Kauza antifajny 1.

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď

Goto down

Kauza antifajny 1.

Odoslať  anti/fajny za So 14 október 2017 - 20:59

doplnam ze kauza fajny 0 a 1 je mrtva,

a ocom je tato kauza,

jednoducho a polopate povedane tak ako na papieri,
bol som na zemi velikasky manifestacni blud sprevadzany halucinaciami(F20.0.Paranoidna schizofrenia)co znamena ze bol by som rad keby toto bolo tiez na casovej osi minulostou,cize teda je mrtva,
anti/fajny
SchizoMan GoldDaemon
SchizoMan GoldDaemon

Počet príspevkov : 833
Reputácia Reputácia : 130
Dátum registrácie : 02.07.2016
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Kauza antifajny 1.

Odoslať  anti/fajny za Po 23 október 2017 - 19:48

Čo je paranoidná schizofrénia?

Je to velikášsky blud sprevadzaný manifestačními halucináciami,čo znamená psychózy a nekvalitný spánok!

V mojom prípade zdvihnutá stolička nad hlavami ľudi teda určitej skupiny ludí.

Mnohý ľudia si mýlia schizofréniu F20.0 - F29.9 s diagnózou F44.0.+,čo znamená poruchy osobnosti,ako rozdvojenie ci mnohonáasbna identita.

Čo je psychóza?

sú to psychotickéalebo psychózne stavy ktore ovplyvňuju psychický stav chorého.

Ak chorý vie rozlišovat nepravú halucináciu od pravej ide o pseudohalucináciu ,teda pcient sa cíti ako keby bol zdravý.ale aj tak má čo robit so sebov,totiž ide o človeka ktorého osobnost v socialnej sfére je neznášaná,nenávidena,nepopulárna,ludia ho nemajú radi...

Čo je moja hormonová teoéria?

Serotoninová a dopaminová teoéria vzniku paranoidnej schizofrénie.

Serotonin-ľudsky nazvaný ako horomón štastia,jeho nedostatok je sklesnutá nálada,depresia,poruchy spánku,nachádza sa v traviacej sustave,v nervovej centrálnej sústave a v krvných doštičkach,pomáha pri prenose ako neurotransmiter pri prenose signálov.

Dopamin-je to systém príjemnych vnemou + motivuje k aktivite,ovplyvňuje proces spánku,uvolňuje sa pri prirodzených príjemnych aktivitách ako príjem potravy,sex,alebo ako fyzická aktivita a termoregulácia, pri drogách vedú priamo a nepriamo k zvýšenej hladine dopaminu v suvisiacich častiach mozgu,je spájaný s túžbou ako s potešením,motivijúca je chemická látka-chemikália.

Čo ztohoto plynie?

Totiž po nejakom pobyte mimo domova (odpykával som si trest za moju sprostost v tich rokoch vo vezení.) som sa ukázal opet doma a znejakého dôvodu som sa nevenoval naplno samému seba,zanedbal,vynehal,ci hodil kosom zdravý zivotný štyl,psychohygienu,prácu,poprípadne iné aktivity ako konícky,i život naokolo atd.Zaujímal ma len svet v televízi,radiu poprípadne nové filmy,takejto cinosti hovorim nic nerobenie teda zombie.

Po niekolkích týždnoch po vypuknutí tejto choroby som sa velmo tažko z toho spamätaval a prešiel niekolkíma psychózami ktoré vznikali popri nie kvalitnom spánku.V súčasnej dobe som od roku 2010 v vo velmi dobrom stave a naplno sa venujem 1.Samému seba,2.Svetu okolo seba.

Čo bolo a je dnes nič nerobenie?

V prvom rade je to nechut k činnosti (koniíčky,aktivity,program,práca a mnoho dalsie.) teda lenosenie ci polivyhovanie,patrí sem i sedenie a státie,ale aj sexuálne zdravie,ale i tak sa dá za pomoci elektrotechniky,ci eKniham a kniham,ludi naokolo atd..popri tom zabávat a žit.Toto nič nerobenie by nemalo presiahnut najviac ako 20% v týzdni.Treba vyvažovat nič nerobenie s reálom.

Čo bola zombie?

Bola to lahnutá ozivlá mŕtvola v posteli s ovládačom v ruke.Sám dnes už televíziu nepozerám,počúvam s mierou rádio a filmy pozerám zriedka.Zombie v tomto prípade je už ta oná zombie o ktorích sa točia filmy ci píšu knihy,teda spomeniem napr.film o návrate oživlích mŕtvol zombie ,ktoré sa predierajú na svet z hrobiek.
anti/fajny
SchizoMan GoldDaemon
SchizoMan GoldDaemon

Počet príspevkov : 833
Reputácia Reputácia : 130
Dátum registrácie : 02.07.2016
Bydlisko Bydlisko : Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.