1.FC Spartak Trnava

Zaslať odpoveď

Goto down

1.FC Spartak Trnava Empty 1.FC Spartak Trnava

Odoslať  antifajny za So 5 máj 2018 - 19:12

Veškeré moje príspevky tu na schizofóre psychiatrického charakteru, ktoré sú postaveneé na hlavu sú len názory mojich nalád a pocitov z momentálneho stavu. Neberte ich na vedomie!!! Nie sú to fakty, len názory zúfalstva a frustrácie.
antifajny
antifajny
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1047
Reputácia Reputácia : 173
Dátum registrácie : 02.07.2016
Vek : 41
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Návrat hore Goto down

1.FC Spartak Trnava Empty Re: 1.FC Spartak Trnava

Odoslať  kimi2028 za So 5 máj 2018 - 20:12

Gratulujem ti fajny, to musí byť nádherné. Ja som tento rok zažíval tie skvelé pocity počas finále 1. hokejovej ligy, ktorú sme vyhrali po 32 rokoch...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 913
Reputácia Reputácia : 259
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Xeplion (depot), Akineton

Návrat hore Goto down

Odoslať  antifajny za So 5 máj 2018 - 21:08

mi po 45

Veškeré moje príspevky tu na schizofóre psychiatrického charakteru, ktoré sú postaveneé na hlavu sú len názory mojich nalád a pocitov z momentálneho stavu. Neberte ich na vedomie!!! Nie sú to fakty, len názory zúfalstva a frustrácie.
antifajny
antifajny
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1047
Reputácia Reputácia : 173
Dátum registrácie : 02.07.2016
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Návrat hore Goto down

Odoslať  Hulk DF 365 1 za Št 20 september 2018 - 16:02

dnes o devatej drzte vsetci palce!!!!! it is perfect it is perfect it is perfect it is perfect it is perfect it is perfect

hrame proti anderlechtu tusim z belgicka,

za ucast ziska trnava 190K € a za vitaztvo 570K €,
klub ma vraj doteraz zarobene ce mala cca.4M €
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 189
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Zaslať odpoveď

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.