Kauza Hulk

Goto down

Kauza Hulk Empty Kauza Hulk

Odoslať  Hulk za Ne 19 máj 2019 - 16:51

Paranoidmus

Reakcie na:
Myseľ - myslím/e jak myslim/e
Obraz - vidím/e čo vidím/e
Hlas - počujem/e čo počujem/e, hovorím/e, čo hovorím/e
Pocit - cítim/e čo cítim/e
Emóciu - prežívam/e čo prežívam/e

Ako reagovať?
1. Posielať to všetko verbálne do ...
2. Zaútočiť na odosielateľa/ov fyzicky
3. Ignorovať všetko a mysľou to posielat do ...

Ako ignorovať?
1. Ignorovať všetko verbálne
2. Ignorovať všetko neverbálne
3. Reagovať na všetko tichým vedomím, teda tichím odpisom

Raz Budha prechádzal dedinou, kde všetci naňho nadávali a kričali.
Budha si vykračoval ďalej, kde jeden z dedinčanov k nemu priskočil a spýtal sa ho, či mieni s tým niečo robiť?
Budha odpovedal "Ja nereagujem! Užívam si prítomný okamih!"
Dovoľ mi teraz, aby som pokračoval v ceste do druhej dediny, kde ma vrelo vítajú.
Hulk
Hulk
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 66
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 18.02.2019

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Kauza Hulk Empty Re: Kauza Hulk

Odoslať  Hulk za St 22 máj 2019 - 9:04

Prečo je to všetko také aké je?

Je to o sledovaní, komentovaní, kontrolovaní, skúmaní a narúšaní myšlienok a emócií. Jak myle tretia strana zaeraguje na myseľ a emóciu, začne ju  skúmať, komentovať... a zároveň sa myslenie rúti do riti. Prebieha niekoľko násobna opakovaná narušená a nepochopitelná myseľ alebo emócia  ovplyvňovaná z tretiej strany. Je to na nervi zaťažujúce sa sústredenie na konkrétnu vec. Človek takto musí robiť tiché odpisy a sústrediť sa na prítomný okamih.

Predstavme si nejakú myšlienku alebo emóciu, ktorá by v našej mysli mala prebehnúť normálne krátku neopakovanú dobu. Ale je tu tretia strana, ktorá s touto myšlienkou alebo emóciou narába a reaguje na ňu. Biokomunikácia 4. a 5. stupňa, čo znamená dokonalá halucináca. Vzájomné prežívanie odosieľateľa a prijímateľa pri pocite, že každý vie, odkiaľ informácia pochádza. Už ako som spomínal, reaguje na ňu niekolkonásobným uvažovaním v podobe, jej sledovania, komentovania, kontrolovania, skúmania a narúšania. Myseľ sa takto dostáva do akej si pasce, pavučinovej siete, kde si ju na okamžik tretia strana prehadzuje ako horúci zemiak.

Ale je tu východisko!
Je to snívanie. Podvedomá myseľ, len sa ňou necháte priam unášať! Biokomunikácia 2. a 3. stupňa, čo znamená komunikácia bez pocitu vzájomného prežívania a hľadania pôvodu informácie. Snívanie ako letmé predstavovanie, videnie, letmé obrazy a symboly, letmé myslenie na ktoré tretia strana nedosiaha. Jednoducho nemá na ňu nárok a nevie ju. Snívanie trvá určitú dobu bez rušivej tretej strany. Máme pocit, že ju nikdo nesleduje, nekomentuje, nekontroluje, neskúma a nenarúša. Snívanie sa neopakuje. Je jednorazové a pitva mozgu je nemožná.

Raz Budha prechádzal dedinou, kde všetci naňho nadávali a kričali.
Budha si vykračoval ďalej, kde jeden z dedinčanov k nemu priskočil a spýtal sa ho, či mieni s tým niečo robiť?
Budha odpovedal "Ja nereagujem! Užívam si prítomný okamih!"
Dovoľ mi teraz, aby som pokračoval v ceste do druhej dediny, kde ma vrelo vítajú.
Hulk
Hulk
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 66
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 18.02.2019

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.