Ako sa dnes máš? 11

Strana 73 z 86 Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 79 ... 86  Next

Goto down

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Iacobus za St 5 jún 2019 - 22:55

Zdravím,
sú to už dva týždne, čo som nič nenapísal. Je to tým, že sa v týchto dňoch intenzívne učím na skúšky. Konkrétne takmer dva týždne som sa učil na farmakognóziu II, čo je podľa niektorých spolužiakov jedna z najťažších skúšok za celé štúdium. Skúšku z toho predmetu som mal dnes a dopadla úspešne, hoci s výsledkom nie som úplne spokojný. Bola to ústna skúška a, samozrejme, vytiahol som si zlú otázku, ešte aj docentka sama povedala, že je to ťažká otázka. Mohlo to byť aj horšie, naopak vlastne mohlo to byť aj lepšie, nakoľko celý semester som sa to učil  a zápočty som napísal uspokojivo. Takže mám zmiešané pocity. Neviem, či sa tešiť, že to mám za sebou a že tento predmet už neuvidím až do štátnic alebo pomýšľať nad opravným termínom. Ale môžem potvrdiť, že je to ťažký predmet. Drogy na jednotlivé indikácie sa strašne mýlia.
Po psychickej stránke som sa mal dosť zle, cítil som, ako sa moja osobnosť rozpadá. Každý deň som bral Neurol, aby som to ustál. Dnes je už po skúške, pravdaže, lepšie. Chcel som ísť za doktorom, aby ma trochu stabilizoval, rozmýšľal som, či nenavrhnem ako vhodné riešenie hospitalizáciu. Lenže má dovolenku až dva týždne. Takže som si musel poradiť bez neho.
Pred pár hodinami som pricestoval domov z Ba, budem relaxovať pri dobrej knihe až neskoro do noci. Od zajtra budem pokračovať v učení farmaceutickej chémie II, ktorá vraj už nie je taká ťažká. Chcel by som to stihnúť za týždeň, aby som budúcu stredu mohol písať test.
Medzičasom som si kúpil dvanástku kníh za veľmi dobré ceny. Všetko klasická literatúra a fantasy od autorov, ktorí sa mi páčia. Prichádza leto, čas oddychu od školy, budem mať čas na čítanie.
Črtá sa mi práca v Rakúsku na celé dva mesiace, rovnako ako po minulé roky. Len nie som si istý, či chcem byť znova preč. Na druhej strane, keď som zaneprázdnený prácou, aj manuálnou, tak nemám čas myslieť na zlé veci. Jednoducho niečím sa zaoberať počas leta musím. Ale prácu som si doma nenašiel, čo by sa mi asi viac páčilo. Je potrebné uznať, že v Rakúsku sa dá omnoho lepšie zarobiť ako doma. Je tu mnoho pozitív, ako aj negatív, nebudem ich všetky menovať. Záverom naozaj uvažujem, či nebudem žiadať hospitalizáciu, to by môj problém vyriešilo.
A takmer som zabudol. V knižnici som si požičal Organickú chémiu od McMurryho, ktorá je naozaj na vysokej úrovni. Chcem sa venovať znova dôkladne organickej chémii, keďže som sa rozhodol robiť diplomovú prácu na katedre, ktorá sa práve tým zaoberá.
Prajem veľa dobrých dní.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 175
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 21

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol (Teva) 30 mg, alprazolam (Neurol) 0,25 mg

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  dzuli08 za Št 6 jún 2019 - 13:31

Ahojte všetci,
zrovna dnes sa nemám najlepšie, nálada je dosť upadnutá....vidím za tým to, že opäť pochybujem o sebe, a čoraz viac sa začínam prikláňať k tomu, že by som mala zmeniť povolanie. Ale fakt netuším čo by mohlo byť mojim novým "chlebom" keď nie to, čo som vyštudovala. Ale úprimne povedané, som hrozný mäkkýš a to je poriadna nevýhoda pri tých puberťákoch. Ja ale jednoducho neviem byť rázna, prísna zásadová a ešte neviem čo všetko. Som dosť slabá na to.
Okrem iného som dnes bola aj u psychologičky, ktorá mi robila "machuľový" test(veď viete o čo ide) .....som zas zvedavá aké budú závery. Je to fajn žena, srší z nej optimizmus a je aj velmi milá....uvidím dokedy ju budem navštevovať, ale asi sa veľké zázraky so mnou neudejú. Ach je to ťažké žiť v tejto dobe a pasovať sa s rôznymi situáciami a robiť rozhodnutia.
Asi som aj dosť naivná, keď sa snažím dúfať že ešte možno nájdem prácu, kde bude spätná väzba aká má byť. Celkovo asi mám trocha mylnú predstavu o živote. A tak no....neviem čo viac napísať, dnešný stav asi tak na 3-. Plakať nebudem Smile
dzuli08
dzuli08
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 192
Reputácia Reputácia : 76
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Meretseger za Št 6 jún 2019 - 16:11

Ahojte!

Mám sa, mhm, asi dobre. Dá sa to povedať hádam aj na základe toho, že sa o seba zas trochu starám - glyčky sú rozhádzané, priznávam, ale nie je mi to tak totálne ukradnuté ako pôvodne, okrem toho ich aspoň meriam a upravujem podľa toho inzulín. Plus sa pravidelne stravujem, o kúsok viac hýbem a zas si na tvár patlám všelijaké "tajomné vodičky a krémiky", ktoré mi fajn pomohli s príliš suchou pleťou. Pred chvíľou som sa vrátila domov, bola som si nakúpiť oriešky a zelený čaj, zdá sa, že mi už ani nie je tak hrozne šumafuk, čo jem (což je dosť pokrok). I keď primárny nákup bol, ehm, Escapelle, proste som blbá, ako vždy (kto by nevedel, to je "tabletka po"). A to si odprisahám vždy znovu a znovu, že už ex nabudúce bez slova pošlem do... kam patrí - t.j. mu proste ukážem prostredník, aby to pochopil i on a zabuchnem dvere, ale sakra, akoby som nechcela byť taká... zlá? Mám ešte viaceré medzery v hovorení "nie", eh.

A dobre, bola som "horny", priznávam laughing

Popravde mi ani občasné užitie tej tablety nevadí; pokiaľ by to malo/mohlo spôsobiť napr. to, že by som bola neplodná (což asi ťažko, ale jeden nikdy nevie), bolo by to vlastne to najlepšie, čo by sa mi mohlo stať, ale je to dosť drahá záležitosť. Takže... ale vlastne sme sa pôvodne dohodli, že príde i deň nato a to som ho už odignorovala a fakt mu neotvorila, takže dúfajme, že to pochopil Cool

Ono, keby som to napísala ako svojho času už napr. na svoj blog, tak vidím tú záplavu moralistov, že "to sa nerobí, takto sa zahrávať s druhými, zlomila si mu srdce" a ďalšie absurdné sr**ky, keď to mám tak nazvať... ale že iní ráňali dlho a zradne mňa, to už je očividne fuk Rolling Eyes Možno som kvôli tomu došla o svedomie, ale necítim ani štipku ľútosti či snáď pochopenia, pokojne by som naňho nabudúce hoci aj poštvala svojho psa, keby teda ten hafan nebol extrémne dobrý chlapec, čo by len vrtel chvostom a čakal kus žvanca Smile

Ale dosť o tom. Čo ešte? V pondelok mám terapiu a deň nato kamošku, fakt sa teším. Teraz zvažujem, že si po pol roku zmením FB profilovku, už sa ma systém pýtal čosi v zmysle, či ešte vyzerám ako na nej, z Vianoc Shocked Nie je to extra dôležité, ale aspoň spotrebujem kapku mejkapu, bez cosplaya sa nemám pre čo líčiť Smile Potom hor sa na ďalšie časti Hry o tróny a splašila som si i Řbitov zviřátek (nový), len jaksi nemám odvahu pozrieť si to scared2

_________________
Where I once would fear the cost of truth, now I only ask: "What is the cost of lies?"
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 911
Reputácia Reputácia : 200
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik za Št 6 jún 2019 - 17:59

Ahojte!
Keď už toľko báb napísalo, tak to ťahá aj mňa sem I love you.
Som rada, že z vašich príspevkov čítam, že aj napriek horším stavom sa statočne držíte.
Vlastne som nemala nato nejako silu, aby som napísala. Z roboty som stále vystresovaná, vysilená duševne. Ide opäť  sviatok v pondelok, a keďže bude vo viacerých blízkých krajinách deň pracovného pokoja, tak zasa každému hrabe, a je ťažké zostrojiť plány na nasledujúci týždeň. Plus, šoféri ma ničia psychicky, raz jeden, raz druhý, lebo...doma sa asi boja prejaviť Rolling Eyes. Vcelku, cítim sa cca presne tak ako Dzuli. Musím zmeniť prácu, odvážiť sa na ten krok už konečne. Nie preto, že by som na to nemala, nie, ja sa tu ničím už 9 rokov len preto, lebo je to ,,istota,,. Heh...nikdy som nejako moc nežila, po práci stále bola len doma. No už sa to zhoršilo tak, že vlastne teraz, keby som chcela už aj niečo zažiť, mám nové kamarátstvo, nedá sa mi, lebo to tu riadim za almužnu. Takže na budúci rok už musím mať novú prácu, vzdať sa tejto svojej ,,istoty,, tu, aj keď už presne vidím, že táto práca bola vždy len ,,istotou,, toho, že sa zničím.
Ten stav, že sa nepohnem v ničom, lebo neviem či chcem žiť, sa teraz trošku zlepšil. 
Vcelku, Dzulin príspevok mi je veľmi blízky, v tom zmysle, že aj ja vnímam, že moje očakávania a predstava o živote sú pravým opakom toho, ako to bežne v živote teraz chodí. Cítim sa ako úplná outsiderka, a stále si neviem osvojiť to všeobecné, dobu charakterizujúce myslenie. Poslednú dobu si púšťam v telke kresťsanské tv, až do hlbokej noci, keď zaspím. Väčšinou tie iné relácie alebo podnety z iných staníc alebo zo života ma...bolia? Hej laughing  Tak sa takto chránim. Asi tolko, dosť som KO, nepamätám si čo som ešte chcela hen 
Prajem vám všetkým veľa zdravíčka a lásky aj do týchto dní
anjelik
anjelik
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 244
Reputácia Reputácia : 82
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Hulk DF 365 2 za Št 6 jún 2019 - 19:41

Ahoj @dzuli08

Na tvojom mieste bych zvažoval druhú prácu, aspoň zvažoval, či tá nasledujúca nebude o strese a prepracovanosti ako práca aj na domo. Byť neustále v strese a pozore a navyše pred deckami, to chce vytrvalosť. Prajem ti duševnú pohodu do ďalších dní čo dní? Celému školskému roku.

Ahoj @Meretseger

Tešíma, že už si nahodila ako takú liečebnú domovú prevenciu, žiješ vitalnejšie, staráš sa o seba a máš záujem byť v kontakte s tvojím špecialistom na zdravie.
To ja o sebe nemôžem povedať, chýba mi telesné zdravie so zdravou stravou.

Ahoj @anjelik

Dopraj si veľké voľno, a tu by som tiež zvažoval duševnejšu o pohodu novú prácu pred otrokarčinou. Veď takto si ubližujeme na zdraví. Neustály stres s adrenalinom a jeho množstvom, môže byť i na škodu.
Želám ti veľa pokojnejších dní v týždni!

Ahoj

Čo so mnou?

Počas nepracovních dní by som vo svojom bytí uvítal aj telesne zdravie opreté o kondičku. "Správne dýchanie s činnosťou srdca ako prekrvenie a okysličovanie tela, taký základ pohybu".

V záhrade kopec načatej a novek roboty.
Zvažujem prácu aj na osem hodín, tu na zapade je jej kopec, ale zdravie a vzdelanie mi to akosy znemožňuje, mať ako takú psychologickú istotu. Pracovnú istotu do SD.

Chcem sa podrobiť školeniam a kurzom ako:
Word, excel a powerpoint
Vedenie jednoduchého účtovníctva
Vedenie podvojného účtovníctva
Vedenie daňovej evidencie
Vedenie paušálnych výdavkov
Podnikateľský kurz
Ele. vyhláška §21, §22...

Ale toto by som len chcel, ale realita a súčasná situation je úplne iná.
Dokonca mám k dispozícii knižky k mojmu oboru, ak by som šiel na živnosť.
Pravda je taká, že nič neviem.
Na to, aby som dostal papiere, teda paragrafy na moju odbornú spôsobilosť, robiť samostatne, či riadiť zamestnancov, potrebujem naštudovať do 15 knižok z elektrotechniky, ďalšie knižky týkajúce sa živnosti sú tou druhou úlohou na jek k ceste.

Ďalšia vec, na toto všetko potrebujem prachy!!
Ále, len vypisujem a nekonám.

Afirmácia hovorí "ak by som chcel... mohol by som...."

_________________
Myseľ je nástroj, ktorú používam iba ja, podľa svojej vôle, akokoľvek chcem keď ju potrebujem.
Hulk DF 365 2
Hulk DF 365 2
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 176
Reputácia Reputácia : 27
Dátum registrácie : 18.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  regina za Pi 7 jún 2019 - 20:04

Ahojte,

dávnejšie som sa neozvala, tak niečo popíšem. V podstate nemám nič nové. Fungujem celkom dobre, až na občasné menšie výkyvy do depresie. Raz do týždňa chodím za vnúčikom do Bratislavy, raz za tri týždne chodia mladí k nám na víkend. Boli aj teraz a tak sa mi nakopila robota v záhrade i pranie. Nudiť sa nemám kedy. Budúci týždeň vo štvrtok ideme s manželom na Zemplínsku šíravu trochu sa zrekreovať. Bude wellness a turistika. Dovtedy musím doma porobiť všetko, čo treba.

Okrem toho som si zas bola po lieky u psychiatričky. Odkedy Abilify zdraželo, predpisuje mi generiká a už druhýkrát sa stalo, že mi predpísala klasické tabletky, hoci ja som brala Abilify oro, teda rozpustné na jazyku. Prvýkrát mi v lekárni na moju žiadosť dali generikum rozpustné na jazyku a potom som dr. žiadala, aby mi predpisovala tie rozpustné, lebo ich dobre znášam. Teraz mi znovu predpísala klasické tabletky, teda nerozpustné, hoci si to minule poznačila. Tak som v lekárni vybrala tie a hneď mi napadlo, že výhodou je, že ich môžem deliť (na rozdiel od tých rozpustných, ktoré sa hrozne mrvili, keď som ich chcela rozdeliť). Takže mám zas pokušenie. Viem si 10 mg rozdeliť zhruba na polovicu a budem môcť znižovať. Zatiaľ však počkám ako zareagujem na toto generikum a či mi nebude prekážať, že to nie je v tej forme ako predtým. Uvidím. V každom prípade je to pre mňa zase výzva. Možno ten mozog okabátim, keď zas pomaly o niečo antipsychotikum znížim. Dr. asi postavím len pred hotovú vec, ak sa mi to teda podari existovať na 10mg za dva dni, teda cca 5mg denne. Toľko moje plány s liekmi do budúcna.

Prajem všetko dobré!

regina
regina
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 461
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol 10mg

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik za So 8 jún 2019 - 8:17

Naša krásna dzuli08, krásne narodky!!! I love youAko sa dnes máš? 11 - Stránka 73 Black-11
anjelik
anjelik
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 244
Reputácia Reputácia : 82
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Tuto za Ne 9 jún 2019 - 0:57

dancing dancing dancing cool kiss Successful Successful Successful

Great party
Great party

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4477
Reputácia Reputácia : 476
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej za Ne 9 jún 2019 - 8:01

Dzuli, s radosťou sa pridávam, všetko najlepšie k narodeninkám! Všetko najlepšie! Super! giving a hug

---

Ahojte, kamaráti. winking

Mám sa približne dobre momentálne. Smile Týždeň bol ťažký a niesol sa v duchu toho, čo som písal v téme "Súčasný stav ochorenia". Včerajšiu sobotu som mal ale peknú. Vyslovene som relaxoval a sústredil sa na kvázi-užívanie si prítomného okamihu. Vstal som už okolo 6:30 a počas dňa som mal vďaka tomu pocit, že je dlhý. Tento pocit mám rád. Čas som trávil praním, webom, fórom, počúvaním rádia, čítaním kníh, cvičením, zametaním, umývaním riadov a čistením perlátorov z točiek (už tá voda vytekala všelikade, len nie normálnym prúdom Smile ). Limit energie sa mi podaril dodržať. Z knižiek som prečítal celú jednu novú, volá sa "Minimalizmus", a potom asi 80% druhej novej, "Ako prekonať klamstvá o chudnutí". Obe knižky mi prišli veľmi super a asi si ich aj reálne kúpim, aby som sa k nim mohol opakovane vracať. Okrem toho som konečne po týždni mal 15-minútovku angličtiny... akosi nemám cez týždeň na to silu. Zatiaľ. Embarassed

Tento týždeň som nabehol na nový režim pracovnej doby - od 7:00 do 15:30. Takže vstávam o 5:45 približne, aby som sa okolo 6:45 vytrepal z bytu. Vstávanie som kupodivu zvládal dobre, ale ťažšie bývalo zaspať večer, nakoľko som si naordinoval večierku o čosi skôr, aby som naspal aspoň 7 hodín. Organizmus ešte nemám na také skoré zaspávanie navyknutý, takže často som sa prevaľoval aj 2 hodiny a nemohol som zaspať. Tiež je sprievodným fenoménom to, že po práci som zakaždým niekedy medzi 17:00 a 18:00 driemal a spal na gauči, čo som bol taký unavený. Možno ani nie zo zhoršeného psychického stavu, ale práve z toho skorého vstávania. Taký šlofík mi príde ako strata vzácneho času, ktorý mám po práci na seba a svoje "veci", spať sa má v noci. Tak chcem veriť, že časom si zvyknem a napokon nebudem bývať poobede taký ustatý. Napríklad už včera som vstal tiež relatívne skoro (6:30) a mal som veru potrebu mať šlofíka, ale dokázal som ho cvičením a behaním v kúpeľni zahnať. Takže sa to zlepšuje. Pretty good

Náladovo sa mám teď cez víkend celkom dobre. Dnes mám v mobile viaceré plány, tak uvidím, čo sa mi z toho podarí. Budem sa snažiť si tie ciele a predsavzatia aj trochu užívať, aby to nebolo len také nútenie sa do disciplíny, lebo knižky mi hovoria, že sa "zmeny" a budovanie návykov musí spájať s nejakou pozitívnou emóciou, inak pri nich nevydržím. Tak som sa včera a tiež dnes zameriaval/zameriavam práve na akési hľadanie možností, ako si "malé zmeny" a budovanie nových návykov viac užívať. Pretty good Idem na to po trošičke a drobnými posunmi. Shocked

Známka dnes: 1-. Známka za sobotu: 1.

Prajem Vám, priatelia, príjemnú nedeľu, nech sa máte dobre. Držme sa! community together
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.
Musíme žiť život, ako sa nám dá.
Každý má na svete svoje miesto.
"Jste to, co jíte."
Nie ten je bohatý, čo veľa má, ale ten, čo veľa nepotrebuje.


Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 73 Sun-1
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 4501
Reputácia Reputácia : 557
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5 / F25.2 / syndróm DDA
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: paliperidón (6 mg), sertralín (50 mg), Orfiril Long (1500 mg), Spitomin (10 mg)

Zobrazit informácie o autorovi https://schizo.sk

Návrat hore Goto down

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  dzuli08 za Ne 9 jún 2019 - 18:22

Ďakujem vám ľudkovia za blahoželania Smile :* kiss community together
dzuli08
dzuli08
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 192
Reputácia Reputácia : 76
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik za Ne 9 jún 2019 - 20:33

Ahojte, pekný večer!

Dlho som si myslela, že nebudem mať o čom napísať, pretože celý môj víkend sa niesol v smutnej, depresívnej nálade. 
V práci som predom zorganizovala veci na budúci týždeň, vždy tak robievam, ak je trh taký, a dá sa dačo zohnať. Tak už len dúfam, že sa veci nezrušia, a nebudem mať toľko práce. 
Včera som bola celý deň zmätená, smutná, nervôzna. Rozprávala som sa s kamoškou o práci u nich, a keďže som to predtým nejako dosť nerozoberala, vysvitlo, že by som mohla aj dochádzať každý deň vlakom, nemusím tam bývať. Tak už len nabrať odvahu, a prihlásiť sa. Ten zmätok vo mne spôsobili predstavy o tom, za čo oni tam dostávajú tie nehorázne peniaze, a čo všetko, aké veci som ja tu zariadila za tých 9 rokov, ani úcta, ani živobitie, nič zato. Skôr stavy aj psychické, aj finančné, ktoré ma už ohrozujú. A môžem si za to sama. Pretože sa veci vomne dávno tak zlomili, že som už ani len nie tieňom samej sebe. 
Včera som odmietla Renému uff..veľakrát jeho snahu o pomoc, vytiahnuť ma z bytu, z tej letargie. 
Dnes som zasa odmietala, bojím sa vždy, a ani neviem presne čoho. Napokon sme boli vonku na 2 hoďky v meste, došiel  pre mňa do dediny, ktorú ani nepozná, a som za tento deň vďačná. 
Začínam vnímať, aké to majú somnou ťažké kamaráti, keď vždy odmietam pozvania, lebo sa bojím...nepríjemných pocitov.
Toľko dnešný deň. Bol krásny. Nie mojou zásluhou, ale kamaráta, čo sa nevzdáva community together
anjelik
anjelik
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 244
Reputácia Reputácia : 82
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Meretseger za Po 10 jún 2019 - 15:43

Čauko!

Život plynie pohodovo Cool Ex sa nezjavil, čo ma ale štve, je to, že psychologička ani kamoška sa nekonajú, obe to museli z rodinných dôvodov preložiť. A ešte ma irituje, že sa mi niekam podelo USB so všetkými cosplay fotkami a z väčšiny z nich nemám žiadnu zálohu, takže veselé Smile Pri troche šťastia naň ale dakedy ešte natrafím.
A aby toho nebolo málo, vybila sa batéria vo vodovodnom... proste v tej mašinke a netečie teplá voda, a to som si práve včera povedala, že si konečne operiem, mám to ale smolu Very Happy
Zvažujem, že si z Notina objednám nejaké vecičky, najmä opaľovací krém, lebo čo si pamätám, naposledy som také dačo použila hádam v hlbokom detstve a predsa len, so slnkom nie sú žarty. Medzičasom mi chodia drobnosti z Wish-u, však potrebujem 6 prsteňov a miliardu náramkov, že jo Laughing Už mi chýba len poobjednávať aj tie absurdity typu vodítko pre myš alebo forma-roztvárač úst, nebudeme sa snažiť uhádnuť, načo by to asi tak bolo Twisted Evil

(P.S.: Nemá niekto v počítači Tomb Raider 2013 zo Steamu? Blbne mi to a potrebovala by som radu Arrow )
(P.P.S.: Dzuli, trochu oneskorene sa pripájam, happy birthday to youuu giving a hug )

_________________
Where I once would fear the cost of truth, now I only ask: "What is the cost of lies?"
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 911
Reputácia Reputácia : 200
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Strana 73 z 86 Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 79 ... 86  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.