Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Profilové fotky

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Profilové fotky Empty Profilové fotky

Odoslať  veronicka Ne 16 september 2018 - 9:00

Ahoj Matej, mam na teba otazku ohladom fora, ci sa nedaju nejak inak prenastavit tie profilove fotky niektorych uzivatelov, pretoze kvoli tomu, ze fotky presahuju do textu, co napisali a mne sa to castokrat tazko cita, co chceli povedat. Snad to nie je problem iba u mna, no vidim to tak nielen na pocitaci, ale aj na mobile. Bola by som velmi rada, ak by to bolo v Tvojej moci to nejak napravit, v minulosti som si tento problem na fore nevsimla. Dakujem vopred za pomoc, veronicka
avatar
veronicka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 154
Reputácia Reputácia : 30
Dátum registrácie : 30.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Profilové fotky Empty Re: Profilové fotky

Odoslať  Matej Ne 16 september 2018 - 10:20

Ahoj Veronička. winking

Vyňal som Tvoju otázku z témy "Ako sa dnes máš" a založil ňou zvlášť tému v tejto sekcii "Dizajn". Smile

Máš veľkú pravdu - totiž fórum sa stalo dynamickým, to znamená, že pri zmenšení okna sa stĺpce zužujú a tomu sa prispôsobuje aj text, ale fotky sa, žiaľ, neprispôsobovali, zostávali rovnako veľké, ako ich nahrali forumáci. Doteraz to bolo nastavené až na cez 200 px na šírku a 600 px na výšku. To je už pri dynamickom fóre, kde je šírka stĺpca avatara pri najmenšom zobrazení (napr. mobilovom) maximálne 150 px, strašne veľa. Preto som to zmenil hromadne a ododnes môžu forumáci nahrávať za profilový obrázok len súbor široký maximálne 140px a vysoký 450px. Smile

Žiaľ, už dosiaľ nahraté nadrozmerné obrázky sa mi nedali zmenšiť hromadne týmto nastavením, takže som Vám, priatelia, zasiahol do Vašich profilov a zmenil veľkosť obrázkov na šírku niekde medzi 130 až 140 px. Verím, že si rýchlo zvykneme, že sú naše avatary takto menšie, prípadne si zmeňte obrázok, ak sa Vám pôvodný, lež zmenšený, už nepáči. Embarassed Embarassed Embarassed Ospravedlňujem sa za tento nevyhnutný zásah.

Neskontroloval som nadrozmernosť všetkých forumákov, takže ak v budúcnu narazím na nejaký, tak zmenším. Ale v podstate všetkým, ktorí ho mali nadrozmerný a prispeli za posledné 3 mesiace, tak som im ho upravil. Staršie príspevky než 3 mesiace som nepozeral, takže mi asi niektoré nadrozmerné avatary unikli. Dalo by sa aj prehrabávať medzi užívateľmi a hľadať v zozname, ale je nás dosť veľa zaregistrovaných a nepíšeme zďaleka všetci, takže to azda ani nie je nutné. Embarassed winking Ak by si, Veronička, alebo ostatní, našli ešte forumáka, ktorý má nadrozmerný avatar, tak mi, prosím, sem napíšte, upravím ho.  Zírám

Ďakujem Ti, Veronička, za podnet. Potom daj vedieť, či je vec už lepšia. Very Happy

Všetko dobré. it is perfect

matej
Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Profilové fotky Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Profilové fotky Empty Re: Profilové fotky

Odoslať  veronicka Ne 16 september 2018 - 13:27

Dakujem velmi pekne Matej, si sikovny ajťák, velmi mi to pomohlo, pretoze sa mi texty ozaj tazko citali a castokrat som si musela domyslat slovo, co chcel kto povedat. Takto je to ovela lepsie, si super, peknu nedelu prajem ☺️
avatar
veronicka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 154
Reputácia Reputácia : 30
Dátum registrácie : 30.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Profilové fotky Empty Re: Profilové fotky

Odoslať  Hulk DF 365 1 Ne 16 september 2018 - 14:44

nuz matej vedel som o tomto probleme,len ma nenapadlo to dajako ohlasit,
problem som mal len v tablete,
palec hore
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Profilové fotky Empty Re: Profilové fotky

Odoslať  kimi2028 Ne 16 september 2018 - 19:25

matej paráda, aj ja som na začiatku hádal význam slov a nevedel som, čo s tým. Čítam to často, tak som to riešil cez odpovedať. Tam je napísaný text asi posledných 3-4 príspevkov tak mi také menšie obídenie stačilo, aby som si to čítal v pohode. Chválim ťa za tvoju zanietenosť a za to, že dopadlo všetko tak ako malo.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Profilové fotky Empty Re: Profilové fotky

Odoslať  Matej Ne 16 september 2018 - 20:33

Pretty good

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Profilové fotky Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore