, totiž pravidelne ma zmôže šlofík na gauči, aj včera som si trochu pospal. Robí mi to starosť preto, lebo mi to kradne čas, ktorý by som skôr radšej videl strávený niečím voľnočasovo-aktívnym. Dnes som zatiaľ ale nespal, takže sa tejto výnimke dosť teším. jumping

Zajtra idem po lieky k sestričke zrána. Snáď sa vybavím dobre. Aj by som sa už mal objednať na konzultáciu priamo u doktorky, zišlo by sa mi trochu hodiť reč o veciach a stave. Už asi trikrát po sebe som si bol iba po recepty do sestričkárne, a už mi chýba kontakt s lekárkou. Bezradný

Ďakujem za prečítanie, kamaráti. Ďakujem Prajem Vám dobrú noc a peknú stredu. welcome or bye

matej
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 18 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5037
Reputácia Reputácia : 937
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 18 z 86 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 52 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore