Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Aplikácia Topic'It

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aplikácia Topic'It Empty Aplikácia Topic'It

Odoslať  Matej So 14 október 2017 - 21:31

Ahojte priatelia. Smile

Rád by som Vás informoval, že som dokončil určité systémové nastavenia, ktoré viedli k sprístupneniu Schizofóra v aplikácii Topic'It. V tejto aplikácii, stiahnuteľnej pre Vaše mobily a tablety, si odteraz môžete "naladiť" aj schizofórum, prehliadať ho, odpisovať, prípadne Vám aplikácia vie poslať notifikáciu, že niekto tu niečím novým prispel. Smile typing

Doba je už taká, že proste sa veľa webu presúva do mobilov a tabletov a to, ako rýchlo sa weby vedia presúvať a byť svojou kvalitou v mobile porovnateľné s počítačom, tak podľa toho sa dá aj opisovať vôbec kvalita daného webu a jeho reputácia. Poznám viacerých ľudí, ktorí ani nevysedávajú za PC jak ja, ale za to sú furt pichnutí na obrazovke svojho mobilu, a to skutočne kdekoľvek, dokonca aj keď sa vezú na eskalátore, alebo kadia na veľkej potrebe. lol Hosting teda technicky umožnil spoluprácu svojich fór s aplikáciou Topic'It.

Dnes som si surfovanie po fóre vyskúšal v mobile cez túto aplikáciu. Zdá sa, že ok. Aj keď ja som zvyknutý proste na počítač, resp. na macbook. Mne sa osobne surfovanie v mobile zdá nepohodlné a určite by som nebol rád v ňom písať príspevky. What a Face To znie, ako by som Vás odrádzal, ale nie, v skutočnosti mojím cieľom bolo hlavne Vás informovať o tejto možnosti. Okrem toho sa dá aj cez počítač prihlasovať do fóra cez účet na Topic'It. Možno ste si to už aj všimli v okne pri prihlasovaní. Smile

Aplikácia Topic'it je vlastne sociálna sieť, kde člen môže sledovať feedy (alebo posledné príspevky) hneď viacerých členských fór naraz. Takže ak sledujete trebárs 2 členské fóra, postupne sa Vám zobrazujú s príslušnými notifikáciami posledné príspevky pekne časovo zoradené z oboch fór, a to aj krížovo, teda napr. o 15:30 z prvého fóra, z času 15:27 z druhého fóra, potom trebárs z času 15:10 zase z druhého fóra, z času 14:21 napríklad znovu z prvého fóra. Ja v aplikácii sledujem len naše Schizofórum, takže mi aj v práci teraz pípne nový príspevok hociktorého z našej komunity. Smile Uvidíme, či mi z toho nebude divne, lebo som si zvykol prečítať fórum naraz večer, keď prídem domov. Ale možno niektorým z Vás takáto sociálna aplikácia padne vhod, ktovie. Smile

Všetko dobré, priatelia.
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Aplikácia Topic'It Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore