Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 10

Strana 28 z 84 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 56 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 So 17 marec 2018 - 20:25

Ahojte, tak dnes sa mám super, aj keď sa borím posledných 6 hodín s nedostatkom energie. Nejaké výkyvy nálady nemám, hoci prevláda depresívna symptomatika. Tú mám vždy, keď sa nevyspím aspoň 10-12 hodín. V tomto smere sa mi nedarí veľmi fungovať, ale v poslednom čase sa mám stabilizovane. Hoci okolie vníma podrobnejšie moje slabosti a hodnotí ich výrazne negatívne.

Hlavne moja mama mala mi chuť vraj zatrhnúť šachy dnes, keď ma odprevádzala. Cítil som sa v cudzom prostredí akýsi nesvoj a k tomu sa pridávali vraj pomerne silné príznaky parkinsonizmu. Celé som to však zvládol akosi s tým šachom, viac v odbornej šachovej téme na tomto fóre, kde rozoberám pocity z mojej hry o niečo podrobnejšie a odbornejšie. Koho to zaujíma. Musím celkovo na sebe ešte veľa pracovať (netýka sa to len šachu), ale verím že všetko zvládnem ku svojej spokojnosti.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  rene007 Ne 18 marec 2018 - 10:13

caute vsetci! tak ja som mal tyzden pracovny piatok som mal volno nakolko prsalo a nedalo sa strechu robit. Piatok som isiel aj cvicit dvihol som 110kg co som rad ze sila a svaly idu hore.Vecer mal kamos oslavu narodenin tak sme sa opili Very Happy Vypili sme 5 flias ale bolo nas 6 takze pohoda. Pred oslavou som pil energetak a strasne dobre pocity vo mne kolovali vsetko mi akosi zapadalo do seba prechadzka po meste bola uzasna. Aj ked prsalo nebolo depresivne myslenie a vonku bola prijemna teplota. AKo darcek som mu doniesol jalbkovicu 52%. Boli sme unho doma a o pol 12 sme sli do mesta do jedneho baru.Tam sme si zas kupili flasu kecali sme narazili sme na 2 dalsie baby. Cigariet za ten den som vyfajcil strasne vela ani to som nenapisem radsej Very Happy Embarassed . A tAK sme sa zabavali az do pol 3 rana opity som bol ale nie moc len trosku nakolko som pil pomaly a aj sme jedli popritom. V Sobotu som vstal o 10 rano 7h spanku vstal som s ocami cervenymi jako zajac Very Happy . Povysaval som cely dom utrel prach a umyl dlazku . O 1 som siel autobusom do Sale a nasledne do NItrymedzitym som bol s jednym kamosom nakofole na energetaku . Jeden bezdomovec co sa stara o seba a je fakt ze pri zivote co hra na gitaru pred kauflandom tak som mu dal drobne aj cigaretku. Ptm som si kupil energetak a slo sa do Nitry kde sme reklamovali iphone X. Nasledne sme sli do Mlynov na jahodovy shake do mekacu Smile . Chceli sme ist do kina na tomb raider ale akurat ho uz davali a do vecera sa nam cakat nechcelo. Tak sme sli domov naspat. O 19tej som bol doma osprchoval som sa a o pol 9 som uz asi spal . Dnes v nedelu pojdeme do kostola a cakame navstevu nakolko budeme oslavovat dalsie narodeniny mojho fotra nevlastneho. Stryko donesie aj dron tak sa tesim. Lieky neberiem teraz posledne 3 dni ani mi nechybaju. majte sa it is perfect
ps: neviete co je so sarah? uz sem dlho neprispela nic
rene007
rene007
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 79
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 31.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Ne 18 marec 2018 - 10:20

Le pluie, veľmi Ti ďakujem za Tvoje slová, povzbudili ma. Dojatie Síce sa necítim ako produktívny človek, no z istého pohľadu sa tak môžem niektorým zdať... chcelo by to u mňa viacej koníčkov, menej času stráveného v robote, viacej mimopracovných sociálnych interakcií (napr. návštevy v rodine), viac času a vôle na Schizo.Sk, častejšie cvičenie, aktívnejší duchovný život (tzv. praktizovanie viery) a tiež by to chcelo nejaký cieľ, kam kráčam naprieč životom, avšak tu mi mnohí vravia v práci, že stačí aj jednoduché žitie, užívanie si krásy maličkostí a drobných pôžitkov (napr. zábava, kultúra, príroda, jedlo,...). Tieto všetky veci sú u mňa ešte nedostatočné a cítim, že na nich musím ešte dosť makať, aby sa dalo povedať, že žijem kvázi-hodnotne. Zo všetkých vymenovaných vecí ma mrzí najmä moje nenavštevovanie príbuzných, ku ktorému som nebol v detstve nikdy vedený (nikdy sme nikoho nenavštevovali, vždy prišli oni k nám). Aj kvôli tomu som nesvoj, keď si predstavím, že by som mal ísť na návštevu k bratom alebo ku krstnej, alebo kamsi. Dokonca mi je nepríjemné pomyslieť, že by niekto prišiel sem ku mne, už tu bývam aj 9 mesiacov a zatiaľ tu bol len otec, a aj to vypomáhať so zariaďovaním, a nie ako návšteva. Keď umriem, tak skôr kolegyne budú viac cítiť stratu, než moje vlastné príbuzenstvo, lebo ma vlastne až na rodičov ani čo do povahy a vlastností ani nepoznajú. Nešťastný

Uff, tak som sa rozkecal, každopádne Ti, le pluie, veľmi ďakujem. Srdečne Ťa pozdravujem a prajem Ti všetko dobré. Smile Vitaj

Matej
Cvik 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 28 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Ne 18 marec 2018 - 10:35

Ahojte kamaráti, tak dnes sa mám už pomerne dobre. Nepociťujem žiadne slabosti, ako aj obmedzenia, čo ma teší. Do posilovne už nechodím zdôvodňujem to tým, že som dal do nej 45 eur a nevidno nejaké výsledky. Nechce sa mi do nej dávať ďalšie finančné prostriedky a čakám na rozhodnutie. Potom by som mal začať cvičiť, lebo bude jednak teplejšie. Bude sa dať chodiť na bicykli a taktiež budem mať to o polovicu lacnejšie. Čo sa týka aktivít tak budem sa venovať šachu. Vytvorím si diagramy aj z vlastných partii z momentov, v ktorých som mal zahrať niečo iné resp. ide o tzv. kritickú pozíciu v ktorej som spravil zle rozhodnutia. Takýto tréning sa mi v minulosti veľmi osvedčil. Plus samozrejme aj taktika v šachu aspoň polhodiny. Nejaké plány na dnes nemám, bol som už aj na peknej prechádzke zasneženou krajinou. Pekne nám napadalo snehu.

Matej s tými životnými cieľmi, má každý problém. Nič si z toho nerob, ani ja dá sa povedať, že nemám ciele. Priateľku nemám, deti tiež detto. Prácu nemám v tomto som skepticky. Verím, že nejaké veci sa zlepšia k lepšiemu. Život ma naučil, že keď je niečo súdené tak sa stane. Napr. nepovedal by som nikdy, že budem šachy hrávať súťažne. Realita je taká, že odohral som už vyše 40 partii so zapisovaním. Hoci nedarí sa mi v tomto zlepšovať, striedam horšie momenty s tými lepšími.

Rene, no nepochválim ťa za to, že piješ a lieky neberieš. Chválim ťa, že nepiješ aspoň žiadne patoky a vieš sa zabávať. Aj vedieť zabávať sa treba. Oslavy sú skvelé, škoda že v našej rodine moc neoslavujeme. Dá sa menší darček a to je všetko. Napriek tomu má to svoje čaro.

Mischell som rád, že sa ti v práci darí. Spánok je všeobecne problém, hoci osobne spávam v posledných týždňoch relatívne dobre. Ja môžem však spať koľko potrebujem. Nie som ničím viazaný. Jednoducho vstanem si aj okolo desiatej a nič sa nedeje. Skoré vstavanie je skutočne zabijak pre mňa. Nedokážem ani veľmi myslieť, čo sa odzrkadlilo na včerajšom šachovom turnaji. Nevadí šachy hrajem pre zábavu a verím, že môj rating bude raz vysoký, keď budem veľa hrať.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Ne 18 marec 2018 - 10:38

Ahoj René. Smile

Teším sa, že sa cítiš dobre, ale chcel by som Ti povedať zo svojej skúsenosti, že to, že fakt, že Ti lieky nechýbajú, je spôsobené krátkym časom ich neužívania. Zo svojej skúsenosti viem povedať, že pri náhlom vysadení dôjde k pozdvihnutiu nálady a úplnému vymiznutiu mínusových stavov, čo pomocou energeťákov a cvičenia, ku ktorým si siahol, môže trvať vyslovene niekoľko dlhých dní, možno aj 4-5. Po štyroch-piatich dňoch prichádza na rad silný syndróm z vysadenia, kedy sa môžeš roztriasť, a ak si bral antidepresíva, tak sa Ti môže stať aj horšie, lebo vo všeobecnosti na náhle vysadenie antidepresíva ľudia reagujú oveľa horšie, než na náhle vysadenie antipsychotika. Tak hovorí aj moja skúsenosť. Objavuje sa tras, vnútorné brnenie, nízky tlak, sklon odpadnúť, žiadna potreba jesť, prudké chudnutie, nevoľnosť, studený pot na chodidlách, rukách. Ďalej brnenie v hlave, nekoordinované pohyby, pocit opojenosti, kupodivu ale aj nadnesená nálada a príliv energie, čo je ale falošný pocit, vybičovaný napríklad Tvojím energeťákom a cvičením, ktoré majú protidepresívny efekt.

Celkovo Ti prajem, samozrejme, aby si vec zvládol, ale odporúčam Ti sa k liekom vrátiť, a to najmä ihneď vtedy, keď príde na Teba spomínaný syndróm z vysadenia. Väčšinou eufória z vysadenia trvá zopár dní, potom asi 2 týždne trvá syndróm z vysadenia, a potom asi do 2 mesiacov prichádza obnova chorobných negatívnych vzorcov a všestranné príznaky ochorenia, vrátane mínusových stavov.

To som Ti chcel napísať ako také moje odporúčanie, radu. Každopádne koriguješ si veci sám a poznáš sa Ty sám najlepšie, preto to vezmi len ako doplňujúcu radu na základe mojej skúsenosti. Smile

Drž sa, René, všetko dobré Ti prajem. Smile Posielam kamarátske objatie. giving a hug
Vitaj
Šepkanie

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 28 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Ne 18 marec 2018 - 11:17

Ahojte. winking

Sobota mi dopadla vlastne dobre, ale bola výrazne pasívna. V domácnosti som nič nerobil, dosť veľa som spal, driemal. Základ činnosti poobede mi tvorila aktivita na schizofóre, a potom kde-tu čítanie záujmových článkov. Večer som si čítal knižku "Nad vecou" od Ruth Soukupovej, je to moja obľúbená autorka, resp. veľmi sa mi páčila jej kniha "Menej míňať, viac žiť", ktorá prezentuje možnosti minimalizmu v našich životných štýloch. Knižka "Nad vecou" je už viac zameraná na nie minimalizmus vo veciach a peniazoch, ale skôr sa týka poriadku vo vzťahoch, práci, hodnotách, cieľoch. Podarilo sa mi ju včera dočítať, resp. prečítal som z nej asi 80%, zvyšok sa týka minimalizmu vecí, a to sa mi už čítať nechce, lebo v tom mám už jasno z jej prvej knihy.

Telefonoval som s tatinom, leží už na svojej izbe, bolesti má len pri výraznejšej zmene polohy, alebo keď má zakašľať, kýchnuť. Krv má čistú, chirurgovia nenašli pri operácii žiadne metastázy, nádorové tkanivo bolo tvorené zhrubnutou vnútornou stranou sliznice hrubého čreva pri tenkom čreve - celková hrúbka 2 cm, celková dĺžka patologického tkaniva 8 cm. To mi prišlo strašne veľa, ale tatino hovoril, že mu lekári povedali, že z ich pohľadu ide o menší nádor. Shocked Pravdepodobne ho prepustia budúci štvrtok alebo piatok do domáceho liečenia, čiže paráda. Pomaly už začínal včera prijímať tekutiny, dovtedy všetko išlo cez žily, pričom má aj viacero vývodov, ktoré čistia krv a odvádzajú moč. Ale čo sa týka vývodu čreva, tak to sa potvrdilo, že nemá, čiže bude chodiť na wecko v budúcnu klasicky po starom - bál sa, lebo takýto vývod by v spoločnosti mohol smrdieť. Takže vyzerá to na dobrej ceste. Určite bude musieť byť pravidelne sledovaný aj po prepustení a už sa častých lekárskych prehliadok nezbaví až do odchodu do neba, čo bude, veríme, za veľmi dlho.  Very Happy  

Dnes plánujem prať, pôjdem na návštevu mamy, pozvala na bryndzové halušky. Bude zaiste aj zametanie a také tie práce okolo domácnosti, trochu to tu skultúrniť. Embarassed Maľovka spoločných priestorov v bytovke už skončila, takže by bolo načase si aj utrieť a očistiť vchodové dvere a prah, nech si nemyslia susedia, že tu za dverami žije prasiatko.  laughing

Prajem Vám, priatelia, pokojnú a príjemnú nedeľu. Super!
Matej
Ďakujem

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 28 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  rene007 Ne 18 marec 2018 - 12:37

Ahoj Matej predovsetkym diky za radu urcite ju berem do uvahy a zacnem sa pozorovat.Som rad ze tvoj tatino uz je po tom a ze nema az take tazkosti. Praje m peknu nedelu a tiez posielam kamaratske objatie giving a hug cheers
rene007
rene007
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 79
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 31.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger Ne 18 marec 2018 - 19:18

Ahojte,
mám sa... panebože, ako sa mám? Shocked No, po somatickej stránke nič moc, celý deň ma bolia ďasná a ucho, našťastie teraz to pomaly poľavuje. Po psychickej veľmi dobre, až na to, že myslím na chudáka Larušku, čo nám umrela Crying or Very sad Ale inak hádam zajtra budem mať všetky fotky z druhého photoshootu a z tých troch, ktoré som dostala dnes, to vyzerá výborne, i napriek tomu, že som tam hlavným objektom ja Embarassed A tak. Celkom sa teda dá, podľa Matejovho hodotenia tak 2.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Po 19 marec 2018 - 17:44

No, ako sa mám? Mám sa predsa veľmi dobre. Psychicky je to OK, nie sú žiadne problémy. Relatívne dobre fungujem až na ten čas strávený v posteli. Mer som zavesil na jej bloga povzbudzujúci príspevok, tak som zvedavý, že ako to zoberie. Ide o niečo, na čo nie je až tak zvyknutá, ale chcem aby si na to zvykala Very Happy
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger Po 19 marec 2018 - 18:19

kimi2028 napísal:Mer som zavesil na jej bloga povzbudzujúci príspevok, tak som zvedavý, že ako to zoberie. Ide o niečo, na čo nie je až tak zvyknutá, ale chcem aby si na to zvykala Very Happy
Oh, až tak? Very Happy Neodpoviem Ti teraz na blogu, lebo som na druhom notebooku, kde ma to odhlasuje z administrácie, každopádne ďakujem, potešilo kiss Odkedy sa na tie photoshooty líčim - či skôr som líčená Smile - tak naozaj počúvam chvály a chvály, naposledy moja psychologička zhliadla Mileenu a chválila mi hrudník Embarassed Laughing No a od mužov ani nehovoriac Very Happy Ale čo je najdivnejšie, i sama uznávam, že s mejkapom a na dobrej fotke vyzerám k svetu Twisted Evil

No a ako sa mám? Stále ma to v hlave všetko bolí, neviem, čo s tým, ale po psychickej stránke v pohode. Dospela som k názoru, že ten život nie je až taký hrozný - určite to nie je definitívne rozhodnutie, ale poteší. Však občas treba aj trochu optimizmu I love you
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Ladislav STACH Ut 20 marec 2018 - 17:28

Dobrí deň ako sa mám akosi sa mi nič nechce mám pocit že všetko čo chcem je zlé a čo potrebujem je niečo čo uberá druhým to čo potrebujú viem je to nezmysel ale mňa sa to zmocňuje ako keby to nado mnou malo moc a bralo mi silu niečo konať a tak len počúvam rádio a blúdim po internete

_________________
STACH Ladislav
Ladislav STACH
Ladislav STACH
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 4
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 19.03.2018
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Prešov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: leponex, zalasta,

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 28 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Ut 20 marec 2018 - 20:36

Ahoj Ladislav!
Vitaj na fóre, je výborné, že si napísal už dva príspevky a aj rádio je aktivita. Teším/e sa na ďalšie príspevky a verím, že každý z nich Ťa posunie smerom k lepšiemu zdraviu.

.....................

Ahojte všetci!
Dnešok nič moc, až priveľmi som pasívnejší, ale snažím sa s tm pohnúť. Viem, že by som bol najradšej len zašitý a neaktívne trávil všetok čas. Na druhej strane znesiteľne to zvládam, až ma to prekvapuje. Vlastne všetko to málo na programe pre dnes som v zásade poplnil, čo som ešte aj doteraz udivený. Tak v podstate dobre. Dávam si 2-.

S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 28 z 84 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 56 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore