Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 11

Strana 28 z 86 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 57 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej Po 14 január 2019 - 20:38

Tuto napísal:Bojujem a som rád, že ste tu a teší ma vaša spoločnosť vo virtuálnom svete.

Ahoj, Tuto. Smile Potešil som sa aj ja novým infoškám z Tvojich dní. Super! Často sa zamýšľam, že kvôli čomu alebo ako sa Ti vytvára ten symptóm zlého zaspávania. Nedávno si spomínal, že sa usiluješ bdieť celý deň, takže nejaká tá únava by sa potom večer na noc dostaviť mala. Žeby si mal v hlave mnoho myšlienok pred zaspávaním? To som sa chcel vždy spýtať, že ako to máš s myšlienkami pri zaspávaní... či ich je veľa, či vytvárajú nejaký tlak myslieť, alebo sú negatívne, a tým pádom znepokojujúce a rozrušujúce. Alebo si jednoducho čulý "v očiach", že sa Ti ich nežiada zatvoriť? To tak nahlas uvažujem, lebo tieto vymenované veci konkrétne u mňa bývajú zodpovedné za problém so zaspatím. Často mi sťaží zaspávanie napr. aj taká vec, ako dýchanie ústami, alebo napätá mimika v tvári, neuvoľnené pery, neuvoľnené ústa, zovieranie pier, prílišný stisk zubov do seba. Túto čulosť podporuje trebárs niektoré druhy jedla pred spánkom, pohyb, alebo cigareta pred spánkom. Kupodivu moja mama si cigaretku pred zaľahnutím dopraje vždy a aj tak zaspí rýchlo, takže nemusí byť v tom zakopaný pes. Skôr či nemáš napnutú mimiku v tvári, neuvoľnené ústa alebo zovreté zuby... či nedýchaš ústami, tieto veci sú dosť preukázateľne prepojené s (nežiaducou) čulosťou. Stačí k tomu pridať tlak k mysleniu, špeciálne negatívnemu, a na svete je naspavosť. Vedel by si tie aspekty pred svojím zaspávaním priblížiť? Smile To ma len tak čisto kamarátsky zaujíma, že reku podebatiť na túto otázku, možno na niečo prídeme. Pretty good Prajem Ti príjemné ďalšie dni, Tuto, drž sa! giving a hug

S priateľským pozdravom
matej
welcome or bye

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 28 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej Po 14 január 2019 - 20:54

Ahojte, všetci. winking

Čo sa týka mňa, tak to asi zhrniem nateraz stručnejšie. Niektoré časti dňa boli náročnejšie a mal som určité "stavy" (depresívne rozlady, alebo stav, že "mi je zle"). Neboli to však situácie tak ťažké na zvládanie, ako stavy zo štvrtka minulého týždňa. Boli popritom aj krajšie chvíle, aktívnejšie, azda optimistické a komunikatívne, a to predovšetkým poobede. Vcelku by som dal dňu známku asi 2. Shocked

Trochu mám v posledných dňoch pocit, že mi ten Wellbutrin až tak nezaberá, alebo zaberá už oveľa menej. O týždeň v utorok idem k psychiatričke na termín a okrem výsledkov krvi skúsim skonzultovať možnosti jeho zvýšenia o ďalších 150 mg (teda na 2 tabletky denne). Podľa zistenej hladiny valproátu tiež prispôsobíme dávkovanie Orfirilu Long. Som trochu netrpezlivý a už by som si to najradšej zvýšil aj hneď teraz...

Želám Vám, kamaráti, dobrú noc, krásne sny a príjemný, pekný utorok. Super!

matej
Cloud 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 28 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  antiFaceless- Orias Po 14 január 2019 - 22:17

Hey hey people, Orias here.
Len tak v rychlosti som dobehol, ziadne velke myslienky sem nejdem davat.
@Tuto ked som bol prvykrat na fore vazne mi pripadali tvoje prispevky az moc dokonale.
Mal som trosku pocit, ze by si mohol byt psycholog, alebo taketo.
Nic si z toho nerob, som paranoidny schizofrenik. Asi som to napisal az moc drsne.
Pre toto som aj odisiel z fora, uz by som asi pisal dost drsne.
Ako mozem vas cukrovat vsetkych, ale mozno ked napisem vlastny nazor a uz bez
zabran, ze by to mozno niekoho trosku posunulo v zivote.
Chcel by som teda, aby pozitivnym smerom.
Ak ta to urazilo, ospravedlnujem sa.
Myslim si, ze si super clovek, stale. Sorry kamo.
Nemusel som pisat, ale predsa len citil som potrebu.
S tou lavickou som to myslel vazne. Pre mna je este stale cas.
V kazdom pripade o par rokov ak sa nic na mojom zivote nezmeni, strasne mi chyba
partnerka. Ze by sme sa stretli na 1 lavicke? Ja fajny a ty Tuto? Alebo hocikto, ak by si nechcel. Myslim, ze by to bolo fajn. Nemusime nic pred sebou skryvat....
Ked uz som tu @Danka37 strasne sa ospravedlnujem. Odisiel som z fora aj kvoli mojmu
prispevku, kde som ta spominal. Od vtedy si nenapisala a mam zly pocit, ze mozno
kvoli mne. Mam ta rad, prepac.
Chcel som sem napisat este cely sloh na rozne temy a moje uvahy, ale nic, necham to.
Heey guys. Lets build a snowman!!! Lets do snowangels!!! Ok, drzte sa.
Farewell.
Anonymous
antiFaceless- Orias
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej St 16 január 2019 - 19:22

Ahojte.

Uplynulé dva dni, utorok a streda, som mal vcelku pekné. Stresových alebo inak znepríjemnených situácií a "stavov" príliš veľa nebolo, iba kde-tu, čo je azda aj normálne, pravdepodobne sa nemôžem chcieť cítiť super stále a každú minútu. Smile V práci to šlo, čo do povinností, zhruba dobre, veci odsýpali. Večery trávim čítaním, cvičením svojej zostavy, drobnými domácimi prácami, počúvaním rádia... tento raz aj v kombinácii s hovoreným slovom. Problémov, spojiteľných s ochorením, je nateraz trošku menej. V papaní mám teraz fázu prejedania, najmä maškrty.

Okrem takéhoto vykreslenia svojich dní je u mňa aktuálne aj to, že som si nedávno stanovil predsavzatie venovať sa angličtine vždy, keď sa v nejaký večer nájde voľná chvíľa... cieľom má byť "simple English", teda dosiahnutie základnej schopnosti odkomunikovať človeka na ulici alebo v predajni. K tomu stačí nejakých základných 1000-1500 slovíčok v aktívnej znalosti, základné až mierne pokročilé gramatické javy a zopár desiatok častých fráz z troch-štyroch vytipovaných tematických okruhov. Uvidím, ako mi to pôjde. Po troške sa to snáď bude dať. Uf K tomuto predsavzatiu som dospel po tom, ako sa mi viackrát nedarilo kvalitne odkomunikovať človeka po anglicky napriek tomu, že písanému slovu rozumiem vcelku dobre.

Prajem Vám, kamaráti, dobrú noc a vydarený štvrtok. giving a hug Ďakujem za prečítanie. winking

S priateľským pozdravom
matej
Super!

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 28 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  matus Št 17 január 2019 - 20:49

Ahojte po dlhej dobe. Na zaciatok by som len povedal ze sa opat chystam na zello takze ak mi do toho nic nepride teste sa na mna tuto sobotu. Very Happy

Takze stav sa mi nezmenil. No mozno trosku zhorsil pretoze antidepresiva uz neucinkuju tak ako na zaciatku. Ohodnotil by som to ako 3-. Som uz zopar mesiacov naspat na vychode nasej krajiny. Momentalne bez prace takze zijem a prispievam do domacnosti z mojho dochodku. Kupil som si viacero veci kedze dochodok ktory mi doplatili nebola mala suma. Celkovo si teraz zijem taky slobodny zivot bez starosti. Pozeram serial, hram sa na pc, strielam zo vzduchovky a podobne... cize len zaluby. Dobre ze som tento krok (vratit sa spat domov) spravil pretoze som na konci mojej praci v mcdonalde zacinal citit tlak, znechutenost a citil som ze sa mi zhorsuje zdravotny stav. Potrebujem nejaky cas na regeneraciu. Uvidime co prinesie buducnost. Kde skoncim. Ci doma, v Bratislave alebo v Kosiciach ci azda inde?

Akurat dnes sa dostala ku mne informacia ze kamaratka mojich rodicov skoncila na psychiatrii. Mal som aj rozhovor s rodicmi ze to nieje normalne co sa deje. V kazdej praci ta chcu vystavit ako citron, potom odhodia zbytok a kupia novy citron teda zamestnaju noveho cloveka. Je to hrozostrasne kde sa momentalne ako civilizacia nachadzame. Moje sestry takisto pracuju od nevidim do nevidim a uz len cakam kedy pride na nich nejaky syndrom vyhorenia alebo este nieco horsie. Totalne sa zmenili. Od zdravych, energickych slecien az ku znudenym bezduchych schranok. Coraz viac ludi konci na psychiatrii a ja len dufam ze raz pride zlom a ta narocnost dnesnej doby sa znizi ci uz zmenou rezimu alebo inou velkou zmenou.

No kazdopadne chcem Vam popriat vsetko najlepsie do noveho roku hlavne vela zdravia. santa
matus
matus
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 101
Reputácia Reputácia : 31
Dátum registrácie : 24.03.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Euthyrox 75mg, Reagila 4,5mg, Lamegom 25mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej Št 17 január 2019 - 22:51

Ahoj Matus. Veľmi rád som si prečítal Tvoj nový príspevok. Mrzí ma, že sa Ti stav trochu zhoršil; je len dobre, že si dávaš čas na regeneráciu doma na východe, a teda aj pauzu od práce. Chcem veriť, že sa postupne zotavíš. Za ten čas sa venovať rozvíjaniu voľnočasových aktivít a záľub je veľmi super. Yes Určite sa Ti na Zelle všetci potešia a ja Ti zatiaľ zostávam pevne držať palce do ďalších Tvojich dní. Drž sa, Matus. Super!

---

Ahojte.

Čo sa týka mňa, dnes bol trošku smutný deň, lebo v rodine mojej kolegyne sa stala tragická udalosť, a tak sme často na ňu mysleli a rozprávali sa o tom v kolektíve. Celkovo z toho vládla neistota a smútok. Medzičasom povinnosti odsýpali približne dobre, negatívne myšlienky týkajúce sa priamo mojej osoby, teda akési moje depresívne rozlady, dnes opäť neboli - v tomto pokračuje zlepšený trend zo stredy a utorka. Ak som cítil nepokoj alebo negatívny náboj, tak len ohľadom tamtej udalosti, ktorej mi je vlastne celkom pochopiteľne ľúto. Podrobnosti sa asi nepatrí takto verejne...

V práci som trochu cezčasoval, aj včera, aj dnes. Občas ma potrápila bolesť hlavy a z bublinkových žbŕnd aj brucho. Na hlavu som si dal Panadol. Na brucho mi pomohlo ukončenie pitia žbrndy, nasadenie vody a neskôr aj wecko. Teraz večer je tradičný... sprcha, ľahká večera, ovocie, internet, rádio... dnes som si dal od cvičenia pauzu, k angličtine sa už nedostanem tiež. Našťastie som si teraz večer aspoň paplón stihol oprať. Shocked

Psychopatologicky dnes zhruba obstojne, známka v tejto oblasti asi 1-.

Ďakujem za prečítanie, kamaráti a kamarátky. Dojatie Želám Vám všetko dobré, nech sa Vám darí. community together

Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 28 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej Pi 18 január 2019 - 20:12

Ahojte.

Priatelia, ako sa máte? Píše sa teraz trošku pomenej. Podeľte sa, čo máte nové/staré vo Vašich dňoch. Ako sa Vám v súčasnosti vodí? Ako sa cítite? Shocked

Čo sa týka mňa, v podstate som mal vlastne pekný deň. Bolo veľa práce v zamestnaní, niektoré veci sa nestihli, no už som potreboval pauzu od tohto náročného týždňa, kedy som robil množstvo mravenčej roboty, že ma z toho počítača už bolievala hlava, takže som dnes necezčasoval. Po večernom nákupe potravín na víkend ma potešila tradične sprcha, vybaľovanie, na večeru som si spravil miešané vajíčka a nejaké chlebíky. Embarassed

Dnes z hľadiska patológie zhruba ok, známka 1-.

Prajem Vám, kamaráti, všetko dobré a teším sa na Vaše nové riadky. Super! community together

Záchod

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 28 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  kimi2028 So 19 január 2019 - 8:44

Ahojte, v súčasnosti je to akosi divné celé, ale snažím sa nepodliahnúť. Very Happy Minule som mal chuť okrádať pekné slečny na ulici o zimné čiapky a robiť si zbierku. Na moje šťastie pochopil som, že je to hlúposť celé a svoje nutkanie som ukontroloval. Inak mám sa dobre, len keby som míňal menej peňazí. Každý deň si niečo kúpim za 2 eurá. Nezdá sa to, ale ide to do peňazí. Aj s touto mániou musím seknúť.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik Ne 20 január 2019 - 0:18

Ahojte! I love you
Tak som sa dostatočne ukľudnila, a viem napísať troška.
Tak u mňa klasika, stres v práci, len sa cítim byť v poslednú dobu moc divná  Shocked Neviem si usporiadať myšlienky, ani natoľko nie ako predtým, behám za roztrúsenými gulôčkami a snažím sa ich napchať do vačku haha laughing
Začala som opät chodiť na terapiu, aj keď k mojej pôvodnej psychologičke, a je to drahé... Mudr mi napísal už trikrát odporučenie, že vraj ak si vyberiem z paní, ktoré majú zmluvu, bude to možno lacnejšie, ale tak povahovo mi sedí len tá moja. Nechcem chodiť k nijakej prísnej tete, takých mám v práci habadej. Aj keď prísny chlap...to neznie zle, ale o takom neviem laughing
Rozhodla som sa, že sa budem snažiť nerobiť také riskantné blbosti ako doteraz, s ktorými si potom ubližujem. Hlavne finančné. Kimi, 2 eura sú v poho, aj keď chápem pointu, že sa suma v konečnom nakopí...aj veci. Ja som ani pod 20 denne nešla, ešte aj nedávno, dvakrát dvadsať za 2 vecičky...hm very sad4 Vnímam to ako také podvedomé niečenie seba samej. 
Vlastne taká šťastná vec, na ktorú teraz viacej myslím, cítim veľkú vďačnosť, a som rada, že po 2 rokoch začínam skutočne v pohode žiť bez chlapa. Prvý rok bol strašný, neustupujúca, neustála bolesť v srdci za chlapom...čo ma inak asi nikdy nevidel v pravom svetle, a nevážil si ma, ale už druhý rok mi noví kamaráti navrátili pocit, že som cenná žena, a tá neskutočná bolesť za exom sa vytratila : ) Tak som nesmierne vďačná. A skúsim popracovať na tom aby som fungovala normálne v každodennom živote.
Rada som si prečítala, že sa vám darí. Mrzí ma však, že Matúšovi sa stav ohľadom depresie zhoršil, no som rada, že teraz má konečne oddych, a môže sa vo vačšom kľude venovať veciam, ktoré má rád. S poznámkou o nešťastných duševných schránkach u žien, čo žial zbadal aj u sestier, má úplnú pravdu : ( Vačšinu žien zlomí tento spôsob života natoľko, že si ani neuvedomíme že sme sa dostali do takého stavu. 
Hm a ešte by som chcela odkázať Faceovi, že mi bude chýbať na fóre. Ale je dobré, že vie, kedy si má dať pauzu od netu, lebo je veľmi citlivý človek, a všetko si berie na srdiečko. On bol pre mňa taký náš bad boy. Buď bol v príspevkoch veľmi príťažlivý, alebo inokedy v príspevku do radu rýpol do chlapov Embarassed I love you  Dúfam, že sa ešte vráti.
Hm. Dobrú nocku
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Mischelll Ne 20 január 2019 - 19:19

