Kauza Hulk

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Kauza Hulk - Stránka 4 Empty Brána Silent Hill

Odoslať  Hulk DF 365 2 za Ne 30 jún 2019 - 15:00

Datoval sa september 2002 a môj dedko bol veľmi chorí a ležal v nemocnici.
Začal som spolu s médiami premýšľať o Bohovi a všetko okolo toho. Boh bol tá postavička na mraku na oblohe. Túto vec som tam mal zavesenú od základnej škole.

Raz u starých rodičoch som čítal jednu čiernu knižku, pravdepodobne bibliu. I keď v dnešnej dobe sa vydávajú knižky biblie vo všelijakých verziách, či úpravách. Takže povedané, mal som a mám ako takú predstavu o starom a novom zákone, Ježišovi Kristovi, potope a stvorení sveta...

Dodnes si vyčítam, že prečo som Dedka nebol aspoň v ťažkej chvile pozrieť.
Totiž v septembri zomrel a počas tíchto dní som zažíval úkaz.

Ležal som v posteli keď mi Boh celý v bielom zaklopal na stenu izby.

Vpravom hornom rohu izby sa otvorili dvierka na stene za reproduktorom s padajucim prachom. Do vnútra izby vošiel môj dedo. Posadil som sa, a hovorím si Boh! Vo mne sa zaplo hlboké vedomie a bol som dlhú dobu po tichu. Medzi tým si dedo vypýtal marsky so zapalkami. Zapálil si. Okolo neho poletovali bytosti z rádia, ženy ktoré ho
Bozkávali.

Všimol som si, že vonku na oblohe ako keby sa zastavil čas, sekundovka na hodinách zastala a taktiež psychoterapeutické, psychotronické, či hypnotické kyvadlá zastali, mal som pocit, že mraky stoja, nehýbu sa.

Po pár dňoch sa akoby dedko nevedel dostať z mojej izby späť, tak nastal druhý duchovný attack na moje telo. Bolo krátko pred ránom a ja ležal vo svojej posteli.

Postava z knihy Zdravoveda so 80.rokov, ktorá predstavovala fyzické a psychické funkcie tela, anatómiu človeka, sa do mňa reinkarnovala. Citelne niekolko minút som sledoval ako pri MR, CTI, magnetickej rezonancie sa to zeleným laserom do mňa vteluje.

Keď tento film skončil, teda keď som pri hlave zareagoval, tak ako zareagoval, bytosť v podobe deda vošla do môjho tela. Rozbúchalo sa mi I love you srdce tak, ako nikdy. Myslel som, že mi vybuchne. Pomyslel som si, reku piánko a tlak sa tak ustálil.
Zároveň sa mi zjavil mozog, ktorí sa priam posral do žltohneda a pristali na ňom muchy aj s ich zvukom kridiel.

Keď som zavrel oči nasledovali reakcie na:
Myseľ - myslím/e jak myslim/e
Obraz - vidím/e čo vidím/e
Hlas - počujem/e čo počujem/e, hovorím/e, čo hovorím/e
Pocit - cítim/e čo cítim/e
Emóciu - prežívam/e čo prežívam/e
Vedomie - vnímam/e čo vnimam/e, pozorujem/e čo pozorujem/e

S myšlienkou čarodeja som si pomyslel, keď sa zobudím, všetko bude ok.

Naposledy upravil Hulk dňa St 3 júl 2019 - 19:22, celkom upravené 2 krát. (Reason for editing : Doplnené psychotronické)

Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 176
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Návrat hore Goto down

Kauza Hulk - Stránka 4 Empty Silent Hill a SpiderMan

Odoslať  Hulk DF 365 2 za St 3 júl 2019 - 20:05

Krátko po ráne som sa prebúdzal, prvé čo som si všimol, že duchovno-interiér izby sa mi akoby rozdvojovalo. Zo stien izby akoby vyliezali bytosti, ktoré som tam predstavil kedysi, ako náhľad do okolia bytu. Či taká mapa života.

Ďalej, čo som riešil, boli moje tráviace šťavy, kde ich orgány vydávali zvuk, lepšie povedané hlasy.
Pomyslel som si, jééé hovoriace organy! Mysliac si, že je to niečo nové, o čom som nemal vedomie.

Ešte predtým som vstal citiac sa ako 130. ročný dedo, ktorému vrzgali kĺby. Pohyb dosť bolel, tak ma napadlo, či by sa nemohli nejako namazať. Ako som si to pomyslel, bolesti zmizli.

Ďalej v tom čase prebehla moja reakcia, keď som tak čudujúc ležal v posteli, reakcia na zavesené nožnice. Táto predstava bola ohromná a silná, ktorej som podľahol. A to tak, že na tú dobu, som tíma nožnicami odstrihol to najcennejšie na sebe, čo som za to v tej dobe pokladal. Bola to hypofyza v mozgu a penis. Hneď na to sa zjavil kuchynský mixér, a tieto súčiastky rozmixoval do podoby ani nebudem hovoriť.

Tieto Silent Hillové bytosti sa podobali vytvoru z mixéra. Zrazu som ich začal vydávať na stenách izby ako vyliezajú von do interieru, priestoru a neskorej i v izbe.

Čas od vtedy zastal, kyvadlá a sekundovka na hodinach sa na sekundu pohli a potom ostali v duchu stáť, až kým som od nich neodvrátil zrak. Navyše toto sústredenie sa na kmit sekundovky narastalo o koncentráciu nejakej kmitujucej sily, ktorá tú sekundovku (bytosť v akejkolvek podobe), obalovala do pavučinovéj siete.

Keď si zdravý človek predstaví nejaký bod, či bytosť v priestore tak tam stojí večne, alebo si predstavuje vizualizáciu o pohybe tohto bodu, bytosti, až kým sa nerozhodne túto myšlienku ukončiť.

U mňa je to niečo, že keď si predstavím predmet, bod, bytosť alebo vec, tak sa ním priam nedá pohnúť, ale na miesto toho moja hlava, akoby bola pavúk a plátno premietania reprezentuje pavučinovú sieť. Začne úlovok, korisť omotavať pohybom pavučieho vlákna. Ťažko sa to vysvetluje, ale je to tak.

Neviem si ľahko predstaviť vyzualizaciu o ne/konečnom pohybe predmetov, vecí, bytosti.... Jedine s veľkou námahou, pri ktorej sa necítim uvoľneno ale napäto.

Dalej si pamätám na myšlienku, keď Boh tak povediac umrel, kto bude jeho náhradníkom. Kto ho bude zastupovať. Kto prevezme jeho symboliku, žezlo?

Cez rozum, mi preletela myšlienka, že by to mala byť niektorá z jeho dcér. Teda Bohyňa.

Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Návrat hore Goto down

Kauza Hulk - Stránka 4 Empty Obdobie temna a parazity

Odoslať  Hulk DF 365 2 za St 3 júl 2019 - 20:50

Potom ako sa mi zjavilo dievča na plátne steny izby, som si ani neuvedomoval, že to bol počiatok a koniec Božského svetla, prijemnej energie, a pohybu, vnútornej, duchovnej ochrany, objavenie alter eGa a temnoty.

Zoznámenie sa s mysliacim Bohom skončilo katastrofálne a deštruktívne.

Nastalo obdobie nepochopenia, negatívnych myšlienok a emócií, utrpenia o bolesť v tele v podobe napínania svalstva jak na panve tak aj nohách, následná nervozita z nečinnosti, obdobie prenasledovania mojej osoby, obdobie všadeprítomných hlasov a nepokojných nocí so spojitosti s hospitalizáciami v psychiatrických nemocnciciach.

V duchovnu sa svetlo premenilo na tmu, vnútorné moje telo sa ocitlo v temnote ako aj temné a rozdvojujuce sa jeho emočné telo bolesti. Vnútorný interiér (duchovno) ako izba, dom, či úrad alebo inštitúcia ovládla temnota.

Moje vnútorno (vnútorné telo, božská esencia, frekvenčná energia) sa premenilo doslovne na vnútorno, už to nieje vnútro interiéru, ako izby a ľudí, blizkych ľudí v ňom. Ostal som v tom sám, sám s imaginárnymi bytosťami (parazitmy, požieračmi myšlienok a emočného  tela bolesti, niekedy bytosti ako Veľký Sudca so svojima súdmi, nálepkami či zaškatulkovánim).

Nikoho už vo svojej hĺbke nemám, len moje vnútorné telo a parazitov.
Meniaci sa (rozdvojujúci sa) interiér (duchovno) na exteriér (duševno).

Duševno chápem ako svet, makro vesmír (exteriér) ovládajúci eGom, mysľou, emóciami. Sú to tak povediac parazity. Duševno ako emočné telo bolesti ovládané eGom, parazitom Veľký Sudca. Emočné telo bolesti ako prežívanie negatívnych emocii. Kristové roky. Deti od 21.roku - 28. roku.

Duchovno ako mikro-nano vesmír (interiér), by malo reprezentovať vedomie, Bytie  (ticho, kľud, pokoj, mier, jednota), teda Nirvánu. Reprezentovat svet bez imaginárnych bytosti, parazitov, svet, skutočný svet, ktorého súčasťou som i Ja a moji blízki... Duchovno ako (vnútorné telo, božská esencia, frekvenčná energia). Ľudia od 28. roku do 35. roku.

Bránou Silent Hillu označujem práve pootvorené dvierka (prah dverí), či okienko (oblok), na stene izby, domu... (interiéru) cez ktoré vnikol Boh do vnútra. Mám za to, že dedo reprezentoval rodinného Boha, toho ochrancu duchovna, pred atackom duševna (exteriér)...do vnútra. Ako náhle jeho duša nesplynula s kozmickým nadvedomim (duchovný posmrtný život, nebo, obloha,tunel), ale s mojim telom, tieto dvierka ostali akoby pootvorené.

Naposledy upravil Hulk dňa Št 4 júl 2019 - 18:47, celkom upravené 8 krát. (Reason for editing : Nový názov príspevku, a hlbšie poznanie duchovna a duševna + oShové členenie bytia v rokoch)

Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Zdravotný stav

Návrat hore Goto down

Kauza Hulk - Stránka 4 Empty Diagnóza - dochodok a život

Odoslať  Hulk DF 365 2 za St 3 júl 2019 - 21:44

Raz došla mama za mnou do izby, či by som nechcel navštíviť psychiatra.

Totiž v tej dobe som riešil urážky, nadávky na moju osobu s pod okna. Vonku na sídlisku, večer čo večer vysedávala partia mladých na lavičkách. Riešil som aj rádio a TV.

Riešil som to tak, že som na to reagoval, reagoval tak, že som pootvoril oblok a opätoval som paľbu vyhrážkami s vykrikmi.

Na návštevu psychiatra som súhlasil.

Dôchodok mi bol priznaný v roku 2004. Teda stal som sa invalidným.
Prešiel som si snáď všetkými priznakmi schizofrénie, vždy keď som mal problémy so spánkom, alebo keď ma tam 112 neodvliekla násilím. To som potom navštevoval agresívné.

Popri dôchodku som pracoval vo viacerých firmách, podnikoch. Väčšinu času trávil doma pred TV a rádiom. Neskorej i PC a internetu.

Nakopil som si veľa dlhov, bol som vtej dobe vášnivým hráčom automatov.
Vtedy už uvedomujuc si alter eGa, že ma vždy na dôchodok ovláda automatová mafia, som vždy utekal po obchodoch, abych voľačo za ne nakupil. Vedel som, že nad počítačom sa vyhrať nedá. Za to, to malo jednu takú svetlejšiu stránku zabával som sa, popijal so vzdialenima kamaratma pivo a tak.

Často som sa vŕtal v minulosti a niekedy ma to dohnalo k šialenosti. Dosť často sa mi vyjavovala postel ako v nej hnijem.
Niekedy som hľadal chyby pri rozhovoroch a snažil sa ich ako tak upraviť. Čo mi do pozitivna dodalo kľud. Väčšinou mnou otriasali Kristové noci. Strach atď. no fuj!

S bolesťami nôh a panvy som to riešil tak, že som chcel spať. Aspoň na chvíľu necítiť bolesť. I dnes keď si tu bolesť neuvedomujem, nesledujem ju tak, tak tá samotná bolesť má čo do nálady, trošku ma ovláda tým, že som nervózny a potrebujem sa hýbať.

Boli myšlienky aj na samovraždu ale vždy som si povedal, že to sa ani nedá sám seba zabiť!, Až tak hlboko som zase neklesol, chcem žiť!

Po finančnej kríze sme sa odstahovali do rodinného domu, v ktorom panovala i naďalej moja retardujuca dementna myseľ vo svojom bádaní a odhaľovaní odpovedí na otázky, ktoré dodnes nepoznám.

Za to sa v posledných mesiacoch stal so mna knihomoľ.

Čo ďalej, to ukáže meraný čas. Som optimista, realista pozitivne naladený.

Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Zdravotný stav

Návrat hore Goto down

Kauza Hulk - Stránka 4 Empty Diagnóza

Odoslať  Hulk DF 365 2 za Ut 9 júl 2019 - 9:55

Skúsim popísat moju diagnózu z mojho pohľadu:

Myseľ - myslím/e jak myslim/e:

• Myseľ - myslím/e jak myslim/e

Väčšinou sa zaoberám myšlienkami keď líham do postele, alebo za knihou, či pracovným stolom, ako aj za stolom s kávou a pri cigarete.
Myseľ sa viac menej zaoberá mojim životom, ako aj seba samotnej.
Kontroluje, pozoruje, kompletuje jak seba, tak aj ľudí na okolo, či i blízkych, ako aj prostredie v ktorom sa nachádza.
Uvedomuje si seba ako eGo (malé ja, nižšie ja) , ktoré sa nedá poraziť a preto nemá s ním zmyseľ bojovať.
Myseľ sa zaoberá aj myšlienkami jak zo súčasného života tak aj hystorického. Dokonca si vytvára aj imanigácie a analyzuje ich...

Obraz - vidím/e čo vidím/e:
  • Obraz - vidím/e čo vidím/e

• To čo vidím by sa dalo opísať ako BLOK:
    Pohnutie
    Odstavenie
    Prepnutie

Tento blok mi dosť často vadí pri všetkom. Či už čítaní, počúvaní, pozeraní. Príkladom je sekundovka na hodinách, či kyvadlo, ktoré by mali kmitať priam do nekonečna, alebo by mali stáť nekonečne. Ale tu zaznamenávam akúsí koncentráciu objektu. Dosť často sa mi vyjavujú mysliace a vedomé bytosti, ktoré tento posun vykonávajú. Ako keby ovplyvňovali sledovaný objekt. Už to nieje plynulý chod myšlienok, ale sú tak povediac pribrzdované. Riešim to tak, že si ich nevšímam a sustredim sa tak na ten plynulý chod, teda pozerám sa za ne.
    Tak isto veci a predmety majú svoje pohnutie. To priestorové videnie akoby sa prepínalo do nejakej tej dimenzie.
    Tak isto zaznamenávam, že myslienky, obraz ovplyvňuje aj emočné telo a to tímto posunom objektu.
    Čo na to povedať? Nuž niesom v duchu sám. Má to výhody aj nevýhody.

Hlas - počujem/e čo počujem/e, hovorím/e, čo hovorím/e, píšem/e čo píšem/e:
  • Hlas - počujem/e čo počujem/e, hovorím/e, čo hovorím/e, píšem/e čo píšem/e

• Čo počujem?
    V poslednej dobe si hovorím, že bola doba keď som hlasom veril. Dnes hlasy u mňa predstavujú úbohú frustráciu, úbohosť a bezmocnosť odosieľateľa. Rádio, TV a ľudia naokolo si navykli, ako aj ja, aj sám som sa scivilizoval. Ja som Ja a nikdo iný. Nieje to už o mne, to bola minuá doba, ale je to o niekom úplne inom. Sú to falošné domienky. Ako môže niekdo súdiť niekoho, koho nepozná,? Veď to sa ani nedá! Realita, skutočnosť, to je to pravé, je úplne o niečom inom!!!

O čom hovorím?
    Mojim repertoárom sú krátke vety a slovné spojenia. Nie som bohvíjaký diskutér, ktorí by rečnil dlhé hodiny. Aj miesto hovorcu je pre mňa momentálne náročné. Keď už s niekym debatujem tak na danú tému, alebo medzi svojima sa snažím vniesť do atmosféry trochu povzbudenia, zamyslenia a humoru.

O čom píšem?
    Keď píšem na danú tému či myšlienku, so mňa prší vedomá myseľ (alter eGo), vedomie uvedomujúce si eGo.
    Ako autor textu mám potreby sa nejako vyjadriť, vyblázniť myšlienkami, pocitmy, príbehmi..., ktoré ma majú uspokojovať, či odrážat mojé imanigárne Ja.

Pocit - cítim/e čo cítim/e:
  • Pocit - cítim/e čo cítim/e

• Na počiatku choroby som niekoľko rokov pociťoval ukrutné bolesti nôh a panvy. Pociťoval nepríjemné emočné telo o špinu, humus , napätie a nepríjemnosť. Riešil som to tak, že som sa skamarádil so svojou posteľou a spánkom. Chcel som proste len spať. To napínanie svalstva pocitujem i do dnes a uvedomujem si ho iba, keď sa cítim nepohodlne, nervózne, za to už nie tak intezívne.

Emóciu - prežívam/e čo prežívam/e:
  • Emóciu - prežívam/e čo prežívam/e

• V poslednej dobe prežívam emociálny kľud.
    Už to nieje ako kedysi, keď som do postele líhal a prežíval tak hovoriac Kristovú noc.
    Kristová noc, t.j. utrpenie, trápenie, nervozita, automatické reakcie... strach zo všetkého.
    Pri okoloidúcom hovoriacom človekovi, či i stojacom, stále prežívam emočné telo bolesti, pociťujem telové zmeny a prežívam po tele nepríjemné pocity, až kým hovoriaci nestíchne. Prevenciou je ukončiť veškerú činnosť a začať dýchať pranu. Sústrediť sa na telo a dych.

Vedomie - vnímam/e čo vnimam/e, pozorujem/e čo pozorujem/e:
  • Vedomie - vnímam/e čo vnimam/e, pozorujem/e čo pozorujem/e

• Čo vnímam a pozorujem?
    Myseľ, sen, eGo
    Emócie a emočné telo bolesti
    Vedomie
    Som kto som, Ja/my jenom ja/my:

• Ja - Som kto som, Ja/my jenom ja/my

Som kto som!
    V duchovnom svete som duša s určitou úrovňou vzdelanosti a vývoja a taktiež s určitým stupňom spoločnosti. Posmrtné Ja, duchovné Ja.
    V pozemskom svete, tu na zemi "Tu a teraz!" som prostredník, medzerník, most, portál. Prítomné Ja medzi niečim a niečim. Pozemské Ja.
    Pri rozhovoroch som viac menej tichým,bdelím pozorovateľom, poslucháčom a občas aj mysliteľom, rečníkom.
    Keď som osamote, buď meditujem alebo robím duchovné cvičenia, väčšinou, keď to potrebujem, vtedy keď je zle!

Vedomá myseľ (Veľké Ja, Vyššie Ja) je vedomie uvedomujúce si myseľ (eGo), preto niekedy nálepkujem vedomú myseľ ako alter eGo.

Ja jenom Ja a nikdo iný!
    Vedomie - ticho, nirvána - pokoj, kľud, mier, jednota
    Vedomie - Éter - priestor, vzduch, vesmír, prázdnota, ničota
    Vedomie - Bytie, neforma, nehmota, neexistencia, esencia Boha - JET - Jemné, krehké energetické telo
    Myseľ Boha - ticho

Naposledy upravil Spiderman dňa Ut 9 júl 2019 - 18:03, celkom upravené 2 krát. (Reason for editing : Pocitové zmeny)

Mierne pokročilý člen
    Mierne pokročilý člen

Zdravotný stav

Návrat hore Goto down

Kauza Hulk - Stránka 4 Empty Ako to vidím Ja

Odoslať  Hulk DF 365 2 za Ut 9 júl 2019 - 14:42

Duševno je ako komplex vesmíru, kozmosu, ako jednotný svet, éter, v ktorom uviazla veľká populácia ľudstva. Sú to jak myšlienkovité formy tak aj fyzické-materálne formy, ktoré tvoria chaos. Človek takto nepostupuje po oSHovom rebríčku osem stavov Bytia. Jeho počiatok nastáva od 21. roku - 28. rok života jedinca. Označuje sa aj Kristovími rokmi.
    Takýto človek si neuvedomuje, že ho ovláda vlastné eGo, že ho požiera ako parazit jeho myseľ. Preto ho označujem za nevedomú mysľeľ. Cíti sa božsky, príjemne, celistvo, jednotne, silno. On a ostatní sú si za jednú myseľ. Myslí si o sebe, že je sám najvyšši, výnimočný...všetko čo eGo obohacuje, dopĺňa...

Na rozdiel od duchovna je duchovno založeneé podľa mňa diagnózou o duševnú poruchu, chorobu. Buď sa človek nachádza v nekonečnom Bytí duševna alebo v Bytí duchovna. V obidvoch v jedno časové obdobie nejde zlúčiť!
    Ten kto sa nachádza v duchovnu, si podľa mňa musel prejst psychickou, duševnou chorobou a sám svojimi silami si duchovno rozvíjať a ozdravovať. Takýto človek sa može behom krátkej chvíle stať duchovným učiteľom, žiakom, ako aj osvietencom. Nevedomý skok s duševna do duchovna je teda príčinou choroby.

Ciele duševna:
    Ciele duševna:
    • Medziľudské vzťahy
    • Láska
    • Pripútanosť k ľudom
    • Súcit
    • Rast
    • Obnova
    • Ukludnovanie nervozity
    • Prekonanie strachu
    • Rovnováha
    • Na poriadku život
    • Harmonia mysli, tela, a duši
    • Rozširovanie svojho vedenia
    • Harmonický stav v mnohých oblastiach života
    • Láska k prírode
    • Súcit
    • Nový duchovný rast
    • Nádej
    • Láskyplná služba
    • Spolupráca
    • Spoľahlivý človek
    • Ochota pomôcť druhým
    • Láska
    • Duchovná láska
    • Postradanie žiarlivosti a sobectva i negatívne emócie
    • Veľká krása
    • Úroveň tvorenia
    • Radost
    • Pohoda
    • Súcit
    • Ľudská láska
    • Dokonalosť
    • Hojnosť
    • Prirozená skromná milujúca povaha
    • Čistá láska duše k Bohu

Duševno  (21. - 28. rok života - Kristove roky):
    Duševno  (21. - 28. rok života - Kristove roky):

eGo - nevedomá myseľ (eGo neuvedomujúce si vedomie)

• Duševná identita
    • Duševný svet                    
    • Tvorivá vedomá myseľ
    • mySeľ
    • Sen
    • eMócia
    • Duch
    • Egoizmus
    • Povrchnost
    • Dopĺnanie eGa
    • Vyvyšovanie sa ponad druhých
    • Nadriadenosť
    • Materialnosť      

Za pomoci meditácií a duchovných cvičení sa nám otvárajú portály oSHových osem stavou bytia. Pri tíchto skokoch by malo dochádzať k prepojeniu JET - jemnému-krehkému energetickému telu.

Osem stavov Bytia (portály):
    Osem stavov Bytia - JET:
    8. Zdravie dôchodna 50. rok až 75. rok života
    7. Zdravie Nirvány 42. rok až 49. rok života
    6. Zdravie Vesmírna 35. rok až 42. rok života
    5. Zdravie Duchovna  28. rok až 35. rok života
    4. Zdravie Duševna 21. rok až 28. rok života
    3. Zdravie Éterna 14. rok až 21. rok života
    2. Zdravie Astrálna 7. rok až 14. rok života
    1. Zdravie Materálna - Fyzična 1. rok až 7. rok života

Ciele duchovna:
    Ciele duchovna:
    • Pravdomravnosť a úprimnosť
    • Komunikácia
    • Schopnosť požiadať o to, čo chceme a potrebujeme
    • Velká kreatívna inšpirácia
    • Umelecky nadaný ľudia
    • Milovanie krásy
    • Oddanost vznešeným ideálom
    • Energia prosperity
    • Hojnosť nápadov
    • Hojnosť
    • Sloboda
    • Dostatok penazí
    • Dostatok prostriedkov

Duchovno (28. - 35. rok života):
    Duchovno (28. - 35. rok života):

alter eGo - vedomá myseľ (vedomie uvedomujúce si eGo)
    • Duchovná identita
    • Duchovný svet
    • Vedomá skutočná myseľ
    • Podvedomá myseľ
    • Vedomie
    • Osvietenie (povznesenie sa nad myseľ, vzdelanosť a múdrosť, vznešenosť a urodzenosť)
    • Duša
    • Sloboda
    • Voľnosť
    • Flexibilita
    • Nezávislosť

Mierne pokročilý člen
    Mierne pokročilý člen

Zdravotný stav

Návrat hore Goto down

Kauza Hulk - Stránka 4 Empty Pocitová zmena

Odoslať  Hulk DF 365 2 za Ut 9 júl 2019 - 18:38

Už ako som spomenul v predchádzajúcom prispevku, pocitujem a prežívam zmenu v pocitoch tela a hlavy, vždy, keď v mojej vzdialenej blízkosti, druhá izba, rozpravajúci,  Rádio, či TV rozpráva. A mám dojem, že i rozpravajúci to pociťujú a prežívajú, to čo ja. Potom z toho plyne, čo plyne. Teda počujem to čo počujem... atď.

JET:
    Mám za to, jelikož som spojený z vedomími a mysliacimi bytosťami, že práve ten ženský princíp považovaný za JET - jemné-krehké energetické telo je tak povediac v kontre s mojim fyzickým-materiálnym telom.

Pocituje a prežíva moje telo. Čiže otazka znie, ako sa cíti žena v mužskom tele, ktorá ho nepozná a nevidela?
    ...
    Teda po lopate povedané ešte sme sa fyzicky nedotkli. A už ani nedotkneme.
    Som vo veku, kde mi sex nechýba a nebude chýbať. Snáď nádej by tu aj bola, a to len vtedy, keď sa budem sám sebe páčiť. Do vtedy budem akéhokoľvek odporcom intímneho vzťahu. Budem praktizovať celibát a rozlievať sexuálnu bioenergiu naokolo v takej forme v akej momentálne je!

Celé mi to pripadá tak, že mi chýba sexuálne zdravie. Nahé fyzické-materiálne ženské telo. affraid  affraid  affraid

Áno, som podivin, zvláštny, nechápajúci človek. Ale za toto všetko si môžem sám. Osud a život si ma vybral práve pre toto moje správanie, chovanie a zamýšlanie.

Mierne pokročilý člen
    Mierne pokročilý člen

Zdravotný stav

Návrat hore Goto down

Kauza Hulk - Stránka 4 Empty Kauza a tajný spis

Odoslať  Hulk DF 365 za Pi 23 august 2019 - 9:29

Paranoidná schizofrénia F20.0. po mojom

V predchadzájúcom príspevku som spomínal pocitovú zmenu ako vzájomné preživanie odosieľateľa a prijímateľa informácie. Sú to pocity, kde obidvaja majú dojem, teda z mojej strany to chápem ako skreslenosť, že vedia odkiaľ pochádza informácia. Odkiaľ zišla. Je to prepnutie, dýchanie emočného teľa, ľudmi považovaný za dýchavý brutál, peklo.

Sú to pocity z ktorej vyšla diagnóza, teda keď som prijal návštevu psychiatra. Je to pocit slovami "dýchavý brutál, peklo" . Nikto to neznáša a nemá rád, ani ja.

Otázka znie, ako zišla táto diagnóza. Pred 17 rokmi som zareagoval tak ako som zareagoval. Na moju adresu, sa hlásal .... Vtedy to bola u mňa urážka jak hrom! Čo u mňa vyvolalo impulzívnu reakciu. Tí, čo to hlásali, boli dospelé deti, ako aj Ja, z pod okna. Riešil som to tak, že som im to opätoval niekoľko násobnou paľbou. Otvoril som okno a poslal ich do .... No a tím pádom sa poďla mňa otvorila brána Silent Hillu ako aj prah dverí a oblok. To znmená, že som sa tak povediac odhalil, odkryl svetu. Pootvoril som svoje, vnútorno, duchovno.

Ako aj parazitovi, ktorí sa ma drží ako kliešť už 17 rokov. Je to Duša, bytosť opačného pohlavia. Je to duševný spoločník, prostredník, sprievodca, sluha, parazit Veľký Sudca, škodca, vírus, otrava a duševná rakovina.
    Jeho nástrojom je dykel (kukátko s nálepkami a škatuľkami).

Celú túto kauzu možem zhrnúť ako tajný spis, príbeh v ktorom hlavnú rolu hrám Ja. Jediné čo so mňa ostalo úplne tajné u tejto Kauzy, je moja minulosť z pred vojny a súčasné sebapoznanie (sebarozvoj, sebazdokolovanie a sebaovládanie)

Paranoidná schizofrénia F20.0. po mojom
    Schizofrénia a jej stigmy - schizomozog

Naposledy upravil Hulk DF 365 dňa Ut 27 august 2019 - 8:33, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : Úprvava textu)

V.I.P. Silver
    V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 932
    Reputácia Reputácia : 151
    Dátum registrácie : 02.07.2016
    Vek : 40
    Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav

Návrat hore Goto down

Kauza Hulk - Stránka 4 Empty Ako je to s myšlienkami, emóciami a emočným teľom?

Odoslať  Hulk DF 365 za Po 26 august 2019 - 17:39

Definujme si čo je myšlienka.
    Myšlienka je časť alebo súčasť zmyslového vnemu, pri ktorom rozmýľľame a uvažujeme... Myšlienka, teda myseľ v podobe mozgu, rozumu, umu je nástroj, ktorí používame iba mi, podľa svojej vôle, akokoľvek chceme, keď ju potrebujeme.

U mňa táto myšlienka fungovala a funguje v podobe prepínača, či vypínača mysle. Myšlienka reprezentujúca oblak, mrak, prah dverí, oblok, bod, stred, centrum, predmet, vec, bytosť. Táto myšlienka je umiestnena na jednej z hemisfér, poľgúl na mozgu v hlave.

Myseľ som si dovolil rozdeliť na deveť stavou bytostí:
    9. Kozmická nadvedomá myseľ, ktorá je prepojená s duchovnom a posmrtným životom na nebi...
    8. Kolektívná nadvedomá myseľ reprezentujúca podnik Enterprise, schizomozog..
    7. Integrovaná nadvedomá myseľ, ktorú reprezentuje starý mudrc na vrchole hory, buď v jaskyni alebo chatrči...
    6. Skutočná vedomá myseľ reprezentujúca daľší vrch, na ktorom je duchovný meditujúci a aj ako večne horiaca fakľa, večný kvet, strom života...
    5. Tvorivá vedomá myseľ reprezentujúca lúku tvorenia, lúku o ktorú sa staráme a upravujeme ju podľa ročných období.
    4. Podvedomá myseľ reprezentujúca nekonečnú knihu múdrosti, úrad financujúci naše želania a prania, jaskyňu, pivnicu podvedomia...atď
    3. Nevedomá myseľ
    2. Kolektívná nevedomá myseľ
    1. Kozmická nevedomá myseľ

Rozdelenie Bytia (osem stavou Bytia):
    Zdravie dôchodna
    Zdravie nirvány
    Zdravie vesmírna
    Zdravie duchovna
    Zdravie duševna
    Zdravie Éterna
    Zdravie Astrálna
    Zdravie Materiálna (fyzična)

A ako je to s telepatickými myšlienkami a u nás označené ako čítanie myšlienok?
    Bola doba, keď panovala nirvána, pokoj, kluď, mier, ticho a jednota. Parazitizmus nebol vtedy ešte objavený. To som ani len netušíl, že naše myslenia sa hlási alebo je označené tajnou mysľou, mozgom. Nikto sa nemrvil v myšlienkách a neotravoval.

Od diagnózy na svetlo sveta sa predral parazit, ktorí sa tímito našima myšlienkami začal zaoberať a to takým spôsobom, že začal veškerú myšlienkovú činnosť hlásiť, komentovať, informovať, začal používať dykel (kukátko s nálepkami a škatuľkami) a súdiť nás ako celistvú ľudskú bytosť, do celého sveta. S parazita sa stal Veľký Sudca, Satan ..., Démon zlý duch, Diaboľ pekla, vírus, duševná rakovina, otrava. Začal sa nad nás vyvyšovať, dopĺnať si pri nás eGo. Stala sa z neho eGoistická sviňa, špina.
    Ako prevencia proti čítaniu myšlienok pomáha pochopenie duchovna, duchovné učenie a osvietenie. Vlastne pochopenie seba samého.

Čo je to emócia a emočné telo?
    Emócia sa prevažne chápe ako jedno slovo. Emočné telo, zase prežívanie tejto emócie a má viacero slov. Zhruba dve, tri.

Bola doba keď sme nejaký čas pociťovali nazvem to "Ježišovým rúchom".
    Od diagnózy prežívame veškerú svinskú, prachom zapadnutú, špinu. Prešli sme si snáď veškerími negatívnými emóciami typu strach!
    Prevenciou vzájomného prežívania je duchovný tréning založený na dýchavých duchovných cvičeni ako Dych (prana, kundalíní, Čchi, Čchi-Ťing...). Je to akésy uzdravovanie tela, mysli a ducha. Predlžovanie života tela. Omladzovanie tela, brzdenie stárnutia.

Prikladám štruktúru súčasného stavu ochorenia opretý o zmyslové vnemy:
    Prikladám štruktúru súčasného stavu ochorenia opretý o zmyslové vnemy:

Psychózne a psychotické stavy, skreslenost a iluzornost reality a ich bludy a halucinacie vs Život a Bytie ako Prítomný okamih, prítomnosť

1. Jazyk (reč, hlas)
    • Hovorím/e, čo hovorím/e
    • Korenšpodujem/e čo  korenšpodujem/e

2. oKo (videnie, predstava, imaginácia, vizualizácia, obraz, symboly)
    • Vidím/e čo vidím/e
    • Pozorujem/e čo pozorujem/e

3. Ucho (sluch, hlasy, reči)
    • Počujem/e čo počujem/e
    • Načúvam/e čomu načúvam/e

4. Nos (čuch, dych, vôňa,  smrad)
    • Cítim/e čo cítim/e
    • Dýcham/e čo dýcham/e

5. Myseľ ( myslenie, myšlienky, emócie)
    • Myslím/e čo myslim/e
    • Snívam/e čo snívam/e

6. Emočné telo (emócie a telo)
    • Prežívam/e čo prežívam/e

7. Vedomie (ticho a nirvána)
    • nemyslím/e čo nemyslim/e
    • nesnívam/e čo nesnívam/e

8. Mmat (cit, pocit)
    • Hovorím/e, čo hovorím/e
    • Korenšpodujem/e čo  korenšpodujem/e

9. Telo (kondícia, orgány)
    10. Hlava (um, rozum, mozog, kognitívne procesy, afektívne stavy)

V.I.P. Silver
    V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 932
    Reputácia Reputácia : 151
    Dátum registrácie : 02.07.2016
    Vek : 40
    Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra:
    Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.