Šachy (Chess)

Zaslať odpoveď

Strana 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Goto down

Re: Šachy (Chess)

Odoslať  fajny za Št 4 október 2018 - 17:11

ahoj,

tento týždeň teda v sobotu začíná šachová ligová sezóna a ja som nasadený v základnej zostave 5.ligy ako aj náhradník 4.ligy,

jedno družstvo hrá bud v SO alebo NE na 5.šachovniciach a to raz za dva týždne,ako vidieť som učasníkom ďalsieho ročníka 2018/19,bo som splatil členské,

je pravda ,že šachom som sa až tak nevenoval,či trénoval od apríla,zajtra si chcem okuknút,oprášiť potrebné otvorenia,aby som bol v obraze,
moje vedomosti sú ,ale do jakej hĺbky?,skúsenosti priam žiadne!

materiálov ohladom šachu mám kopec,urobil som si celkové poznánky a teraz ich chcem mat skompletizované aj vo one note,popri tom mi pribudli dve knižky,jedny strelcové koncovky a tá druhá ,základy stratégie,ďalej mi pribudli aj zo 6.knížok na tému otvorenia a zahajenia.

do programu som sachy zaradil na štvrtok co by malo stačiť,mám tam zo 10 úkonov,ktore chcem v ten deň robiť.

ahoj @kimi2028

čo je s tebou?
v utorok som bol na chess.com a teba nikde!alebo som bol časovo neskorej?
chcem sa s tebou dohodnuť,že keď budem vedieť ,že nebudem hrať ligu tak utorky sú vítané,vždy v pondelok by sme sa tu dohodli,keď nie cez SMS
fajny
OS Microsoft Human
OS Microsoft Human

Počet príspevkov : 853
Reputácia Reputácia : 134
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Šachy (Chess)

Odoslať  kimi2028 za Št 4 október 2018 - 20:28

V prvom rade by som sa ti chcel ospravedlniť, chyba bola na mojej strane. Mama potešila  ráno tak veľmi, že ma poobede odvezie do bazéna. Na našu schôdzku som zabudol v tom ošiali. Najbližší utorok tiež nebudem môcť, musím ísť na stacionár aj náhradný deň sa hľadá ťažko. Ďalší týždeň mám každý deň nejakú povinnosť mimo domu.

Pokiaľ by som ti poradil tak skús 5x za týždeň študovať po 1 partii klasikov, že budeš sa snažiť trafiť do pokračovania veľmajstra. Ja som pred posledným turnajom trénoval toto 3 týždne, prešiel som 15 partií a tá prax bola potom veľmi dobrá. Prišli i veľmi zaujímavé pozície na turnaji. Dalo sa vyťažiť z toho veľmi veľa, ale bohužiaľ vyhraté pozície s 5, aj dačo som postrácal.
kimi2028
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 596
Reputácia Reputácia : 149
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Xeplion (depot), Akineton

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Strana 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10