ahojte Wink

konečne mám víkendovú nedeľnú pohodu a teším sa primerane z nej....totiž tento víkend som bola na jednodňovom výlete v Tatrách teda celu sobotu...som bola na túre na hrebienok a bilikovú chatu....na to, že som čo sa týka turistiky uplny nováčik....teda až na to že som si kúpila turistické topánky it is perfect ako pre mna to bol fakt zaberák a velky....a to som do toho namočila aj mamu pre nu to bol 2x taky zaberák....ale išla za mnou....a došli sme uspešne a načas aj domov... jumping mam sice svalovku ale na takych miestach na tele ktore normalne malo požívam...neviem asi od stupania do vrchu...ale pekny zážitok to bol pre mna....aj mame sa páčilo ako sa vyjadrila...dnes u nas bol moj staronový priatel...ano Mišo sa vrátil spet...sice som tu nepísala ale pred troma tyždnami sa mi už vobec neozval....nedvíhal, nepísal, nebol prihlasený na nicku....proste nič...tak som to brala ako že asi chce koniec....že sa zo mnou tak sice čudne ale rozišiel bol by prvý....ale všetko je raz po prvý krát....iste bola som smutna ale čo raz viac naštvaná....že ani neviem prečo?....hocijaky dôvod...by mi stačil...ale každy /kamarátky/ sa ma pytali na neho...a ja, že neviem...no že asi koniec, kvoli dialke....ale to bol moj pohlad na vec....čo horšie mama sa ma v kuse pýtala ako priatel a otec sa už ani nepytal...pre istotu....a teraz sa ozval...vyhovorka je že mobil prešiel autom...a nemal kontakt na mna...ani novy telefon....neviem ja tomu aj verím....nechcem znieť naivne...ale fakt, je to logické... I love you a tak no...neviem, sorry za dlhy prispevok ale potrebovala som sa vypísať, lebo kamoške už nechcem telefonovať.....

Prajem pekný týždeň ... community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Tuto Ne 20 január 2019 - 22:42

Ahojte kamarátky aj kamaráti!
Je zvláštne, ako sa nám splietajú osudy v tomto divnom svete. Aj napriek tomu, že sa s poniektorými už poznáme, či už s slov tu, audio na Zelle, alebo dokonca osobnými stretnutiami. Všeličo sa teraz dá vďaka pokroku v súčasnej dobe. Od toho si snáď dovolím dúfať, že po čase budú lepšie lieky, injekcie či snáď úplné vyliečenie.

Tieto dni sa mám celkovo OK. Vlastne víkend ako taký sa niesol v tomto duchu. Hoci sláva to nebola, ale pociťoval som akýsi pokoj v tele. Áno, boli aj "hlasy", aj vzťahovačnosť, aj únava, ale mám dojem, že s nimi postupom času dokážem lepšie pracovať. Moja veľká obava je, že sa začnem chorobne pohybovať v správaní. Možno je to aj efekt vysádzania Amisulpridu. Momentálne mám polovicu z bežnej dávky, teda 0-0-200mg/deň. Mám dojem, že mi to pomáha vo viacerých smeroch, až mi je to akosi neobvyklé.

Držte sa! Rád vás privítam na Zello dialógoch. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Hulk DF 365 1 Po 21 január 2019 - 8:46

Ahoj @Tuto

To ty niesi v divnom v svete, ale tie indivíduá,

Ahoj, tak dnes som bol ráno hore, že reku idem tej doktorke no spravil aj kávu, a opäť som zalahol, totiž na pol šiesty autobus a dve tri hodiny sedieť v čakárni a navyše po zväčša tam kukať do blba, no melehni!

Stavy su bez kventiaxu po troch dňoch v poriadku, nakoľko som sa po náročnom včerajšku v Gabčíkove vyspal do sytosti.

Psychicky až na schizofrenické schopnosti 1-

Ozaj ma napadlo, či si niekdo uvedomuje, že to čo ho trápi , že je vlastne nevedomá schopnosť. Napr. Zdravý človek chápe schizu ako rozdvojenú myseľ či ducha.
Čo to znamená v mojom pripade a ako to chápem, podľa duchovnych knižok rolu rozdvojenosti hrajú vedomé alebo hovoriace a mysliace JET.
Čo je JET? Je to jemné energetické telo z môjho pohľadu ženského princípu, sú tri a majú byť spolu s mojima v nirvane - v jednote ako jednotná myseľ a jednotné JET.
Prečo sú takto rozdelené jedna vo mne a dve za oknom vonku, to vie jedine moja maličkosť a to, že v časoch ťažkých som vyvolal istú bytosť na tento svet za istým účelom. Žiaľ bohu dochadza mi to až teraz po 17. rokoch.
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 28 z 86 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 57 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore