Schizofórum ako prostredník svetmi

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď

Goto down

Schizofórum ako prostredník svetmi

Odoslať  fajny za Pi 19 október 2018 - 16:09

ahoj,
zacnem seba citovať ak to možem takto nazvať,

je tam všade ked som na prechadzkach tam aj spet,
je u mna v dome a najme v posteli ked liham
je tam kde vykonavam cinnost,aktivitu,pracu
je vsade,proste vsade

co tým chcem povedať,no jednoducho ,som došiel nato ,že v duchu som si navykol sa vyjadrovať spisovne,uz su to neni len slovicka a nejake slovne spojenia ale su to tak povediac dlhe vetne spojenia,kde zvazujem ich zverejnovanie,zdoverovanie sa,

uz @Tuto a @Matej mi naznacili ,ze niektore tie moje prispevky sa dobre citaju,co im davam za to velke dik,a motivuje ma to,

poznam tu pribehy niektorich clenov fora a ciastocne aj novych ,ci vzdialenych,ale napravim to,spomeniem okrem vysie uvedenych aj @kimi2028,@Anjelik ako aj @Meretseger,ktora kvoli mne zavrela toto forum,alej aj dalsi,ktorí este nemaju spisanu svoju kauzu,ci sa az tak nezdvoveruju,

sedim na zachode alebo v kuchyni ci v obyvacke ,pofajcujem cigaretu,popijam kavu a pozeram tv a popri tom v duchu komunikujem jak so schizoforom tak aj s vami.

schizoforum je tam ,kde clovek je tak povediac sam o samote pri roznej cinnosti,nuti vas napisat,ci zverejnit prispevok o tom kde ste boli a co ste zazili ,zvazujete ci sa zdvoverit,

je to akysy prostrednik medzi vami a svojim utociskom,svetom,a popri tom formujete alter eGo,prevychovavate ho,prisposobujete,zjednotujete,osuchavate,oprasujete atd...

mam tu niekolko prispevkov a jeho mnozstvo ma aj nieco do seba,ma to pribeh,ma to predstavu i obsah,ma to dej,i ked sa najde nejeden co podla mna oznacujem ako konina a potom to mazem,

chcem podakovat autorom a moderatoom za toto forum,a mozno si najdem cestu aj k rozhovorom a dialogom na zelo,kde by som chcel alter eGo oprasit a sformovat...aj tam,nakolko verbalna komunike z mojej strany je prílis kratka,
fajny
OS Microsoft Human
OS Microsoft Human

Počet príspevkov : 846
Reputácia Reputácia : 135
Dátum registrácie : 02.07.2016
Vek : 40

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.