Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 10

Strana 26 z 84 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 55 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Pi 9 marec 2018 - 16:24

Ahojte, musím napísať, že dnes som nebol veľmi aktívny. Mám sa však pomerne fajn, bez negatívnych príznakov. Strávil som väčšinu dňa u psychiatra. Na zníženie pocitov strachu pri určitých situáciach mi dal xanax, teší ma, že sme sa celkom dobre porozprávali. Včera na stacionári so psychologičkou dopadlo to dobre, je to milé žieňa a fakt sa snažila. Páčila sa mi aj spolupráca v rámci spolubojovníkov v skupine. Stacionár mám celkom rád, je však škoda, že nechce sa mi tam chodiť. Tak chodím len raz do týždňa.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger Pi 9 marec 2018 - 17:50

Ahojte,
mám sa relatívne fajn, aspoň po psychickej stránke. Včerajšia terapia bola v pohode, ale teraz tie tri týždne bez nej mi neprekážajú. Hľadám aj naďalej fotografov, moc sa mi nedarí, a ak aj hej, sú dosť zďaleka. A tak som oslovila fotografku z nášho mesta, s ktorou už mám 3 photoshooty, či by so mnou nešla na zrúcaninu hradu fotiť, súhlasila, což je suppa. Len je drahá a fotiek dáva pomenej, ale čo už narobím. Ostatní fotografi sú ako na hlavu padnutí.
Po somatickej stránke nič moc, pár dní ma bolia ďasná alebo zuby, prípadne je to krk alebo hlava či ucho, fakt neviem, čo z toho, obmedzuje ma to, zle spím. A tak som pomerne unavená a bez nálady, možno by som mala skočiť k lekárovi, len aj ten je ďalej, tak čo mám robiť? Chjo.
very unhappy
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Dušan Pi 9 marec 2018 - 18:22

ahojte

mrzí ma ,ze mam rana a cele doobedia take ake mam,trva mi to snad do jednej kym sa preberem a som plny energie do cinnosti,chodievam spavat okolo 21h-22 hodiny a aj to sa zda ,ze spanok je prikratky,budik mam nastelovany na 7 hodinu,no katastrofa,lieky na spanie berem kazdy den a aj antipsychotika,ak tu ospalost robia aj antipsychotika budem sa muset porozpravat s mojou doktorkou,ze co stym,mrzima hlavne ten kopec volneho casu doobeda,mam naordinovane veci ktorim by som sa chcel venovat ale zo zatvoreníma ocami ci preblikujucimi ocami sa to neda a tak som nuteni bud zalahnut uplne do 12/13 hodiny alebo systemom 2x pol/hodka doobeda.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Pi 9 marec 2018 - 21:02

ahoj, fajny
ja podobné stavy mám vtedy, keď beriem lieky na spanie. Cítim sa vtedy tiež oťapene, trvá mi dlho kým sa naštartuje. Osobne lieky na spanie beriem len v krajnej núdzi, keď nezaspím do 2 hodín od uloženia. Môžu to byť aj spomínané antipsychotika, pri nich som vyspával v začiatkoch choroby aj do 14-15tej, čo ma štvalo. Vtedy som tabletky na spanie neužíval.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Mischelll So 10 marec 2018 - 16:02

Ahojte Wink

tak no, keď mám zhrnúť uplynulý týždeň, tak bol v celku zaujímavy.....čo do udalosti a noviniek urcite...čo sa týka mojho spánku stále to nie je ani len dobre....sice male zlepšenie nastalo...ale len jeden či dva dni....aj to som spala len o hodinu viac...a čo zvyšok very unhappy  .....ja vážne už takto ťahať nočné (teda prebdené noci) nemienim....cez tyžden sa moc nemožem dopovať všetkými tabletko- vitamínmy....nemozem, lebo by som nestíhala v práci...a teraz cez víkend ked som do seba nahádzala zo všetkého tak necítim extra rozdiel...zase som bola hore od ool piatej...ano je víkend a ja od piatej uz rozmyslam co budem robiť...ako? čo kedy?...atď....a nie som ani unavená len o osmej večer ma chytí taka unava....že, až.....inak už cez týžden si dávam vítamíny ale také povzbudzujúce na den....proste aby som nebola spomalená a aby to v práci nepostrehli....musím uznať zaberajú dosť dobre...a okrem toho pijem pravidelne 2 kávy ale take slabšie...v pondelok naklušem do lekárne zas a znova a kupim si niečo silnejšie na spanie...teda potrebujem niečo na kvalitný spánok....aby som sa nebudila, atď.....teda okrem toho čo beriem.....a to mi poradila doktorka...inak ten persen čo mám je dosť na figu....zdalo sa mi, že ešte prvé dve  tabletky zaberali...ale teraz ako cukrík mi príde....no nič....a ani som nespomínala....že ani žiadny stres a vypetie teraz nemám....len som pred zhruba 3 tyždnami bola na 3 pohovoroch behom dvoch dní...a to zrejme sposobilo, ako sa vyjadrila doktorka terajšiu moju situáciu....no nič - šak, dajak prežijem....len vyčkať treba....raz bude dobre/lepšie....no v oblasti lásky, zase sa mi moja situácia nepozdáva....totiž ten spolužiak, nejak nič nerieši, sice sme sa stretli...ale nič viac...a prešli skoro 2 mesiace...teda no takmer....aj ked ho asi mám velmi rada...nevidím to ružovo...a tak som aktívna, áno aktívna na zoznamkach....čo už dlho predlho nebolo....a zatial 2 potenciálny chalany na stretko.....zatial si len piseme, potrebujem zistit viac o nich....a moji milí mám novinku teda taku, že som sa s nej nevedela spametat len pol dna...totiz, možno si spomínate, že istý čas som tu písala o mojom priatelovy - byvalom už - teda, že mi zakazal aj tu na forum prist....a viac nezhod sme mali...a ze som sa chcela rozísť on nie....hrozne tažko to niesol...atď....no tak po 3 mesiacoch som sa mu ozvala, teda najprv on mne poslal správu...a potom som mu ja napísala...a dozvedela som sa, že neprešiel ani mesiac čo som sa s nim rozisla a našiel si novú priatelku o 7 rokov mladšiu ako ja....a je to už u nich vážne....no, v celku šok....ja som sa mu bala napísať, že rozjatrím jeho rany....inak on mi písal, že sa zabije ked sa s nim rozídem....a pozrime sa tu....už ma novu priatelku....ta tak....a od dnes začínam zase raz pravidelne cvičiť, teda aspon 3 x do tyždna....počítajuc aj víkend....tak no, teším sa...

Prajem krásny víkend.... community together  flower Sun 1

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Rastlenka So 10 marec 2018 - 18:43

Ahojte..... dnes je sobota. Ja som rano bola vyvencit psika, potom som upratovala, bola na poste zas so psikom a zaroven pozriet ocina ale ked som sa vratila domov uz som nic take nerobila dokonca som spala. A stale iba jem. Necitim sa nejak super.
avatar
Rastlenka
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 16
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 29.03.2016
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Handlová

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.3 Nediferencovaná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Trevicta

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Ne 11 marec 2018 - 13:11

Ahojte, priatelia. Super!

Mám sa asi aj dobre, iba ma trochu bolí hlava. V sobotu som veľa spal, vstával som o desiatej, potom som driemal aj väčšinu poobedia a tiež som išiel skoro spať večer a spal do nedele rána do ôsmej. Takže som mal prvú polku víkendu výrazne drichmajúcu a pasívnu. Tým pádom sa mi vytvoril v tele deficit tekutín, čomu pripisujem súčasné tlaky v hlave. Dnes som už trochu aktívnejší, pral som tri várky, umýval riady, zametal, čistil boty. Zapisoval som si financie do excelu, plus zaplatil káblovku a hosting stránky Schizo.Sk. Ešte plánujem cvičiť a navečer pôjdem k rodičom na tradičnú víkendovú návštevu, plus ponúknem sa ich špenátom so zemiakmi a vajíčkom. Týždeň mi uplynul relatívne dobre, ale boli aj nepríjemné stavy, kedy som precitlivelo reagoval smútkom v niektorých situáciách - v jednej som sa nechal dotknúť kritickými slovami mojej kolegyne, v druhej situácii sa to týkalo zákazníka a telefonátu s ním, ktorý bol nezvládnutý. Ešte teraz ma z toho chytá negativita a stres, keď si na to spomeniem. Okrem týchto prípadov to boli dobré dni a veci v práci išli plynulo. Budúcu stredu som pozvaný na jednu poradu do Bratislavy, tak sa toho trošku bojím, lebo neviem, čo si vyššie vedenie sľubuje od toho, že pozvalo aj mňa (lebo tam budem ako jediný ne-šéf niečoho). Musím si pripraviť nejaké body, ktoré by som mohol pripomienkovať, čo sa týka predložených tém porady. Zírám

Psychiatricky teraz aj stabilne, dosť pomáhajú pravidelné energy-drinky, verím tomu. Určite aj cvičenie - pokračujem naďalej v cvikoch s činkou (asi 3,5 až 4 kg), s vlastnou váhou, brušáky, rotoped včera bol len 26 minút, pričom asi potrebujem zaradiť aj drepy. Dosť ústrednými cvikmi zostávajú u mňa cviky chrbtice (na ohybnosť, plus strečing). Skúšam v tejto súvislosti aj 10 typov rôznych ohybov, ktoré precvičujú flexibilitu všetkých častí chrbtice. Momentálne študujem knižku "Jak se dožít 120 let podle Paula Bragga", kde základ zdravia človeka naprieč jeho čoraz vyšším vekom tvorí na prvom mieste zdravie chrbtice, ďalej dobré držanie tela, správne sedenie, ležanie, správna chôdza, a potom aj ďalšie, napr. pravidelný pôst raz do týždňa, kalorická reštrikcia, racionálne stravovanie, alkalizujúce potraviny, vyhýbanie sa jedovatým zlozvykom, hlboké a pomalé bránicové dýchanie atď... Cvičiť chrbticu mi osobne pomáha aj psychicky, cítim sa ľahší, akoby som bol vitálnejší. Uznal som to tiež za potrebné aj vzhľadom na zdvíhanie bremien v práci (každodenná manipulácia s krabicami kníh, každá priemerne 20-30 kg), a tiež aj pre vážne známky skoliózy a predsunutého krku, na ktoré ma upozornila na poslednej prehliadke moja všeobecná doktorka a ohľadom čoho mi povedala, že ak s tým nezačnem niečo robiť, tak mi hrozia do budúcna vážne bolesti chrbta. Zronený Hodlám nad tým teda zvíťaziť a problémom sa vyhnúť. shooting

A inak sa v mojom živote nedeje toho veľa. Asi len tá práca dookola, domáce práce, realizovanie svojho rozpočtu, v stredu tá porada, v štvrtok by mal mať tatino tú operáciu. Cvičenie, odpočinok, veľa internetujem, čítam články a knihy ohľadom zdravia, životného štýlu, a potom aj správy z domova a zo sveta. Na Deň žien som kúpil kolegyňkám kytičky, každej po jednej ruži v celofáne. Mamine a šéfke som kúpil nie ružu, ale normálne kytice viacdruhové - šéfke lebo je v istom zmysle výnimočná tým, že som s ňou 8 hodín denne v jednej miestnosti, takže náš vzťah považujem za vyšší stupeň, než s ostatnými kolegyňami. A mame preto, lebo je mama. Very Happy

Známku dávam dnes 2+.

Ďakujem za prečítanie, kamaráti. Smile Prajem Vám všetko dobré do ďalších dní, držme sa! it is perfect
Matej
jocolor

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 26 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Po 12 marec 2018 - 1:22

Ahojte!
Chvíľu som rozmýšľal nad tým ako tento príspevok začnem. Snáď len vetou: "Lepšie ako včera." Vlastne to bola pre mňa kľúčová veta vystihujúca dnešok. Na druhej strane však žiadne extrémy a výkyvy sa neudiali. Všetko zostáva ako minule, len s miernejšou intenzitou symptómy diagnózy sú, ale na správanie nemajú dosah, a teda niečo z úzkostného aj depresívneho syndrómu zostáva síce v nižšej intenzite. Z toho všetkého ma najviac potrápila hypobúlia a celkovo tendencia k rýchlej unaviteľnosti a pasivite. Napriek tomu sa bežné minipráce v domácnosti zvládol a veľa som tiež rekreačne čítal. Našťastie neboli žiadne nutné a zároveň väčšie aktivity, len drobnosti. Teraz sa chystám na spánok a zároveň vám všetkým prajem čo najlepší štart do pracovného týždňa. T
Shocked

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Po 12 marec 2018 - 16:28

Ahojte! Všetkých vás zdravím!
Tento pondelok som sa tak viac rozhýbal najmä s príchodom balíka. Na jednej strane ma to prebralo, avšak opačne trochu "zblbol" teda moje správanie bolo rozpačité. Inak nebol dnes (zatiaľ) nič silnejšie psychopatologické. Symptómy prislúchajúce aj F25 zostali v pozadí, až ma to v dobrom prekvapuje. Znamená to vlastne určité zlepšenie, hoci rýchlejšia unaviteľnosť a tendencia správať sa pasívnejšie sú prítomné, hoci sa dajú tentoraz prekonávať.

Potešilo ma dnes stretnutie s kamarátovou mamou, čo bolo celkom do pohody. Okrem iného som v rámci menšej prechádzky zakúpil aj cigarety a v supermarkete základné potraviny. Vzdelávacie akp. mám už zvládnuté. V širšom zmysle by som si mal aj zacvičiť a zodpovedne sa chovať (nielen) v stravovaní. Reálne to je "pesnička", ktorú už dôvere poznáte, takže sa tak mierne opakujem.

Držte sa kamarátky a kamaráti!
Som s vami a rád čítam vaše príspevky.

PS: Využite možnosť porozprávania sa na Zelle, najbližšie stredu o 20:00

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  danka Po 12 marec 2018 - 21:56

Ahojte, veľmi sa celkovo necitím a nemám dobre ako už dlhodobo, tak ani nepíšem radšej nič. Musím sa nejako prekonať a dodržiavať jedálniček, aby som schudla a viac cvičiť... Lieky beriem, chodím na krátke prechádzky, práca zatiaľ sa žiadna nečrtá, jedine opatrovanie v zahraničí, na čo sa zatiaľ necítim, čakám na vyjadrenie sociálky na podporu v nezamestnanosti.. . Dúfam, že u vás je to lepšie, verím, že hej, držím palce vo všetkom. heart saint
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger Ut 13 marec 2018 - 9:19

Ahojte,
v nedeľu som bola fotiť, ozval sa mi môj prvý fotograf, dokonca už mám i fotky, len ich nemám zverejňovať, ale sú ako vždy suppa Very Happy Znovu by som mala ísť vo štvrtok/piatok (fotenia nie je nikdy dosť!), ale vraj má pršať, tak sa to možno presunie. Boli sme na Dobrej Vode, užívala som si to.
Inak po psychickej stránke bez problémov, po somatickej vlastne asi tiež Laughing Bolesť viac-menej prešla bez vonkajšej intervencie, len tie glyčky zase raz nemeriam, uh scared2
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  xkrchnav St 14 marec 2018 - 19:12

Ahojte fórumáci,
tak som sa rozhodol po dlhej dlhej dobe sem prispieť svojim ako sa dnes mám. V práci sa mi pomaly ale isto začína dariť, takže mi dni pracovné zbiehavajú pomerne rýchlo a bez zádrheľov. Začiatky po liečebni v januári a februári boli dosť katastrofálne a obával som sa pomaly o miesto. Manželstvo si prešlo tiež poriadnymi turbulenciami a zatiaľ sme to ustáli, ale ešte nie je všetko v cajku. Rozhodol som sa ísť cestou uzdravenia, chodím na psychoterapiu k psychologičke, snažim sa na sebe pracovať. Chcem sa dopracovať k tomu, že telo a duša nebudú potrebovať viac už takú krízu, ktorá by skončila v liečebni. Pár takých po svete už chodí, takže verím, že tá cesta je schodná. Začal som cvičiť, ako ináč ako za pomoci aplikácie v telefóne, ktorá mi hovorí aké cviky si kedy dávať. Mám za sebou ešte len prvý týždeň, takže zlepšenie sa ešte nedá čakať, ale snáď čoskoro. Teraz niektoré cviky volím v ľahších variantách lebo nevládzem. Teraz ešte jak tu píšem tak sa mi trasú ruky z cvičenia Smile.

Pre tých čo dočítali až sem, pozývam vás, ako aj Tuto, na Zello dialógy, kde si tému "Ako sa dnes máš" môžeme vyskúšať "naživo" a aj sa počuť keď ešte nie vidieť a predebatiť tak čo nás teší či trápi posledné dni. Viac info tu: http://krizovatkaduse.osvobodse.cz/zello-dialogy

Budem sa tešiť, majte sa všetci pekne, zdraví
Jožin

_________________
Pridajte sa na Zello dialógy, aplikácia pre počitač aj mobil na http://zello.com/
Moje návody na použitie http://krizovatkaduse.osvobodse.cz/zello-dialogy
Stredy a soboty 20:00

Video projekt S duševní ne-Mocí v partnerství môžete sledovať na:
YouTube
Facebook
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 26 z 84 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 55 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore